[HU] Postflop vs unknown line

• acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Villain unknown, první handu limpnul, checknul back flop a betnul turn. Jinak o něm nic nevím.

Víceméně můj reasoning v této handě ... tyhle mindonky bývají většinou draws popř. handy o síle druhého páru ... Value raise imo way to go, většinou když mi tu někdo něco takového udělá tak hraje donk/call. Turn je blank ale jelikož po flopu už o villainovi přemýšlím jako o station tak dávám barrel. Pořád myslím že mám best hand. Ten AI na riveru se mi teď moc nezdá, myslím že buď check back, nebo nějaký gayminbet, protože tam nikdy nic nemá, nevidím tam vlastně ani moc value takže check back možná way to go.

Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t10.00/t20.00 Blinds - 2 players - View hand 1461875
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

BB: t520.00 26 BBs
      Hero (BTN/SB): t480.00 24 BBs

Pre Flop: (t30) Hero is BTN/SB with 8 :spade: Q :spade:
      Hero raises to t40, BB calls t20

Flop: (t80) J :diamond: 8 :heart: 5 :heart: (2 players)
      BB bets t20.00, Hero raises to t65, BB calls t45

Turn: (t210) K :diamond: (2 players)
      BB checks, Hero bets t80.00, BB calls t80

River: (t370) 8 :diamond: (2 players)
      BB checks, Hero bets t295.00, BB folds
  • 1 odpověď
    • BOBOsvk
      BOBOsvk
      Bronz
      Registrace: 14.02.2010 Příspěvky: 2,505
      ja by som tu radsej calloval flop
      ano moze mat draw ale tato fishka ti vzdy ten raise callne, cize ty si IP a kontrolujes pot

raisnut by som raisol az turn pre value kde ma nizsiu equity (ak ma na flope jednu over a FD napr tak ma stale 50%)

river: ak si myslis, ze mal draw, alebo moze mat kludne najnizsi par tak betni 30 a vypytaj si call