BLOG: Challenge accomplished! (aka crushing lowstakes)

• kokos99sd
      kokos99sd
      Bronz
      Registrace: 25.07.2011 Příspěvky: 2,702
      :spade: Ryba na pokerstars :spade:

Zdravím Vás na mém blogu.

BLOG o mém progresu v Cornieho Challengi začíná až na druhé stránce, prosím ty, kteří nechtějí číst celou stránku textů o ničem, aby přešli na druhou stránku. Updaty jsou pěkně formátovány, a docela pěkně se to čte. :f_biggrin:

V mém blogu se budu věnovat mé pokerové kariéře. V dobrém i ve zlém :f_cool: .

Na začátek tu pro vás mám kratší můj příběh, jak jsem ze z nuly dostal na hratelný bankroll.

Nainstaloval jsem pokerstars, protože jsem to viděl u kámošů ve třídě. Bylo to asi rok zpátky, takže pokud si to pamatujete, bylo tehdy ještě poměrně dost freerollů. Nechápu jak jsem to udělal, protože jsem hrál fakt špatně, ale nějak jsem na freerollech udělal 4$, pak jsem šel na cashku, kde se mi nesmírně dařilo, za chvíli jsem udělal 15$, připadal si jako mistr světa,jenže potom to přišlo.

Prohrával jsem a prohrával, byl jsem zoufalý. Jeden kamarád mi poslal odkaz na pokerstrategy, s tím, že je tu 50$ zdarma. Kámoš mi pomohl s testem a já zkusil na titanu hrát, moc se mi nedařilo, a tak jsem se vrátil zpátky na vaši stránku, s tím, že jsem tu viděl nějaké články, které by mohly být zajímavé :D (samozřejmě jsem si v tu dobu myslel, že jsem mistr světa a o pokeru vím všechno, akorát mam hroznou smůlu)

Po nastudování pár článků mi to ale bylo všechno jasné, tak neskutečně jsem se do toho zabral, že jsem měl za chvíli popsaných pár A4 výpisky, o Short Stack Strategy. Titan mě nebavil, a tak jsem to šel vyzkoušet do praxe zpátky na pokerstars, kde mi ještě pár dolarů zbylo.

Začínal jsem s 7 dolary a SSS na pár stolech .... zezačátku nic moc, ale potom se to rozjelo.

Za malou chvíli (vypadá to podle EV křivky že jsem měl hrozné štěstí) jsem se za 5k hand probojoval k 20 $ výdělku. Hitl jsem 6$ na freerollu a BR čítal dohromady teda kolem 35 $. Ještě jsem si na nic netroufal a rozhodl se jít stále stejnou cestou až k 50 ce.

Cesta k 50ce byla plná úskalí a nástrah, ale zhruba v 10-ti tisícáte hendě jsem se tam nějak dokopal :f_biggrin: . Potom přišlo pár turnajů, SnG a byl jsem zpátky na 43$. Řekl jsem si, že podle mojí zaručené SSS cash techniky to nebude problém zpravit, což se zhruba povedlo a já byl na +-50$ znovu.

Zkoušel jsem znovu pár turnajů, jestli něco nehitnu :s_o: , ale nepovedlo se, a když jsem chtěl zase dohnat 50ku, objevil se menší problém..... a to ten, že se mi za denní session podařilo prohrát 6 $ (19k H-20k H), a to relativně s dobrou hrou.
      Uvědomil jsem si, že je něco špatně, a že moje předchozí úspěchy mohly být tak trochu ovlivněny štěstím :f_biggrin: ......

Přišel víkend a zajímavý týdenní 100 FPP turnaj s 30 000 $ prize poolem. Bylo tam kolem 13 k hráčů a já jsem se dopushoval až na 407. místo, odnesl jsem si 15 dolarů a byl jsem rázem tam, kam jsem se ještě nedostal (BR-60$+). Vzhledem k tomu, že SSS hra není moc zajímavá a nebyla už pro mě v minulém týdnu ani výdělečná, řekl jsem si, že to chce změnu a hned ten den jsem nahodil MSS lano do NL5 rybníčku.

Po prvním dnu (+4,5$), jsem byl přesvědčen o svojí neporazitelnosti a geniálnosti z vynikajícího rozhodnutí (přechod na MSS a na NL5). Když jsem ale na druhý den prohrál skoro celý výdělek z NL5, sebevědomí zase trochu pokleslo a já jsem byl rozhodnutý za každou cenu na NL5 skórovat, přidal jsem si víc stolů, přestal jsem hrát ABC hru a improvizoval jsem.....
      Výsledky byly neobstojné a já se dnes po celém týdnu na NL5ce s výdělkem asi 30 centů rozhodl pro další změnu.

Naučil jsem se BSS, zapustil jsem kořeny zpět do NL2 a hrál jsem celý den. Ze začátku jsem se cítil jako mazák, který přišel obírat s plným stackem fishky na NL2. Prvních 10 minut mi to i šlo, a já jsem se mohl radovat z mojeho osobně největšího vyhraného potu (8,3 $). Šlo to všechno přesně podle plánu, set minning a call20 se mi ukázaly jako vynikající zpestření hry, které jsem neznal, jelikož s SSS a MSS jsem měl tak malé stacky, že set minnovat jsem profitabilně nemohl.

Jak to ale bývá, hned za pár minut jsem prohrál na trips se slabším kickerem, nepovedlo se pár flopů pro moje pocket páry, a začal jsem jít zase dolů a dolů....
      Naštěstí jsem vyhrál obří pot (9,4) a konečně jsem přestal Pokerstars proklínat. Potom už to ale šlo zase z kopce.....

Z asi 25 pocket párů jsem podle call 20 mohl profitabilně callovat, ale už jsem sety netrefoval a peníze šli dolů a dolů při každém callu a netrefeném flopu.
      Když se flop podařilo trefit, nedostal jsem zaplaceno nic, jelikož to bylo z limpovaného flopu. Karty mi vůbec nechodily, a když jsem měl něco nadějného před flopem, na flopu z toho nic nebylo a připadalo mi, že soupeři mají pokaždé přesně to, co mě poráží. Začal jsem hrát post flop trochu víc, jelikož ta červená křivka mě začala hodně děsit. Když mi na flop došlo něco slibného, soupeř samozřejmě vždycky trefil turn nebo river, a to tak často, že jsem začal soupeře podezřívat z blafu a do těch showdownů se dostával. Samozřejmě vždycky to měl :) :) .

Šlo to se mnou z kopce a po hodince od +9 dolarového potu jsem byl už -2,5.....

Jiskřičky naděje zažehli králové a esa, kteří ale samozřejmě nakonec urvali maximálně big blind :f_biggrin: . Zlomová chvíle přišla, když jsem otevíral esa a uviděl call od loose hráče... Po 1000ci handách jsem byl s esama na flopu :tongue: ...... A samozřejmě ze mě dostal celý stack, jelikož flopl set osmiček....
      Když jsem pak poslal krále proti esům před flopem tomu samému hráči, začalo to ve mě vřít..... Měl jsem takový pocit bezmoci, že jsem uvažoval o pushi s 47s :f_biggrin: ....

Naštěstí jsem se udržel a pokerstars raději ukončil, než bych udělal opravdu něco hloupého...

Tak to bylo něco málo k mojí problematice, ale teď čekám na Vaše rady a postřehy k mému problému a grafu. Popř. které články projít, nebo co byste mi doporučili.

Přikládám výše zmiňovaný graf.

tady graf k mojí první BSS NL2 Session, teď si zpětně říkám, že jsem trochu moc vyšiloval, jelikož z 1 k hand toho moc na posouzení není a uvidí se tedy až v budoucnu. Ale chtěl jsem se tak trochu ujistit, jestli jdu správnou cestou a vyslechnout si nějakou tu kritiku.... :f_biggrin:

++++++ Blog se jmenuje z 0 do nekonečna , protože jsem si opravdu založil minulý rok účet na pokerstars a bez žádného vkladu jsem na freerollech udělal pár dolarů a na cashce, kde jsem hrál podle vlastní strategie, to rozmnožil na 7 $. Potom jsem objevil ( skvělou a zadarmo poskytující vědomosti a strategie o pokeru) pokerovou školu pokerstrategy.com a začal hrát SSS.
      Tracknutý teda účet samozřejmě nemám, takže se nemůžu zapojit do Cornieho challenge.

++++ Jestli někdo došel až sem, má moje velké uznání :] :] to znamená, že si zaslouží odměnu... a to...... Musicthreadsaver ! :tongue: :tongue:
      Tohle si pouštím, když na pokerstars krmím rybky :) :)
  • 615 odpovědí
    • kokos99sd
      kokos99sd
      Bronz
      prosím o přesunutí do strategické diskuze a cash game blogy, děkuji
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      Presunute. Dufam, ze tu bude tvojmu blogu darit dobre. =)

Co sa tyka tvojho problemu, tak ziaden strach. Nie je nicim neobvyklym "chytit" breakeven stretch dlhy aj 100 000 hands. Cim lepsie hras, tym je pravdepodobnost extremne dlheho b/e obdobia nizsia, ale ani najlepsi hraci sa mu z casu na cas nevyhnu.

btw: vlozil som ti pred blog prefix pre prehladnost...
    • kokos99sd
      kokos99sd
      Bronz
      Menší aktualizace mého BLOGU, když se teď zpětně dívám na můj minulý crying post, říkám si, že sem to nemohl být já. Můžu být relativně rád, že mě ještě nechytl downswing a za všechny prohrané $ si můžu vlastními chybami.
      Září pro mě nakonec skončilo v zelených číslech a po pár menších trefách v cz/sk turnajích na pokerstars se můj BR pomalu rozrůstá.

Přišel říjen, skončila mi silver star a mě se nabízí otázka, co s tím? Na mojem hracím účtu, kde teď už žádné výhody (kromě 50%-tně načteného VIP stellar reward 11% bonusu) nemám, vlastně nemám žádný důvod k hraní. Tento účet jsem si založil před rokem, když mi ještě nebylo ani 18, tudíž jsou tam falešné informace, a není tracknutý přes pokerstrategy, což mi usnadňuje moje rozhodnutí ho nějakým způsobem odstavit z provozu. Na pokerstars jsem si již založil druhý účet s pravými informacemi, tudíž nebude žádný problém vybrat ty miliony až shipnu sunday milion :] a jako + ho mám dokonce tracknutej přes pokerstrategy a budou mi tu nabíhat bodíky, za který brzo dostanu pravý černý italský oblek, od světem uznávaného krejčího, šitý přímo na míru ! :f_biggrin: ......Teď zpátky k realitě

Problém nyní spočívá v tom, že na trash účtu mám keše, které bych chtěl vidět na novém účtu. Trash účet jsem založil na jiném IP než nový účet, ale horší je, že jsem na trash účtu hrál jak na IP založení trash tak na IP založení new, a tady je asi trochu problém s nešťastnou IP "konfrontací". Teď jsem trochu nervózní z toho, že až si přepošlu všechny $ na nový účet, pokerstars si toho tak trochu všimnou a freeznou mi oba tři, prachy nebudu mít nikde a budu pěkně v pr****
      Jdu si teda tak nějak projít licenční podmínky pokerstars a najít nějaké skulinky v jejich smlouvě, abych se pak mohl při nejhorším na co vymluvit.

Jestli má někdo lepší nápad, popř. ví něco co já nevím, prosím o post, potřebuji totiž tento problém vyřešit co nejdřív, protože teď v podstatě hraju na účtu bez budoucnosti.

To bylo tak letmo k dalšímu problému a nyní se trochu podíváme, jak mi svědčí BSS....

Z 5139 hand jsem dostal pouze 26x AA, takže jsem v tomhle ohledu moc lucky nebyl....
      Tady bych rád zveřejnil moje statistiky ke kontrole někoho z oboru :P , sám si myslím, že hraju trošku více tight, než bych měl.

Zde jsou handy, které mi přinesly nejvíc peněz a překvapivě se jimi nestaly esa, které mi asi dvakrát odevzdali celý stack soupeři, jelikož na flopu hitnul set, ale naopak trochu kontroverzní pocket Jacky, které s pomocí dalšího jacka na boardu párkrát pofullhousovali různé postupky, flushe, pocket Kingy, esa, tudíž z toho byly opravdu pěkné nadýchané poty. :f_biggrin:

Zde už graf celého mojeho hraní BSS strategie na NL2 od začátku do konce.

BR: 88,7 $ s tím, že jsem hitl pár dolárků v cz/sk MTT na pokerstars, které jsou moje oblíbené + Pokerteam.cz již osmá liga je v plném proudu, takže se nebojím, že bych ještě něco malého nezarobil :f_biggrin: . Neznamená to ovšem to, že když hitnu nějakých 20 dolarů, ihned se přesunu na NL4, jelikož si myslím, že potřebuju ještě získat trochu jistoty a trochu to NL2 pocrushovat!!!!

Kdo moje review dočetl až sem, má opět můj obdiv !!! A jestli se někdo takový našel, komentík potěší :f_biggrin: :f_biggrin: .....
      Zároveň pro vás mám music threadsaver !!!
      LOVU ZDAR!
    • liskamar
      liskamar
      Bronz
      Registrace: 08.12.2008 Příspěvky: 49
      Ahoj, na kolika stolech hraješ a jak dlouhé máš jednotlivé session? Jinak přeju hodně úspěchů.
    • kokos99sd
      kokos99sd
      Bronz
      Hraju kolem dvou hodin a asi 4 stoly, hodně table selelectuju, na pokerstars mám obarvičkováno už minimálně tisíc hráčů, a snažím se chodit na stoly neznámých a takových těch "exotických" zemí. Z té tisícovky je asi 600 nit/TAG, 250 loose...20+/15+/10+, 100 calling stationů a 50 vyloženě fishek, které už ale asi nikdy neuvidím.
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      Ahoj,

zdravím tě v blogařské sekci a přeju hodně štěstí. Podle grafů máš zdravé základy TaG stylu, takže počítám že se ti bude dařit ;)

Jedna prosbička - formátování - když je hodně dlouhý prostý text bez nadpisů, odrážek, zatučnění, tak se hrozně špatně čte.. Když si s tím textem trochu pohraješ aby se líp četl, tak si určitě získáš víc čtenářů ;) :f_grin:
    • kokos99sd
      kokos99sd
      Bronz
      Děkuji za komentář Cornie, jsem rád, že se někdo specializovaný podíval na moje staty a potvrdil, že jsem začal dobře, ale jsem trochu víc tight, než bych měl, ne?

Co se týče tvojí prosbičky, formátování opravdu není moje silná stránka, ale pokusím se něco s mými příspěvky v tomto ohledu udělat. :f_cool:
    • kokos99sd
      kokos99sd
      Bronz
      Přes týden jsem nic moc nenahrál, doháněl jsem většinou moje vynaložené finance na MTTs, u kterých jsem vždycky busto nějakým super coolerem, atd :tongue: :tongue: ...

....Ale dnes jsem měl od 6 odpoledne čas na poker, takže hurá na session.

Rozhodl jsem se, že trochu přitvrdím a když nahraju 100$, zkusím NL4, a něco si pošlu na tracknutej účet, nebo když spadnu pod 80$, většinu si pošlu na tracknutej účet a tady si nechám jen na pár ligových MTTs na pokerstars, kde to mám regnuté na můj nick.

Session začla docela dobře, dostal jsem se do profitu 2$, a našel jsem super věcičku, jak na pokerstars pěkně v/yfiltrovat rybky :f_biggrin: , takže jsem trošičku zvětšil "volume" (12 stolů) a nitsky sem čekal na dobrý handy, jelikož fishky, který jsem našel byli schopné se stacknout preflop s 27off a to doslova. S nesmírným nadšením jsem sledoval jak lítají sem a tam 10$ poty, fishka eassy all in 27 proti AA nitce..... fishce došla samozřejmě postupka :f_biggrin: , tak to vypadá u nás na pokerstars :s_cool: .... Byl jsem rád, jelikož čím víc peněz u fishky, tím víc pro mě až se stacknu s esama já, a to takovou smůlu mít nemůžu ! :tongue:

Koukal jsem na ty rybičky s velkým uznáním :f_grin: , vytočit Q5s all in na flopu TA3 rainbow proti TT nebylo nemožné! :D backdoor flushdraw přijde, když ji nejmíň čekáte.

Přemýšlel jsem jakou použít taktiku na tyto fishky, jelikož moje ABC PF raisování 0,08 nedopadlo moc dobře, zkusil jsem experimentovat.

Noooo a dopadlo to nějak takhle:
      btw villain je maniak aggro total fish s VP/PFR/3betPF 91/54/39

PokerStars - $0.02 NL (9 max) - Holdem - 9 players
      Hand converted by PokerTracker 3

UTG: $2.22
      UTG+1: $1.10
      MP: $5.03
      Hero (MP+1): $5.00
      LP: $2.69
      CO: $3.81
      BTN: $2.10
      SB: $2.13
      BB: $6.31

SB posts SB $0.01, BB posts BB $0.02

Pre Flop: ($0.03) Hero has A:heart: A:club:

fold, fold, fold, Hero raises to $0.04, fold, CO raises to $0.06, fold, fold, fold, Hero raises to $0.10, CO calls $0.04

Flop: ($0.23, 2 players) 8:spade: T:heart: 9:heart:
      Hero checks, CO checks

Turn: ($0.23, 2 players) K:club:
      Hero bets $0.02, CO raises to $0.12, Hero raises to $0.22, CO raises to $0.62, Hero raises to $1.02, CO raises to $3.71 and is all-in, Hero calls $2.69

River: ($7.65, 2 players) T:club:

Hero shows A:heart: A:club: (Two Pair, Aces and Tens) (Pre 81%, Flop 8%, Turn 0%)
      CO shows 6:heart: 7:spade: (Straight, Ten High) (Pre 19%, Flop 92%, Turn 100%)
      CO wins $7.27

Po tomhle jsem vypadal nějak takhle :f_o: , ale coooo, však ona mi ty peníze vrátí, to jsem si myslel, než sitt outla a zmizela někde v Sibiřských stepích... :f_frown:

Další sranda přišla, když jsem si myslel, že na rainbow turn boardu jsem se setem neporazitelný.
      Kdybych nehrál "20" stolů, možná bych si všimnul toho "betu" na flopu, u které projevil naprostou slabost a to AQ by naprosto sedělo. Musím se víc zaměřit o přemýšlení nad tíml, co soupeř má a stack offne se s tím se mnou na riveru. Nebyl to žádnej nit, docela dost loose hráč a já jsem mu přihodil KJ, vzhledem k nezpárovanému boardu a rainbow nehrozila žádná flush ani fh, takže si určitě bude myslet, že dva páry jsou dobrý. Tento read se ukázal být pochybným, když overbetuje pot na riveru a můj reraise pushuje.

Když jsem ale už byl v tom, nedalo mi to a ten dolar sem si prostě zaplatit musel. Jsem hooodně zvědavý :f_p:

PokerStars - $0.02 NL (9 max) - Holdem - 8 players

SB: $0.82
      BB: $2.64
      UTG: $2.00
      UTG+1: $0.80
      MP: $2.00
      MP+1: $2.00
      CO: $0.62
      Hero (BTN): $5.01

Pre Flop: ($0.03) Hero has 3:spade: 3:heart:

fold, fold, fold, fold, CO calls $0.02, Hero calls $0.02, fold, BB raises to $0.08, CO calls $0.06, Hero calls $0.06

Flop: ($0.25, 3 players) 2:spade: K:heart: 3:diamond:
      BB bets $0.10, fold, Hero calls $0.10

Turn: ($0.45, 2 players) T:club:
      BB checks, Hero checks

River: ($0.45, 2 players) J:diamond:
      BB bets $0.44, Hero raises to $1.44, BB raises to $2.46 and is all-in, Hero calls $1.02

BB shows Q:diamond: A:diamond: (Straight, Ace High) (Pre 50%, Flop 6%, Turn 9%)
      Hero shows 3:spade: 3:heart: (Three of a Kind, Threes) (Pre 50%, Flop 94%, Turn 91%)
      BB wins $5.11

ponaučení zní: Nikdy nepodceňuj backdoor draw!!! i když to byli gutshoty..
      Vážně měl na flopu 6%? Tolik bych mu nedával :O

Tady jsem zase plný odhodlání ztrapnit soupeře a beatnout je s 27....
      Jop, měl bych si taky uvědomit, že range soupeřů se výrazně rozšiřuje, když jsem se do hry zapojil "zadarmo". :baby:

PokerStars - $0.02 NL (9 max) - Holdem - 9 players

MP: $3.35
      MP+1: $2.03
      LP: $3.29
      CO: $0.69
      BTN: $1.58
      SB: $1.96
      Hero (BB): $5.71
      UTG: $2.05
      UTG+1: $2.82

SB posts SB $0.01, Hero posts BB $0.02

Pre Flop: ($0.03) Hero has 7:club: 2:club:

fold, fold, fold, fold, fold, fold, BTN calls $0.02, SB calls $0.01, Hero checks

Flop: ($0.06, 3 players) J:heart: 8:club: J:club:
      SB checks, Hero checks, BTN checks

Turn: ($0.06, 3 players) Q:spade:
      SB checks, Hero checks, BTN bets $0.02, SB calls $0.02, Hero calls $0.02

River: ($0.12, 3 players) T:club:
      SB checks, Hero bets $0.25, BTN raises to $1.54 and is all-in, fold, Hero calls $1.29

BTN shows 8:spade: J:spade: (Full House, Jacks full of Eights) (Pre 66%, Flop 100%, Turn 100%)
      Hero mucks 7:club: 2:club: (Flush, Jack High) (Pre 34%, Flop 0%, Turn 0%)
      BTN wins $3.04

+Jako perličku tu mám jeden spešl cooler..... Aneb někdy ani fullhouse nestačí (a to jsem byl tak rááád, když to tam na riveru týpek poslal)

SB: $2.09
      BB: $1.99
      UTG: $2.04
      UTG+1: $0.72
      MP: $3.41
      Hero (MP+1): $5.27
      CO: $0.91
      BTN: $2.59

Pre Flop: ($0.03) Hero has Q:diamond: Q:spade:

fold, UTG+1 raises to $0.06, fold, Hero calls $0.06, fold, fold, fold, BB raises to $0.35, fold, Hero calls $0.29

Flop: ($0.77, 2 players) K:club: 2:club: Q:club:
      BB bets $0.50, Hero calls $0.50

Turn: ($1.77, 2 players) 2:heart:
      BB checks, Hero checks

River: ($1.77, 2 players) 6:heart:
      BB bets $1.14 and is all-in, Hero calls $1.14

BB shows K:spade: K:heart: (Full House, Kings full of Twos) (Pre 82%, Flop 93%, Turn 98%)
      Hero shows Q:diamond: Q:spade: (Full House, Queens full of Twos) (Pre 18%, Flop 7%, Turn 2%)
      BB wins $3.86

Po těchto situacích už jsem se nebezpečně blížil k 80$. :f_mad:

Naštěstí jsem se s takovým osudem nesmířil a otevřel jsem svůj fish finder, kde jsem se dostal k hodně zajímavým situacím. :f_eek:

Villain maniac aggro fish.. staty 89/67/49, vůbec jsem nechápal, kde vzal takový stack... nicméně už předem bylo rozhodnuto, že ty peníze půjdou na můj účet. :f_love:

Ale takhle???

UTG: $0.76
      Hero (UTG+1): $6.45
      MP: $6.53
      MP+1: $5.00
      CO: $5.00
      BTN: $2.00
      SB: $5.00
      BB: $2.80

Pre Flop: ($0.03) Hero has Q:diamond: Q:club:

fold, Hero calls $0.02, MP raises to $0.42, fold, fold, fold, fold, fold, Hero calls $0.40

Flop: ($0.87, 2 players) 4:spade: Q:spade: A:heart:
      Hero checks, MP bets $0.90, Hero calls $0.90

Turn: ($2.67, 2 players) 8:spade:
      Hero checks, MP bets $1.92, Hero calls $1.92

River: ($6.51, 2 players) T:spade:
      Hero checks, MP checks

Hero shows Q:diamond: Q:club: (Three of a Kind, Queens) (Pre 84%, Flop 97%, Turn 91%)
      MP mucks 9:club: T:heart: (One Pair, Tens) (Pre 16%, Flop 3%, Turn 9%)
      Hero wins $6.20

Trochu jsem nezachápal :f_biggrin: , no co.... :spade: bylo naštěstí málo

Nu, pomocí takových situací jsem začal nabírat směr vzhůru!

Tohle byla hodně těžká handa, na villaina jsem neměl žádné staty, ale hrál jen na jednom stole, takže jsem předpokládal, že to bude nějaká zdejší fishka, o to obtížnější rozhodnutí ovšem bylo callnout jeho push.... V range těchle fishek je totiž úplně cokoliv, imo se sami nedívají, s čím PF dorovnávají, a tak jsem s těžkým srdcem dorovnal s vidinou nějaké coolerovky jako 25off nebo 27 :f_biggrin:

PokerStars - $0.02 NL (9 max) - Holdem - 7 players

SB: $0.64
      BB: $1.03
      UTG: $0.85
      UTG+1: $0.97
      Hero (MP): $5.00
      CO: $1.30
      BTN: $0.51

Pre Flop: ($0.03) Hero has T:diamond: T:club:

fold, UTG+1 calls $0.02, Hero raises to $0.10, CO calls $0.10, fold, SB calls $0.09, fold, UTG+1 calls $0.08

Flop: ($0.42, 4 players) 2:diamond: 9:spade: 4:club:
      SB checks, UTG+1 checks, Hero bets $0.18, CO raises to $0.36, fold, fold, Hero calls $0.18

Turn: ($1.14, 2 players) 5:heart:
      Hero checks, CO bets $0.84 and is all-in, Hero calls $0.84

River: ($2.82, 2 players) T:spade:

Hero shows T:diamond: T:club: (Three of a Kind, Tens) (Pre 71%, Flop 80%, Turn 89%)
      CO shows 9:heart: Q:diamond: (One Pair, Nines) (Pre 29%, Flop 20%, Turn 11%)
      Hero wins $2.69

A konečná byla tu, nějak jsem se teda dostal zpátky a ukončil jsem to.
      Vypadá to nějak takhle:

Po takovéhle session, jsem byl nakonec hodně rád, že to skončilo break even, naučil jsem se totiž opět něco nového a zjistil jsem, že i na pokerstars se dají najít opravdové nefalšované ryby!!! :s_love:

BR:91,6

4:00 To je akorát čas na spánek, zítra mám ještě zápas, to jsem teda zvědav :D ....

Kdo četl/dočetl/přečetl děkuji moc! Zasloužíte si nějakou muziku!
    • dreamer14
      dreamer14
      Bronz
      Registrace: 29.08.2011 Příspěvky: 473
      1 ) mas velky plus za ATb move on
      2 ) osobne si myslim, ze 11/6 ano super, ale na "vyssich" microstakes to je strasne nitty a lidi kdo pouzivaji HEM a hud, tzn s tebou pak hrat nikdo moc nebude ...
    • Pepe1783
      Pepe1783
      Bronz
      Registrace: 07.07.2011 Příspěvky: 788
      Hezký bog. Jen jak píše cornie, docela těžko se čtou ty delší odstavce. Jinak přeju hodně úspěšných session (štěstí nepotřebuješ :f_biggrin: ) .

Blog budu sledovat a snad se brzo na starech potkáme :s_cool:
    • kokos99sd
      kokos99sd
      Bronz
      Děkuji Vám za ohlasy.
      Nic nepotěší víc, než skutečnost, že někdo čte ty moje bláboly. :tongue:

Dreamer: In Trance we trust! ...Máš pravdu, vím že jsem trochu nitty, ale co chceš vymýšlet na NL2? Samozřejmě takhle neplánuju hrát vyšší limity a už se na trochu víc té akce těším.

Pepe: Díky, na pokerstars už jsem tě párkrát zahlíd (pepehaha i guess), přeji co nejrychlejší přechod na NL5, btw dneska se určitě uvidíme na final tablu v turnaji "Challenge Martin and Dag", takže věřím že NL2 dneska naposledy, prize pool bude hodně slušný a minimálně o limit nás to posune! +bounty 50$ na Daga, který restealuje s K3o, se mi minimálně bude hodit.
      Ne, opravdu, přeji hodně úspěchu a ať to dnes točí! Předpokládám že tam budeš, tohle snad nejde nepinknout.
    • Pepe1783
      Pepe1783
      Bronz
      můj nick je Pepe1783, NL2 už nehraju, teď se pohybuju na NL10, tak snad tam, nebo počkej pár dní, pokud to půjde jako dnes odpoledne bustnu a hned budu zase na NL2 :f_biggrin:
    • kokos99sd
      kokos99sd
      Bronz
      Aha, tak to byl jiný Pepe :f_cool: , NL10 to bych bral, ale nějak teď stagnuju na 90ce, takže se ani nemůžu dostat k NL5, musím se kouknout na nějaký coaching, videa na BSS bohužel sledovat s mým statusem nemůžu a články taktéž. Přijde mi, že mé hře něco chybí a nemám moc šanci se posunovat dál, ale uvidíme..... =)
    • Pepe1783
      Pepe1783
      Bronz
      doporučuju ti
      :club: twinnův couching, ten je tuším od bronzového statusu + další dostupná jeho videa, rozbory, leakfindery
      :club: cornieho chalenge a jeho výuková videa
      :club: a vlastně všechny videa od českých "kaučů" a učitelů :s_biggrin:

:club: dál kopec čtiva, vybírat z čeho určitě je, jen toho času mít víc....

Ať se brzo přehoupneš na NL5 a máš stálé výsledky bez větších swingů.
    • kokos99sd
      kokos99sd
      Bronz
      :f_biggrin: ! ! !NL2 crushed ! ! ! :f_biggrin:

Dnešní session byla docela rychlá, jedny pěkně zaplacené nuts, jak jinak než s jacky, a BR se dostal přes hranici 100$. Nicméně nevím, jestli se tomu dá říkat NL2 crushed, protože mám několik problémů, které bych s vámi rád probral.

Jak někteří víte, na pokerstars se velikost full stacku liší od party pokeru (asi nejvíc pokerstrategistů zde hraje), a to dost razantně. Nevím jak je to s ostatními herny, ale tady to tak prostě je.

V důsledku tohoto faktu se mi tu objevuje jeden problém s Bankroll managmentem. Samozřejmě jsem si prostudoval články ohledně BRM, kde ale bylo napsáno, že do hry vstupujeme se 100 big blindy (nebo full teda) a od toho se odvíjel i přesun na vyšší limity pomocí pravidla, když mám 25 buy inů na vyšší limit, přesunu se zde a když mám už jen 25 buy inů na nižší limit, přesunu se o limit níže. Na pokerstars s tímto pravidlem vzniká jeden problém, a to ten, že počet BInů se ani náhodou nevyrovná 25, ale přesto bych měl se 100$ na NL5 postoupit, ne? Když jsem hrál NL2, měl jsem s 50$ 10 buy inů, to znamená, že až teď mám zhruba tolik, s čím bych tady měl hrát. (bohužel nižší limit už není :D )

Když se tedy teď přesunu na NL5, budu mít dokonce pouze 8 BI, není to moc agresivní bankroll managment? Ale nadruhou stranu, opravdu mám grindit NL2 až do té doby, než v mém účtu bude opravdu +-25 Buy inů na vyšší level? Vždyť to musím udělat 300$, to je trochu hardcore grind na NL2, ne? :f_biggrin: :s_biggrin:

Anyway, včera při twinnovém couchingu mě dost překvapil jeho styl hry. Dokonce jsem slyšel, že se snaží dostat s AK all in už před flopem. Pro mě je toto brutálně agresivní hra, když mám velmi dobrý read na nitku, dokážu zahodit preflop i KK. To znamená, že stack off preflop KK+, když držím QQ, můžu ještě callnout 3bet s přehodnocení situace na flopu. TT,JJ po raisu už pouze set minuju. Tyto handy ani nezkouším 3betovat.
      A já se tady ptám, myslíte, že s ohledem na můj více tight herní styl se dá uvažovat o 8BI bankroll managmentu?

Teď již něco o mém NL2 crushi. V grafu jsem 20$ nad EV, což znamená, že mi to dost točí. Za poslední dva dny jsem skončil 2x preflop v all inu s esama proti kingům. První vydržely a druhé esa vypadaly na kingovském turnu bledě, river se ale nedal, a přinesl mi eso. Tím chci říct, že moje preflop stack offy s esama drží dost obstojně, ale když se s nimi dostanu na flop, popř turn nebo river, je to daleko těžší, zvlášť, když hrajete s dost loose hráčema, které na NL2 najdete. Když má týpek VPIP 50, těžko se určuje jeho range a pokud s těma esama nehitnu, jako že se to moc často nestane, mají esa nejmenší šanci na zlepšení boardem. Je to zkrátka jen jeden pár. Prostě jeden pár, nic víc. Dokonce blbá dvojka a sedmička nás může přivést o stack, pokud se na flopu objeví.

Tím jsem chtěl říct, že pokud ještě někdy zavítám na NL2, budu často esa posílat preflop hodně zhurta, jelikož není nic horšího, než set minující TAG s pocket párem, který má s full stackem (5$) až přímo delikátní odds na call mého preflop raisu 8smi centů. Jelikož set přijde jednou z osmi případů. Řekněme, že nám zaplatí 0,75 $ za to, než hitne. Ovšem když tady týpek hitne, my s esama nemáme moc dobrou fold equity, dokonce většina hráčů je nezahodí nikdy, to znamená že se až velmi často dostaneme do all inu. Ve zkratce tím chci říct, že pro nás bude toto setkání se set minujícím TAGem hodně nevýdělečné a přemýšlím o tom, že jakmile bude přede mnou každý hráč tag, budu to posílat z první :f_biggrin: a na fishky si taky něco vymyslím. Teď mě opravte, jestli jsem úplně mimo, ale přijde mi to daleko lepší takhle hrát, samozřejmě jen na těchhle micro.

Tady už graf za hraní BSS NL2 (měsíc) na pokerstars
      Vypadá dost hrůzostrašně, hlavně ta červená křivka :s_confused: ....

:diamond: :spade: :heart: :club:

A co takhle nějaký trance? :f_love:
    • chovanj
      chovanj
      Bronz
      Registrace: 28.02.2011 Příspěvky: 691
      Anyway, včera při twinnovém couchingu mě dost překvapil jeho styl hry. Dokonce jsem slyšel, že se snaží dostat s AK all in už před flopem.
      Toto je čudné to sa nesnažím default ani v SnG to až tak od Push - Fold faze.
    • kokos99sd
      kokos99sd
      Bronz
      Jo počkej to nebyl twinn ale Aleš... Deathrider imo, dělal live místo twinna.
    • kokos99sd
      kokos99sd
      Bronz
      Mimoto jsem se rozhodl, ze se zúčastním Cornieho výzvy,

Takže jdeme na to. Startovní stav BR=45$

Hraju cash game NL2 na pokerstars.

Večer napíšu update ohledně první dnešní session. :s_cool:
    • kokos99sd
      kokos99sd
      Bronz
      TILT TILT TILT!!!! Za 200 hand jsem prohrál vše, co jsem od začátku výzvy budoval.... TILT TILT!! AAAAAA