Cornie video série z NL2-NL4

• Hlasování Hlasování končí 26.09.2011 v 15:31.
    • Zajímalo by Vás moje video z NL2?

• 51
        Ano
        94%
      • 3
        Ne
        6%
      Celkem: 54 Hlasy
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      Cornie video

Uvažuju o tom, že udělám Video z mých hand na NL2. Konkrétní analýza velkého počtu mých hand v poker-trackeru po jednotlivých kategoriích

- AA
      - KK
      - QQ
      - JJ
      - AK
      - AQ
      - pocket páry 22-99
      - suited connectory

Nevím na kolik by to vyšlo dílů, ale mohlo by to být pro vás zajímavé, jakým způsobem jsem prošel NL2. Co vy na to? Spam povolen - je to hodně práce a já mám málo času ale pokud bude velký zájem, tak to asi udělám.

:diamond: Chtěli byste video nebo vám stačí blog?
      :diamond: Co dalšího vás zajímá?
  • 32 odpovědí
    • chovanj
      chovanj
      Bronz
      Registrace: 28.02.2011 Příspěvky: 691
      Video super vec uvitam.
    • PytelCZ
      PytelCZ
      Bronz
      Registrace: 13.02.2007 Příspěvky: 279
      a co takhle udelat video dokupy z NL2 a NL4? Nemyslim si, ze tam bude az tolik rozdilu. Nebo budes delat videa z kazdeho levelu, kterym projdes? :s_o:
    • pepehahaha
      pepehahaha
      Bronz
      Registrace: 21.01.2010 Příspěvky: 124
      Video o jednotlivych handach by bylo perfektni. Dale by se myslim hodilo neco o tom, jak udrzet redline co nejvice u nuly.
    • Duncan737
      Duncan737
      Platina
      Registrace: 09.08.2010 Příspěvky: 3,229
      Proč dávat na řečnickou otázku anketu. Jasně že chcou video. :)
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      teď NL2.

Proti NL4 jsou tam maličko rozdíly protože ze začátku jsem na NL2 hrál přesně tabulku a až později začal otvírat range podle Hasenbratena, to bude taky vidět v té hand history.

jj, red line můžu zmínit, díky za nápad
    • Pokrovec
      Pokrovec
      Bronz
      Registrace: 07.01.2010 Příspěvky: 773
      Super napad! Len do toho uz sa tesim ako si otvorim nealko pivko a budem sledovat rozbory hand vo videu ;)
    • FaulV16ke
      FaulV16ke
      Bronz
      Registrace: 15.07.2009 Příspěvky: 898
      každé video z nízkych limitov je vítané :f_thumbsup:

ja by som osobne bol veľmi vďačný okrem tvojich návrhov aj za video resp. nejaké posty v blogu venujúce sa podrobnejšie hre na blindoch... s čím bránime blindy IP, OOP... ako postupujeme v 3betovaných potoch, s čím sa stackujeme nejaké zaujímavé situácie a pod. ...
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      Registrace: 09.01.2011 Příspěvky: 3,485
      tak jasně že chceme video :D ...čím víc tím líp :P
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      FaulV16ke původně napsal
      každé video z nízkych limitov je vítané :f_thumbsup:

ja by som osobne bol veľmi vďačný okrem tvojich návrhov aj za video resp. nejaké posty v blogu venujúce sa podrobnejšie hre na blindoch... s čím bránime blindy IP, OOP... ako postupujeme v 3betovaných potoch, s čím sa stackujeme nejaké zaujímavé situácie a pod. ...

díky za podnět ;) přepošlu tohle téma i twinnovi aby se na to mrknul co vás zajímá a pokryl to i ve svých videích.. Twinn je náš hlavní (skvělý) microstakes coach a on navíc většinu těch věcí, které bude učit moje video už má ve svých videích.. Takže není potřeba abych pokrýval všechny témata. Ale twinn i já se tomu můžeme hraní z blindů maličko pověnovat (teda spíš twinn, já se tomu budu věnovat jen okrajově pokud tam bude taková handa, imo to není ani tak klíčové pro porážení NL2, stačí tam vědět základy). Pokud teda nakonec budu to video dělat.

Tohle téma není ani tak o tom dozvědět se jestli chcete video nebo ne, je jasný že většina lidí asi video uvítá. Ale tak celkově mě zajímá kolik lidí čte můj blog a pravidelně studuje moje materiály na blogu a jestli je má smysl dát i do videa. Počítám že jo, ale zajímá mě ten počet hlasů v hlasování.

Moje video by mělo být praktický doplněk k blogu abych ukázal svoji cestu na NL2 a ukázal klíčové věci, které stačí pro porážení toho limitu.
    • kubesfilip
      kubesfilip
      Bronz
      Registrace: 06.07.2011 Příspěvky: 549
      Hlasoval jsem samozřejmě pro video. A jsem jeden z mnoha co se učí podle tvého blogu, i když jsem se teď trochu zasekl a nejde to dál. :f_cry:
    • FaulV16ke
      FaulV16ke
      Bronz
      Registrace: 15.07.2009 Příspěvky: 898
      niekto by už mohol zahlasovať aj proti, nech to nevyzerá tak rigged :f_biggrin:
    • Wetrak
      Wetrak
      Bronz
      Registrace: 02.06.2011 Příspěvky: 135
      Určitě jsem pro.

Navíc jestliže má být tvůj blog přiručkou začátečníka, pak by se určitě bodlo. Člověk kterej pak bude postupovat podle Tebe, bude přesně vědět jak a co dělat a to je si myslim fajn.
    • Machinator
      Machinator
      Bronz
      Registrace: 21.11.2010 Příspěvky: 899
      Skor hlasujem za NL4 SH
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Registrace: 11.12.2007 Příspěvky: 1,446
      NL4 FR :) Na NL2 je to o tom hrát podle tabulky a stačí to. NL4 je aspoň teda z mýho pohledu uplně jiná liga kde ani s vypětím sil nestačím :s_cry: .
    • JoseSVK
      JoseSVK
      Bronz
      Registrace: 28.06.2009 Příspěvky: 48
      Cornie4ever původně napsalCo vy na to?
      no myslim, ze anketa hovori sama za seba :D ja uvitam kazde video z micro stakes, kludne by mi stacila aj hodinove komentovane video zo stolov , ale toto co planujes je celkom nuts
    • vop646
      vop646
      Bronz
      Registrace: 14.08.2010 Příspěvky: 87
      Jednoznačně jsem pro. Docela mi tu chybí videa z FR microstakes. Twinnovo videa jsou moc dobrý, ale přece jen je to především 6max. Tohle by tu díru zaplnilo.
    • hawranomut
      hawranomut
      Bronz
      Registrace: 04.07.2011 Příspěvky: 757
      by mohlo být zajímavé, kdybys udělal video pro každý limit v průběhu challenge, s tím že na novém limitu by si vždy v úvodu zmínil co se podle tebe změnilo oproti limitu předchozímu, co si začal dělat jinak a podobně...

jinak samotná videa podle mě nemusí být nijak dlouhá, stačí pár zajímavých hand, které jsi třeba nedal k sobě do blogu
    • Zdenyol
      Zdenyol
      Bronz
      Registrace: 15.08.2011 Příspěvky: 90
      jsem jednoznačně pro video :D
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      Registrace: 05.10.2010 Příspěvky: 2,455
      Hlasoval jsem za ne, ale to z jedinýho důvodu a to, že si myslim, že je to z velký části ztráta času, který by si rozhodně mohl využít na něco přínosnějšího pro komunitu ( to zní dost blbě já vim, ale hned to vysvětlim )

NL2 se dá porážet i naprosto bezmyšlenkovitou ABC hrou a hraním jako absolutní NIT podle tabulky...a pokud někdo nezvládá tohle tak mu určitě nepomůže tvé video, určitě by se tu našli nl2 hráčí, kterým by tvé video mohlo zvednout o něco málo winrate, ale stejnak NL2 jsou podle mě takový specifický stakes, že prostě každej kdo je winning hráč jima proletí a pak až tepřiv může narazit na problém v podobě NL 4 případně NL10 kde se u hry musí už alespoň přemýšlet ( samozřejmě to berte s nadsázkou )

takže podle mě, kdyby si spíš věnoval čas nějakýmu NL4 případně NL10 ( až tam budeš ) videu tak by to komunitě prospělo víc, ale samozřejmě tohle je pouze můj osobní názor :) 37 : 1 lehce naznačuje, že jdu sám proti zdi :D

edit : + samozřejmě jsem ještě zapomněl zmínit, že na popsání poměrně jednoduchejch myšlenkovejch pochodů na NL2 je plně dostačující tvůj blog a video je dost zbytečný vzhledem k tomu, že na NL2 se prakticky nikdy nepouštímě do nějakejch složitejch line... takže video by vlastně byl přínos jen pro lenochy co jsou líný číst....
    • 1
    • 2