Řijnová cashovka - téma pro cashovkáře

• Hucas
      Hucas
      Platina
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      Říjnová cashovka - téma pro cashovkáře

Říjnová cashovka je vlákno pro všechny cashovkáře, kteří si chtějí nezávazně pokecat o svých sessions, pochlubit se svými výsledky, upozornit na rybu u stolu nebo na svůj hot run, případně jenom hodit řeč a poznat se s ostatními cashovkáři. Každý měsíc bude založeno nové téma pro tento pokec. Toto vlákno bude vždy založeno administrátory nebo moderátory. Přestože se jedná o "pokec", tak zde nechceme vidět žádný spam a platí zde stejné principy jako ve zbytku fóra.

Toto téma je vhodné na všechny drobné příspěvky, nápady, zjištění, bragy, okamžité informace atp. Znáte ten pocit, kdy chcete něco říct, ale nikam se to tématicky nehodí? Nebo se Vám nechce na tuto drobnost zakládat speciální téma? Napište nám v tomto tématu ;) Toto téma je otevřené veškerým debatám o cash game v říjnu :f_love:

(Pokud si naopak váš příspěvek zaslouží vlastní téma, nebo už toto téma existuje, např. Hand of the Day, Dobrý den? pošlete svůj graf, atd bude obvykle lepší napsat váš příspěvek do tématu, který je věnován danému tématu.).

Hodně štěstí v říjnu! ;)
  • 166 odpovědí
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Registrace: 11.12.2007 Příspěvky: 1,446
      1st :D někdo nějkaý side bets na říjen? :)
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      Registrace: 05.10.2010 Příspěvky: 2,455
      muzes se pridat do nasi micro challange Najde se někdo na microstakes challange? ;)
    • k41ous
      k41ous
      Bronz
      Registrace: 16.03.2009 Příspěvky: 133
      Johniiicek původně napsal
      třeba na to jestli Johniiicek zase bustne? :s_biggrin:
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      k41ous původně napsal
      alebo ja... october sucks :f_mad:
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      k41ous původně napsal
      Im in, tak o co že ne :D

btw- malý dotazník od Pokerstrategy , nevím jestli se bude překládat ale tak pro zvědavé aktivisty :)
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      říjen bude měsíc upswingůůůůůů
    • Smiko21
      Smiko21
      Bronz
      Registrace: 17.08.2011 Příspěvky: 351
      Cornie4ever původně napsal
      říjen bude měsíc upswingůůůůůů
      kéž by si měl pravdu. Vzpomínáš na mou nedávnou handu v předchozím měsíci :)

Právě jsem dokončil asi 100minutovou session na 3 stolech.
      Na dvou to celkem chodilo na jednom moc ne tam jsem spíš prohrával, na nic moc trefenej flop. Pocitem jsem hrál snad nejlepší hru za svou pidi pokerovou kariéru. Dokázal jsem hrát dobře na flopu, blafoval jsem zřídka a když tak to bylo proti správnému hráči

Po asi 60 minutách jsem si tak nějak vnitřně říkal že to ukončím.
      Na jednom stole jsem byl +cca 1,7$ na druhém taky něco kolem 1$, na třetím něco málo v mínuse.
      A pak se to stalo. Dostal jsem AA (když vidím tyhle karty tak začínám mít bolení břicha a kopřivku). Jak to dopadlo asi tušíte. Kdo ne tak se může pobavit.

iPoker - $0.02 NL - Holdem - 8 players
      Hand converted by PokerTracker 3

UTG: $3.71
      UTG+1: $2.00
      MP: $4.01
      MP+1: $1.78
      Hero (CO): $3.57
      BTN: $0.67
      SB: $2.66
      BB: $1.50

SB posts SB $0.01, BB posts BB $0.02

Pre Flop: ($0.03) Hero has A:club: A:spade:

fold, fold, MP calls $0.02, MP+1 calls $0.02, Hero raises to $0.12, fold, fold, fold, MP raises to $0.32, fold, Hero raises to $3.57, MP calls $3.25

Flop: ($7.19, 2 players) 7:diamond: J:heart: 7:heart:

Turn: ($7.19, 2 players) 7:club:

River: ($7.19, 2 players) K:heart:

MP shows K:diamond: K:spade: (Full House, Kings full of Sevens) (PreFlop 18%, Flop 8%, Turn 5%)
      Hero mucks A:club: A:spade: (Full House, Sevens full of Aces) (PreFlop 82%, Flop 92%, Turn 95%)
      MP wins $6.72

Po téhle handě jsem si fakt říkal, že poker je jenom pro idioty a končím, protože tohle není normální. Nejspíš mám štěstí v lásce (což je pravda) a neštěstí ve hře.

Můj profit z AA (36xdošli) je celých 1,59$
      Když dojdou tak buď posbírám blindy nebo mě zařízne variance (něco jsem samo podělal vlastní blbostí)
      Profit z KK (30x došli) je taky luxusní 0,46$

Byl jsem z toho fakt dost mimo a rozhozenej. Nicméně jsem třikrát rozkopl stůl, trochu se uklidnil a hrál dál.

Za pár hand mi na ruku přišlo, hádejte co?
      Ano uhádli jste, AA to už mi bylo fakt zle a uvažoval jsem, že je zahodím. Mimochodem to bylo na stejném stole jako ty předchozí.
      Nakonec jsem je nezahodil. No a tady jsou.

iPoker - $0.02 NL - Holdem - 9 players
      Hand converted by PokerTracker 3

SB: $3.38
      BB: $3.00
      UTG: $1.97
      UTG+1: $7.90
      MP: $1.04
      Hero (MP+1): $2.12
      LP: $0.99
      CO: $5.00
      BTN: $1.97

SB posts SB $0.01, BB posts BB $0.02

Pre Flop: ($0.03) Hero has A:club: A:heart:

UTG raises to $0.08, fold, MP raises to $0.20, Hero raises to $1.00, fold, fold, fold, fold, fold, UTG raises to $1.97, MP calls $0.84, Hero calls $0.97

Flop: ($5.01, 3 players) 7:heart: 5:spade: 2:diamond:

Turn: ($5.01, 3 players) 6:spade:

River: ($5.01, 3 players) 5:diamond:

UTG shows K:heart: A:spade: (One Pair, Fives) (PreFlop 4%, Flop 1%, Turn 0%)
      MP shows K:spade: Q:club: (One Pair, Fives) (PreFlop 9%, Flop 1%, Turn 0%)
      Hero shows A:club: A:heart: (Two Pair, Aces and Fives) (PreFlop 87%, Flop 98%, Turn 100%)
      Hero wins $4.68

To co jsem prodělal na těch prvních mi sice nezaplatili, ale aspoň mě trošku uklidnilo, že i na Esa se dá snad někdy vyhrát. Chce to mít pravděpodobnost aspoň 87% PreFlop, protože nižší nejspíš nestačí, že Cornie :D
      Takže zatím poker hraju dál, ale ať mě moc nes..e
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      :) Smiko21 to bude zase dobrý. Uvidíš že po dostatečným vzorku hand se ti to zase vyrovná ;) Co se týče "pouhýho sbírání blindů s AA", tak jsem míval podobný pocit, ale skutečnost je trochu jinde. Vem si s kolika handama raisuješ preflop a jaká část z toho jsou esa. U většiny těch ostatních hand si ani neuvědomíš, že si posbíral blindy, naopak se na ně soustředíš až když se rozběhne nějaká akce.

No a s esama je to obráceně. Soustředíš se na ně na 100% od tý doby, co ti přílítnout do ruky a když pak dostaneš walk, tak seš zbytečně v tiltu. Ber AA jako normální handu se kterou seš rád, když se stane akce a rád je pošleš preflop za plnou, ale vě většině případů k tomu nedojde ;)
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      @ smiko - zatím to spíš vypadá na říjen = měsíc šílených shit runů :s_mad: já se taky dost trápím tedka.. ale ono se to otočí, jenom je potřeba vytrvat dostatečně dlouho s A-game a hrát dobře..
    • Smiko21
      Smiko21
      Bronz
      Registrace: 17.08.2011 Příspěvky: 351
      už jsem hoši zas v pohodě tak hurá do nich :)
    • Neru79
      Neru79
      Bronz
      Registrace: 21.09.2011 Příspěvky: 1,482
      Jsem na tom podobně. Ve chvíli kdy se mi objeví v ruce AA nebo KK, nedej bože AKs tak mam okamžitě depku a zpocená záda. Teď ale přesedlám na 6max stoly tak tam snad to bude jiné kafe než na fullring plným limperů :D
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      yeah bičiz září skončilo... pryč ze stárů a nevídanej hot run :D :D
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      TrueMortem původně napsal

:f_thumbsup: cashovka na starech je nejtěžší ze všech, takže když člověk ze stárů přejde na nějakou fishy sajtu tak se nestačí divit, kolik tam je ježíšků :D
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      jak říkáš... ta variance s tolika regama tam je šílená, ještě do toho u SH...vážně jsem začínal pochybovat o tom, že dokážu beatovat vůbec NL5 natož NL10 bo 25 :D teď jen aby ta eufórie nebyla předčasná :)
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      Kedy sa to zlomi a stane sa z tohto svinstva mesiac upswingov? :f_confused: :f_confused:
    • Diametroz
      Diametroz
      Bronz
      Registrace: 06.07.2011 Příspěvky: 885
      Cornie4ever původně napsal
      TrueMortem původně napsal

:f_thumbsup: cashovka na starech je nejtěžší ze všech, takže když člověk ze stárů přejde na nějakou fishy sajtu tak se nestačí divit, kolik tam je ježíšků :D
      Takže by to bylo to nejlepší jak na skill ?
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      opal99 původně napsal
      Kedy sa to zlomi a stane sa z tohto svinstva mesiac upswingov? :f_confused: :f_confused:

neboj, už jsem to zažádal na IT, protože mi to taky dvakrát netočí.. :s_mad:

October swing

• Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Dlouho jsem tu nebyl ale vím že to tady padne na úrodnou půdu :)

takže tady šachisti :)
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Dlouho jsem tu nebyl ale vím že to tady padne na úrodnou půdu :)

takže tady šachisti :)

mazec.. krutě Mateusz 6,5/7 =)

btw tenhle pohár klubů jsem před pár lety hrál s pardubicemi :f_grin: byl jsem náhradník a jednou vyhrál a jednou remizoval :s_cool: