PP 1$ turbo Q8o

• xxBZUCOxx
      xxBZUCOxx
      Bronz
      Registrace: 12.11.2008 Příspěvky: 231
      Party Poker No-Limit Hold'em, 1 Tournament, 300/600 Blinds (4 handed) - Party-Poker Converter Tool from FlopTurnRiver.com

Button (t8250)
      SB (t3710)
      BB (t5920)
      Hero (UTG) (t2120)

Hero's M: 2.36

Preflop: Hero is UTG with Q, 8
      Hero raises to t2120 (All-In), 1 fold, SB calls t1820, 1 fold

Čo si o tejto hande myslíte ? Podľa nasha a wizardu zle zahrané. Ale mám pochybnosti kvôli tomu, že ide na mňa blind.
  • 3 odpovědí
    • joehovado
      joehovado
      Bronz
      Registrace: 16.03.2010 Příspěvky: 371
      Určitě fold, nedávno sem udělal podobnou chybu, taky s Q8o na UTG to není žádná sláva karta na bublině, zadruhé na BU je bigstack, který může tlačit na blindy skoro s ATC a SB bude pushovat do BB, takže může dojít k nějaké akci před tebou, takže já jsem pro fold.
    • strategic12
      strategic12
      Bronz
      Registrace: 05.06.2011 Příspěvky: 2,465
      Myslím si, že BU tu nebude loose, druhý stack by ho mohol dosť nahlodať. SB bude asi na 4%. Ak títo zložia, tak BB môže mať 25%. Máš 3.5bb, už nie je na čo čakať. :)

Samozrejme, chce to staty, ktoré súhlasia s týmito predpokladmi.
    • Duncan737
      Duncan737
      Platina
      Registrace: 09.08.2010 Příspěvky: 3,229
      Ahoj,

záleží hodně od soupeřů. Pokud nikdy nesebereš blindy, tak bych spíše foldovat.

Ve většině případech byl ale asi pushoval. Opravdu není na co čekat, Na BB potom stejně budeš muset callovat takřka ATC a Q8o je solidní kombinace, kde je velká šance, že dostaneš horší handu, kdy navíc teď máme i dost často ještě fold equity.

Samozřejmě naše rozhodnutí ovlivní, jak často dostaneme procházku, tedy jako často pushuje BS, kolik do nás pushe později SB, etc. Čím menší šance na procházku, tím více chceme pushovat.

Taktéž pokud je slušná šance, že se soupeři vyřadí, např, aktivní BS a fishy hráč, který hodně calluje, tak můžeme složit.

Takto bez dalších informací se to těžko posuzuje.