E-mail od "AČP"

• NOskillaZ
      NOskillaZ
      Bronz
      Registrace: 31.05.2010 Příspěvky: 176
      Když jsem prohlížel e-mail narazil jsem na jednu věc. Email, který se tváří jako by ho posílala Asociace českého pokeru (AČP) a nabádá k
      zaplacení členského příspěvku 400Kč na rok.Celý tento mejl si čtu jak blbej a nakonci je napsaný že se mám znovu zfaregistrovat což mě hned trklo a navíc tam je i jiná adresa. Drzost nehorázná....

Vážený člene

asociace českého pokeru se obrací na všechny své členy s urgentní prosbou. Legislativa České republiky ve svých snahách definovat poker jako sázkovou hru podléhající loterijnímu zákonu a zakázat tak jeho hraní v klubech, stejně jako v oblasti on-line jej zakázat jiným než českým provozovatelům, dospěla při schvalování v Poslanecké sněmovně PČR do situace, že pokud novelu loterijního zákona podepíše prezident České republiky, můžeme od ledna 2012 očekávat represivní snahy proti stávajícím pokerovým klubům a zahraničním on-line provozovatelům pokeru.

Asociace mobilizuje veškerou pokerovou veřejnost na obranu naší hry!!! Vzhledem k tomu, že pokerové turnaje nejsou sázkovou hrou, ale dovednostní soutěží, necítíme se vázáni loterijním zákonem. Jediný, kdo je oprávněn rozhodovat o tom, kde, kdy a co bude hrát, jsou hráči!!! Stejně tak jen hráči mohou rozhodovat o tom, kolik budou do své zájmové činnosti, chcete-li sportu, investovat peněz.

Do konce roku je nezbytné připravit veškeré právní podklady, abychom mohli čelit jakýmkoliv útokům, ať bude jejich iniciátorem kdokoliv. Pokud totiž prezident novelu loterijního zákona nevetuje, je vysoce pravděpodobné, že o našem právu, svobodně se věnovat hře poker, budou rozhodovat soudy.

Uvedené kroky budou stát krom snahy a práce i nemalé finanční prostředky. Až doposud vedení Asociace českého pokeru hradilo veškeré náklady z vlastních zdrojů. To již v současné době není možné, neboť právní rady a soudní procesy jsou velmi nákladné. Nyní se na záchraně naší hry budeme muset podílet všichni.

Členství v Asociaci českého pokeru nelze nadále držet bezplatné. Výkonná rada proto rozhodla, že členství v AČP bude od druhé poloviny roku 2011 zpoplatněno alespoň symbolickou částkou 200 Kč za půlroční členství. Od roku 2012 pak celoroční členství 400 Kč. Věříme, že tento finanční příspěvek na činnost AČP a náš společný boj za záchranu naší hry pochopíte, a budete dále podporovat naše společné snahy. Jako poděkování jsme každému členovi AČP zajistili zdarma tikety na herně PokerIdol v hodnotě 13USD, což prakticky pokrývá pololetní poplatek. I u dalších našich partnerů jsme našim členům zajistili řadu dalších výhod a slev. Namátkou např. nákupy na Eshopu bez placení poštovného, stahování naučných videí Lukáše „Alkaatche“ Horáka zdarma a další. Počet našich partnerů se neustále rozrůstá a věříme, že jsme schopni našim členům poskytnout takové výhody, že se jim členství nyní i v budoucnu vyplatí.

Jsme si vědomi, že jste se již jednou na stránkách asociace registroval, ale žádáme Vás, zda byste tak mohl učinit na http://www.pokerczech.cz/ ještě jednou, neboť se mírně změnily požadavky státních orgánů ohledně poskytnutých informací.

Věříme, že nám zachováte přízeň a společně s námi se poperete o svobodu pokeru v naší zemi.

Vaše AČP

naštěstí jsem to našel ve spamu kam toto patří, ale myslím, že by se to tu mělo zveřejnit. Aby někdo nenaletěl. ;)
  • 7 odpovědí