Juicův leakfinder. Nová série o vás, pro vás =).

• JuiceQuadre
      JuiceQuadre
      Bronz
      Registrace: 05.10.2008 Příspěvky: 2,688
      Zdravim všechny členy, ke kterým se tohle vlákno dostalo =) .

O co že tedy jde..

Mám v plánu natočit několik videí, ve kterých budu hodnotit/analyzovat hru některých z našich členů. Jde tedy o jakýsi leakfinder/session review.

K tomu budu samozřejmě potřebovat členy, kteří by měli zájem a natočili by live video jedné ze svých sessions. Detaily jako je délka videa atd by jsme samozřejmě probrali potom dál. Případně jsem ochotnej i pomoct členům s technickými věcmi co se týká natočení videa atd..
      Jde jednoduše o to zachytit do videa vaší live session bez zvuku, s tím že já z něj potom udělám onu session review se zvukem.

Videa se budou pohybovat na limitech nl10-nl50. S tím, že jako první bych rád našel nějakého nl10 hráče ke spolupráci. Tudíž pokud chcete analýzu vaší live hry a být součástí téhle mojí minisérie tak se prosím ozvěte tady do toho threadu a nebo případně i napište mně do osobních zpráv.
      Pokud se chce ozvat případně i hráč, který by natočil nl25 nebo nl50 kvůli pozdější spolupráci tak samozřejmě můžete už ted.

Díky,

Džus =)
  • 44 odpovědí
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Registrace: 11.12.2007 Příspěvky: 1,446
      Čaues,

tyjo to je super :)

4 stoly NL10 FR. Jestli ok tak si asi depositnu abych měl safe roll :D a jsem in...takže camtasia? a kolik minut?
    • Hucas
      Hucas
      Black Member
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      Supeeer :s_cool:

Jelikož NL25-NL50 tu je zatím hráčů jako šafránu, tak kdyby se nikdo nepřihlásil, tak do toho klidně půjdu, ale samozřejmě přednost mají ostatní, takže například lolofon by do toho mohl jít. Mě (případně Machyho) ber jako zálohu, kdyby se nikdo nenašel ;)
    • villnius
      villnius
      Bronz
      Registrace: 09.07.2011 Příspěvky: 476
      Kdyby někdo věděl o podobné příležitosti ale v oblasti MTT/ MTT SnG, byl bych vděčný.
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      Registrace: 05.10.2010 Příspěvky: 2,455
      villnius původně napsal
      Kdyby někdo věděl o podobné příležitosti ale v oblasti MTT/ MTT SnG, byl bych vděčný.
      zkus napsat coachovi co se timhle zabyva :)
    • Beatlemanic
      Beatlemanic
      Bronz
      Registrace: 14.10.2010 Příspěvky: 3,000
      edit- změna plánu, dřív jsem se v tomhle příspěvku chtěl zůčastnit, nakonec se místo cg teď raději zaměřím na mtt.
    • JuiceQuadre
      JuiceQuadre
      Bronz
      Johniiicek původně napsal
      Čaues,

tyjo to je super :)

4 stoly NL10 FR. Jestli ok tak si asi depositnu abych měl safe roll :D a jsem in...takže camtasia? a kolik minut?
      Tak to sem nečekal tak rychlej zájem =) .

Tak jelikož sis napsal první tak si na mym listu číslo 1.

FR nebo SH je v podstatě jedno, to záleží na tobě. =)
      Nejlépe 4 stoly..
      Camtasia je ok, taky jí používám, s jinym programem neumim :D ale je to taky na tobě.
      Na minutách se domluvíme.
      Nemáš skype/icq pro nějakou svižnější komunikaci?
    • JuiceQuadre
      JuiceQuadre
      Bronz
      Hucas původně napsal
      Supeeer :s_cool:

Jelikož NL25-NL50 tu je zatím hráčů jako šafránu, tak kdyby se nikdo nepřihlásil, tak do toho klidně půjdu, ale samozřejmě přednost mají ostatní, takže například lolofon by do toho mohl jít. Mě (případně Machyho) ber jako zálohu, kdyby se nikdo nenašel ;)

=) Oki, uvidíme kolik bude zájemců, ale mam vás na potenciálnim listu :P
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      Ak by sa nahodou machy aj hucas hanbili, tak sa hlasim. Ak ti teda nevadi, ze by som hral 'trosku laggy' - ale zase lepsia dynamika a viac spotov postflop. :f_biggrin:

Ber ma ale ako absolutne poslednu moznost. ;)
    • Tsukk
      Tsukk
      Bronz
      Registrace: 30.07.2010 Příspěvky: 458
      Hlasim se na NL10 - po zvladnuti technickych problemu by to urcite slo, takže pokud by se na tom nl10 uvolnilo místo, dej mi vědět (pm?).
      Jinak šlo by o 4 stoly NL 10 SH

Tsukk
    • JuiceQuadre
      JuiceQuadre
      Bronz
      opal99 původně napsal
      Ak by sa nahodou machy aj hucas hanbili, tak sa hlasim. Ak ti teda nevadi, ze by som hral 'trosku laggy' - ale zase lepsia dynamika a viac spotov postflop. :f_biggrin:

Ber ma ale ako absolutne poslednu moznost. ;)
      laggy play by nevadilo :D

budu tě teda mít taky v záloze =)
    • JuiceQuadre
      JuiceQuadre
      Bronz
      Tsukk původně napsal
      Hlasim se na NL10 - po zvladnuti technickych problemu by to urcite slo, takže pokud by se na tom nl10 uvolnilo místo, dej mi vědět (pm?).
      Jinak šlo by o 4 stoly NL 10 SH

Tsukk
      Píšu si tě na list. nl10 je ted už prozatím obsazený, nicméně si další na řadě kdyby něco nevyšlo.
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      pokud vyřeším problém s tím, že se mi při nahrávání v camtasii ve výsledném videu nezobrazuje HUD a nebude ti vadit, že na NL20 se tepřiv chystám tak bych klidně i nějakou seassion z NL20 ( Ongame ) natočil
    • 066
      066
      Bronz
      Registrace: 30.11.2007 Příspěvky: 17
      zdravim op,

4 stoly nl10 sh , tak potom dajte vediet;)

e: uz je to higher, nl30
    • villnius
      villnius
      Bronz
      Registrace: 09.07.2011 Příspěvky: 476
      Ahoj, pokud už je NL10 obsazené, tak se klidně hlásím na NL25, zájem o to mám veliký. Pro rychlejší komunikaci se popřípadě ozvi na 409-571-235 nebo jak uznáš za vhodné, s pozdravem villnius_cz :spade:
    • Havlisak
      Havlisak
      Bronz
      Registrace: 18.05.2009 Příspěvky: 2,660
      Zdravím, hlásím se také, 4-6 stolů na NL 20 SH, herna Betfair. Pokud by se ti to hodilo tak se ozvi :)
    • JuiceQuadre
      JuiceQuadre
      Bronz
      TrueMortem původně napsal
      pokud vyřeším problém s tím, že se mi při nahrávání v camtasii ve výsledném videu nezobrazuje HUD a nebude ti vadit, že na NL20 se tepřiv chystám tak bych klidně i nějakou seassion z NL20 ( Ongame ) natočil
      ahoj, jsi zatím nr.1 na nl20, na kterou se ted budu chystat =) . posílám ti PM.
    • JuiceQuadre
      JuiceQuadre
      Bronz
      villnius původně napsal
      Ahoj, pokud už je NL10 obsazené, tak se klidně hlásím na NL25, zájem o to mám veliký. Pro rychlejší komunikaci se popřípadě ozvi na 409-571-235 nebo jak uznáš za vhodné, s pozdravem villnius_cz :spade:
      ahoj, jsi zatím nr.2 na to nl20/25 =) .. kdyby z nějakýho důvodu nevyšlo nr.1 tak tě přidávám na icq a budu kontaktovat =) .
    • JuiceQuadre
      JuiceQuadre
      Bronz
      Jinak nl10 od Johniiicka nám vyšlo před pár dnama =) .. druhá část by měla vyjít taky brzo..

Takže se ted vrhám na to nl20,nl25 =) .. Uvidíme jestli to stihnu do konce měsíce udělat..

Prosím zájemce na nl50 aby mi napsali nebo se ozvali tady v threadu. =) Zatím nemám nikoho z řad členů.. =) ikdyž v záloze je super materiál ve formě Hucas/Machy/Opal :s_thumbsup:

Cheers, gl všem =) .
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      JuiceQuadre původně napsal
      TrueMortem původně napsal
      ahoj, jsi zatím nr.1 na nl20, na kterou se ted budu chystat =) . posílám ti PM.
      jaj ted sem na tohle koukal.. zadna PM mi neprisla pravdepodobne to bude tim ze te nemam ve friendech :s_evil: mas tam request a pokud jeste nikoho jinyho nemas tak muj zajem stale trva :s_cool: