KK na PS

• Kopec1977
      Kopec1977
      Bronz
      Registrace: 17.01.2010 Příspěvky: 113
      Ahoj, včera jsem 3x chytil na PS KK a 3x měl někdo AA. To samé měl jednou i jiný hráč u stolu.
      Řekl jsem si že to dnes budu sledovat. Za nedlouho přišlo první KK a hned šel někdo ALLIN. Kdo by odolal, že? Samozřejmě že měl AA. Že by si takto herma přivydělávala?

Budu to sledovat dále.
  • 25 odpovědí
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      Registrace: 05.10.2010 Příspěvky: 2,455
      troll? a nebo srsly stupid post....
    • Kopec1977
      Kopec1977
      Bronz
      Děkuji za odpověď...
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      A muzes mi rict co by si si predstavoval za odpoved na takovejhle stupidni post? Herne je fuk kterej hrac profituje...oni naopak potrebujou aby se penize tocily a ne aby je vsechny mel jeden hrac...

a pokud je ti za tezko ze si trefil kingy do es precti si neco o varianci... nejednou nekdo trefi kingy do tvejch es... thats poker...
    • Kopec1977
      Kopec1977
      Bronz
      A znova.... divný den.
    • Kopec1977
      Kopec1977
      Bronz
      TrueMortem původně napsal
      A muzes mi rict co by si si predstavoval za odpoved na takovejhle stupidni post?
      Mám ti to vysvětlovat, ikdyž to asi nepochopíš?

Spíš jsem čekal jsetli se někdo neozve kdo má podobný pocit.

Pokud nemáš co říct, najdi si jiné vlákno na své duševní průjmy. Díky.
    • Shikamaru917
      Shikamaru917
      Bronz
      Registrace: 10.04.2010 Příspěvky: 3,900
      Ako si herna privyrobi tym ze ty prehras all in? Herni je to predsa jedno, ved ten pot vyhra tvoj super alebo ty :D

Naozaj je smiesne si mysliet ze herna ti narokom hadze silne karty a superom este silnejsie, to je proste variacia, s tym nic nespravis :P

A takymto postom sa ludia vseobecne dost smeju a robia si z toho srandu, bodaj by nie... Naozaj to posobi komicky ;)
    • DickEHard
      DickEHard
      Bronz
      Registrace: 29.05.2011 Příspěvky: 164
      Kopec1977 původně napsal
      Ahoj, včera jsem 3x chytil na PS KK a 3x měl někdo AA. To samé měl jednou i jiný hráč u stolu.
      Řekl jsem si že to dnes budu sledovat. Za nedlouho přišlo první KK a hned šel někdo ALLIN. Kdo by odolal, že? Samozřejmě že měl AA. Že by si takto herma přivydělávala?

Budu to sledovat dále.
      lol člověče tak dej pak vědět k jakým závěrům jsi přišel. Já jenom během včerejška chytil AA a KK několikrát a kolikrát nestačil třeba ani trefenej set na flopu...to je prostě variance, smiř se s tím a nic víc v tom nehledej.
    • Neru79
      Neru79
      Bronz
      Registrace: 21.09.2011 Příspěvky: 1,482
      Herna se proti tobě spikla!
      Chce tvých 0,1$ za každou cenu a proto podvádí!
      :f_biggrin: :f_biggrin: :f_biggrin: :f_biggrin: :f_biggrin:

Ale jo je tu sranda.
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      fish ve svy neschopnosti vzdycky bude hledat budto " luck " a nebo " rigged hernu " :)
    • Kopec1977
      Kopec1977
      Bronz
      Shikamaru917 původně napsal
      Ako si herna privyrobi tym ze ty prehras all in? Herni je to predsa jedno, ved ten pot vyhra tvoj super alebo ty :D

Naozaj je smiesne si mysliet ze herna ti narokom hadze silne karty a superom este silnejsie, to je proste variacia, s tym nic nespravis :P

A takymto postom sa ludia vseobecne dost smeju a robia si z toho srandu, bodaj by nie... Naozaj to posobi komicky ;)
      Opravdu netušíš jak herna vidělá na tom že půjdou dva hráči all in?
      Asi jsem měl opravdu jen smůlu, protože ted když nad tím přemýšlím, tak spousta hráčů používá trakovací programy a tato statisitka by byla doložitelná.

A jen bych tě rád vyvedl z omylu že ti herna nedává silné karty. Samozřejmě že dává. V jejím zájmu je aby se hrálo a točili peníze v potu. Stačí se podívat jakou máš statisticky šanci na AA a jak často ti doopravdy chodí. A nebo si to porovnej s real pokerem, jak často ti v reálu chodí tak dobré karty jak na PS. Na ParadisePoker je to snad ještě horší (lepší).

Ikdyž po tom co se děje na FTP, je možné vše, nevím jak je SW hlídaný.
    • Kopec1977
      Kopec1977
      Bronz
      TrueMortem původně napsal
      fish ve svy neschopnosti vzdycky bude hledat budto " luck " a nebo " rigged hernu " :)
      Já si nestěžuji že bych prohrál, nebo byl -EV. Se svým grafem jsem velmi spokojený, jen jsem napsal včerejší a dnešní poznatek. Kdy to bylo už celkem 6 případů.
      Včera 4 případy a jen u jednoho stolu.

Dále na tvé příspěvky reagovat nebudu. Díky za pochopení.
    • Jitroceler
      Jitroceler
      Bronz
      Registrace: 28.05.2010 Příspěvky: 217
      6 případů KK do AA?? Ještě dvakrát a máš nezvratnej důkaz proti PokerStars že sou scam herna. Mít tam bankroll tak radši vyberu protože až tohle vyjde na povrch tak přijdou taky o licenci.
    • Kopec1977
      Kopec1977
      Bronz
      Asi máš pravdu, že to byla smůla. Jen pro upřesnění. 6 případů z 6ti.

Dám si pár SNG, jako balzám na duši :-)
    • mazki09
      mazki09
      Bronz
      Registrace: 15.06.2011 Příspěvky: 70
      tak s kralmi tak tiez velmi casto na PKS prehravam ale jednoducho to tak treba brat poucit sa z toho a vediet ich aj zahodit kludne aj pre flop a nie ist vzdy s kazdym all in netreba zabudat ze vzdy niekto tie esa moze mat ale casto staci AK lebo A je pomerne casto na flopu a s AK ma 30percent na vyhru proti tvyojim KK takze treba ich hrat konzervativnejsie a ja osobne ked saschiluje k all in PF a mam Kk tak sa snazim aspon vylucit niekolko hand co moze mat a po reise rereise a vidim ze chce ist all in a doteraz sa moc necinil tak urobim radsej call a vylucim aspon AK AQ po flopu ak tam neni eso potom som ochotny ist all in to je zial osud kralov , treba to proste tak brat je to len jeden par ked prehras 3x set kralov do 3setov aa posebe tak to uz na zalozenie temy je kde si zanadavame ale to je vsetko herna za to nemoze ,staci si spomenut kolko krat sme AA s nizsim parom porazili a hned je lepsie to som vcera prehral 2x KK do nizsieho setu a bol blizko tiltu a vyhodenie niecoho z okna ale radsej som blokol ucet a zahram zase dnes a k sa to zopakuje tak zalozim temu aj ja :D
    • Kopec1977
      Kopec1977
      Bronz
      jj, díky za povzbuzení. Už chladnu :-)
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Bronz
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,356
      mazki09 původně napsal
      tak s kralmi tak tiez velmi casto na PKS prehravam ale jednoducho to tak treba brat poucit sa z toho a vediet ich aj zahodit kludne aj pre flop...
      Preflop zahazovat KK je chyba a nikdy to nedělej !!! Dlouhodobě nemůže bejt položení KK preflop EV+. Jsou jen opravdu extrémní situace, jako například bubble v satelitu nebo hodně extrémní nepoměr stacků v SnG, ale zahazovat KK z důvodu, že by soupeř mohl mít AA, to je lepší poker nehrát, protože pro neopodstatněnej strach tu neni místo.
      Vždycky bude mít soupeř range širší než jen AA, a překvapilo by tě, jak často soupeř, kterej vypadá že prostě ty esa mít musí, ukáže hloupost typu AQ, nebo JJ a podobně.
    • acceleration123
      acceleration123
      Platina
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Je to rigged přestaň to hrát.
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Registrace: 05.04.2011 Příspěvky: 3,031
      já mám např. obrovské štěstí na porážení AA i se slabýma kartama ;) a naopak skoro nikdy nevytočím AK ;) aled normal :) kein stress :)
    • panhovnocuc
      panhovnocuc
      Bronz
      Registrace: 08.07.2011 Příspěvky: 127
      Doporučuju zkusit support, je totiž dost pravděpodobné, že u stolu byl nějaký cheater. Tyhle situace AA vs KK jsou velmi vzácné cca v pravděpodobnosti 1:98000, takže jestli se ti toto stalo víckrát za sebou, určitě bych doporučoval nenechat to jen tak být a obrátit se do vyšších sfér, případně i zvážit přechod na nějakou jinou hernu. Pokerstas se totiž čas od času snaží uměle vytvořit tilt, protože víc tiltu = víc her = víc peněz. :f_eek:
    • 1
    • 2