BLOG: Wětrák s větrem o závod až k větrným výšinám High stakes

• Wetrak
      Wetrak
      Bronz
      Registrace: 02.06.2011 Příspěvky: 135
      Zdravím a zároveň vítám všechny na svém blogu.

Nakonec jsem se tedy rozhoupal k vytvoření vlastního blogu a to hlavně na popud Hučase v mém představení. Přestože kdykoli jsem do téhle chvíle slyšel někoho vypustit slovo "bloguju" v duchu jsem mu dal pár facek a smazal z FB (což je, jak si jistě uvědomujete, v dnešní době to nejhorší, co můžete člověku udělat).
      Až tady mi tak nějak došlo, že blogovat se nemusí jen o tom, že jsem dnes dostal první pusu. ale i o užitečnejchvěcech :f_eek:

Blog chci hlavně z toho důvodu, že sám brouzdám po fóru a čtu blogy ostatních. Když tam člověk zavítá a vidí jak si tam tříděj myšlenky a urovnávaj si co a jak dál, pomůže mu to k tomu, aby si sám ujasnil jak to s pokerem v životě myslí.

Já to teda myslim vážně :s_cool:
      Chci, aby mi tenhle blog posloužil k urovnání myšlenek. Takže pokud budu mít alespoň jednoho čtenáře, budu sem vše zapisovat, abych viděl jak probíhala moje cesta za pokerovým úspěchem nebo neúspěchem. Pokusím se vás, mé čtenáře, prachsprostě využít k tomu, abych se zdokonalil (no fuj, že se nestydim) a prostě celkově zaznamenám svou cestu vzhůru k větrným dálavám (a nebo taky do pr****) :f_biggrin:
      Hrát budu CG FL na herně Partypoker.

Zároveň bych to rád pojal trochu v Cornieho stylu (Cornieho blog a on sám, se mi stal tak trochu vzorem, ale nevím proč to říkám, když vás tak akorád odkazuju na jeho blog a odrazuju od svého, ach jo, začátky jsou těžky :( :D :D ), chci tu mít všechno pěkně utříděný, přehledný a co nejvíce nápomocný nejen mně samotnému.

Nevím jak často se dostanu k aktualizaci, ale slibuju na ten nejsilnější uragán, že se budu snažit co nejpravidelněji, ale práce zabírá spoustu času :-(

Doufám, že mi to vyjde, tak mi držte palce. :f_love:
      Všem kteří sem zavítají a usoudí, že se přijdou nechat ofouknout ještě jindy předem vřele děkuji.

Zítra se tu objeví soupis toho s čím se pouštím do boje (BR, přečtené články, software atp.)
  • 7 odpovědí
    • Wetrak
      Wetrak
      Bronz
      Jak jsem slíbil tak se děje :-)

Všechny příspěvky, které budu psát já a nebudou se týkat diskuze, která se tu snad časem rozvine bude označen takto

[CENTER][COLOR=orangered]Wětrák[/COLOR][/CENTER]

Vložené peníze - 16,8$
      Aktuální stav - 38,69$
      Odehraných hand - 6500 +- drobný (graf začíná dřív, než jsem se připojil k výzvě)

Článků mám přečtených docela dost, videí taky, ale myslím, že vymýšlím u stolů moc věcí, které na NL2 CG FL kterou hraju (obvykle 5 stolů) nemaj moc význam. Tudíž mým dnešní cílem je, přečíst basic články (možná přidám i nějakej z bronze) ze sekce Big Stack strategy, udělat výpisky a řídit se podle nich až do postupu na NL4.

Mimochodem chci poděkovat, za tu hromadu lidí co mi sem píše - to vážně povzbudí!! :D :D :D

EDIT: Abych napravil, co jsem hned ze začátku zpackal - tady dodávám threadsaver. A abych to jó napravil, tak se nelekejte velikosti a užijte si detail. Jinak CTRL a - funguje u většiny prohlížečů :D :f_cool:

• Pokrovec
      Pokrovec
      Bronz
      Registrace: 07.01.2010 Příspěvky: 773
      Hehe pekne Ti to ide. Drzim palce a budem poctivo sledovat. A s tym pisanim si nerob starosti, hlavne je ze to ludia citaju :D

Pre nazorny priklad si pozri moj blog :D
    • Wetrak
      Wetrak
      Bronz
      Blog máš pěknej a díky němu vim, proč mi sem nikdo nepíše - nedávám thread savery - jak jsem je mohl opomenout? :f_confused:

Od příštího postu napravuju :f_love:
    • hawranomut
      hawranomut
      Bronz
      Registrace: 04.07.2011 Příspěvky: 757
      Wetrak původně napsal
      Takže pokud budu mít alespoň jednoho čtenáře, budu sem vše zapisovat, abych viděl jak probíhala moje cesta za pokerovým úspěchem...
      pohoda hele, jednoho čtenáře máš v momentě, když si to sám po sobě přečteš :D

ale věřím, že těch čtenářů bude rozhodně víc

přeju hodně štěstí
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      Ahoj,

dobrý nápad založit blog, blogeři jsou obecně úspěšnější než lidi co blog nemaj ;)

Jsem slepý nebo jsem tu nenašel na jaké hraješ herně a jaký typ hry?

Ať to jde :f_grin:

Cornie
    • Wetrak
      Wetrak
      Bronz
      nejsi slepý, budu to muset doplnit. Mám totiž obecně takovej problém, že si řeknu jak to kde chci mít a pak když na to přijde, tak spoustu věcí zapomenu :-D Jdu to doplnit
    • Wetrak
      Wetrak
      Bronz
      A teď malá odměna, pro ty, kteří čtou můj blog. Pokerstrategy je mi domovem, ale občas zavítám i na konkurenční Weby (shame on me!!) a na co jsem tam nenarazil

Hned vám to řeknu - na perličku pro hráče co hrají microlimity na pokerstars. tzn CG NL2 SH.

Jestli můžu poradit, vyhledejte si tam hráče KP0T0B. Je to nějakej rusák, co už na tomle limitu zvládnul prohrát 19000$ a jeho winrate je 336BB/100 :D :D Tak dobrej lov :D