Sw na poker 770

• 10 odpovědí
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,410
      Mě jel PT3 v pohodě na notasu, poté, co mě odešel HD a sem nucen být na 5 let starém pc, si nedovolim pustit pokrovou hernu společně s PT3, hrozil by odlet pc na planetu Mars :f_biggrin:
      Co mě tam nejelo byl HEM, ale většinou je to jen v tom, že musíš srpávně nastavit cestu k HH (hand history)
    • KlokanekCZ
      KlokanekCZ
      Bronz
      Registrace: 20.04.2011 Příspěvky: 139
      PT3 funguje stejne dobre jako na kazde jine ipokerove herne kde jsem hral tj. ja mam problemy s tim ze mi to nehlida kdo kde sedi a musim si u kazdeho stolu na zacatku presednout na odpovidajici misto...
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      Paulis1992 původně napsal
      Co mě tam nejelo byl HEM, ale většinou je to jen v tom, že musíš srpávně nastavit cestu k HH (hand history)
      HEM tam funguje nadmieru spolahlivo. :f_love: Rovnako bude aj PT3 - ako pises, staci nastavit spravnu cestu k HH a koniec problemov.
    • Mates88
      Mates88
      Bronz
      Registrace: 30.08.2011 Příspěvky: 8
      V PT3 , ale néní v nábídce heren Poker 770 takže předpokládám , že to fungovat nebude ...
    • rostiro
      rostiro
      Bronz
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 563
      Tak 770 nesel ani v Elephantu, ale dnes mě potěšili maximálně doufám, že nebude vadit když, to odcituji.
      Elephant DevBuild - V0.105.40920.2
      Poker770 Support
      We have implemented Poker770 support as of this version. The Poker770 support is configuration free: Just start your PokerStrategy.com Elephant version 0.105 and the portal settings are detected automatically. You are able to track your Poker770 hand histories right away.

Bug Fixes
      We fixed the hand history issues caused by the latest iPoker software updates. This fix also considers possible updates to every iPoker client that has not yet released the software update in question.

Changelog
      ENHANCEMENT "added Poker770 Support"
      BUGFIX "fixed iPoker handhistory issues caused by latest update"

takže jakmile dojdu dom zkouším snad pofrčí :D

However, as you already know by now:
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,410
      Mates88 původně napsal
      V PT3 , ale néní v nábídce heren Poker 770 takže předpokládám , že to fungovat nebude ...
      Nejsem jedinej komu to tam bez problému šlape :)
    • Mates88
      Mates88
      Bronz
      A je nějaký podrobnější návod k zprovoznění v Poker 770 už si nad tím lámu hlavu dva dny a bez výsledku ...
    • KlokanekCZ
      KlokanekCZ
      Bronz
      Registrace: 20.04.2011 Příspěvky: 139
      Mates88 původně napsal
      nemusi tam byt extra poker770 je tam ipoker a to by melo stacit...ad zprovozneni, tezko ti poradi kdyz nevime co jsi udelal a co ne...

pokud si pamatuju spravne, tak jsem si na vsem ipokerovych hernach doplnil spravny adresar kam se ukladaji handy tj v PT3 polozka import, v seznamu najit ipoker, v prave pulce ipoker network configuration/ polozk add a cesta je neco jako c:\poker\poker770\history zmacknout begin autoimport a je hotovo
    • rostiro
      rostiro
      Bronz
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 563
      Jinak jsem dnes teda nainstaloval nový Elephant a musím říct, že funguje dobře.
    • Mates88
      Mates88
      Bronz
      Tak PT3 úspěšně nastaven :) jen mám problém s hud zobrazuje se mi přes celou obrazovku a překryje to všechny stoly ...