Existuje ešte nejaký iný program ako HM,PT3 ?

• Dodozz
      Dodozz
      Bronz
      Registrace: 22.06.2010 Příspěvky: 302
      Mam problem s nainstalovanim POSTRESQL, asi je problem v tom ze mam Windows Vista na laptope.. Nechce mi to nainstalovat ,vzdy vyskakuje error,
      a je to potrebne pri Holdem Manager a aj pri Poker Tracker 3.. Potreboval by som stiahnut program taky aby podporoval iPoker pretoze hram na 24h poker(Entracion]

Prosim ak poznate niečo tak to sem napiste ,dakujem :s_confused:
  • 5 odpovědí
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      Cau;

problem nebude vo Viste. HEM aj PT3 na nej bezproblemov bezia, takze sa s tym skus pohrat. Mozno mas nainstalovanu staru verziu PostgreSQL - TU je navod ako ju odinstalovat.
      Ale aby som sa vyjadril k tvojej otazke: Existuje este Elephant a PokerOffice ale vsetky funguju na rovnakom principe, takze budes musiet rozchodit databazu v pozadi.

btw: 24h je sucastou Entraction network, nie iPokru ;)
    • FaulV16ke
      FaulV16ke
      Bronz
      Registrace: 15.07.2009 Příspěvky: 898
      Len včera som inštaloval HEM a tiež to malo problém s postrgre. Odinštaloval som postgre a nainštaloval osobitne postgre z toho balíka, čo ti tam vyskočí pri inštalácii HEMu. Všetko mi teraz riadne funguje.
      Skús to urobiť tak, a keď sa to nepodarí, tak napíš buď sem alebo na HEM support aj s presnou chybou, ktorú ti vyhadzuje a snáď ti niekto poradí. :f_grin:
    • Dodozz
      Dodozz
      Bronz
      ok diki za rychle odpovede.. po obede to skusim ;)
    • Dodozz
      Dodozz
      Bronz
      Elephant mam ale tam nieje 24h poker či sa mýlim?

opal99 původně napsal
      Cau;

problem nebude vo Viste. HEM aj PT3 na nej bezproblemov bezia, takze sa s tym skus pohrat. Mozno mas nainstalovanu staru verziu PostgreSQL - TU je navod ako ju odinstalovat.
      Ale aby som sa vyjadril k tvojej otazke: Existuje este Elephant a PokerOffice ale vsetky funguju na rovnakom principe, takze budes musiet rozchodit databazu v pozadi.

btw: 24h je sucastou Entraction network, nie iPokru ;)
    • nickProrok
      nickProrok
      Bronz
      Registrace: 05.09.2011 Příspěvky: 109
      Dodozz původně napsal
      Mam problem s nainstalovanim POSTRESQL, asi je problem v tom ze mam Windows Vista na laptope.. Nechce mi to nainstalovat ,vzdy vyskakuje error,
      a je to potrebne pri Holdem Manager a aj pri Poker Tracker 3.. Potreboval by som stiahnut program taky aby podporoval iPoker pretoze hram na 24h poker(Entracion]

Prosim ak poznate niečo tak to sem napiste ,dakujem :s_confused:
      ... ,vzdy vyskakuje error, ...

Jaké je to hlášení (error)? Nejlépe screen (aby si to nemusel opisovat). :rolleyes: