pasivní příjem

• irik83
      irik83
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 27.11.2009 Příspěvky: 4,226
      Doufám, že mě hned po první větě neukamenujete, ale chci znát názory i lidí z této komunity. Předpokládám, že pasivní příjem nemusím nijak specifikovat, ze se všem lidem většinou vybaví nějaká forma MLM, letadla, pyramidy a tak :D

Musím sám kriticky uznat, že mi to leze na nervy jak je na každým rohu nějaká lákavá nabídka a člověk když po ní neskočí tak udělal tu největší životní chybu..v podstatě odmítnul doživotní rentu zadarmo :D

Setkali jste se s něčím zajimavým? Funguje třeba někomu něco? Jsem zvědavej na postřehy ostatních :f_cool:
  • 10 odpovědí
    • Duncan737
      Duncan737
      Bronz
      Registrace: 09.08.2010 Příspěvky: 3,216
      Zkus staking v anglické sekci. :) Popřípadě v české, až se rozjede.
    • irik83
      irik83
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 27.11.2009 Příspěvky: 4,226
      Duncan737 původně napsal

ted jsem nepochopil, proc staking :)
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Coach
      Coach
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,773
      Stakneš hráčov, ktorí hrajú za Teba a ak sú dobrí, máš v podstate pasívny príjem z investície ;)
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,311
      irik83 původně napsal
      Duncan737 původně napsal

ted jsem nepochopil, proc staking :)
      Protože to je druh pasivního příjmu ...

Osobně přemýšlím, že bych časem začal stakovat, ale zajímalo by mě, jaké je to riziko s tím spojené a jestli na to většina stakerů nakonec spíš nedojede ... Přece jenom poskytujeme své peníze cizím lidem ... má s tím někdo zkušenosti ? Duncane ?
    • Duncan737
      Duncan737
      Bronz
      Registrace: 09.08.2010 Příspěvky: 3,216
      Přímé zkušenosti s tím nemám.

Zatím si stále myslím, že si své penízky nejlíp znásobím sám. :) A obzvlášť po FTP kauze nemám tolik volných prostředků. Ale do budoucna zapojení se do stakingu nevidím vůbec nereálně.

Nicméně samozřejmě musíš dělat důkladný výběr. Nikdy nebudeš mít jistotu, ale musíš vybírat členy známé v komunitě, někdo s 5. příspěvkem asi není moc důvěryhodný. Pak samozřejmě musí mít něco odehraného. Kontrolovat si před stakingem, že ten graf, resp účet je jeho.
      Nějaké bližší info ti k tomu asi nedám.

Co se výhodnosti pro stakera týče. Je to investice jako každá jiná, někdy vyjde, někdy ne. Prostě musíš vybírat ty správné lidi, abys byl +EV. :)
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Registrace: 11.12.2007 Příspěvky: 1,446
      dejte si do googlu chip me up jestli te to vic zajima ;) leader in staking poker players in tournaments online and around the world...nebduu šířit reklamu :)
    • Frajerlada
      Frajerlada
      Bronz
      Registrace: 29.12.2010 Příspěvky: 350
      Co se týká MLM, tak osobně dělám OVB a Lyoness a řeknu vám, že to dá spoustu práce a pasivní příjem roste tempem šneka.

Co je podle mě lepší je investování do akcií a dividenda považovat za pasivní příjem. :-)
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Registrace: 11.12.2007 Příspěvky: 1,446
      Frajerlada původně napsal
      Co se týká MLM, tak osobně dělám OVB a Lyoness a řeknu vám, že to dá spoustu práce a pasivní příjem roste tempem šneka.

Co je podle mě lepší je investování do akcií a dividenda považovat za pasivní příjem. :-)
      Jak ti šlape Lyoness? My to máme celá rodina a jako nic moc....ti co tam rodiče dotáhli si ale mastěj kapsy slušně...(asi jako všichni s místem nahoře v letadle) ...
    • Frajerlada
      Frajerlada
      Bronz
      Registrace: 29.12.2010 Příspěvky: 350
      Nechci aby to bylo Off Topic, ale já neinvestoval do pozic, takže vydělávám jen z toho "přátelského doporučení" a řekl bych, že 1000 CZK měsíčně už mám stabilně, ale pořád mám vyšší představy, vzhledem k tomu, kolik jsem tomu věnoval času.
    • pokermachy
      pokermachy
      Bronz
      Registrace: 11.01.2011 Příspěvky: 5,692
      Já mam zkušenosti s Partners a je to všechno na jedno brdo, je to super věc pro zákazníka imo, nejsou zainteresovaný, protože nabízí služby všech institucí, takže se snaží pro člověka vybrat vždy to nejlepší řešení a co je požádáte a máte to bez starostí a lítání po bankách, spořitelnách atd., ale co se týče práce pro tyhle společnosti, tak je to těžký, musíš začít přes známí atd. nemáš zákazniockou základnu nic, když máš štěstí a seš šikovnej tak se v tom byznyse daji vydělat nejlepší peníze v ČR vůbec. Ale jak už bylo zmíněno, je to hodně práce a odměna mnohdy v začátcích malá, takže to odradí.