PokerTracker 3

• maikpp
      maikpp
      Stříbro
      Registrace: 27.12.2009 Příspěvky: 2,147

v tomto vlakne budem v ramci svojich moznosti a schopnosti odpovedat na vsetky dotazy ohladom trackovacieho programu PokerTracker3.

Pouzivam ho uz niekolko rokov, tak verim, ze na vase dotazy dokazem odpovedat.

Pokusim sa reagovat co najrychlejsie, ale nie som online nonstop,takze poprosim o kustik trpezlivosti....

Mojim cielom je hlavne zprehliadnit sekciu softwaru na fore, preto budu vsetky dotazy ohladom PT3 smerovane a presuvane prave sem... hadam sa mi tu podari udrzat poriadok, a kazdy si tak bude moct vyhladat ci jeho problem uz nahodou nebol rieseny a otazky tak nezapadnu daleko vo fore v samostatnych threadoch.

majky

P.S. pre prehliadnost sa pokusim po vyrieseni problemu diskusiu premazat a ponechat len to potrebne.. dakujem za pochopenie..
  • 555 odpovědí
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Registrace: 11.12.2007 Příspěvky: 1,446
      supeeeeer! :) bylo to potřeba..zatím otázku nemám tak jen přidám "zajímavost" pro správný fungování :)

Performing the above housekeeping on a regular basis will keep PokerTracker operating at its fastest possible performance. :D

• CLUSTER: Every 50,000 - 100,000 hands
      • VACUUM: Every 10,000 - 20,000 hands (same time as analyze)
      • ANALYZE: Every 10,000 - 20,000 hands (same time as vacuum)
      • UPDATE CACHE: Every 25,000 - 50,000 hands
    • Remoska
      Remoska
      Bronz
      Registrace: 18.07.2011 Příspěvky: 323
      U sitek mam ve statech vzdy Winnings 0 ... nevis co s tim?

PS: a neni to tim, ze bych nikdy zadne nevyhral :f_love:

maikpp původně napsal
      ja s tym problem nemam, ide o to, ze PT3 nepodporuje tieto stats u niektorych herni (napr. boss media) a vysledky treba zadavat manualne v Tournaments/Tournaments Results...

skus sa este podivat, ci mas pri nastaveniach herne v polozke Import/Preferences/Tournament Detection odkliknute> Auto Detect
      Remoska původně napsal Mas pravdu, uz jsem to nasel ... v mem pripade to bylo z OneGame, vysledky se musi zadat manualne Priklad dalsich heren:
      iPoker hand history files include summary information once the lobby is closed and this will be imported.
      Everest hand history files include position and prize information, but not buy-ins.
      OnGame specify the total buy-in amount (buy-in and rake combined) but not finish or prize info.
      888 write a brief summary file with the buy-in and your finish position and prize, but no opponent information.

Remoska původně napsal

Funguji ti automaticky i DoubleUp?
      noo tak to vobec nehravam.. ale na 90% bude problem prave v tom... totiz problem je v tom.. ze software trackuje Hand History, ktora u tychto sieti neuvadza spominane udaje.. ciastocne to riesi ten Auto detect, ale u Donu to bude pravdepodobne problem...

takze to budes musiet zvladnut manualne.. je to dost zdlhave preto Ta odkazem rovno sem na PT3 tutorial

majky
    • maikpp
      maikpp
      Stříbro
      Husaja původně napsal
      ahojte potřebuju pomoc dnes sem stáhl pokertracker ale mám problém že nemám správně přizazené staty u spravných lidí. Tak se ptám jestli se to dělá taky jak v HM přes preferované sedadlo a kde se to kdyžtak nastavuje? Díky

ahoj,

ak pouzivas na niektorej z herni funkciu preffered seat, tak to musis nastavit aj v PT3, v polozke Import nastavis vybrany seat v zalozke configuration dole..

majky
    • maikpp
      maikpp
      Stříbro
      Johniiicek původně napsal
      Dá se nějak v PT3 zobrazit tohle nebo vyfiltrovat jako to jde v HEM - podle dne v týdnu (pondělí, út,...)?

Radil kennyx:

kennyxx původně napsal
      cau

pt3 ma trochu jinej system, jestli mas i pt3, koukni na zalozku sessions a nahore v roletce vyber session - details. melo by se ti otevrit okno podle dni, ale primarne se to radi podle casu. niz na strance je dalsi roletka, kde vyberes podrobnosti. je to trochu jinej system, ale me se zda jeste detailnejsi nez na tvym screenu. v pripade potreby ti to nafotim, ale momentalne jsem bohuzel na mobilu

pripadny screeny nejdriv zejtra, jen napis jestli je zajem,
      kennyxx
    • maikpp
      maikpp
      Stříbro
      paned původně napsal
      Table Ninju mám už nainstalovaného z dřívějška a 30 denní trial mi vypršel a tehdy jsem pořádně nehrál, takže ho ani nevyužil. Na PokerTracker stat o počtu blindů jednotlivých hráču opravdu není?
      ahoj, ako som spominal vyssie...

v PT3 je mozne naozaj vsetko... staty ktore tam nie su, si ale musis vytvorit...

postup:

Configure
      Configure stats (oznacis, ktore staty chces editovat)
      Statistics (tam vytvoris novy stat alebo zeditujes existujuci, tak ze zmenis prikaz a nazov................ pre staty o pocte BB som editoval stat M)

nakoniec nezabudni aktualizovat cache v housekeeping

gl :s_wink:
    • LetMeTiitU
      LetMeTiitU
      Bronz
      Registrace: 11.02.2011 Příspěvky: 2,650
      maikpp původně napsal
      Ahareen původně napsal
      poradi někdo jak rozchodit HUD s pokertracker3 na starech.

Díky za rady.
      poradil SuperTrpaslik:

SuperTrpaslik původně napsal
      Jj. Hraju na Stárech.

ukládání historie jsem měl taky v angl., ale HUD v SNG začal fungovat až sem dal celý Lobby do Angl. Prostě se přihlaš do klienta PokerStars. Nahoře zvol Jazyk/hrát v/English a pak mě to začalo fungovat. Prostě celý lobby musí být v angličtině.
      Imho teda není potřeba to mít celé v angličtině, to bude asi jiná příčina, skutečně stačí, aby se ukládali handy v angličtině...
    • maikpp
      maikpp
      Stříbro
      Wetrak původně napsal
      Mám problém s tím, že se mi na Partypokeru nezobrazují staty u z HUDu u správných lidí. Vím, že se to řeší tím, že dám preferred seating ALE.

Na starech mi preferred seating nastavit de - auto import/pokerstars/pokerstars configuration/preffered setaing a tady nastavim

Když to samý udělám pro Partypoker tzn. autoimport/partygaming/ partygaming configuration tak tam chybí okno, kde by se dalo nastavit preferováný sedadlo... :-(

Počítám s tím, že jde zas o nějakou mojí lameřinu :f_eek: , ale fakt nevim co s tím, tak budu rád, pokud někdo poradí. Díky moc :f_p:

ahoj,

noo ale ja to tam mam... a fakt som nehulil :s_biggrin:

skus stiahnut najnovsiu verziu PT3 :s_wink:

majky
    • maikpp
      maikpp
      Stříbro
      CZECHSHARK původně napsal
      Zdravim,měl bych dotaz,jak hledat ve své hře leaky pomocí PT.Máms e koukat na youtube nebo jak? dík
      ahoj,

bohuzial Ta musim sklamat, nase kvalitne videjka nezverejnujeme na YouTube...
      mozes ale zapracovat na svojom statuse a zhliadnut nejake leakfinder videjka (ukazka)..

je to sice robene v HEMu, pointa je ale rovnaka, a tu Ti poradime s filtrami v PT3 :s_wink:

gl

majky
    • maikpp
      maikpp
      Stříbro
      Čaues, na tohle se tady ještě nikdo neptal.

- když projíždím handy v replayeru v PT3, tak v Cornieho videu jsem viděl statistiky hráčů a mě se tam nezobrazují. Poradíte kde to nastavit?
      ahoj,

tak ako som spominal v replayeri je i polozka show HUD, pridavam screen :s_wink:

majky
    • maikpp
      maikpp
      Stříbro
      maikpp původně napsal
      hAnziCZech původně napsal
      Zdravím, právě jsem objevil funkci "označení handy" za účelem pozdějšího přezkoumání hry.
      Handu jsem si označil, ale pak už jsem nevěděl, jak ji najít v trackeru.
      Poradí někdo?
      ahoooj,

zaklad teda uz poznas :s_grin: takto oznacenu handu potom najdes v zalozke Sessions, alebo Hands v pravo, kde mas tlacitka ako ( do noveho okna, preferences ....) su tam aj Notes (ako harok papiera) , tie ked otvoris .. tak tam najdes takto oznacene handy s poznamkou Marked for review...

majky

p.s. sorry nejak mi nejde urobit screen... hadam to podla popisu najdes :s_wink:
      edit. pridavam aj screen aby o bolo jasnejsie...
      n.1 : takto sa zobrazi marked hand
      n.2 : tymto otvoris poznamky k hande

• Remoska
      Remoska
      Bronz
      Registrace: 18.07.2011 Příspěvky: 323
      maikpp původně napsal
      Remoska původně napsal
      Hraji na x uctech, statistiky se zobrazuji vzdy jen pro jeden nick na jedne herne.

Lze nastavit staty pro vice nicku najednou?

Diky
      tak aby Ti zobrazovalo Tvoje staty zo vsetkych herni v jednom ??

1, zalozka tournaments
      2, General
      3, Edit Alias
      4, vyber nick

Presne to jsem myslel, sikula ... diky moc :f_love:
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      marcabujca původně napsal
      No já mám dotaz jak rozchodit to postgreSQL. Když zapnu tracker, tak to po mě chce abych konfiguroval PostreSQL server, ale vůbec netuším jak to udělat. Sorry za rybí dotaz, ale nejsem moc technický typ :f_biggrin:
      Cau;
      neviem sice co si PT3 predstavuje pod configuraciou postgre, ale pravdepodobne si to tam uz mal nainstalovane pred instalaciou PT3. Je teda mozne, ze sa PT3 proste nevie prihlasit, kedze tam mas ine ako default nastavenia.
      Existuje teda niekolko moznosti:
      1. uz tu databazu nikde inde nevyuzivas (napr. mal si Elephanta ale uz ho nepotrebujes): zalohuj si databazu (alebo aspon hand histories) odinstaluj PT3 aj postgreSQL (osobitne) a nainstaluj nanovo. PT3 si uz vsetko nakonfiguruje automaticky.
      2. postgreSQL vyuzivas aj mimo PT3: prihlas sa priamo do postgre (ak vies heslo, tak jednoducho cez pgAdmin v Start -> PostgreSQL -> pgAdmin) a zapis si udaje (server name, port number). Ak nevies heslo, zisti ktory program si vytvoril postgre databazu a cez neho sa k username a heslu dostanes (aspon cez niektore).

Odporucam prvu moznost - uspech je vysoko pravdepodobny.
      Samozrejme sa mozem uplne mylit a tvoj problem je v niecom inom, ale tak som to pochopil. ;)
    • maikpp
      maikpp
      Stříbro
      bellagiolc25 původně napsal
      Ako vyfiltovať to aby mi v grafe nezapočítavalo preflop all-in situácie ?
      trosku som sa s tym musel pohrat, ale tu je vysledok:

Filters/Actions/Preflop (tam odkliknes Raise All-in a das Apply)
      v Misc/Results odkliknes Went to Showdown a zase Apply

tedka ich v Selected filters oba oznacis a kliknes na 'AND' Selected a nasledne aj na 'NOT' Selected

okrem toho musis oznacit aj v Facing/Preflop/Face All-in, Call a zase Apply a v Selected Filters/'NOT' Selected a z predchadzajucim opat spojit "AND' Selected

takto sa mozes hrat so vsetkymi filtrami, mozno najdes aj lahsiu cestu ako ja...

majky
    • maikpp
      maikpp
      Stříbro
      maikpp původně napsal
      Zajic původně napsal
      čau, trochu to zlobí, vymyslelo si to turnaj, dá se to nějak smazat? mám trial verzi, ale chci si tenhle měsíc koupit PT3 a tohle se mi moc nelíbí.

Druhá věc je že PT3 trackuje jeden a ten samej turnaj jako 2 různé (konkrétně 5tables SNG Turbo na PS, takže z tohoto limitu nemám moc relevantní data, setkal si se s timahle problémama?

práci s PT3 mám celkem podchycenou a nechci si zvykat na HM i když by to asi nebolelo))

ahoj,

kedze sa jedna o technicky problem, urobil som screenshot z mojich statov a poslal dotaz na support... pockajme si na odpoved.

majky

p.s. ked pridavas obrazky na forum pouzivaj odkazy priamo na obrazok a nie na stranku kde je zobrazeny, takto ako vidis nam tu zobrazuje chybu...
      tak poslal som chybne handy na support.. a prisli na to ze tam boli nejake chybajuce udaje v HH...

na mna je tedka moc hodin a je to dost dlhe.. ak by si s tym mal problem daj vediet... posielam tedka aspon odkaz na tutorial s postupom

majky
    • maikpp
      maikpp
      Stříbro
      Alficor1 původně napsal
      Asi jsem slepej, ale dá se v PT3 nějak zobrazit můj cbet %? Díky za odpověď
      Ahoj,

v pohode.. nie je to defaultne nastavene... prikladam screen ako na to...

1, Handy
      2, preferences (tam vyberies z Flop statov Cbet)
      3, a tu ho potom najdes.. pre jednotlive hadny, a uplne dole celkovy...

majky
    • kennyxx
      kennyxx
      Bronz
      Registrace: 16.05.2008 Příspěvky: 998
      maikpp původně napsal
      hAnziCZech původně napsal
      Čau, mám problém se správným zobrazením grafu.
      Podle cashieru jsem v plusu, ale PT3 mi stále ukazuje minus, takže mě zajímá, jak je to možné.
      Všechny filtry jsem vypnul a refresh dal už několikrát.
      tak s tymto Ti asi tu na fore nepomozem.. moznosti moze byt viac.. tie najednoduchejsie ktore ma napadaju.. ci sa divas v PT3 aj na cash game i na turnaje.. alebo ci nemas nejake bonusy ci rakeback...

mozes skusit manual import a ak by to nepomohlo, obratil by som sa rovno na PT3 support.

majky

P.S. ak niekoho napada nejaka pricina, kludne sa pripojte do diskusie :s_wink:
      jestli do toho muzu vstoupit, jeste bych doplnil o mozne priciny, ktere znam:
      - hrani na stolech v ruznych menach - zkus pridat polozku "amount won (global)". Tahle polozka zobrazuje vyhry ze vsech men prepocitane do uzivatelem nastavene globalni meny (v configure / configure currency )
      - mohlo se stat, ze nejaka handa se spatne naimportovala - chyba v handhistory. Herny cas od casu handhistory upravuji/vylepsuji a PT3 to nemusel hned pobrat - za predpokladu, ze mas aktualni verzi PT3 by mel pomoct reimport
      - vypadek internetu - nemusel sis ani vsimnout, staci, aby byl problem v okamziku ukonceni handy a handa se proste neulozi, PT3 tak nema co importovat
    • Zajic
      Zajic
      Bronz
      Registrace: 30.12.2009 Příspěvky: 346
      [quote]maikpp původně napsal
      Zajic původně napsal
      maikpp původně napsal
      Zajic původně napsal
      a jedeme další kolo, k odpovědi na tenhle problém jsem se v anglickým fóru neprokousal . - de o to že při registraci produktu.

"PokerTracker was unable to contact the registration server to confirm the activation of your product."

díky za radu))
      ahooj,

a tuto hlasku Ti vyhodilo pri registracii programu?? alebo sa Ti to stalo uz pocas nejakej doby pouzivania ??

mne obcas vyhadzuje toto, alebo chybu s databazou po aktualizacii OS, restartujem PC a potom sa to uz rozbehne v pohode...

ale vacsinou bude problem vo firewalle, takze TU si najdes ktoru "ochranu" :s_biggrin: pouzivas a navod ako to nastavit. :s_wink:
      majky[/quote]když sem poslal prachy a napsal tam ten reg. kód, nemám ani jednu z nich mám avast, tak snad to na něj bude taky pasovat, firewall windousáckej mám vypnutej dycky

update, po hodině zkoušení všech variací firewallů a restrtování počítačů se nic neděje, takže to bude stejně nějaká třešínka o který nevim

hmm.. mna napada naozaj len ten firewall v tomto pripade... pozrel by som sa este priamo do nastavenia toho avastu, ci to tam niekde neblokuje, ale ak to teda nefunguje ani tak budes musiet kontaktovat ich support, s tymto Ti ja tu bohuzial nepomozem.... aby si to urychlil spomen ze firewall mas povoleny a problem bude teda niekde inde.

majky
      Tak nakonec stačilo bejt jen aktivní na tamnějším fóru a poslat pár protest dopisů na suport a na jednou to de, zvláštní! :s_cool:
    • maikpp
      maikpp
      Stříbro
      Ahoj, chtěl jsem se zeptat jaký je tvůj názor na tabletracker? Mě zbývá ještě 20 searchů. Zkusil jsem si ho jen 5x a vpodstatě pochopil o co jde ale nějak nevím co si o tom myslet. Díky
      nepouzivam TableTracker, ktory je sucastou PT3 ... hravam hlavne turnaje.. takze mam nainstalovany Tournament Shark a hracov sledujem takto.. takze ak mas nejaku moznost (legalnu) ako sa oproti ostatnym aspon kus zvyhodnit, tak preco nie :s_grin: ale s funkciami tohto softu Ti bohuzial nepomozem....

A něco takového o čem píše Opal99 pro PT3 ?tady
      priznam sa, ze o niecom takom som i ja pocul prvy krat az od Opala a neviem ci nieco take existuje aj na PT3... poobzeram sa.. :s_wink:

majky

Zajic původně napsal

tak průměrná vpip stolu je pěkná věc, akorát těch 20 je tak na 10minut musí se to furt aktualizovat
    • maikpp
      maikpp
      Stříbro
      dragonek původně napsal
      Zdarec tak sem si dnes stahl PT3 trial. Mel sem elephanta ale zacal sem hrat sitka a ty slon nepodporuje. A dnes sem ho odinstaloval a stahl PT3 ale sem z nej trosku mimo :D Mam docela problem nejede mi hud a vubec netusim proc :f_cry: Poradite ? :D dikec :)
      najviac pravdepodobne je, ze nemas nastavene lobby herne v anglickom jazyku..

majky