villniusova "poker kariéra" - jak dál?

• villnius
      villnius
      Bronz
      Registrace: 09.07.2011 Příspěvky: 476
      ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?(

Zdravím všechny vášnivé hráče, uživatele PokerStrategy.com,
      Doufám, že jsem nezaložil téma úplně ve špatné sekci, pokud ano, nějak to snad vyřeším :x

Poker hraji třetím rokem a byly to roky opravdu zajímavé. Nespočet bankrollů shozených na 0$, hraní micro/low stakes a o měsíc později high stakes MTT atd atd. Jak už zaznělo, během 3 let jsem vyzkoušel snad skoro úplně vše ale vždy jsem se vracel k MTT ať jsem chtěl nebo ne. Smysl tohoto téma spočívá v tom, že doufám že mi tu nějaká rozumná pokerová duše poradí čemu bych se nejspíš měl věnovat, co naopak nehrát, na čem zapracovat a podobně.

Pojďme na grafy:

Z nějakého důvodu mi nefungují obrázky, tady je odkaz na mou mateřskou hernu kde jsem začínal a to Bwin MTT

SnG na té samé herně zde: Bwin SnG

Po cca 1,5 roce jsem se podíval na PokerStars. Pořád jsem se převážně věnoval MTT ale v tomto ohledu to byla velká změna, PokerStars = obrovské pole hráčů v každém MTT turnaji, řádově tisíce oproti Bwinu kde to byly řádově stovky hráčů. Pojďme na grafy:
      PokerStars MTT
      (K tomuto grafu bych si dovolil jednu poznámku a to tu, že jsem byl většinu doby naprostý idiot co Bankroll Management neviděl ani z letadla, zde se odehrávaly i moje High Stakes MTT Sessions - pro zasmání.. )

A poslední graf: PokerStars SnG

Celkově to na sharkscope.com vypadá nějak takto: SharkScope

Moje občasné pinkání CG na nesmyslně obrovských limitech + 1 den "vážného grindu" na NL10 za doby používání HEMu: 3594 hands = -$630.51

Momentálně se snažím grindit převážně $4,5 180man MTT SnG regular speed na PokerStars + micro/low stakes MTT. Díky za přečtení a budu se těšit na každou radu, připomínku, navedení a prostě cokoliv. S pozdravem villnius_cz :spade: (QIP: 409-571-235)

?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?(
  • 5 odpovědí
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      Ahoj :)

Pěkný blog, pokud teda chápu správně, že se jedná o blog ;) Předně bych ti ho přesunul do sekce Strategické diskuze a blogy SNG Pokud se teda do budoucna chystáš hrát SnG, což mi z těch grafů co si postoval a z toho co říkáš vychází jako nejlepší varianta. Pokud teda souhlasíš, tak ti to přesunu tam a hodím před název "BLOG", aby ostatní věděli :)

Pak jsem ti ještě upravil jeden z tvých grafů, aby to vypadalo trochu líp ;) Když si dáš upravit příspěvek, tak uvidíš, jak je to nalinkovaný. Obrázek ti možná nešel vložit, protože linkoval na celou stránku imageshacku a ne na konkrétní tvůj obrázek ;) Když klikneš v těch tvých odkazech na svoje grafy, tak se ti otevře okno jenom s grafem a to je to URL , který sem potřebuješ nalinkovat, aby to takhle vypadalo. Ten spoiler už je tam jenom proto, aby si neměl zbytečně velký post ;)

Jinak koukám, že asi nemáš trackovaný PokerStars s tím objedem co si tam nahrál, což je trochu škoda, protože nemůžeš sbírat StrategyPointy a stoupat po statusech ;) Neuvažoval si třeba o založení jiný herny, aby si byl trackovaný? Například PartyPoker nedávno snižoval rake na SnG a prý je tam i víc soft pole, než na Starech (upřímně, kde není víc soft pole než na starech :D )
    • villnius
      villnius
      Bronz
      Hucas původně napsal
      Ahoj :)

Pěkný blog, pokud teda chápu správně, že se jedná o blog ;) Předně bych ti ho přesunul do sekce Strategické diskuze a blogy SNG Pokud se teda do budoucna chystáš hrát SnG, což mi z těch grafů co si postoval a z toho co říkáš vychází jako nejlepší varianta. Pokud teda souhlasíš, tak ti to přesunu tam a hodím před název "BLOG", aby ostatní věděli :)

Pak jsem ti ještě upravil jeden z tvých grafů, aby to vypadalo trochu líp ;) Když si dáš upravit příspěvek, tak uvidíš, jak je to nalinkovaný. Obrázek ti možná nešel vložit, protože linkoval na celou stránku imageshacku a ne na konkrétní tvůj obrázek ;) Když klikneš v těch tvých odkazech na svoje grafy, tak se ti otevře okno jenom s grafem a to je to URL , který sem potřebuješ nalinkovat, aby to takhle vypadalo. Ten spoiler už je tam jenom proto, aby si neměl zbytečně velký post ;)

Jinak koukám, že asi nemáš trackovaný PokerStars s tím objedem co si tam nahrál, což je trochu škoda, protože nemůžeš sbírat StrategyPointy a stoupat po statusech ;) Neuvažoval si třeba o založení jiný herny, aby si byl trackovaný? Například PartyPoker nedávno snižoval rake na SnG a prý je tam i víc soft pole, než na Starech (upřímně, kde není víc soft pole než na starech :D )
      Ahoj, díky za reakci. Blog to původně být neměl, mělo to být něco jako pokus o radu v situaci, kdy sám nevím jakým směrem se ubírat a potřebuji se o něco opřít. Blog z toho může vzniknout za předpokladu, že se tu doberu na základě vašich rad k rozhodnutí čemu se definitivně věnovat. Z toho co jsem říkal nemělo plynout že bych se rád věnoval SnG, to spíše naopak. Nejoblíbenější variantou je určitě MTT ale má to spoustu nevýhod ať už je to velká variance (těžko dosáhnout vzorku který je schopen říct, jestli to porážím nebo ne), strašně dlouhé neflexibilní sessions (skoro nutnost změnit kompletně životosprávu) nebo třeba i to, že CG hráč má přece jen podle mě mnohem lepší zpětnou odezvu na svou hru což je například pro mě a mou jistotu nedocenitelné. Možná bych to hrozně rád překousl a naučil se CG, představa sessions které jsou tak dlouhé jak já chci a jsou doslova kdy já chci je super. Další obrovskou výhodou, jak jsem nejednou četl, je mnohem větší růst co se týče postflop hry což se jednoznačně pak i projeví v růstu MTT skillu. K tomu obrázku - díky díky, mohlo mě to s tím ImageShack napadnout. V době kdy jsem začínal na hernách jsem vůbec o PokerStrategy nevěděl, což jak teď koukám, se jeví jako velká škoda. Mám k PokerStars docela velký pouto ale pokud by se na tom parta odborníků shodla, jsem toho schopen :x
    • villnius
      villnius
      Bronz
      Doufal jsem v trošku větší aktivitu :/ Pro zpřehlednění podstaty tohoto téma ještě jednou cituji:

"Smysl tohoto téma spočívá v tom, že doufám že mi tu nějaká rozumná pokerová duše poradí čemu bych se nejspíš měl věnovat, co naopak nehrát, na čem zapracovat a podobně. "
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
      Registrace: 04.10.2009 Příspěvky: 5,202
      Ahoj,

tak to je těžké takhle poradit :) Musíš sám vědět, jestli chceš hrát raději cash game, nebo turnaje, nebo všechno dohromady. Turnajům nerozumím, ale podle grafů jsi neměl podle mě problém je porážet, tj bych dodržoval brm a hrál je + se rozhodl pro jednu z variant cash game a to buď NL, FLH nebo Omahu, každá má své pro a proti, pokud tě zajímají pro a proti jednotlivých variant hry, tak se na to zeptej přímo :s_grin:
    • villnius
      villnius
      Bronz
      strixsr původně napsal
      Ahoj,

tak to je těžké takhle poradit :) Musíš sám vědět, jestli chceš hrát raději cash game, nebo turnaje, nebo všechno dohromady. Turnajům nerozumím, ale podle grafů jsi neměl podle mě problém je porážet, tj bych dodržoval brm a hrál je + se rozhodl pro jednu z variant cash game a to buď NL, FLH nebo Omahu, každá má své pro a proti, pokud tě zajímají pro a proti jednotlivých variant hry, tak se na to zeptej přímo :s_grin:
      Ahoj, díky za reakci. V tom trochu vidím problém - hrát to, co chci hrát. Něco takového jsem praktikoval v podstatě do teď a zpětně toho neskutečně lituji, protože si myslím, že kdybych dodržoval BRM celé ty dejme tomu aspoň 2 roky nebo i dokonce méně, tak jsem teď možná úplně jinde. Proto bych se radši podíval s někým kompetentním na grafy a zkusil z toho něco odvodit. Určitě neuvažuji nad jinou variantou než No Limit, toto bych zvažoval až bych věděl, že NL ovládám.