BLOG: Saliho pouť z $50 na $10.000

• Salicze
      Salicze
      Bronz
      Registrace: 20.03.2009 Příspěvky: 64
      Ahoj. Jmenuju se Honza, je mi 39 let, jsem z Plzně a s pokrem jsem začal před dvěma lety. Pořád jsem ale hrozná ryba a ne a ne se to pohnout směrem k lepšímu. Na doporučení Dandiiika a Hucase se také zapojím do Cornieho výzvy.

Zkusím to na Titan pokeru se startovním kapitalem 50$

Jsem zvědavej za jak dlouho budu na 0 :)

:f_cool:
  • 21 odpovědí
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Registrace: 10.11.2010 Příspěvky: 2,977
      Ahoj Honzo, vítej tady na pokerstrategy a navíc i v cornieho výzvě.
      Mělo by se ti tu líbit, je to tu taková jedna velká rodina.

Budeš hrát klasický cashgames, SnG nebo nějaký specifický mode?
      Na titanu jsem chviličku byl a pole hráčů tám vypadalo Soft.

Strach z toho že se bustneš bys mít nemusel.
      Pokud budeš hrát trochu zodpovědně, dodržovat základní pravidla,
      tak až na nějaké menší výkyvy s kterými nic neuděláš (varianci) by to mělo jít zezačátu samo. Hlavně bejt zodpovědnej ke hře.

Tvoje představení (pokud jsi někde měl) mi zřejmě uniklo. ?(
      Proto se ještě zeptám, jestli jsi už zaregistroval:
      :diamond: Učíme se vyhrávat zde
      :diamond: Pozvěte přátele zde

i tohle jsou možnosti jak si ještě pro začátek zvednout bankroll.
      No jsem zvědva jak se ti bude dařit, budu tě po očku sledovat.
      Kdybys cokoliv nevěděl, klidně se ptej, ať už tady nebo ve forech pro dotazy.
      Jistě ti vždy někdo ze správců či zkušenějších členů komunity odpoví.

Tak ať se daří a třeba někdy v budoucnu se potkáme někde u stolu.
      (Ideálně na HIGH stakes :D :D )
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      čau honzo,

vítej ve výzvě! ;) Je fajn, že to tak neřešíš a počítáš s tím, že budeš brzy na nule :f_biggrin: pokud něco nastuduješ tak by se to stát nemělo, zkus si projít třeba i můj blog pro snazší začátky..

Pokud počítáš, že se chceš pokeru chvíli věnovat, tak doporučuju nepřehlédnout výhody upgrade učtu - pokud si sám vložíš minimální částku (kterou můžeš poté klidně vybrat) tak se ti aktivuje bonus 2,000$ a dvě vstupenky do 1,000$ turnaju - ten bonus se ti bude rozpouštět už od prvních her které odehraješ, tak je dobrý ho aktivovat dříve nežli později ;)

Hodně štěstí! :f_grin:

čau
      Cornie
    • Salicze
      Salicze
      Bronz
      Ahareen původně napsal
      Ahoj Honzo, vítej tady na pokerstrategy a navíc i v cornieho výzvě.
      Mělo by se ti tu líbit, je to tu taková jedna velká rodina.

Budeš hrát klasický cashgames, SnG nebo nějaký specifický mode?
      Na titanu jsem chviličku byl a pole hráčů tám vypadalo Soft.

Tvoje představení (pokud jsi někde měl) mi zřejmě uniklo. ?(
      Proto se ještě zeptám, jestli jsi už zaregistroval:
      :diamond: Učíme se vyhrávat zde
      :diamond: Pozvěte přátele zde

Tak ať se daří a třeba někdy v budoucnu se potkáme někde u stolu.
      (Ideálně na HIGH stakes :D :D )
      Ahoj. Budu hrat cash game. Pokud neco vyhraju tak obcas zkusim i nejaky ten turnajek. Jinak do akce ucime se vyhravat jsem uz naskocil. Hned jsem zkusil ten test, ale neklaplo to. Budu se jeste muset moooc ucit :)
      Co se tyce mych pratel, tak nikdo z nich poker nehraje a ani hrat nechce, coz je mozna dobre. Nahodou by prohrali byt i s manzelkou a ja bych si to pak vycital :)
    • Salicze
      Salicze
      Bronz
      Cornie4ever původně napsal
      čau honzo,

vítej ve výzvě! ;) Je fajn, že to tak neřešíš a počítáš s tím, že budeš brzy na nule :f_biggrin: pokud něco nastuduješ tak by se to stát nemělo, zkus si projít třeba i můj blog pro snazší začátky..

Pokud počítáš, že se chceš pokeru chvíli věnovat, tak doporučuju nepřehlédnout výhody upgrade učtu - pokud si sám vložíš minimální částku (kterou můžeš poté klidně vybrat) tak se ti aktivuje bonus 2,000$ a dvě vstupenky do 1,000$ turnaju - ten bonus se ti bude rozpouštět už od prvních her které odehraješ, tak je dobrý ho aktivovat dříve nežli později ;)

Hodně štěstí! :f_grin:

čau
      Cornie
      Ahoj Cornie.

Diky za podporu. Na titanu uz jsem mel ucet z drivejska. Tech 50$ jsem tam ted poslal takze bonus se mi aktivoval. Ted uz ho jenom umet vyuzit :)
      Jo a ucet tam mam vedeny v Eurech, takze u me je to z 50€ na 10 000€
      Snad to nevadi :f_cool:
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      nevadí, o to víc vyděláš :f_biggrin:
    • Salicze
      Salicze
      Bronz
      Takze startovni kapital je pripraven. Mam to vyfoceny jako jpg obrazek, ale nevim jak to sem vlozit ?(

Tak a jdu zkusit 1. session :f_cool:
    • Salicze
      Salicze
      Bronz
      Tak mam problem, jeste jsem ani nezacal. V loby vyberu stul, stul se mi otevre, ale pak to zamrzne a porad to neco nahrava. A po nejaky dobe to nahlasi toto:

Sorry, there is no response from the gaming server.
      You may continue playing in offline mode only.
      Please contact Customer Support at support@titanpoker.com for immediate assistance.
      We apologize for any inconvenience caused

Co jsem si to jen vybral za hernu :f_mad:
    • Salicze
      Salicze
      Bronz
      Tak 1.session jsem dal teprve dnes, na noťasu v práci. Odehral jsem 225 hand za 1.5 hodiny na NL4. Vysledek: +7€ tak uvidím jak to pujde dál.

Blby je ze doma, kde toho odehraju nejvic, mi to porad nefachá. Nechápu proč, protože ostatní pokrklienti mi fungujou normálně. Nechce se mi ale kvůli tomu přeinstalovávat ceĺej komp, tak Cornieho vyzvu pojedu holt jen na notebooku.

Jinak moje 1.handa byla: AA :) Docela vtipnej začátek. Jen doufám, že to nebyli poslední dvě rakety co na Titanu uvidím :D
    • Salicze
      Salicze
      Bronz
      Tak jsem zatím celkem odehrál nějakých 1330 hand a jsem na 65€
      Už jsem se ukáznil a hraju na NL2, snažím se hrát podle zdejší tabulky startovních kombinací a dodržovat zásady které jsem si přečetl v basic a bronzových článcích o BSS CashGame. Jen pořád nevím jestli mám hrát FullRing anebo 6max CashGame, ktery mi jsou asi sympatičtější :f_confused:
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Registrace: 10.11.2010 Příspěvky: 2,977
      Ahoj,

já jsme sice hráč SnG, ale cashky jsem dřív hrával a u SnG taky řeším jeslti hrát F|R nebo 6-max a mylsím s že ze začátku je lepší hrát FR. Ono šestky jsou zábavnější, dynamičtější, ale chce to víc po flop skill a hraje se víc loose. Je to pro většinu větší zábava, ale ze začátku to je težší. A u FR je i víc materiálů.

Ale asi je zbytečné abych o tom víc mluvil.
      Koukni na cornieho blog, má to tam rozebrané a navíc tam je odkaz na vlákno které je přímo pro FR vs 6-max dělané.
    • Salicze
      Salicze
      Bronz
      JJ, diky. Uz jsem si toho taky vsim. Kouknu na to. Jinak jsem si krome clanku o BSS CG precetl take neco o turnajich, no a svete div se, moje uspesnost v turnajich stoupla minimalne o 100% :P Hraju Pokerligu na Paradise. Minuly mesic jsem skoncil nejakej 70 a nakej. No a ted v puli mesice se drzim zatim na 3. miste. Sam tomu nemuzu uverit :) A to u toho ani nepouzivam zadny podpurny soft. Snazim se hrat ciste podle tabulek z vasich stranek, no a ono to opravdu funguje! Vec nevidana :f_cool:

Jo a jeste o jednu malinkatou radost se s Vami musim podelit. Dnes se mi konecne podarilo absolvovat BSS CG test z 2. stupne vyzvy Ucime se vyhravat. Sice ne uplne na 100% ale i tak me to potesilo a dodalo chut do dalsiho studia :f_smile:
    • Salicze
      Salicze
      Bronz
      Ahoj všici ;) Tak hlásím 5900 hand a 84€. Jde to ztuha, ale jde to. Už jsem zažil i jeden "daunsvínek" až do mínusovejch čísel, skoro, ale nakonec se vše v dobré obrátilo :f_cool: Snažil jsem se nezpanikařit a hrál jsem dál svoji hru. Nebyl jsem ale schopen ukončit session a odejít od počítače, což je špatně. Tak nevím jestli na to v budoucnu stejně někdy nedojedu. :f_frown:
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      super start, gratuluju! Jen tak dál ;)
    • Salicze
      Salicze
      Bronz
      Ahoj lidi. Od mého posledního příspěvku uběhla dlouhá doba. Jak asi všichni správně tušíte, potkali mě problémy. Ze začátku šlo vše dobře. Když už jsem měl NL4 na dosah tak se ale přestalo dařit, no a já to samozřejmě neustál. Porušil jsem snad všechny zásady BR mangementu a vůbec přístupu ke hře v období downswingu. Přesně jak uvádí Cornie v jednom ze svých postů:

Co ted s tím? Znáte ten pocit?

- Jaktože nemůžu nic vytočit?
      - Proč mi nikdo nic nedoplatí?
      - Proč hra běží tak pomalu?
      - Co tam ten ***** zase hraje?
      - Počkej až mi přijdou esa, uvidíš...
      - Určitě to je rigged!...
      - Ježiš, už jsem prohrál 3buy-iny.
      - Co takhle jít na vyšší limit a zkusit to tam vyhrát zpátky? Tady to budu vyhrávat zpátky 100let

= TILT, nás největší nepřítel :evil:

samozřejmě, že jsem šel celej vytiltovanej na vyšší limit, zkusit to vyhrát zpátky :rolleyes:
      No a výsledek je ten, že mám v současný době na účtě celý 4 € :)

Tak jsem se vyplakal, nafackoval si, ale rozhodně to nechci vzdát. Cornieho blog je skvělej. Ještě jsem ho ani celý nepročetl, což chci v následujících dnech napravit. Až ho celý přečtu tak odstartuju pokus č. 2

Jo a taky mi dost frustruje, že nevím jak se sem vkládaj obrázky. Neporadil by mě s tím někdo? Fakt jsem na to do teďka nepřišel. Asi už jsem na to starej :)
    • adamesSK
      adamesSK
      Bronz
      Registrace: 13.09.2011 Příspěvky: 186
      :) :D jeej jak som sa ja zasmial :D
      presne toto sa stalo aj mne..a odvtedy som si este nepostol na vlastny blog :baby: co chcem urcite zmenit :]
      tiez mi to slo zo zaciatku pekne tiez sa to tiahlo okolo 90$ ..no a potom to prislo :D prehrate BI-iny ..vyssi limit,tilt prehra...dokazal som to sice ukoncit na 60$ ..no..potom som spravil este horsiu vec za ktoru sa hanbim :( :s_mad:
      siel som na ruletu! ..no a tiltoval som aj tam :D az na krasnych 17$ ale vtedy som sa snad spemetal ?( :f_biggrin: je to len par dni dozadu asi 2tyzdne...no odtialto snad uz len a len na poker..ziadny gambling !...snad sa aj hra zlepsila a dnes som na 80$ opet :f_grin:
      pojdem sa zamyslet a spravit nieco z blogom :P
    • Salicze
      Salicze
      Bronz
      Ahoj nadsenci.

Tak jsem se po delší odmlce, rozhodl odstartovat pokus č.2 Cornieho výzvy. Tentokrát to zkusím na 888 pokeru. Depositnul jsem 50$. 5$ jsem dostal jako bonus. Začínám tedy s 55$.
      Naučil jsem se taky konečně uploadovat obrázky :)

Právě se mi zrovna povedlo obrázky nechtěně smazat z ImageShack, takže jsem raději smazal aji ty odkazy. :rolleyes:
    • Salicze
      Salicze
      Bronz
      Tak po 1. session zatím dobrý. 149hand, 1h 55min a +5$
      Hrál jsem 1 stůl na NL4. Zjistil jsem totiž, že na 888pokeru jsou SH stoly s normální rychlostí pouze od NL4 výše, což pro mě moc dobrý nejni :) Na NL2 tam jdou hrát pouze jakési "fast-pushorfold-short handed" stoly. Vlastně tam nejde ani hrát BSS, protože plný stack je tam pouze 5 BB. Tak nevím no. Jestli se bustnu podruhý, tak to samozřejmě nevzdám a zkusím to potřetí na Partypokeru :)
    • Salicze
      Salicze
      Bronz
      Tak po týdnu útrap jsem stále na 55$ :rolleyes:

1.session byla sice good, ale pak následovala obrovská žumpa až na nějakých 30$. Aby taky ne, když jsem zkoušel hrát 4 stoly na NL6, já jouda :rolleyes:
      Po celý zbytek týdne jsem se hrabal zpět hraním na 1 stole NL4. V tomto trendu budu pokračovat a snažit se dostat na 150$. Pak bych mohl konečně začít hrát více stolů na NL6.

Na 888pokeru lze totiž hrát SH na více stolech pouze od NL6 výše. NL4 tam jedou většinou jen 2 stoly. Jsou to ale videostoly, kde lze hrát jenom na jednom. Díky tomu videu to ale vydržím, hrát jen jeden stůl. Je to úplně jiná zábava, když člověk ty lidi vidí a slyší. Zvlášť když se vám podaří někoho vytiltovat :)

Graf:
      od začátku do teď. celkem 2301 hand

By salicze at 2011-11-28

Lobby:
    • Salicze
      Salicze
      Bronz
      Čau lidi. S radostí oznamuji dosažení mety 100$ :) Má to ale, pár "ale": :D
      - nedosáhl jsem toho hraním 1 stolu na NL4
      - neustále jsem se plácal okolo 50$, pak jsem začal opět nervit a spadl jsem asi na 25$. Co jsem udělal?
      Dal jsem si pauzu, ale:
      - další session jsem začal na 1 stolu NL10 !
      - hrál jsem hodně tight a podařilo se mi dostat zpět na 50$
      - řekl jsem si, to je divý, najednou to jde, a tak jsem se rozhodl pokračovat dál hraním na NL10. Postupně jsem i začal přidávat nejprve 1 stůl a pak i 2 stůl.
      Nyní tedy hraju 3 stoly na NL10 :rolleyes:

V prvním pokusu na Titan pokeru jsem vydržel měsíc, než jsem zbankrotoval. Nyní zbývá asi 6 dní a bude to měsíc co jsem odstartoval 2. pokus na 888pokeru. Snad se za těch 6 dní nebustnu :D

Lobby:

By salicze at 2011-12-14

Graf:

By salicze at 2011-12-14
    • 1
    • 2