BLOG: Cestou necestou, polem nepolem za 10.000 dolary

• honza13769
      honza13769
      Bronz
      Registrace: 24.09.2011 Příspěvky: 13
      Ahoj, moje představení je zde, takže si myslím, že je zbytné ho dělat podruhé. Tento blog zakládám jako svoji motivaci pro budocí hru a snad i úspěchy :f_grin:

:diamond: Do začátku
      - začal sem s BR od PS 50 dolarů, ale nyní mám již 63,70, takže tohle číslo berte jako můj začátek
      - cíl je 10.000 dolarů
      - budu používat Elephant
      - budu sem postovat své spekulativní handy
      - budu sem psát své pokroky, třeba i ty nepokerové

:diamond: Co očekávám
      - především čekám pomoc ostatních členů komunity svými radami
      - myslím, že bych mohl být hotov do půlky příštího roku

:diamond: Jak se hodlám pokeru věnovat
      - Naplno!
      - číst články, pročítat blogy a účastnit se pokerového života
      - zapojovat se do akcí komunity, jak jen to bude možné

:diamond: Slovo na závěr

Nepodceňuj mě!
  • 10 odpovědí
    • honza13769
      honza13769
      Bronz
      Tak píšu při pauze z mé první session :f_cool:

:diamond: Neumím moc pracovat s Elephantem, a nevím jak se v tom zlepšit. :f_confused: Jestli je nějaký manuál tak prosím o odkaz :f_biggrin:

:diamond: Můj BR je nyní 122,83 dolaru, takže sem ho skoro zdvojnásobil :s_evil:

:diamond: odehráno zatím 396 hand
    • crazyfish89
      crazyfish89
      Bronz
      Registrace: 24.08.2010 Příspěvky: 406
      Co hraješ proboha za limit že jsi udělal po 400 handách takovej skok v rollu? :f_o: :D
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      Registrace: 05.10.2010 Příspěvky: 2,455
      countdown to busto... precist neco o BRM radsi :D pokud to nebyl nejakej MTT hit :D
    • honza13769
      honza13769
      Bronz
      Trefil sem jedno MTTčko, chtěl sem si vžydcky zkusit turnaj s bounty (netušil sem, jak to funguje) no a za 5 dolarů sem udělal 50 :) jinak hraju NL5 a zkouším úspěšně NL10
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      Registrace: 05.10.2010 Příspěvky: 2,455
      tak stejnak si radsi jeste neco precti o tom BRM.. preci jit jen do turnaje za 10% BR samo o sobe je sebevrazda, natoz kdyz jeste ten typ turnaje ani neznas

a hrat NL10 se 120ti dolary taky neni urcite rozumny

neber to jako nejakou buzeraci, jen to ber jako varovani :) kazdopadne at se dari :)

( u turnaju se vetsinou dodrzuje BRM cca 100x BI a u cashovky na tom micru nejakejch 25x takze na NL10 bys spravne mel mit alespon 250 )
    • NOskillaZ
      NOskillaZ
      Bronz
      Registrace: 31.05.2010 Příspěvky: 176
      To gratuluji, že si to tak trefil =) mimochodem píšeš tu, že budeš číst články.

Určitě jsi přečti něco o bankroll managmentu ;)

zkus mrknout na blogy hráčů, kteří se zapojily do výzvy nebo rovnou na blog vyzyvatele Cornieho a mrkni na jejich grafy ... později pochopíš, ale třeba si skrytý talent a přechod z NL5 na NL10 tě posune ještě dál, ale tento přechod nedoporučuji a myslím že ti to tu řekne každý
    • honza13769
      honza13769
      Bronz
      Pravda, o MTT sem si toho moc nečet, ale byl to takovej ten ohromnej chtíč a říkal sem si že jednou se to přežije :f_biggrin: a navíc se to i vyplatilo, jinak tu NL10 jen zkouším (asi 100 hand z celkových 550), jinak se držím na NL5 na kterou BR mám ( už mám okolo 155 dolars :f_grin: )

a jako buzeraci to brát ani nemůžu, sme rád za rady od zkušenějších :f_cool:
    • Darthrider23
      Darthrider23
      Bronz
      Registrace: 24.06.2011 Příspěvky: 841
      Ahoj Honzo,

nějaký ten čas už jsem o tobě nic neslyšel a zajímalo by mě, jak se ti daří na pokerových stolech - hned první týden v Cornieho výzvě jsi to beatoval a pak už jsi se neozval.

Tak budeme rádi, když nám dáš o sobě vědět v pravidelném reportu :f_cool:
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Registrace: 10.11.2010 Příspěvky: 2,977
      Když to tu tak přečítám, trošku se bojím, že nemilosrdná ukázka toho, proč je třeba dodržovat bankroll management se ukázala :-(

Doufám že se ozveš a tak či tak nám řekneš kolik máš a jak (jestli) pokerově ještě žiješ
    • Darthrider23
      Darthrider23
      Bronz
      Registrace: 24.06.2011 Příspěvky: 841
      Tak já furt pevěn věřím, že toho materiálu o BRM tu máme obrovskou spoustu a že se dá vždycky začít znovu, tentokrát už "opravdu".

Já takhle začínal kdysi snad 8x :f_biggrin: