BLOG: Malakaj

• Malakaj93
      Malakaj93
      Bronz
      Registrace: 02.06.2011 Příspěvky: 98
      Ahoj, vítám tě na mém blogu. Zajímá tě o čem budu psát? No... mě taky! :f_biggrin:

Každopádně bych si hned ze samého začátku popřal mnoho úspěchů a (aby to neznělo tak sobecky) VÁM taky! (pokud nebudeme u stejného stolu) :s_biggrin:

Budu hrát HU SNG na PokerStars
      a také CASH GAME na PartyPoker

/Dříve jsem hrál pouze na PokerStars, ale jelikož mě láká zkusit i něco jiného než HU, tak jsem si depositnul (část peněz jsem si vydělal z dřívějšího hraní na PokerStars)/

Dnešní start:
      :spade: BR PokerStars: 60$
      :spade: BR PartyPoker: 50$

Po grindění:
      :spade: BR PokerStars: 65,48$
      :spade: BR PartyPoker: 55,24$

/Příště nečekám takové dobré výsledky, ale za pěkný start jsem jenom vděčný :) /

Moje poznatky:
      :diamond:P ři HU jsem více stresovaný, nesmím hrát hyperturba (mám chuť zabíjet :f_biggrin: )
      :diamond: CG je taková fajná klikačka :s_biggrin:
      :diamond: Nesnažit se o žádné super bluffy

Moje plány:
      :club: V CG jet přesně podle Cornieho výzvy a studovat/dělat věci co dělal on
      :club: V HU si dát session s acceleration123
      :club: Hrát alespoň hodinu denně CG 6 stolů

Dnešní vtip: Chlapík je první den v práci. Zvedne telefon, vytočí číslo a zařve: „Dones mi jedno kafe, a to pěkně rychle!”Z telefonu se ozve: „Co si to dovolujete? Víte vy vůbec, s kým mluvíte?”„Ne,” přizná ten nový, „nevím.”Rozčilený hlas oznamuje: „Já jsem ředitel této společnosti, vy idiote!”„A víte vy,” povídá nováček stejně nabubřele, „s kým mluvíte, vy idiote?”„Ne,” odpovídá ředitel.„To je dobře,” řekne chlapík a zavěsí.

Thread SAVEEEEER:

PS: Nevěděl jsem, kde mám dát svůj blog, když je o SNG i Cash Game (třeba by šlo mít společné téma v obou sekcích? :rolleyes: ) Taky bych chtěl říct, že jakýkoliv koment potěší. Pocit, že si tady tohle sem-tam někdo přečte by byl fajn :f_biggrin:
  • 22 odpovědí
    • kokos99sd
      kokos99sd
      Bronz
      Registrace: 25.07.2011 Příspěvky: 2,702
      Máš tady prvního čtenáře, tak doufám, že potěší. :f_biggrin:
      Dost se divím, že chceš hrát na pokerstars zrovna HU SnG, nedovedu si představit, že bych s tím mohl něco vydělat a posouvat se dál, vzhledem k té šílené varianci, a k tomu hroznému raku. Sám jsem zkoušel na Pokerstars HU hrát, a zamýšlel jsem to taky jako dobrý způsob vydělání, ale opak byl pravdou, za jeden den sem projel 15 dolarů na samých coolerech a suckoutech, a když jsem náhodou něco vyhrál, ve výsledku jsem byl stejně níž a níž vzhledem k tomu raku, který ti udělá z 6 výher a 5 proher mínusový profit. Tak jsem na tebe teda docela zvědavej, jak se s tím dokážeš poprat a budu určitě sledovat tvůj progress.

Hodně štěstí, CG fishka KokohaXor z pokerstars
    • Silkwhi
      Silkwhi
      Bronz
      Registrace: 03.04.2011 Příspěvky: 129
      Tak já jsem druhej čtenář. Hezkej úvod, budu ti držet palce, aby ses hlavně skillově posouval výš a výš!

To kokos99sd : Snad nechceš posuzovat výdělečnost HU sng podle jednoho dne hraní...to je celkem funny :-D
    • kokos99sd
      kokos99sd
      Bronz
      Silkwhi: Prostě mi přijde SnG HU jako úplně nejvíc nejhorší možná možnost :P , ale rád se jeho výsledky nechám přesvědčit o opaku....
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      kokos99sd původně napsal
      Dost se divím, že chceš hrát na pokerstars zrovna HU SnG, nedovedu si představit, že bych s tím mohl něco vydělat a posouvat se dál, vzhledem k té šílené varianci, a k tomu hroznému raku. Sám jsem zkoušel na Pokerstars HU hrát, a zamýšlel jsem to taky jako dobrý způsob vydělání, ale opak byl pravdou, za jeden den sem projel 15 dolarů na samých coolerech a suckoutech, a když jsem náhodou něco vyhrál, ve výsledku jsem byl stejně níž a níž vzhledem k tomu raku, který ti udělá z 6 výher a 5 proher mínusový profit. Tak jsem na tebe teda docela zvědavej, jak se s tím dokážeš poprat a budu určitě sledovat tvůj progress.
      lol, hu sng je strašně profitable hra

to jsi potom asi fish

WTF hrozný downer končil bych s pokerem hned

jistě, všichni vždy prohrají na samých coolerech a suckoutech a tak se ani jejich obří skill nemůže projevit :D možná začni hledat chyby u sebe než u pokerstars softwaru

Boooooooom nemohl jsem si to odpustit, btw psáno pod vlivem a to bývám hrozně upřímný, tak snad se tě to nedotkne :f_biggrin:

GL

accel
    • Silkwhi
      Silkwhi
      Bronz
      Registrace: 03.04.2011 Příspěvky: 129
      acceleration123 původně napsal
      kokos99sd původně napsal
      lol, hu sng je strašně profitable hra

to jsi potom asi fish

WTF hrozný downer končil bych s pokerem hned

jistě, všichni vždy prohrají na samých coolerech a suckoutech a tak se ani jejich obří skill nemůže projevit :D možná začni hledat chyby u sebe než u pokerstars softwaru

Boooooooom nemohl jsem si to odpustit, btw psáno pod vlivem a to bývám hrozně upřímný, tak snad se tě to nedotkne :f_biggrin:

GL

accel
      +1
    • kokos99sd
      kokos99sd
      Bronz
      Nojo, jsem fish, já to víííííím :f_biggrin: :f_biggrin: :f_cry:
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Registrace: 11.12.2007 Příspěvky: 1,446
      kokos99sd původně napsal
      Tak stím něco udělej ;) tady na Psgy máš jedinečnou možnost. Blog jsi začal fakt dobře, přidej nějaký články, začni koukat na videa a inspiruj se v blogách ostatních hráčů. Zrovna HU SNG jsou tady některý fakt super co sleduju i jako cg player ;)
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      kokos99sd původně napsal
      To tu teď čtu znova :D .. jak říkám psal jsem trochu pod vlivem, neber to nijak osobně, fish jsme v podstatě všichni a čím víc si to uvědomujeme, tím líp pro nás :) . Já jsem taky fish. Šlo mi spíš o to, že lidi si vždy stěžují na to kolik prohráli na suckoutech atd atd a díky tomu ani nevidí chyby, které udělali a neuvědomíš si už, že bez toho mohla být easily -$ session +$ session ... pak si ani neuvědomíš, že jsi na tiltu a hraješ špatně. No a proto si pokerem nevydělává každý druhý, ale jen minorita lidí.

A určitě, jak už tu někdo napsal, musíš odehrát kvalitní vzorek her, než můžeš soudit profitabilitu čehokoliv. Příliš mnoho lidí se příliš moc zaměřuje na krátkodobý výsledek, nejenom v pokeru, ale i obecně v životě imo.
    • Malakaj93
      Malakaj93
      Bronz
      Tak jak to zhrnout... :D

Hned ze startu bych chtěl poděkovat prvním návštěvníkům! :)

Ve včerejším HU jsem chytl slušný tilt a prohrál jsem 10$ (jedna šestina stacku!) :f_biggrin: Po dnešním koučování jsem se rozhodl si zahrát hyper-HU a šlo to! Do 20ti minut jsem nahrál 8$ tak jsem šťastný ;)

I když se mi dařilo, tak jsem si chtěl nechat nejméně hodinku na 6 stolů v CG. Dařilo se mi všechny obírat o blindy. Většinou jsem je přehrál na flopu. Dnešní session však nebyla profitabilní (ale zase jsem ani nic neztratil) kvůli pár suckoutům (AA<88), (QQ<55), ale vůbec mi to nevadí! Hrál jsem totiž dobře a to je hlavní ^^
      :f_biggrin:

Každopádně se mi podačilo dát takovou polosession s mistrem acceleration a zjistil jsem, že jsem donk :D Teda aspoň v nějakých situacích. Ale nemyslím si, že jsem hrál nějak špatně. Každopádně když teďka budu přecházet na ty hyperturba (je to rychlejší a je tam hodně malý rake) tak si s ním dám alespoň jednu pořádnou session.
      Ještě nesmím zapomenout zmínit dnešní skvělou session s BOBEM (kterého za chvíli zahltím spoustu handama na judge :s_biggrin: )

A neméně důležitá věc: Změnil jsem si nastavení na PartyPokeru a jako obrázek mám krásnou rybičku! :D (Jejda já mám dneska roztěkané myšlenky...)

Stavy BR budu hlásit jak se mi zachce, ale cca tak každý týden ;)

btw. Díval jsem se na videa od Cornieho. Jsou totálně super, všem doporučuji!! :)
      :f_biggrin:

Dnešní vtip: Slepý umývá nádobí, vezme do ruky struhadlo, chvíli po něm jezdí prstem a pak dodá: "Větší kravinu jsem nikdy nečetl." (zaznělo na dnešním couchingu btw)

• Kopec1977
      Kopec1977
      Bronz
      Registrace: 17.01.2010 Příspěvky: 113
      Ahoj, jen tě chci pozdravit.
    • Malakaj93
      Malakaj93
      Bronz
      Kopec1977 původně napsal
      Ahoj, jen tě chci pozdravit.
      Ahoj, vítám tě na mém blogu :)
      Máš skype? Mohli by jsme někdy pokecat... :)
    • Malakaj93
      Malakaj93
      Bronz
      Zdravím všechny čtenáře, kteří tady omylem zavítali! :)

Honí se mi hlavou pár (= takže 2! :D ) otázek, třeba mi pomůžete na ně získat odpověď:
      :diamond: Limpuju nízké pocketpairy a dorovnávám podle pravidla 20. Tady si nejsem jistý, jestli bych je měl limpovat.
      :diamond: Mám si dát "auto-rebuy to max"?

Dneska jsem hrál zase hyper abych vyhrál zpět co jsem včera ztratil a pěkně se mi dařilo :) Jsem si celkem jistý, že to za chvíli budu crushovat. Určitě mám na tom 1,5$ edge ;)

Taky se musím zmínit o včerejší PokerStrategy lize. Hrálo se mi fajn, docela dobře jsem si popovídal a to je hlavní. Navíc se mi splnil můj sen a to dostat se do final table. Myslím, že mám push&fold fázi perfektně zvládnutou, takže to nebyl velký problém. Akorát bych se chtěl omluvit hráči stalkerr, který tohle asi stejně nečte, že jsem ho vyhodil skoro hned ze startu.

Ve final table jsem byl jako 2nd a hned za mnou byl chipleader Icegeorge. Takže nejhorší pozice :D Ale měl jsem štěstí na SB, takže to vypadalo, že svoje karty neumím na SB zahodit :f_biggrin: (ale teď vážně, asi fakt neumím, příště mi to nevěřte)
      Zahrál jsem to slušně a dostal jsem se do HU s Icem, který měl 2x menší stack než já. První all-in mi nevyšel a nakonec jsem pushnul 66 (ale nebyly suited :( ) a Ice dal snap-call s AK. Nakonec to Ice trefil a já spokojeně prohrál další all-in. Skončil jsem druhý a připsal jsem si na účet 10$ :f_cool:

Už se připravuju na PartyPoker freeroll o 10k+8k, který bude příští neděli :s_cool:

Teďka jdu žít i mimo poker, jelikož jsem se mu věnoval +-7h denně (ne hraním - hlavně studiem). Aspoň budu mít lepší mindest :D
    • Malakaj93
      Malakaj93
      Bronz
      Kratky update: Jsem v tiltu
      Poker je rigged
      Já jsem rigged
      Všichni jsou rigged
      Výhra z KK = 0%
      Help meeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Mám přestávku s pokerem X(
    • Kopec1977
      Kopec1977
      Bronz
      Ty taky?
    • Malakaj93
      Malakaj93
      Bronz
      Tak přiznávám, že přestávka s pokerem nebyla zrovna nejdelší, ale našel jsem zlatý důl :D Více až po sto hodinách grindění. Tak zatím ;)
    • Malakaj93
      Malakaj93
      Bronz
      Kopec1977 původně napsal
      Ty taky?
      Na každého to příjde. Doufám, že se ti daří a jestli ne, tak věz, že bude lépe! :)
    • Malakaj93
      Malakaj93
      Bronz
      Každopádně takhle to dál nejde. Cashoutnul jsem svoje peníze z PokerStars i PartyPokeru.
      Potom se rozhodnu co bude dál.
    • Kopec1977
      Kopec1977
      Bronz
      Dej týden pauzu to pomáhá a pak na chvíli změnit hernu to mi taky pomohlo.

Vždycky když už si začnu myslet že je to konečně dobrý že už to jde jen do plusu, tak se to po**re. Pak jdu hrát a vím že půjdu dolů a stejně hraju.

Mám to jen v CG.

Bude líp...

edit: Dnes hraju po týdnu CG, už jsem otočil křivku správným směrem. Až se dostanu tam kde jsem byl začnu asi ten blog a možná zdvyhnu i Cornieho hozenou rukavici.

Budeš ve čtvrtek na ligovém turnaji?
    • Malakaj93
      Malakaj93
      Bronz
      Kopec1977 původně napsal
      Budeš ve čtvrtek na ligovém turnaji?

Budu budu :) (teda pokud se nic nestane). Nechal jsem si tam pár doláčů právě na tu ligu. Teďka jsem měl docela smůlu zkončil jsem 11. Můj cíl byl zkončit aspoň 9tý (né kvůli peněz, ale kvůli bodům :D )

Ty asi taky ne? Tak už dopředu GL ;)
    • 1
    • 2