PokerStrategy.com liga

• Hucas
      Hucas
      Platina
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745

A je to tady. Liga pro všechny PokerStrategisty, kteří si chtějí změřit síly s ostatními. Buy in do všech turnajů je za krásný $1 a s trochou umu a štěstí si na konci října můžete na svůj účet připsat $100 + samozřejmě výhry z jednotlivých turnajů. Kdo bude nejlepším PokerStrategistou za říjen?

Informace
      • Herna: PartyPoker
      • Buy Iny: $1 každý turnaj
      • Podmínky účasti: účet založený přes PokerStrategy.com a IP adresa v Česku nebo na Slovensku

Ceny

Na konci ligy si 5 nejúspěšnějších rozdělí $200 následujícím způsobem:
      • 1. místo - $100
      • 2. místo - $50
      • 3. místo - $25
      • 4. místo - $15
      • 5. místo - $10

Bodování

V každém turnaji můžete získat 1-10 bodů podle vašeho umístění. Průběžné výsledky se budou aktualizovat po každém turnaji v tomto tématu. V každém turnaji můžete získat:

1. místo - 10 bodů
      2. místo - 9 bodů
      ......
      ......
      10. místo - 1 bod

Termíny

Hrát se bude v průběhu října každý čtvrtek a neděli:
      • 1. turnaj: 2.10. (neděle) - 20:30
      • 2. turnaj: 6.10. (čtvrtek) - 20:30
      • 3. turnaj: 9.10. (neděle) - 20:30
      • 4. turnaj: 13.10. (čtvrtek) - 20:30
      • 5. turnaj: 16.10. (neděle) - 20:30
      • 6. turnaj: 20.10. (čtvrtek) - 20:30
      • 7. turnaj: 23.10. (neděle) - 20:30
      • 8. turnaj: 27.10. (čtvrtek) - 20:30

Finální výsledky

Hodně štěstí všem a potkáme se u stolů!
      Váš tým PokerStrategy.com
  • 76 odpovědí
    • NOskillaZ
      NOskillaZ
      Bronz
      Registrace: 31.05.2010 Příspěvky: 176
      malej off topic, ale když mám účet už vytvořený bhžl ne přes pokerstrategy X( a vytvořím si tam nový např na moji sestru nebo souseda tak to by vadit nemuselo ne ?( jiná možnost jak se tam regnout přes vás snad neexistuje s už vytvořeným účtem ......
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      NOskillaZ původně napsal
      malej off topic, ale když mám účet už vytvořený bhžl ne přes pokerstrategy X( a vytvořím si tam nový např na moji sestru nebo souseda tak to by vadit nemuselo ne ?( jiná možnost jak se tam regnout přes vás snad neexistuje s už vytvořeným účtem ......
      Mno takhle - mutliaccounting je zakázaný, ale pokud si ségra chce zahrát naši ligu, tak ji v tom bránit nebudeme.
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Registrace: 11.12.2007 Příspěvky: 1,446
      Nešlo by pro winnera ještě třeba tričko nebo ta kachnička do vany pro blackmembers co byla? :)

Mě osobně by to potěšilo i víc než diplom a možná i těch max 100$...ani mi moc nejde o ceny evidentně jako spíš o to si zahrát s lidmi z komunity nebo mít kachničku na památku ;-) hm?

EDIT- navíc mám kvůli diplomům další IT problém :D podpis si už ani nemůžu upravit :D (jakmile chci kus odebrat z podpisu tak jsem vždy kvůli diplomům přes 250 znaků) :D
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      @Johniiicek tvoji kachničku budeme řešit až vyhraješ :D stejně jako podpis, který bude u tebe trochu problém ;)

Vzhledem k tomu, že PokerStrategy.com shop už je zavřený, tak jsme se rozhodli pro $ ceny, které alespoň posílí váš bankroll ;)
    • Jinn7
      Jinn7
      Bronz
      Registrace: 02.06.2011 Příspěvky: 84
      jelikož nepředpokládám že bych se dostal na ceny, nemohla by ta kachnička být jako cena útěchy? :D
    • Alficor1
      Alficor1
      Bronz
      Registrace: 16.06.2010 Příspěvky: 7,291
      Johniiicek původně napsal
      EDIT- navíc mám kvůli diplomům další IT problém :D podpis si už ani nemůžu upravit :D (jakmile chci kus odebrat z podpisu tak jsem vždy kvůli diplomům přes 250 znaků) :D
      To je kvůli obrázkům, ne počtu znaků...
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      Jinn7 původně napsal
      jelikož nepředpokládám že bych se dostal na ceny, nemohla by ta kachnička být jako cena útěchy? :D
      Třeba pro člověka co dostal nejvíc suckoutů během ligy :D Zajímavý námět
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Alficor - obrázky jsou odkaz na to kde jsou uložený = znaky = písmena v odakze ..ani přes tinyurl to nešlo ;)

@Hucas: challenge accepted! :f_biggrin:

btw- problém to je i pro mě :D - ..nemůžu ani odebrat odkaz na svůj strategy blog kterej uz není :)

- jinak ceny jsou imho super! ale tak prostě za zeptání nic nedám...a třeba ukecám pak za těch $100 nějakýho blackmembera aby mi jí prodal :D

Jinn7 - :f_love: +1 ikdyž odpověď je jasná :D
    • Jinn7
      Jinn7
      Bronz
      Registrace: 02.06.2011 Příspěvky: 84
      já si myslím no:) a taky jedna kačena třeba za chycení straight a roayal flushe :D
      To by bylo aby nakonec každej něco nedostal :f_cool:
    • Alficor1
      Alficor1
      Bronz
      Alficor - obrázky jsou odkaz na to kde jsou uložený = znaky = písmena v odakze ..ani přes tinyurl to nešlo ;)
      To nešlo proto, že obrázky do podpisu můžou přidávat jenom moderátoři. ;) Vím o čem mluvím, jsem member of the month v eng komunitě a měl jsem stejný problém.
    • Ajaxpakostov
      Ajaxpakostov
      Bronz
      Registrace: 07.08.2011 Příspěvky: 2
      Super napad, dufam ze nevynecham ani jeden turnaj, GL all
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      Ajaxpakostov původně napsal
      Super napad, dufam ze nevynecham ani jeden turnaj, GL all
      Vzhledem ke struktuře bodování bude v pravidelný účasti největší zbraň ;) Jsem sám zvědavej, jak to celý dopadne :s_cool: Držím palce ;)
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Alficor1 původně napsal
      To nešlo proto, že obrázky do podpisu můžou přidávat jenom moderátoři. ;) Vím o čem mluvím, jsem member of the month v eng komunitě a měl jsem stejný problém.
      Já tam nic přidávat nechci Alfi ;) jen odebrat - a když jsem odebral vše kromě obrázků tak to stejně nešlo uložit - moc znaků -->tudíž jsem s podpisem nemohl udělat nic :) ..... ale už mi psal Hucas a vyřešil mi to :)

EDIT - já ti naprosto rozumím co se týká obrázků :D ale pochop že o tom můj problém nebyl :D
    • Alficor1
      Alficor1
      Bronz
      Alficor1 původně napsal
      Já tam nic přidávat nechci Alfi ;) jen odebrat - a když jsem odebral vše kromě obrázků tak to stejně nešlo uložit - moc znaků -->tudíž jsem s podpisem nemohl udělat nic :) ..... ale už mi psal Hucas a vyřešil mi to :)
      Tomu systému je jedno, jestli ten podpis jenom upravuješ nebo vytváříš úplně nový.. co chcu říct je že pokud nejsi moderátor, tak nemůžeš uložit podpis který obsahuje obrázky. Pokud pořád nechápeš co chcu říct tak se vzdávám.
    • Shikamaru917
      Shikamaru917
      Bronz
      Registrace: 10.04.2010 Příspěvky: 3,900
      Samozrejme nemam tracknuty ucet na Party Poker cez Pokerstrategy :(

Ale na druhej strane mate stastie ze nehram, v momentalnej forme by som tu kacicku za najviac suckoutov urcite ziskal :D :D :D (teda ak bude kacicka :D )
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Alficor1 původně napsal
      Alficor1 původně napsal
      Tomu systému je jedno, jestli ten podpis jenom upravuješ nebo vytváříš úplně nový.. co chcu říct je že pokud nejsi moderátor, tak nemůžeš uložit podpis který obsahuje obrázky. Pokud pořád nechápeš co chcu říct tak se vzdávám.
      já ti naprosto rozumím co se týká obrázků - že jako "proto" to nešlo :D já psal co mi to píše - že maximální počet znaků překročen ( to že obrázky můžou vkládat jen moderátoři už jsem zjistil dřív :f_biggrin: ) :D
    • Pepe1783
      Pepe1783
      Bronz
      Registrace: 07.07.2011 Příspěvky: 788

Důležité upozornění: Pokud aktuálně nejste v Čechách nebo na Slovensku a chcete hrát ligu, dejte nám v tomto tématu vědět své PartyPoker uživatelské jméno nejpozději do 25.9. 23:59. Umístíme vás na speciální seznam a budeme pro vás moci zjednat vyjímku. Tento seznam bude platný po celou dobu ligy. Pokud tedy víte, že v polovině října budete hrát ze zahraničí, tak nám taky dejte vědět.
      Nešlo by udělat něco podobného i pro hráče, kteří by si chtěli ligu zahrát, ale nemůžou, porotože nemají tracknutý účet? Nahlášení už. jména třeba do stejného termínu a udělat tak pro ligu výjimku stejnou jako pro zahraniční IP?
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      Pepe1783 původně napsal
      Nešlo by udělat něco podobného i pro hráče, kteří by si chtěli ligu zahrát, ale nemůžou, porotože nemají tracknutý účet? Nahlášení už. jména třeba do stejného termínu a udělat tak pro ligu výjimku stejnou jako pro zahraniční IP?
      To bohužel nejde, ale možná bude příště jiná liga na jiné herně, kde už se budeš moc zúčastnit ;)
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,417
      Tak sem se na tu ligu těšil, ale bohužel nemám PP acc tracknutý přes PS X(