druh hry

• Majinko
      Majinko
      Bronz
      Registrace: 21.08.2011 Příspěvky: 129
      Caute,
      mam taky maly problem. Hram poker uz zopar mesiacov, vyskusal som hrat vsetky varianty od Cashgame cez S&G, MTTcka, HU S&G , Omahu ae stale neviem prist na to, co ma najviac bavi a co by som mal zacat grindit najviac. Trapi ma to dost lebo sa absolutne neviem rozhodnut a tapem akoby v tme. Nebavi ma vkuse preskakovat z jedneho na druhy a kazdy den skusat nieco ine bez vyraznejsich vysledkov. V poslednom case som hral dlhsie cash ae hodinovy profit je aspon u mna dost maly, sice mam vzorku len asi 5000 hand ae pripada mi to strasne pomale a tak. MTTcka ma asi bavia najviac ale tam je strasna variacia + fishky ktore hraju na tych nizkych limitoch ma vedia fakt dost vytocit pretoze ked 3x za den prehram preflop AA do K5 a ine nezmysly tak to cloveka dokaze rozhadzat... tam sa proste neda hrat normalne je to viac o stasti jako o rozume a skille. Neviete mi niekto poradit?
  • 10 odpovědí
    • Neru79
      Neru79
      Bronz
      Registrace: 21.09.2011 Příspěvky: 1,482
      Hraj co tě nejvíc baví :heart:
    • Diametroz
      Diametroz
      Bronz
      Registrace: 06.07.2011 Příspěvky: 885
      Mel jsem s tim taky problem :) Dlouho jsem nevedel co. Jestli SnG nebo CG nakonec jsme zakotvil u CG ale tedka premyslim ze pujdu HU.

Ono taky záleží co myslíš tim pár měsíců :) Někdy to nebudeš vědět ani po roce :)
    • Dodozz
      Dodozz
      Bronz
      Registrace: 22.06.2010 Příspěvky: 302
      myslim si ze mtt je to najlepšie, keď sa v tom poriadne namakaš tak budeš vždy ziskovy... ja osobne preferujem mtt a sng... CG tiez moze byt ale urcite si myslim ze MTT je najlepšia cesta za peknymi prachmi ;)
    • maikpp
      maikpp
      Bronz
      Registrace: 27.12.2009 Příspěvky: 2,147
      tiez mam najradsej MTTcka no.. nemam tolko casu a na nizkych limitoch sa to ani nevyplati... preto hravam hlavne MTT Sitka... taka zlata stredna cesta :s_smile:
    • JuiceQuadre
      JuiceQuadre
      Bronz
      Registrace: 05.10.2008 Příspěvky: 2,688
      chce to určitě najít něco co tě bude bavit.. =) to je základ..

tudíž bych vzal variantu která tě v současnosti asi baví nejvíc a začal bych na ní pracovat.. když se v tom zlepšíš tak uvidíš že tě to bude bavit ještě víc. poker je mnohem větší zábava když člověk ví proč dělá to a to.. =)
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      u mě vítězí cash game kvuli svobodě plánování volnýho času..

když rozehraju turnaj, tak vím, že u něj můžu 5-8 hodin vykydnout a ráno pak do práce by nebylo ideální =) navíc od cashky můžu kdykoliv odejít..

FR je jistotka, pokud už je člověk dobrý ve hře, tak můžeš zkusit SH. Tady je názor našeho coache

twinn1 původně napsal
      Můj názor:

SH:
      + je snadné se dostat do hry s fish (izolace nebo raise když je fish na blindech)
      + obecně mi přijde SH více fishy
      + rychlejší progres v naší post-flop hře -> dostáváme se do více složitých spotů a tím rychlej sbíráme zkušenosti

- vyšší variance
      - častěji se dostáváme do složitých spotů, není to tedy imo vhodné pro úplné začátečníky

FR:
      + snazší hand reading
      + méně složitých spotů -> vhodné pro začátečníky
      + snáze se odehraje větší množství hand

- horší izolace ve hře s fish (!!!)
      - na vyšších limitech na menších poker hernách je dead

Takže můj názor: SH > FR :) Ikdyž FR má samozřejmě něco do sebe a v létě jsem SH s FR střídal podle toho, na co jsem měl zrovna náladu.
    • KonyFT
      KonyFT
      Bronz
      Registrace: 30.01.2011 Příspěvky: 393
      kód:

Jak je to myšleno ? Řekl bych, že vetší množství hand se odehraje v SH než v FR ne ? :f_eek:
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      KonyFT původně napsal
      kód:

Jak je to myšleno ? Řekl bych, že vetší množství hand se odehraje v SH než v FR ne ? :f_eek:

nejspíš tak, že FR zvládneš hrát víc stolů.. ale je pravda že na SH zase plynou rychleji takže to bude srovnatelné
    • JuiceQuadre
      JuiceQuadre
      Bronz
      Registrace: 05.10.2008 Příspěvky: 2,688
      Cornie4ever původně napsal
      KonyFT původně napsal
      kód:

nejspíš tak, že FR zvládneš hrát víc stolů.. ale je pravda že na SH zase plynou rychleji takže to bude srovnatelné
      nejspíš bude hrát i roli to že jsme ve FR víc tight, tudíž ten celkový počet stolů a ten celkový počet hand/hodinu zvládneme vyšší ve FR.
    • KonyFT
      KonyFT
      Bronz
      Registrace: 30.01.2011 Příspěvky: 393
      JuiceQuadre původně napsalnejspíš bude hrát i roli to že jsme ve FR víc tight, tudíž ten celkový počet stolů a ten celkový počet hand/hodinu zvládneme vyšší ve FR.
      No jedině jak píšeš ty a Cornie, zvládneme více FR stolů :)