BLOG: Welcome to William Hill

• martin1989p
      martin1989p
      Bronz
      Registrace: 28.07.2009 Příspěvky: 53
      Ahoj cashovkáři,

Nebudu se tady představovat, kdo o mě nic neví, tak se něco dočte v mojem druhém blogu, který je v součastnosti skoro mrtvý, protože live to poslední dobou nemůžu trefit a chlubit se bustem v polovině donkamentu za 300 by mi snižovalo ego i respekt v místní komunitě :s_cool: .
      Cashovku jsem začal nějak vážněji hrát až letos v srpnu na PS (před tím xK hand na FTP, zhruba BE) , kde jsem po chvilce pytlíkování na NL5 skočil s necelými 10 BI na NL10 a šlo to celkem dobře, i díky postování hand tady na fórum a nějakému průběžnému studiu.
      Tady je výsledný graf:

Jelikož ale nemám PS tracknuté přes Pokerstrategy a od bloknutí FTP můj status uvadá na bronzu, tak jsem se rozhodl depozitnout 107 USD na WH. Ani tentokrát BRM dodržovat nehodlám, přece jenom na hraní NL4 nemám motivaci. Odzkoušel jsem si, že na NL 10 se cítím pohodlně, nejsem money scared a na FR, když hraju svojím TAG stylem 4 stoly, žádné extra swingy nejsou obvyklé. Kdybych náhodou bustnul, tak nějaké rezervy jsou.
      Včera jsem se trošku seznámil se softwarem, nastavil HUD a pustil pár stolů. Sice se traffic s PS srovnávat nedá, ale po chjvilce na waiting listech jsem dostal postupně místo u 4 stolů. Hned po pád handách mi pán ochotně zaplatí s AK moje esa do plné preflop, suckout se nekoná a já si říkám jak mě to pěkně přivítali. Chvilku na to přišla tato handa
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:Přehrát handu$0.05/$0.1 No-Limit Hold'em (9 handed) Known players:
      CO:
      $12.50
      BU (Hero):
      $11.20
      SB:
      $3.90
      BB:
      $10.10
      UTG1:
      $10.42
      UTG2:
      $10.85
      MP1:
      $9.85
      MP2:
      $10.15
      MP3:
      $8.05
      Preflop: Hero is BU with K, J.UTG1 folds, UTG2 calls $0.10, 2 folds, MP3 calls $0.10, CO folds, Hero raises to $0.50, 2 folds, UTG2 calls $0.40, MP3 folds.Flop: ($1.25) 8, 7, J (2 players)UTG2 checks, Hero bets $0.90, UTG2 calls $0.90.Turn: ($3.05) 4 (2 players)UTG2 checks, Hero checks.River: ($3.05) Q (2 players)UTG2 checks, Hero bets $1.30, UTG2 calls $1.30.Final Pot: $5.65.Results follow:Hero shows a pair of jacks(K J).UTG2 shows a pair of fours(9 4).Hero wins with a pair of jacks(K J).

a už to začíná vypadat, že tu snad padají dolary z nebe. Pak si ale otevřu pátý stůl, nepatrně se přestávám soustředit a pak udělám absolutně zbytečnou chybu, když BVB nedávám po předchozím vzájemném škádlení pánovi ani trošku kreditu a s 66 se stacknu na 7 high flopu.
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter: Přehrát handu $0.05/$0.1 No-Limit Hold'em (10 handed) Known players:
      SB (Hero):
      $13.12
      BB:
      $9.69
      UTG:
      $9.26
      UTG1:
      $10.00
      UTG2:
      $4.32
      MP1:
      $2.85
      MP2:
      $10.84
      MP3:
      $7.28
      CO:
      $13.45
      BU:
      $4.24
      Preflop: Hero is SB with 6, 6. 8 folds, Hero raises to $0.30, BB raises to $0.90, Hero calls $0.60. Flop: ($1.8) 7, 5, 2 (2 players) Hero checks, BB bets $1.20, Hero raises to $3.10, BB raises to $5.55, Hero raises to $12.22, BB calls $3.24. Turn: ($22.81) J (2 players) River: ($22.81) J (2 players) Final Pot: $22.81. Results follow: Hero shows two pairs, jacks and sixes(6 6). BB shows two pairs, kings and jacks(K K). BB wins with two pairs, kings and jacks(K K).

Nakonec slibně rozjetá session končí -10 USD a hlavně mám ze svojí hry špatný pocit. Už po několikáté jsem si potvrdil, že více než 4 stoly prostě nezvládám, ani ne tak technicky, jako spíš psychicky. Dneska dopoledne jsem si rozjel normálně 4 stoly a bylo to o poznání lepší. I přes setup set vs. overset jsem skončil jenom -1.60, většinu malých potů jsem vyhrál a do žádných velkých sehrávek jsem se nedostal.
      Dneska večer mám v plánu v práci nějak zahrát s pomocí kolegů na pauze depositors freerol, do kterého mám 4 lístky, tak z toho možná něco kápne.
      To je zatím všecko, až bude zase něco zajímavého, tak se ozvu.
  • 4 odpovědí
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      :) pěkný blog a zajímavý handy. Už se těším až časem poskočíš na NL50, kde na tebe budu na WH čekat :s_cool: Každopádně to chce trpělivost a neblbnout, jako například s tím 66 ;)

Co s týče BRM, tak by si měl mít v záloze ještě těch cca $150, kdyby náhodou. Chápu, že hra na NL4 tě nemotivuje, ale swing 10BI není ničím výjmečným :s_mad:

Budu sledovat, jak se povede ;)
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      čau Martine,

vítej na hillu a v naší cash game strategicko-blogové sekci ;)

Držím palce a budu tě sledovat! Tvůj graf v úvodním příspěvku vypadá pěkně tak doufám, že ho obdobným způsobem ještě znásobíš :f_grin:

čau
      Cornie
    • SnopekF
      SnopekF
      Bronz
      Registrace: 17.07.2009 Příspěvky: 20
      Zdravím vás pánové,

Hraju taky na WH, a chtěl bych se pobavit o nějakém sw co tu používáte, ted jsem se přesunul převážně na cash game 1/2 nebo 2/4 $. Z turnajů jenom ty velké eventy 200K$ 5. místo,... Používáte tu nějaký ten sw? Zdá se mi že to tu ani není potřeba. Jaký na to máte názor vy? děkuju za odpověd.
    • martin1989p
      martin1989p
      Bronz
      Registrace: 28.07.2009 Příspěvky: 53
      používám normálně HEM