Blog: TrueMortem 6max CG

• TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      Registrace: 05.10.2010 Příspěvky: 2,455
      Tak a jsem tu zase, někdo již mě pravděpodobně bude znát z mého předešlého blogu, který neměl dlouhé trvání ( Blog: 50->10 000-> .... )

Sice na konci minulého blogu uvádím, že další blog neplánuji dokud nebudu hrát nějaké zajímavější stakes, ale na konec jsem se rozhodl, že ho udělám i tak... chybělo mi místo kam zaznamenávat myšlenkový pochody při seassion, psát si cíle atd... takže tenhle blog spíše než pro čtenáře, dělám vlastně pro sebe a pro svůj vývoj jako pokerového hráče, ale pokud to někoho i přezto bude bavit číst budu jedině rád... :)

tak dost obecnýho tlachání lets get down to bussines :s_grin:

z minulého blogu jste se mohli dočíst, že jsem se přesunul na Pokerstars, jsem zde něco kolem 3 týdnů ( možná už 4 teď vážně nevim ) a zatím jsou moje dojmy kladné i přez to, že jsem stále těžce pod EV ( 10BI standart ) tak se mi podařilo odehrát pro mě neskutečných 80k hand a move up o dvoje stakes.. ( z NL2 na NL10 kde jsem dnes hrál na stárech poprvé ) samozřejmě velkou část bankrollu tvoří deposit bonus a stellar rewardy

A jelikož je tohle úvodní post tohoto blogu tak si hned dovolim zde postnout svoje krátkodobé a dlouhodobé cíle.
      Na minulém blogu jsem si stanovil, že dokonce tohoto měsíce chci crushovat NL25 což se mi obv nepovedlo, ale neni se čemu divit, když jsem kvůli cornieho challange začínal znovu s 50ti dolary a na starech pak prakticky to samý....takže po lehkém přehodnocení cílů jsou zde mé nové tentokrát snad již splnitelné cíle :s_evil: :

Do měsíce :

:heart: Do konce měsíce udělat gold status na starech ( chybí mi 700 VPP tak to snad bude easy )
      :heart: Do konce příštího měsíce zkusit alespoň několik shotů na NL25 v ideálním případě začít grindit NL25 :s_biggrin:
      :heart: Poslat si něco na nějakou hernu propojenou s pokerstrategy ( bohužel stáry nemam propojený ) a udržovat si alespoň ten silver status

Do konce roku :

:club: Začít si oťukávat NL50 v ideálním případě jí začít grindit
      :club: Ke konci roku bych se rád pravidelně pohyboval na gold statusu na pokerstrategy
      :club: dát platinum star na pokerstars

Ještě bych rád dodal, že jsem si na starech vážně uvědomil největší leaky v mojí hře a dost jsem nad ní zapřemýšlel a snad změnil k lepšímu. Když jsem přišel na stary moje největší chyba byla, že jsem okamžitě začal hrát 12+ stolů, stíhal sem to v pohodě, software to dokonale umožňoval, problém byl, že jsem začal hrát moc strojove a můj winrate na to doplácel. Takže jestli si někdy v budoucnu budu číst tenhle blog a budu hrát zase víc jak 8 stolů tak tady je vzkaz pro moje budoucí já : " Nejsi nanonoko "

V následujícím postu ( během pár minut ) bude následovat review dnešní seassion :s_cool:

a jelikož jsem zkušená cvičená opička a viděl jsem to u ostatních budu se snažit každý post ozvláštnit nějakým obrázkem, či videem :f_biggrin:

• 392 odpovědí
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      Takže ta dnešní seassion :s_grin:

ze začátku cca 1K hands je to NL5 pak jsem zbytek odehrál na NL10, upnul jsem graf bez EV křivky omylem, ale aby se neřeklo přiznam se k tomu, byl jsem dneska nad EV :f_love: kolem 6ti dolarů nad EV, ale je to jen tim, že jsem vytočil nějakej ten flip nebo nedostal suckout.. znáte to.. :s_cool:

no a teď konkrétně k seassion. Z počátku jsem měl vážně problémy dostat se do nějakýho dobrýho spotu... cca 1500 hand jsem byl naprosto card dead a veškerý větší skoky v grafu jsou bluffy a xbetováni light...
      Mile mě překvapilo, že na NL10 je pořád brutální množství fishek, sice již tu nejsou typický fishky jako na NL2 a NL5 ( jsou teda, ale ne tolik ) s VPIP 60+ atd, ale jsou tu zase supr nitové nebo případně hráčí co maj WTSD 35+...
      Dnešek ve mě zanechal dojem, že nejvíc tu budu asi profitovej z Xbetováni light preflop, protože tu ještě neni na tihle stakes skoro nikdo kdo by se vůči tomu uměl efektivně bránit. Většina hráčů je tu dost nitty, alespoň ty s kterými jsem hrál dnes.

tak a handy :

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Play hand

$0.05/$0.1 No-Limit Hold'em (5 handed)

Known players:
      BU:
      $10.00
      SB:
      $14.86
      BB (Hero):
      $10.60
      MP3:
      $10.00
      CO:
      $7.99

Preflop: Hero is BB with A, Q.
      3 folds, SB raises to $0.30, Hero raises to $1.00, SB raises to $3.55, Hero calls $2.50.

Flop: ($7) 2, 5, Q (2 players)
      SB bets $11.36, Hero calls $7.10.

Turn: ($25.46) 6 (2 players)

River: ($25.46) 7 (2 players)

Final Pot: $25.46.
      Results follow:

Hero shows a pair of queens(A Q).
      SB shows a pair of eights(8 8).

Hero wins with a pair of queens(A Q).
      SB wins with a pair of eights(8 8).

BvB situace, týpek raisoval 100% SB, jinak působil jako průměrnej hráč... poslední 2 orbity jsem jeho raise z SB 3betoval s tim, že poslední 3bet nedopadl zrovna dobře, dostali jsme se do showdownu na riveru a on viděl moje 46s....
      takže v tejhle handě jsem spolíhal na to, že mýmu 3betu nebude dávat absolutně žádnej kredit, 4bet sem pouze callnul in possition s tim, že nemá smysl 5betovat s AQo, nikdy bych nebyl favorit vůči jeho rangi.

flop přichází ideální a po chvíli tankováni pushuje.. na micro stakes je to dost častej move s párem co má jednu over na flopu, hlavně lidi na tiltu to dělají....na 100% jsem si byl jistej, že nemá esa nebo kingy, protože ty by hrál na value, tady se mě snažil vyhnat z handy takže jsem snap calloval.

Play hand

$0.05/$0.1 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      BU (Hero):
      $11.06
      SB:
      $10.00
      BB:
      $8.84
      MP2:
      $22.73
      MP3:
      $11.46
      CO:
      $10.45

Preflop: Hero is BU with Q, Q.
      MP2 raises to $0.40, 2 folds, Hero raises to $1.00, SB folds, BB calls $0.90, MP2 calls $0.60.

Flop: ($3.05) 9, 9, 6 (3 players)
      BB checks, MP2 checks, Hero bets $1.40, BB calls $1.40, MP2 calls $1.40.

Turn: ($7.25) 6 (3 players)
      BB bets $0.60, MP2 calls $0.60, Hero calls $0.60.

River: ($9.05) 9 (3 players)
      BB bets $2.30, MP2 calls $2.30, Hero raises to $8.06(All-In), BB calls $3.54(All-In), MP2 calls $5.76.

Final Pot: $31.01.
      Results follow:

MP2 shows a full-house, nines full of jacks(J J).
      Hero shows a full-house, nines full of queens(Q Q).
      BB shows a full-house, nines full of sevens(7 7).

Hero wins with a full-house, nines full of queens(Q Q).

Tohle byla handa co má na svědomí většinu mýho dnešního profitu, UTG byl calling station, kterej byl schopnej se stacknout na trefenej top pár s průměrnym kickerem, proto raisuji jen málo, protože mu chci dát šanci se connectnout, ale nemůžu samozřejmě zase pouze callovat....calluje i BB a to je taky špatnej hráč, prakticky identickej jako UTG

na flopu betuju abych dostal value z pocket párů, ale když na turnu donkbetuje BB měl sem dost strach, že hitl nějakej nesmysl typu A9,67... a nechce aby to bylo ocheckovaný navíc si nemyslim, že raisem v tomhle spotu bych nezískal žádnou value od horších hand. River mě uklidnil teď jsem si naprosto jistej, že minimálně utg má pocket pár s tim, že BB může mít nějaký 67 nebo tak něco a já byl lucky na riveru... ( byla by to klidně taková fish, že by to tu betoval na split )

jo a ještě jsem dneska hrál sunday storm s tim, že po 2 minutách mi vypadl net a když mi naskočil měl jsem cca 5BB... :s_cool: hádejte jestli jsem to vyhrál :D

a něco na oživení tohohle postu :s_love: :s_cool:

• Pepe1783
      Pepe1783
      Bronz
      Registrace: 07.07.2011 Příspěvky: 788
      Tak to se budeme na NL10 potkávat, než utečeš na NL25 (mně to bude ještě nějakou dobu trvat než se posunu výš).

Jaký máš nick na starech? Ať vím, že ten, co mi sype chipe jsi ty :f_cool: (a že tě mám trochu šetřit :f_biggrin: )

Přeju GL a ať se daří vše dle plánu.
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      Kdo ví třeba na tu NL25 půjdeš dřív jak já :) Každopádně mam prostě cíl, že chci dát pár shotů i kdyby to vůbec nešlo :)

jinak Nick mam Redivius, akorát ti to bude asi prd platný :) na PTR jsou ještě starý staty někdy z minulýho roku bo tak kdy jsem pořádně ani nevěděl co je víc jestli set nebo dva páry a na stárech mam hide from search feature :) Každopádně jestli na mě někdy na stolech narazíš je dost pravděpodobný, že ti něco daruji, protože se držim hesla když dárky tak pro všechny :)

a rovnou tenhle post využiju a napostuju sem handy z dnešní krátký seassin a večet to pravděpodobně ještě updatnu s grafem, případně nějaký další handy :)

5bet bluff preflop

Play hand

Known players:
      MP2:
      $12.63
      MP3:
      $10.00
      CO:
      $5.00
      BU:
      $10.00
      SB:
      $10.05
      BB (Hero):
      $19.36

Preflop: Hero is BB with 7, A.
      3 folds, BU raises to $0.22, SB folds, Hero raises to $0.80, BU raises to $2.20, Hero raises to $4.90, BU folds, Hero gets uncalled bet back.

Final Pot: $2.15.

tahle handa byla hodně zajímavá a určitě nestandartní na tomhle limitu, button je solidní hráč Tag s kreativníma sklonama, každopádně umí foldovat což bylo klíčový v tejhle handě...

BU otevírá 62% takže 3bet je jasná volba, 3betoval jsem ho ale poměrně často za posledních pár orbit takže když mě 4betoval tak vzhledem k tomu, že se jevil na solidního hráče jsem ho podezříval na 4bet light + s mym 3bet % na tom stole moh klidně 4bettovat TT+ a nějaký AJs+ takže 5betuju s tim, že může pokračovat jenom s KK a AA ... takovejhle solidní hráč by nikdy nepokračoval ani s AKs takže doufám, že jsem situaci vyhodnotil správně...

Thin value bet

Play hand

Known players:
      BU (Hero):
      $10.13
      SB:
      $12.22
      BB:
      $4.55
      MP2:
      $12.61
      MP3:
      $10.00
      CO:
      $10.00

Preflop: Hero is BU with T, T.
      MP2 raises to $0.30, 2 folds, Hero calls $0.30, 2 folds, BB folds.

Flop: ($0.75) 7, 8, 6 (2 players)
      MP2 bets $0.54, Hero calls $0.54.

Turn: ($1.83) 3 (2 players)
      MP2 bets $1.30, Hero calls $1.30.

River: ($4.43) T (2 players)
      MP2 checks, Hero bets $0.80, MP2 calls $0.80.

Final Pot: $6.03.

k tejhle handě myslím neni co dodávat... možná by callnul i o trochu víc, ale tohle bylo dost na hraně

Edit : a vlastně to neni ani tak thin value bet jako spíš snaha o thin call z jeho strany :D a to nevim jak se tomu nadává :s_cool:

A funny handa na závěr

Play hand

Known players:
      MP2:
      $10.00
      MP3:
      $10.00
      CO:
      $4.90
      BU (Hero):
      $10.00
      SB:
      $4.05
      BB:
      $22.79

Preflop: Hero is BU with A, 9.
      2 folds, CO calls $0.10, Hero raises to $0.50, 2 folds, CO calls $0.40.

Flop: ($1.15) 3, 4, A (2 players)
      CO checks, Hero checks.

Turn: ($1.15) 9 (2 players)
      CO bets $0.50, Hero raises to $1.55, CO raises to $4.40, Hero calls $2.85.

River: ($9.95) 5 (2 players)

Final Pot: $9.95.
      Results follow:

Hero shows two pairs, aces and nines(A 9).
      CO shows two pairs, fours and threes(4 3).

Hero wins with two pairs, aces and nines(A 9).

byla to 78/28 a 12,3 agg fish, takže preflop se s ním chci izolovat na flopu jsem upřímně checkoval behind s tim, že takováhle fish bude na turnu bluffovat, obvykle ale bluffoval pot sized betama atd takže na tomhle mi něco nesedělo navíc je to agro fishka takže po checku na flopu mi nebude věřit nic.... no když otočil svou handu celkem sem se nasmál... no jsem hold zlomyslnej člověk :)

Další update večer, s handama a grafem :)
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      Tak jelikož jsem nenahrál už skoro nic tak postnu jen jednu handu navíc a graf

Mam lehké sklony ke kreativitě :)

Play hand

Known players:
      BU:
      $11.73
      SB:
      $11.56
      BB:
      $11.95
      MP2:
      $7.62
      MP3:
      $10.45
      CO (Hero):
      $11.47

Preflop: Hero is CO with J, A.
      2 folds, Hero raises to $0.35, 2 folds, BB calls $0.25.

Flop: ($0.75) 3, 7, 4 (2 players)
      BB checks, Hero bets $0.40, BB raises to $1.00, Hero raises to $2.00, BB folds, Hero gets uncalled bet back.

Final Pot: $1.75.

týpek raisoval můj cbet na všech flopech podobnejch tomuhle ( cca 5 případů ) jeho raise Cbet byl 25% a vsadim se, že skoro všechno bylo na boardech jako je tenhle.. takže jsem se rozhodl ho otestovat min raisem... jinak vypadal jako tag takže mi bylo jasný, že by v bluffu nepokračoval, nějakej slabší overpár a hůř dost možná taky foldne

A můj gráfek z NL10 prozatim

za dnešek je tam nějakejch 40 profit za 1500 hand.. jsem celkem na hotrunu, ale asi je to jenom spravedlnost za to jakej shit run jsem měl poslední měsíc :)

Hraju pouze 4 stoly zatim, ale asi budu muset do konce měsíce aspoň 6tablovat abych dodělal ten gold star.... tak snad se to neodrazí na mém doposud supr winrate 23/100 ( samozřejmě je mi jasný, že je to dlouhodobě neudržitelný )

a jelikož jsem unavenej a nenapadá mě teď žádný méně známy video / obrázek bo cokoliv co sem postnout postnu dost známou, ale i přez to supr zábavnou věc :f_cool:

GL na stolech všem ostatním ( pokud nejste na stole se mnou :s_biggrin: ) a cya :)
    • Pepe1783
      Pepe1783
      Bronz
      Pěkný profit. Já měl podobný za jeden den a následující den zase opačný X( , díky svojí "skvělé" hře na tiltu. Snad tě podobný osud nepotká.

Hledat bych tě stejně nehledal, ale určitě se dřív nebo později na NL10 potkáme a s tím rozdáváním chipů bych si nebyl moc jistý, něco ze svého ti určitě taky věnuju :f_biggrin:

Když se podívám na moji geniální hru, tak na NL25 určitě dřív jak ty nebudu :f_cool:

GL... :s_love:
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      Tak dnešní update příjde dřív než jsem plánoval... nemam už na to dneska žaludek a po necelých 2k handách a -5BI jsem to musel vypnout... myslel jsem si, že jsem se konečně posunul za hranici shit runu, ale očividně ten u mě asi nikdy neskončí... jakou radost jsem měl z dvou předešlých dnů tak takovou nechuť mam z dnešního dne kde se mi podařilo smazat skoro celej profit z NL10

Jsem nemocnej takže jsem vstával brzo, pinknul jsem si dva rebuye při tom co jsem railoval vojtu ( BTW je to prostě řízek :D ) ... no, ale jak se dařilo jemu tak se nedařilo mě... v obou jsem byl za nějakejch 5 rebuyu a v obou jsem vypadl nějakejch 100 míst před placenejma pozicema do tři outu a na druhym stole do 4ek když pán gratulačně callne 4ky za all in do 4 lidí

no a co se týče cashky.... ta ztráta tu jsou gratulační handy, jako ukázka toho co se mi dnes děje

Play hand

Known players:
      CO:
      $3.96
      BU:
      $11.83
      SB:
      $10.56
      BB (Hero):
      $10.70
      MP3:
      $9.57

Preflop: Hero is BB with T, T.
      MP3 folds, CO raises to $0.22, 2 folds, Hero calls $0.12.

Flop: ($0.49) 5, 5, 5 (2 players)
      Hero checks, CO bets $0.31, Hero calls $0.31.

Turn: ($1.11) 9 (2 players)
      Hero checks, CO bets $0.50, Hero calls $0.50.

River: ($2.11) 8 (2 players)
      Hero checks, CO bets $1.34, Hero calls $1.34.

Final Pot: $4.79.
      Results follow:

Hero shows a full-house, fives full of tens(T T).
      CO shows a full-house, eights full of fives(8 8).

CO wins with a full-house, eights full of fives(8 8).

asi bez komentáře... hrál jsem to opatrně i ten preflop, protože jsem na hráče neměl moc historii.. na riveru mi bylo jasný, že neporážim skoro nic krom bluffu a nějakýho A9 apod. co si cbetnul a pak hitnul... tohle jsem ale fakt nečekal...

Play hand

Known players:
      BU:
      $4.20
      SB:
      $10.00
      BB:
      $17.51
      MP2:
      $17.19
      MP3 (Hero):
      $10.13
      CO:
      $18.90

Preflop: Hero is MP3 with A, 6.
      MP2 folds, Hero raises to $0.35, 2 folds, SB calls $0.30, BB folds.

Flop: ($0.8) 5, A, 7 (2 players)
      SB checks, Hero bets $0.53, SB calls $0.53.

Turn: ($1.86) 9 (2 players)
      SB checks, Hero bets $1.00, SB calls $1.00.

River: ($3.86) 6 (2 players)
      SB bets $1.90, Hero calls $1.90.

Final Pot: $7.66.
      Results follow:

SB shows a straight, nine high(8 7).
      Hero shows two pairs, aces and sixes(A 6).

SB wins with a straight, nine high(8 7).

Byl jsem už dost na tiltu takže proto ten call na riveru, ale nejspíš bych to calloval i tak páč se hráč jevil celkem fishy a v jeho myšlenkovejch pochodech si mohl myslet, že dělá něco jako blocker bet bo kdo ví co nebo, že tu prostě betuje nějaký AJ for value... kdo měl tušit, že si pán platí backdoor gutshot na flush draw boardu...

Play hand

Known players:
      CO:
      $8.40
      BU:
      $10.75
      SB:
      $10.26
      BB (Hero):
      $12.16
      MP2:
      $10.91
      MP3:
      $9.72

Preflop: Hero is BB with K, K.
      MP2 folds, MP3 calls $0.10, CO folds, BU raises to $0.40, SB folds, Hero raises to $1.30, MP3 folds, BU calls $0.90.

Flop: ($2.75) 8, 6, Q (2 players)
      Hero bets $1.90, BU calls $1.90.

Turn: ($6.55) T (2 players)
      Hero bets $4.36, BU calls $4.36.

River: ($15.27) Q (2 players)
      Hero checks, BU bets $3.19, Hero calls $3.19.

Final Pot: $21.65.
      Results follow:

Hero shows two pairs, kings and queens(K K).
      BU shows three of a kind, queens(A Q).

BU wins with three of a kind, queens(A Q).

standartka prostě.. na riveru checkuju abych dostal value z misslý draw i když je mi jasný, že tu má Queenu daleko časteji tak mě stačí aby pusnul FD 1 ze 4 nebo tak nějak ( už si to přesně nepamatuju a teď píšu v rychlosti ) aby to vycházelo EV+...

prostě všichni milujeme river... a nejsměšnější na dnešní na dnešní seassion je, že jsem asi jenom půl BI nad EV a to vlastně jen díky tomu, že jsem nevytočil AQs do KK na fd boardu

• Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      Ahoj,

jsem teď poměrně busy / líný číst ale rád bych ti popřál hodně štěstí a chci dostávat updaty, tak píšu.

Hodně štěstí a ať se daří ;)
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      @Cornie Díky, budu rád když si to tu občas prolítneš a třeba mi klidně i něco vytkneš ( to platí i pro ostatní ) konec konců je to taky jeden z důvodů proč ten blog mam.. :)

no a jinak ještě dnešní cash game graf dodávam

Vážně radost pohledět :) snad zítra jestli budu hrát bude lepší den... jelikož smrkam kašlu a celkově vypadam jako nějaká fetka ( ano zkolila mě mužská rýmička ) tak nevim jestli budu hrát, ale pokud jo tak se budu muset přesunout asi na NL5... chci hrát nějakejch 12 stolů abych stihl tu gold star a netroufam si s mym BR riskovat 12 stolů NL10 zvlášť pokud shit run bude pokračovat...

jinak od posledního updatu jsem si pinkl pár sitek a hlavně poprvý v životě jsem si zkusil Fifty50 a zanechalo to ve mě celkem pozitivní dojem a uvažuju, že bych se u toho občas odreagovával od stereotypní 6max CG

Přišlo mi, že spousta lidí to hraje jako dony, snaží se to vysedět ITM s tim, že pak vyhrajou 20 centů do plusu max... z toho co já jsem vydedukoval jak tenhle typ hrát bylo, že na začátku hraju poměrně širokou range hand a snažim se nachipovat abych při buble fázi nebo prostě při vyšších levelech mohl terorizovat stůl a ještě víc se nachipovat, protože tou dobou se to každej snaží vysedět... ( opakuju tohle je jenom co napadlo mě při tom když jsem to zkoušel poprvý v životě takže to dost možná může bejt kravina :D ) ....

Zítra pokud se teda budu pokeru věnovat si o tom asi něco přectu, protože jak řikam celkem mě to zaujalo a mohl bych se tomu rekreačně věnovat :)

a abych nezapomněl na pravidelnou blbost do každýho postu :

"I cya cryin online about your full tilt roll and i am like.. fuck you... fuck you and fuck 2+2"

nemůžu z toho :s_biggrin:

• TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      Tak je čas na další update...

Dneska se už konečně cítim trochu líp co se fyzický stránky týče ( rýmička už mě přešla :s_biggrin: ) takže jsem si trošku zaposiloval, uvařil si oběd co se dokonce dal jíst ( životní trefa ) a za chvíli si pudu zaběhat...

co se pokeru týče tam už to tak slavný neni... jelikož nejsem moc velkej fanda crying postů tak se tu nějak dlouze nebudu rozepisovat jak sem vypadl na bublině jednoho turnaje když mi týpek limp callne s Q6 AI a samozřejmě to vytočí a pak na finalu 45man sitka mě vyprovodí na 5tym místě týpek co mi nejdřív da AI s T9 asi do AJ a pak KQ do A7...

co se goldstar týče... rozhodl jsem se, že to budu muset vynechat a necham to na příští měsíc....

Po dlouhym přemejšlení ( asi tak 5 minut, ale i tak mě to už bolelo ) jsem došel k závěru, že se zbytečně moc snažim jít dopředu i za cenu, že nehraju ani zdaleka mojí A-game... a díky tomu se ze mě stává prakticky loosin player... takže jsem se rozhodl, že musim přehodnotit cíle na příští měsíc tak aby z toho nebyl " povinnej grind " ale abych do toho měl pořád chuť.... určitě to neznamená, že bych měl menší touhu se zlepšovat a postupovat nahoru, ale nejde to formou 6hodin grindění denně... alespoň ne u mě...

Takže cíle na další měsíc ( přehodnocené ) :

:club: Ustálit se na NL10
      :club: Hrát pouze pokuď se vážně cítím dobře a hrát permanentně A-game
      :club: Vydržet hrát pouze 4-6 stolů ( což vlastně souvisí s cílem o jednu řádku nahoře, je to abych udržel A-game )

Samozřejmě se nebudu bránit tomu abych zkusil NL25 pokud se bude dařit....rozhodně bych za to byl rád, ale nebude to moje priorita, protože bych byl opět v časovym presu a to jak jsem si ozkoušel mojí hře prostě nesvědčí....

Takže to by bylo asi tak pro dnešní update vše :D teď se pudu vyvenčit, zhubnout alespoň kilo ( z tich 150ti co jsem přibral za ty 3 dny doma :s_biggrin: ) a večer musim mrknout na něco do školy... pokud mi zbyde chvilka možná si na chvilku ještě něco pinknu, ale spíš ne... takže další update asi až o víkendu :s_cool:

a jelikož pravidelně sleduju cornieho blog tak sem si vzpomněl na tohle supr video + rusáci většinou bejvaj na micro limitech taky štědrý sponzoři ( samozřejmě chová se jako idiot, ale je to prostě neskutečně směšný a ten komentář pak " tony-g can single handadly reignite the cold war " :D :D )

• Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      dobré cíle a super videa :f_biggrin:

to s tím tony g právě znám a tehdy jsem si na něj udělal názor když jsem viděl tohle videa.. ale jak na to tedka koukám zpětně tak mi to připadá čím dál tím víc funny, prostě když člověk tonyho nebere vážně tak to je výborná postavička :s_biggrin:

lederer video so cool :f_love: co ho přihodit sem? ještě tam není
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      Fzsdjhsdzsdshds !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Super tilt alert

Play hand

Known players:
      SB (Hero):
      $12.52
      BB:
      $10.00
      MP3:
      $11.62
      CO:
      $17.00
      BU:
      $11.14

Preflop: Hero is SB with K, A.
      MP3 folds, CO raises to $0.30, BU folds, Hero raises to $1.00, BB folds, CO calls $0.70.

Flop: ($2.1) 8, 5, A (2 players)
      Hero bets $1.50, CO calls $1.50.

Turn: ($5.1) 8 (2 players)
      Hero checks, CO bets $2.70, Hero calls $2.70.

River: ($10.5) 6 (2 players)
      Hero checks, CO bets $7.40, Hero calls $7.32.

Final Pot: $25.22.
      Results follow:

Hero shows two pairs, aces and eights(K A).
      CO shows a full-house, sixes full of eights(6 6).

CO wins with a full-house, sixes full of eights(6 6).

samozřejmě příjdu na stůl prvních 5 hand dam 3x reraise, protože mam handu a hraju 100% hand takže tenhle donk si asi myslí, že jsem supr maniak... necham ho na ten pot hezky bluffovat páč s něčim takovym počítam...po riveru se mi vysměje a okamžite sit outuje

fck fck fck fck.....normální update bude následovat ( zůstal sem dneska nakonec ještě doma páč čekam na opraváře páč se tu stalo něco s plynem či co tak se štěstím dám i tu goldstar .... )
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      Tak nakonec jsem tilt ovládl a nahrál nějakejch dalších 100 VPP takže už mi zbývá něco málo přez 150 VPP ... to dáááááám

teď na chvíli budu muset zmizet oběhat něco ve městě a tak a počítam, že až se tak v 5 vrátim tak prostě zapnu nolife mod a budu grindit dokavaď tam ta goldstar necikne... sice je pátek, ale jelikož sem po nemoci a za životem vyrážim i zítra tak si dneska dam volno.

no jinak graf z NL10 zatim na starech .. ( nic moc já vim, ale alespoň nejsem v mínusu což považuju za úspěch vzhledem k tomu co za prasečinky mi tam provádí :s_grin: )

a jedna handa co byla celkem bingo trefená... asi tam komentář potřeba nebude :)

Play hand

Known players:
      MP2:
      $9.91
      MP3:
      $10.96
      CO (Hero):
      $11.42
      BU:
      $7.59
      SB:
      $6.09
      BB:
      $9.95

Preflop: Hero is CO with 6, 8.
      MP2 raises to $0.30, MP3 folds, Hero calls $0.30, 2 folds, BB calls $0.20.

Flop: ($0.95) 4, 9, 5 (3 players)
      BB checks, MP2 bets $0.50, Hero calls $0.50, BB calls $0.50.

Turn: ($2.45) 7 (3 players)
      BB checks, MP2 bets $1.20, Hero calls $1.20, BB calls $1.20.

River: ($6.05) 3 (3 players)
      BB bets $3.00, MP2 calls $3.00, Hero raises to $9.42(All-In), BB calls $4.95(All-In), MP2 folds.

Final Pot: $26.42.
      Results follow:

BB shows a straight, seven high(7 6).
      Hero shows a straight, nine high(6 8).

Hero wins with a straight, nine high(6 8).

tak a ještě jedno video z produkce QuadJacks.com na tématiku pana Jose "Girah" Macedo a spol

• TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      -> Complete....

sick několika hodinovej grind kterej ve mě nezanechal nic jinýho než frustraci a pocit " Fuck Poker "

Člověk by si myslel, že budu mít radost po tom co sem to dokázal a dokázal sem se takovou dobu soustředit a na 8mi stolech nl10 držet A game... problém je, ale tenhle...

.... pokaždý když jsem měl handu byl na stole někdo kdo měl lepší... a když ne tak to dopadlo takhle... 2 příklady z celé seassion... jsou to 2 poslední all iny který mě dostaly vlastně do mínusu a pak sem to už musel vypnout ( navíc sem zrovna hitl tu goldstar .. )

Play hand

Known players:
      MP2 (Hero):
      $11.17
      MP3:
      $13.54
      CO:
      $15.31
      BU:
      $10.25
      SB:
      $8.84
      BB:
      $4.00

Preflop: Hero is MP2 with 2, 2.
      Hero raises to $0.45, MP3 calls $0.45, CO folds, BU raises to $1.60, 2 folds, Hero calls $1.15, MP3 calls $1.15.

Flop: ($4.95) 5, 9, 2 (3 players)
      Hero checks, MP3 checks, BU bets $3.10, Hero calls $3.10, MP3 folds.

Turn: ($11.15) K (2 players)
      Hero checks, BU bets $5.55, Hero calls $5.55.

River: ($22.25) 7 (2 players)

Final Pot: $22.25.
      Results follow:

Hero shows three of a kind, twos(2 2).
      BU shows three of a kind, kings(K K).

BU wins with three of a kind, kings(K K).

tady jsem to tušil, že ho to hitnulo... nebo to spíš už byl ten pesimismus vyvinutej po dobu x hodinovýho prohrávání, ale zahodit se to prostě nedalo... stejně by zahrál esa AKs i možná QQ ...

a druhá pro radost....

Play hand

Known players:
      SB:
      $13.62
      BB:
      $9.85
      MP2:
      $10.15
      MP3:
      $10.15
      CO:
      $9.29
      BU (Hero):
      $10.84

Preflop: Hero is BU with 9, 9.
      MP2 folds, MP3 raises to $0.30, CO calls $0.30, Hero calls $0.30, SB calls $0.25, BB folds.

Flop: ($1.3) 6, T, 9 (4 players)
      SB checks, MP3 checks, CO bets $0.80, Hero calls $0.80, SB folds, MP3 calls $0.80.

Turn: ($3.7) 5 (3 players)
      MP3 checks, CO checks, Hero bets $2.50, MP3 calls $2.50, CO folds.

River: ($8.7) J (2 players)
      MP3 bets $6.55, Hero calls $6.55.

Final Pot: $21.8.
      Results follow:

MP3 shows three of a kind, jacks(J J).
      Hero shows three of a kind, nines(9 9).

MP3 wins with three of a kind, jacks(J J).

Opět... nedá se zahodit... je to fish a zahraje takhle JT, QJ, 9T i menší sety.. ( z tich věcí co porážim.. ) prostě na zblití

po dnešku si budu muset dát pravděpodobně pár dní pauzu páč už vážně se s timhle těžko vyrovnávám a upřímně nebejt tý goldstar tak dneska ani nehraju, ale tak alespoň, že tu mam....

Každopádně mam na příští měsíc jeden cíl navíc a to :

:club: překonat downswing bo co to má být a vrátit všem těm luckboxum všechny tyhle suckouty a runner runner nesmysly

Because :

• Pepe1783
      Pepe1783
      Bronz
      Jako bych se díval na svůj graf :D

Uber stoly, nesoustřeď se na goldstar... Já takové stavy řeším přechodem na NL5. Uklidním se, za den nebo dva zkusím znova NL10, zadaří se, další den veškerý profit zase projedu a opět návrat na NL5 :f_cool: a tak pořád dokola, než se mi podaří odbourat tilt call a tilt raise a usadím se na NL10 na delší dobu...

A důležitá věc je si připustit, že právě já nejsem ten reg, co obírá fishky, ale že já jsem ta fish, co přisýpá regům. Dokud se budeme pohybovat v červených číslech, tak se s tím musíme smířit :s_evil:

GL....
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      tak já v červenejch číslech naštěstí nejsem a stolů normálně nehraju taky tolik, ale prostě dneska to bylo čistě jen kvůli tomu goldstar přece jen vůči BR to bude znatelnej rozdíl jeslti budu dostávat 1,5FPP nebo 2FPP... jediný co mě vytiltovalo byly prostě ty setupy / suckouty ... ale thats poker :)

/Edit : nechci to tu spamovat tak odpovidam na dalsi post tady jeste : o mym tragickym PTr grafu vim, ale tam je problem ten ze se trackuje jen cast hand a navic ja tam mel silenej minus uz nabehlej z toho minulyho roku bo kdy jsem tam zacinal :)

a ještě jednu chuťovku jsem našel :

***** Hand History for Game 68287743315 ***** (Poker Stars)
      $10.00 USD NL Texas Hold'em - Friday, September 30, 03:51:34 ET 2011
      Table Morosovia IV (Real Money)
      Seat 2 is the button
      Seat 2: fantas1sta ( $10.32 USD )
      Seat 3: sergey64 ( $9.89 USD )
      Seat 4: Redivius ( $12.11 USD )
      Seat 5: WhyNot2Night ( $10.53 USD )
      Seat 6: pol vardaru ( $2.49 USD )
      sergey64 posts small blind [$0.05 USD].
      Redivius posts big blind [$0.10 USD].
      ** Dealing down cards **
      Dealt to Redivius [ Ah Qd ]
      WhyNot2Night folds
      pol vardaru raises [$0.60 USD]
      fantas1sta folds
      sergey64 folds
      Redivius calls [$0.50 USD]
      ** Dealing Flop ** [ 5c, 4s, As ]
      Redivius checks
      pol vardaru bets [$1.10 USD]
      Redivius raises [$2.20 USD]
      pol vardaru calls [$0.79 USD]
      Redivius wins $0.31 USD
      ** Dealing Turn ** [ Kh ]
      ** Dealing River ** [ Kc ]
      Redivius shows [Ah, Qd ]
      pol vardaru shows [Qs, Kd ]
      pol vardaru wins $4.79 USD from main pot

( convertor to bůh ví proč nebral ... )
    • Pepe1783
      Pepe1783
      Bronz
      no, nicméně, naše grafy na PTR jsou prakticky totožné (až jsem byl překvapený, jak moc :tongue: ), takže to bylo myšleno celkově sečteno, podtrženo....

Každopádně máš pravdu, že dostávat 2FPP je lepší a ve výsledku je to hodně cítit.

Budu dál sledovat vývoj.
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      Takže aby se to tu trošku hýbalo hodim další update....

dnes jsem konečně dojednal challange, nejde o žádnou crazy challange nebo challange za účelem vydělat nějaký $$$, ale pouze o jakousi motivační challange viz. : Najde se někdo na microstakes challange?

s Hráčem Silkwhi jsem se dohodli na tom, že on během příštího měsíce ( počínaje dneškem ) nahraje 900 turnajů a já 60k hand

Jsem vážně zvědavej jestli to zvládnu, protože se budu snažit navyknout na pouze 4tablování a většinu měsíce se budu snažit hrát pouze 4 stoly... maximum jsem si nastavil na 8 ( tento měsíc jsem měl něco kolem 90K hand, ale většinu 12+ tablováním )

Další novinka je, že twinn zapracuje na mém leakfinderu ( chudák on ) dnes jsem pro něj natáčel seassion na NL5... těšit se můžete na limp es na BU ( supr dmnce missclick ) a nebo fold top two proti fishi na riveru ( další supr demence, protože jsem se přehlídl a viděl jsem karty co na boardu ani nejsou ... ) Teď to uploaduju a možná pokud twinn si udělá chvilku tak se na to do konce týdne podívá :)

jinak dneska sem si pinknul pár MTT sng a celkem se mi dařilo... i když samozřejmě sem nevytočil skoro žádnou situaci kde jsem byl favorit přez to se mi podařilo bejt v profitu což je samozřejmě vždycky supr ... takže příkládam graf a taky tam je graf z dnešní seassion co jsem natáčel to video... jinak teď si pinknu sunday storm současně s pár nějakejma dalšíma MTTčkama a asi to zabalim pro dnešek :s_cool:

a na závěr... I am the BOSS

edit : jo a taky jsem si konečně poslal $ na WH takže každej den tam pinkam 1 nebo 2 dony abych měl alespoň silver status zase tady na pokerstrategy :)
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      FCK POKER.....

že já radši nešel spát hned po tich turnajích kde mě to stejnak insta popravovalo...
      NL5... z NL10 už sem musel utéct kvůli downswingu... teď ještě jeden takovej den a du na NL2 ... bych brečel... jestli to čte nějakej mod možná tenhle topic můžete přejmenovat " další ubrečená ryba na stárech .. " asi to bude vhodnější když se tak dívam na moje posty...

and talking about coolers.... :

Play hand

$0.02/$0.05 No-Limit Hold'em (4 handed)

Known players:
      SB:
      $6.89
      BB:
      $5.14
      CO:
      $11.72
      BU (Hero):
      $5.57

Preflop: Hero is BU with 4, A.
      CO raises to $0.15, Hero calls $0.15, SB calls $0.13, BB folds.

Flop: ($0.5) 9, 5, 7 (3 players)
      SB checks, CO checks, Hero bets $0.35, SB calls $0.35, CO folds.

Turn: ($1.2) 3 (2 players)
      SB checks, Hero checks.

River: ($1.2) T (2 players)
      SB bets $1.00, Hero raises to $5.07(All-In), SB calls $4.07.

Final Pot: $11.34.
      Results follow:

Hero shows a flush, ace high(4 A).
      SB shows a straight flush, jack high(J 8).

SB wins with a straight flush, jack high(J 8).
    • Pepe1783
      Pepe1783
      Bronz
      Pěkně sick handa. Nenaděláš nic, zatnout zuby, dobře se vyspat a na druhý den vyrazit znova do kopce...