[COACH] Feedback Cornie

• 122 odpovědí
    • Shikamaru917
      Shikamaru917
      Bronz
      Registrace: 10.04.2010 Příspěvky: 3,900
      Hned zhurta do teba, mas preklep v nazve temy :D :D :D :D
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      Shikamaru917 původně napsal
      Hned zhurta do teba, mas preklep v nazve temy :D :D :D :D
      Čo? Kde? :f_eek: :f_p:
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Registrace: 11.12.2007 Příspěvky: 1,446
      Hele šlo by v tom dalším videu víc mluvit a tom čtení hráčů?

Hrozně pomohlo říct jak jsi třeba popsal pána 39/1/ ... odlišit od jiných podobných....a i třeba rozlišit rocka od nita atd?
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      jj, určitě.. tedka s těma esama to nebylo tak důležitý, ale od všech dalších kategorií hand od KK po horší bude pro nás nejdůležitější co je soupeř zač..

staty soupeře jsou vlastně první věc co studuju při rozhodování co udělat
    • Diametroz
      Diametroz
      Bronz
      Registrace: 06.07.2011 Příspěvky: 885
      Ocenil bych krátké video o tom jak co nejvíc vyčíst s equilabu jak s nim pracovat plus jen ukázat na pár příkladech jak počítáš základy matematiky :) jestli to neni problém a nemyslíš si že je to až moc loose:D
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Diametroz původně napsal
      Ocenil bych krátké video o tom jak co nejvíc vyčíst s equilabu jak s nim pracovat plus jen ukázat na pár příkladech jak počítáš základy matematiky :) jestli to neni problém a nemyslíš si že je to až moc loose:D
      musím doplnit že banality jako kolikrát mi mělo přijít eso jsou prostě super - člověk vidí že i to složitý je vlastně celkem easy :) ..stejně jako jsi do jednoho threadu napsal otázku jak vyčíst počet outs z equilabu...luvit :f_love:
    • Diametroz
      Diametroz
      Bronz
      Registrace: 06.07.2011 Příspěvky: 885
      Teďka nevim jak přesně to myslíš ale beru to že jsem nic nepokazil :D
    • schiyza
      schiyza
      Bronz
      Registrace: 10.04.2011 Příspěvky: 2,250
      Ahoj, mám prosbičku pro příští video:

Mohl bys prosím v některém dalším videu ukázat práci s equilabem, PTR3 a určování range soupeřů?

Díky moc.

Jirka

PS - super práce :-)
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      ok, ok, beru na vědomí :) všechno bude
    • GerryCze
      GerryCze
      Stříbro
      Registrace: 09.10.2009 Příspěvky: 141
      Ahoj,

díky za video, bylo fakt super :) .

Akorát snad k těm handám, které jsi prohrál, bych uvítal, kdyby ses zmínil i o těch, u kterých jsi se raději rozhodl tu handu vzdát.
    • kubesfilip
      kubesfilip
      Bronz
      Registrace: 06.07.2011 Příspěvky: 549
      +1

Hodně z nás nemá to umění zahodit například zrovna ty esa...vždycky tajně doufám, že protihráč tu postupku co tam hrozí fakt nemá :f_biggrin: :f_biggrin:
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      druhý díl je na světě ;)

Video: Cornie challenge - druhá část

Pokud budete chtít cokoliv probrat, tady je to správné místo :s_cool:
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Cornie na tý 40´jak je spot ve 4 lidech a jeden má ty 44. Nemohl by tam mít někdy i JQs (fl +str draw) a raisovat to takhle? takhle pasivní hráč by to callnul asi...

Jinak dobrý video, hezký foldy,.zvuk super ;)

hra vs blindy se mi moc líbila :]
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      díky, jsem rád že se ti video líbilo :f_love: imo je tohle druhý po všech stránkách lepší než to první :s_cool: hlavně je to zajímavější téma už.. příště to zase bude ještě zajímavější

Johniiicek původně napsal
      Cornie na tý 40´jak je spot ve 4 lidech a jeden má ty 44. Nemohl by tam mít někdy i JQs (fl +str draw) a raisovat to takhle?

jo, to by teoreticky taky moh - a schválně si to zadej do equilabu a řekni mi kdo je favorit pokud má tu combo draw? ;)
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Cornie4ever původně napsal
      díky, jsem rád že se ti video líbilo :f_love: imo je tohle druhý po všech stránkách lepší než to první :s_cool: hlavně je to zajímavější téma už.. příště to zase bude ještě zajímavější

Johniiicek původně napsal
      Cornie na tý 40´jak je spot ve 4 lidech a jeden má ty 44. Nemohl by tam mít někdy i JQs (fl +str draw) a raisovat to takhle?

jo, to by teoreticky taky moh - a schválně si to zadej do equilabu a řekni mi kdo je favorit pokud má tu combo draw? ;)
      No tak zadal jsem to do equilabu a jsem ztoho lehce :f_confused:

- nejdřív jsem zadal do equilabu board, pak naši handu Kdkh a supeřovi možné draws na raise JdQd,7d8d a vyšlo mi že jsme těsný favorit (51-55%)

- pak jsem to zkusil stejně ale soupeřovi jsem přidal do range i sety a už mi vyskočilo že jsme těžkej underdog 21: 79

- pak jsem to zkusil ještě zamotat s těmi dvěma páry které tam mohl mít -->22.4 : 77.6

...takže jestli tomu už trošku rozumím tak v případě že má to co "může mít" tak v uplně nejlepším případě jdeme do skoro flipu s "50/50" nebo jsme už way behind - takže fold :)

---

Pokud si udělám teda další scénář na zkoušku podle hry že:

- jeden z pánů má seta
      - ten co raisuje má buď vyšší set/dva páry/combodraw

- čtvrtého zatím vynechám (má fl draw a odebírá mi outy, nebo má nějaký low PP,atd)

tak do equilabu zadám:

0) Board
      1) Já KhKd
      2) TT-99,44,QdJd,8d7d
      3) TT-99,44,AdQd,KdQd,AdJd,KdJd,QdJd,AdTd,KdTd,QdTd,JdTd,8d7d

tak mi vyjde že

1) 12.59
      2) 38.5
      3) 48.87

takže ještě víc easy fold :)

Je můj myšlenkový postup správný? :f_p:
    • Dandiiik
      Dandiiik
      Bronz
      Registrace: 19.07.2009 Příspěvky: 1,736
      Super video. Kingy už nejsou esa a evidentně se už nehrají tak jednodušše. I když mi to přijde jako naschvál, na každým boardu, když mám KK, tak přijde to blbý jedno eso a nevím co s tím :D Ale teď už vím. Danke :)

Co se týče věcí, jak by se to video mělo, nemělo změnit, tak myslím, že ani moc nemělo. Mně to přesně takhle vyhovuje a myslím, že to zaplní mezeru ve videích, co tu jsou :) . Jednotlivé handy (typy hand), jejich zahrání v konkretních situacích, proti konkrétním typům hráčů, určování jejich range.... To je přesně to, co jsem hledal. Na QQ a JJ se těším hodně, doufám, že to bude co nejdříve.
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Dandiiik původně napsal
      Co se týče věcí, jak by se to video mělo, nemělo změnit, tak myslím, že ani moc nemělo. Mně to přesně takhle vyhovuje a myslím, že to zaplní mezeru ve videích, co tu jsou :) . Jednotlivé handy (typy hand), jejich zahrání v konkretních situacích, proti konkrétním typům hráčů, určování jejich range.... To je přesně to, co jsem hledal. Na QQ a JJ se těším hodně, doufám, že to bude co nejdříve.

+1 ...Ktomuhle bych jen přidal že mě napadá že by bodla asi chvilka zaměřená na spoty s AK...možná AQ....osobně jsem na nich +/- a někde jsme to i četl na foru ze mel nekdo podobny vysledky :) ..jen aby to pak nedoslo ktomu abys musel tocit video jak hrat s 23o :f_eek: :f_biggrin:
    • Dandiiik
      Dandiiik
      Bronz
      Registrace: 19.07.2009 Příspěvky: 1,736
      Tak s tím, že bude video speciálně o AK, případně o AQ, tak s tím počítám :D Protože když dostanu AK na SB, což se stává docela často a někdo dá openraise, tak je mi hrozně moc nepohodlný to hrát. Nejraději bych to zahodil. Podle tabulky ovšem většinou 3-betuju na 3BB+něco navíc, protože nejsem v pozici. Samozřejmě to často vyhraju tím raisem, popř. na flopu, ale není to prostě příjemný a chtěl bych vidět, jak tohle třeba řeší někdo, kdo opravdu ví co dělá. Třeba cornie :s_biggrin:
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Johniiicek - tvoje uvažování a práce s Equilabem je naprosto v pořádku :s_thumbsup:

@ QQ, JJ, AK, AQ - všechno bude :f_grin: už mám dokonce rozmyšlený koncept jak vás tyhle věci naučit hrát.. Když se pak těch videí budete držet tak budete mít winrate podobnou jako já.. btw včera jsem na NL10 chytnul konečně hotrun a za 4hodiny to vyletělo o +130usd (večer dám report na blog).. A to jsem ještě včera reportoval downswing :D Ale nebuďte líní a učte se hrát z článků a videí od twinna / hasenbratena - tam je hlavní těžiště vědomostí pro vás.. Když tyhle základní věci pochopíte tak budete mít dlouhodobě velmi slušnou winrate a hodinovku :s_love: