Říjnový fix limit - pokec pro hráče FL

• Hucas
      Hucas
      Platina
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      Říjnový fix limit - pokec pro hráče FL

Říjnový fix limt je vlákno pro všechny hráče FL, kteří si chtějí bez limitů pokecat o svých sessions, pochlubit se svými výsledky, upozornit na rybu u stolu nebo na svůj hot run, případně jenom hodit řeč a poznat se s ostatními hráči FL. Každý měsíc bude založeno nové téma pro tento pokec. Toto vlákno bude vždy založeno administrátory nebo moderátory. Přestože se jedná o "pokec", tak zde nechceme vidět žádný spam a platí zde stejné principy jako ve zbytku fóra.

Toto téma je vhodné na všechny drobné příspěvky, nápady, zjištění, bragy, okamžité informace atp. Znáte ten pocit, kdy chcete něco říct, ale nikam se to tématicky nehodí? Nebo se Vám nechce na tuto drobnost zakládat speciální téma? Napište nám v tomto tématu ;) Toto téma je otevřené veškerým debatám o fix limitu v říjnu :f_love:

(Pokud si naopak váš příspěvek zaslouží vlastní téma, nebo už toto téma existuje, např. Hand of the Day, Dobrý den? pošlete svůj graf, atd bude obvykle lepší napsat váš příspěvek do tématu, který je věnován danému tématu.).

Hodně štěstí v říjnový! ;)
  • 93 odpovědí
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      Registrace: 10.05.2011 Příspěvky: 1,315
      Hučas nám uzavřel zářijový pokec se slibem, že to bude v říjnu točit líp než v září a asi měl pravdu ten chlapec :) Za večer na 5c/10c a 500 hand plus 9$ :f_cool:

Škoda, že na PP už jsem těch 10 dolárků skoro bustnul :f_frown: 2000 hand a minus 7.
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
      Registrace: 04.10.2009 Příspěvky: 5,202
      Já uzavřel +7, dneska vedeš :f_wink:
    • tkirchi
      tkirchi
      Bronz
      Registrace: 28.05.2011 Příspěvky: 78
      Taky něco přidám 115 hand +1.50$ je to sice málo X( ale hlavní je udržet A-game a tu sem udržel :)
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      strixsr původně napsal
      To si získal jeden BB nebo jsi zkoušel naše limity?
    • Neru79
      Neru79
      Bronz
      Registrace: 21.09.2011 Příspěvky: 1,482
      Já dal včera 150 hand a -3$ :P
      Týpek co hrál vždy po mě raisoval každou handu a já na něj natrefil
      asi 3x a vždy měl AA nebo KK. A taky jsem párkrát zazmatkoval s 3
      betem a ztráta je na světě. Nový limit není tak jednoduchý.
      Ale stále žádná depka
    • Angel909
      Angel909
      Bronz
      Registrace: 13.02.2010 Příspěvky: 60
      Neviete kedy je na party pokru najviac FL ryb? Z 28centov som urobil 3 dolare a klesol znova na jeden dolar tak sa snazim s tym este nieco urobit :D
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      kdykoliv :) Před chvlí jsem ze 3 udělal 7,5 takže teď určitě není špatná doba :)
    • zizelevak
      zizelevak
      Bronz
      Registrace: 07.05.2011 Příspěvky: 2,451
      ja jsem vcera zacal hrat na party, kvuli te promotion na limit 0.05/0.10. A prekvapilo me ze je tam vzdy nekolik full ringu plnych, pred mesicem tam nebyval jediny.

Vcera jsem hral asi tri hodiny 6 stolu, dlouho jsem se drzel na nule az me ke konci trochu chytil tilt a zkoncil jsem -5 dolaru. Jednou jsem si myslel ze mam full house, kdyz jsem mel jen par. a podruhe jsem hral KQ a pod ods me nedovolily zahodit otevrenou draw na postupku, ktera na riveru dosla. bohuzel jeden ze souperu, kvuli kteremu se kazdou street kapovalo drzel KQ taky a navic jeste v barve, kterra na riveru dosla.

Ale mam tam bankrol jeste 125 dolaru :)

Jinak me prekvapilo, ze tam souperi hrajou vyrazne lepe nez na 0,02/0,04 limitu dokonce nesrovnatelne. Pokud drzim AA a souper capuje preflop, prijde flop 442, tak klidne muzu capovat i flop, protoze drzi KK, pripadne QQ ci AK, ale urcite ne Q4, jako se to bezne stavalo na nizsim limitu, kde jsem na 80 % tusil, ze tu 4 souper drzi a jen z tiltu jsem dorovnaval az na river, kde me ji ukazal.
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
      cimprcampr původně napsal
      strixsr původně napsal
      To si získal jeden BB nebo jsi zkoušel naše limity?
      Nn, po velkém boji jsem ukořistil o něco víc, než jeden BB, ale i to se počítá :f_cool:
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Play hand

$2/$4 Fixed-Limit Hold'em (5 handed)

Preflop: Hero is SB with 2, K.
      3 folds, Hero raises, BB calls.

Flop: (4 SB) 6, Q, Q (2 players)
      Hero bets, BB raises, Hero calls.

Turn: (4 BB) Q (2 players)
      Hero checks, BB bets, Hero calls.

River: (6 BB) 8 (2 players)
      Hero checks, BB bets, Hero calls.

Final Pot: 8 BB.
      Results follow:

BB shows three of a kind, queens(T J).
      Hero shows three of a kind, queens(2 K).

Hero wins with three of a kind, queens(2 K).

aneb jak říká Ironhide na konci souboje: "Class dismissed" :s_cool:

• CC100
      CC100
      Bronz
      Registrace: 10.05.2011 Příspěvky: 766
      hmm... dobrý :)
    • zizelevak
      zizelevak
      Bronz
      dneska jsem znova hral na party 0,05/0,10 a se ziskem +7 dolaru, takze jsem vymazal vcerejsi ztratu -5.

Nemel jsem moznost vyberu stolu, hral jsem proste ty 4 co tam byly a sledoval jsem vysledky na jednotlivych stolech

stul 1: +1,00
      stul 2: 0,00
      stul 3: +1,00
      stul 4: +5,00

A kdyz jsem se pak podival na statistiyk stolu, tak hracu na flop se divalo u vsech stolu podobne 40-50 %, ale lisila se velikost prumerneho potu, ta byla na stole 4 polovicni, oproti zbytku. Asi proto, ze se hraci radi podivali na flop a pak zahodili na sazku, coz je idealni stav, prooze jim nemohli dojit pochybny draw.

Mate nekdo podobne zkusenosti ?
    • Angel909
      Angel909
      Bronz
      Dneska som si dal 1 stol FL4 na party pokri a po 205 rukach som si pripisal 1,56 dolarov :D Celkovy bankroll 2,57 dolarov cize ked prekrocim hranicu 5 dolarov zakladam FL blog :)
    • zizelevak
      zizelevak
      Bronz
      Angel909 původně napsal
      Dneska som si dal 1 stol FL4 na party pokri a po 205 rukach som si pripisal 1,56 dolarov :D Celkovy bankroll 2,57 dolarov cize ked prekrocim hranicu 5 dolarov zakladam FL blog :)
      to jsi odvazny s 25 BB zacit hrat :) preju hodne stesti :)
    • Angel909
      Angel909
      Bronz
      zizelevak původně napsal
      Angel909 původně napsal
      to jsi odvazny s 25 BB zacit hrat :) preju hodne stesti :)
      Dakujem :) .Zacinal som pred par tyzdnami s 28 centami vyhranymi z freerollu.Urobil som z nich 3 dolare a klesol na dolar a dnes sa ho snazim rozmnozit na pekny bankroll.
    • tumbik7
      tumbik7
      Bronz
      Registrace: 03.10.2011 Příspěvky: 19
      Zdravím,
      jsem tu nový a těší mě, že je zde alespoň malá skupinka hráčů hrajících FLH :) Já osobně se tomu chci začít věnovat více, protože mám docela dost času, zatím jsem student :D Měl bych do začátku pár otázek. 1) ta se netýká FLH, ale chci se zeptat jestli jde nějak získávat StrategyPoints na herně, kde hraju, ale bohužel jsem si neregistroval účet přes Pokerstrategy, konkrétně jde o Pokerstars, kde mám účet už přes rok.
      2) pokud to není tajné tak jak máte nastavený HUD, přijde mi, že u sopeřů v podstatě využiju akorát počet hands a VPIP a PFR.
      3) jaké hrajete limity a zdali si tím dá nějak slusšně přivydělat, já zatím hraju 0,25/0,5 FR.
      To by zatím stačilo, těším se na odpovědi. Luboš
    • Neru79
      Neru79
      Bronz
      Registrace: 21.09.2011 Příspěvky: 1,482
      Sice nejsem povolaný rozdávat moudra ale tušim že hned u první otázky budeš zklamaný :s_confused:
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      Ahoj a vítej mezi námi.

1) Bohužel získávat body přes netracknutou hernu nejde. Jednorázově jsou získat jejich přímou koupí. Sám hraju na PS, ketré tracknutou nemám. Jaký máš důvod si netracknout jinou hernu a navíc získat i $50 do začátku? Myslím si, že na tvém limitu už je ten bonus i clearnutelný.

2) na těchto limitech asi ty 3 hodnoty stačí, ale přidal bych i WTSD (výborné pro určení, z koho tahat value a koho prostě nevybluffuješ ani kdyby ses na hlavu stavěl) Pak mám ještě 3-bet (ale pozor, dává dobré výsledky až máš větší vzorek) a C-bet flop.

3)Hraju zatím 5c/10c SH a pomalu se přesouvám na 10c/20c SH. Odpověď na to, jestli se FL dá živit ti dá Strixsr ve svém prvním videu,kde ukazuje pár jmen profesionálů, kteří se tím živí dost solidně. http://cs.pokerstrategy.com/video/20273/
      na video je třeba alespoň bronzový status. Ten ale získáš jakmile si někam necháš poslat startovní kapitál, takže úplně v pohodě.
    • Zdenekbside
      Zdenekbside
      Bronz
      Registrace: 09.01.2010 Příspěvky: 1,469
      mno zkoušim ted FL taky..ale na 10/20 na 6 max 4 stoly a nějak mi to nejde fishky me vzdy vycalluji s airem a casto jim to dochcije :f_eek: na 25/50 uz to docela slo :f_cool: tak budu hrat asi vyssi limity