BLOG: from zero to..uvidime ;)

• JoseSVK
      JoseSVK
      Bronz
      Registrace: 28.06.2009 Příspěvky: 48
      takze po neskutocnych styroch mesiacoch od mojho predstavenia(ktore je zufalo neaktualne) tu mam blog :D v predstaveni pisem cosi prazdninovom grinde, zivot to vsak zariadil inak, az na obcasne pinknutie nl2/$1 sng som toho moc neuhral a ani studiu som moc nedal. no ale lepsie neskoro ako vobec, tak som tu. dufam, ze ma skola nebude primoc zatazovat a konecne sa poriadne dostanem do hry.

pociatocny br bol $47, momentalne po odohrati 1400 hand je o $6 nizsie, co je vcelku katastrofalny vysledok na to, ze vacsinu prehratych hand netvorili bad beaty, ale zle zahrane handy. dobra sprava je, ze viem kde mam leaky, takze ich mozem zacat odstranovat :) su to: katastrofalna postflop hra(casto sa v nej stracam), hero syndrome, tilt, nekoncentrovanost na hru.

zaujimave je, ze bad beaty ma skoro vobec netiltuju, ovela vacsi tilt mi sposobuje, ked odohram zle handu a viem, ze som ju prehral koli vlastnej hluposti. dalsia vec je, ze velke chyby robim skoro vylucne, ked uz planujem ukoncit session. tu to suvisi hlavne s hero syndrome, ked sa citim nad vecou a dokazem jednou handou odprasit cely profit+sa dostat do minusu+prestavam sa koncentrovat, zapinam messenger a podobne..

uf nejako som sa rozpisal, takze ciele resp. ulohy:

:diamond: este raz prestudovat, popisat poznamky a hlavne poriadne POCHOPIT hru po flope(NL BSS) //bez splnenia tohoto bodu zakaz hrat
      :diamond: poprezerat miestne blogy(hlavne cornieho)
      :diamond: spravit druhu uroven ucime sa vyhravat

:club: pridat dalsi stol(momentalne hram na 2)
      :club: vzdy po 45min hrani aspon 5 minutova prestavka
      :club: nezacat hrat kym za sebou nemam nejaku fyzicku aktivitu(toto sa netyka len pokru, ale koncentracie vseobecne, kym nie som trochu vybureny, tak sa tazsie koncentrujem)

updatovat to tu budem cca kazdy tyzden? uvidime...
  • 1 odpověď
    • JoseSVK
      JoseSVK
      Bronz
      Registrace: 28.06.2009 Příspěvky: 48
      tak tyzden za nami, idem spravit mensiu review:

BR:$47,97(+$6,97)
      pocet hands:2695(+1282)

ciele viacmenej splnene(okrem zapojenia sa do ucime sa vyhravat, to mi uplne vypadlo, ale cez vikend sa to dobehne), volume dost slabe, ale ten profit slusne naladil mindset. jo viem, ze krakodobe vysledky sa nemaju brat do uvahy, ale koho nikdy pozitivne nenaladili nech hodi kamenom :D postflop hra je stale celkom biedna, ale vdaka tabulke startovnych kombinacii som sa skoro nikdy do takej situacie nedostal. mam par vybratych hand na judgging, v dohladnej dobe ich hodim do prislusnej sekcie.

neexistuje niekde nejaky presnejsi rozpis statistik podla ktorych by som mohol rozpoznavat blizsie hracov? pripadne mozete napisat vasu osobnu skusenost. momentalne hracov rozdelujem len do kategorii tight, loose, reg a uz mi to celkom prestava stacit :D

otazka pre elephantistov: existuje v nom statistika pre obycajny blind steal? neviem ci som slepy, ale ani za nic to tam nemozem najst.

ciele na OKTOBER:
      :spade: postflop, postflop, postflop
      :spade: uhrat priemerne aspon 500hand denne
      :spade: ziskat silver status(na pokerstrategy)