Blog from 45,9 € to new Car :-)

• Kvizak265
      Kvizak265
      Bronz
      Registrace: 02.03.2011 Příspěvky: 274
      Zdravím

Týmto blogom by som sa chcel zapojiť do cornieho výzvy a zároveň ak možnosti a štastie dovolí kúpiť si new car (to bude veľmi dlhá cesta).
      Moje prestavenie sa je tu: Zdravím

Môj štartovací bod:

Herňa Wlliam Hill
      Stav bankrolu pri začatí (08.10.2011 13:20) - 45,9 € (kedže účet mám v € tak tu budem uvádzať hodnoty v €)
      Hrám skoro všetko : MTT a CG najviac + CG HU.
  • 21 odpovědí
    • Kvizak265
      Kvizak265
      Bronz
      Takže za posledný týždeň (za 2 dni) som si zahral 2 MTT s 1x ITM umiestnenie
      s celkovým profitom -0,8 dolára

V cash game HU sa mi celkom darilo a podarilo sa mi získať celkom skoro 38€. Pripájam aj graf za 2 dni CG

Takže suma sumárum celkový zisk za víkend : + €30,12
    • Kvizak265
      Kvizak265
      Bronz
      Aj keď mám účet v Eurách v HM mi to zobrazuje v dolároch tak dúfam že v tom nebude chaos :D

http://imageshack.us/photo/my-images/195/09102011.jpg/
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      ahoj,

vítej ve výzvě a v blogařské sekci ;)

Jaká kára to bude, až se to povede? :f_love: Máš už něco konkrétního na mysli, nebo nejdřív vyděláš xy peněz a pak se začneš porozhlížet?

čau
      Cornie
    • Kvizak265
      Kvizak265
      Bronz
      Diky Cornie za privítanie.

Skôr to bude ta druhá voľba najprv peniaze a potom sa uvidi či nejaka jazdenka, niečo nové alebo nejake poršátko :-)
    • Kvizak265
      Kvizak265
      Bronz
      Graf z predchádzajúceho týždňa:
      Graf

Dní od začiatku výzvy celkom: 9
      Herňa: William Hill
      Typ hry: CG HU NL2, NL4, NL10, MTT

Hand minulý týždeň: CG - 1434 + 4MTT

Celkový profit za minulý týždeň: - €58,53

Bankroll na začiatku výzvy: € 45,9
      Súčasný Bankroll: € 17,49
      Profit celkom: - € 28,41
      Hand celkom: 2101
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Registrace: 11.12.2007 Příspěvky: 1,446
      Zdarec,

máš tu "konkurenci" :D můžete pak dát závody :)

:f_cool:
    • Kvizak265
      Kvizak265
      Bronz
      Este by som sa chcel vrátiť k mojmu výkonu v minulom týždni. Pravdu poviem takýto tilt som už véééľmi dlho nechytil. Za jeden deň 55 € fuč a z toho 30 s jedným hráčom. Keby bol aspoň regular ale podľa štatistík z netu bol asi 3 tis v mínuse, To čo mu chodilo bolo neskutočné. Pripomínam že som hral CG HU. Ja A9 flop Axx on all in ja call a on A4 turn:4 10 dolarov v čude, ja postupka on flash, ja 2 pary on lepšie da páry a zaklincoval som to s párom JJ do AA a to už skoro letela aj myška, jedno štastie že som vypol comp a šiel spať lebo neviem ako by to dopadlo. Na ďalší hrací deň som musel začať hrať o 2 levely nižšie čo je dosť flustrujúce ale aspoň som pár € získal späť čo mi čiastočne vrátilo veľkú chuť do hrania.
      Na záver len musím skonštatovať že z peňazí za ktoré sa dalo kúpiť už slušné auto na ovládanie som klesol späť na angličák :D

To johniicek - pozerám pozerám ale asi štýlom akým som hral minulý týždeň by som nemal šancu :D
    • Kvizak265
      Kvizak265
      Bronz
      No ďalší hrací deň je odohraný a predtým spomínaný tilt nie je ako sa zdá celkom zažehnaný. Aj keď si myslím že s hrou by nebol problém problémy boli dve: Prvý asi ten že som trochu porušil BM a šiel som do limitov na ktoré som nemal bankrol a druhý že sa odo mňa odvrátilo trochu aj štastie. Po zopár dolároch prehraných na NL2 a NL 4 CG HU som si povedal že to skúsim na NL10 s tým že ak sa mi nebu dariť a prehrám max 2 doláre idem preč od stolu alebo budem v pluse 3-4 rvnako. Celkom sa mi aj darilo, vyhliadol som si menej skúseného hráča ale po pol hodine hrania a bojovania o každý centík prišlo nakoniec toto:

Button [color:#C00000]Hero ($5.98)[/color]
      BB [color:#C00000]BB ($11.32)[/color]

Preflop: Hero is on the Button with 4 :club: K :club:
      Hero raises to 0.30, BB raises to 0.90, Hero calls 0.60.

Flop (1.85) J :club: 3 :club: 7 :club:
      BB bets 1.40, Hero raises to 5.08 (all in), BB calls 3.68.

Turn (12.01) 7 :heart:

River (12.01) 7 :diamond:

Hero shows 4 :club: K :club:
      BB shows J :diamond: K :heart:

BB wins 12.01 with A full house, Sevens and Jacks

Po tomto som už nemal chuť ani silu bojovať ďalej tak som to vypol a s bankrolom iba niečo cez 7euro som vypol PC a šiel spať.

Budem si musieť zase raz prečítať články a hlavne sa vrátiť k svojej TAG hre pretože odkedy som dočítal Hansena môj štýl hry sa dosť zhrošil, Čím to asi bude? :-)
      No nič tak na dnes koniec a dúfam že v nedeľu čo bude môj ďalší hrací deň sa to aspoň trochu zlepší
    • Kvizak265
      Kvizak265
      Bronz
      Graf z predchádzajúceho týždňa:
      Graf
      Zmenil som ho na Eurá kedže účet mám v Eurách.

Dní od začiatku výzvy celkom: 16
      Typ hry: CG HU NL2, NL4, NL10, MTT

Hand minulý týždeň: CG - 982 + 3MTT

Celkový profit za minulý týždeň: - €14,75
      Súčasný Bankroll: € 2,74
      Profit celkom: - € 43,16
      Hand celkom: 3083
    • JohnyC1337
      JohnyC1337
      Bronz
      Registrace: 27.05.2011 Příspěvky: 5,998
      Kvizak265 původně napsal
      No ďalší hrací deň je odohraný a predtým spomínaný tilt nie je ako sa zdá celkom zažehnaný. Aj keď si myslím že s hrou by nebol problém problémy boli dve: Prvý asi ten že som trochu porušil BM a šiel som do limitov na ktoré som nemal bankrol a druhý že sa odo mňa odvrátilo trochu aj štastie. Po zopár dolároch prehraných na NL2 a NL 4 CG HU som si povedal že to skúsim na NL10 s tým že ak sa mi nebu dariť a prehrám max 2 doláre idem preč od stolu alebo budem v pluse 3-4 rvnako. Celkom sa mi aj darilo, vyhliadol som si menej skúseného hráča ale po pol hodine hrania a bojovania o každý centík prišlo nakoniec toto:

Button [color:#C00000]Hero ($5.98)[/color]
      BB [color:#C00000]BB ($11.32)[/color]

Preflop: Hero is on the Button with 4 :club: K :club:
      Hero raises to 0.30, BB raises to 0.90, Hero calls 0.60.

Flop (1.85) J :club: 3 :club: 7 :club:
      BB bets 1.40, Hero raises to 5.08 (all in), BB calls 3.68.

Turn (12.01) 7 :heart:

River (12.01) 7 :diamond:

Hero shows 4 :club: K :club:
      BB shows J :diamond: K :heart:

BB wins 12.01 with A full house, Sevens and Jacks

Po tomto som už nemal chuť ani silu bojovať ďalej tak som to vypol a s bankrolom iba niečo cez 7euro som vypol PC a šiel spať.

Budem si musieť zase raz prečítať články a hlavne sa vrátiť k svojej TAG hre pretože odkedy som dočítal Hansena môj štýl hry sa dosť zhrošil, Čím to asi bude? :-)
      No nič tak na dnes koniec a dúfam že v nedeľu čo bude môj ďalší hrací deň sa to aspoň trochu zlepší
      Ja nevim no ale lezt na nl10 s tim ze pokud prohras 2 dolary tak pudes pryc je podle meho silenost:-D Ja tam bezne prohraju 1-2 BI jen diky setupum nebo hendam 50:50... mel bys hrat asi nl2 max nl4.__.
    • Kvizak265
      Kvizak265
      Bronz
      No vies tilt je tilt a uz som zo zufalstva nevedel čo mám robiť. Na nl2 a nl4 je tak crazy že tam neviem pomaly čo hrať. Tam keď hrám tak pomaly plačem s čím tí ľudia dorovnávajú, čo im všetko príde a keď náhodou niečo dotočím tak vyhrám pár centov a po druhé sadia tam samý reguláry s ktroými hrať je potom už len o štastí. Sedím hodinu na jednom stole a obidvaja sme akurát v strate čo sme prehrali na rake.
      Viem je to navzdory všetkém bankrolu ale lepšie ssa mi hrá na nl10 kde hráči aspoň vedia čo hraju a prečo to hrajú. Možno som len blbá fishka ale mne sa hrá lepšie na NL10 ako na NL2-4.
    • JohnyC1337
      JohnyC1337
      Bronz
      Registrace: 27.05.2011 Příspěvky: 5,998
      no je fakt ze ja hraju nl10 od zacatku az do ted... ted uz teda uspesne konecne ale zacatky byly tezky a na nl2-4 by se mi taky nechtelo ale ten bankroll management je fakt potreba aspon castecne udrzovat... jestli se cejtis na nl10 tak si depositni nejakych 200E a uvidis jak to pude ale napr. kdyz klesnes pod 100E tak na to proste nemas a je potreba hrat opravdu tu nl4 a nebo se vic pokerove vzdelavat.(nepocitam kdyz 10x v rade nevytocis esa do kingu s tim holt nic nenadelas)

btw. ten tilt je svinucha a taky sem uz nekolikrat kdyz sem prohraval na nl10 sel na nl 25 ale akorat to naposledy znamenalo prohranych temer 200 dolaru behem 30 minut... tudy cesta fakt nevede
    • Kvizak265
      Kvizak265
      Bronz
      No uvidime , skusim si tam ešte niečo vložiť a skúsim to ešte raz. Ináč zatiaľ jediné pozitívum je to že aspoň dosiahnem zlatý status a prístup k ďalším kvalitnejším stratégiam. Alebo inač povedané vložené (dúfam že nie prehrate) eurá budú použité na vzdelávanie sa. Veď čo by človek nespravil pre nové informácie. :D
    • Kvizak265
      Kvizak265
      Bronz
      Po včerajšom hraní som prišiel na to ako hrať HU a neriskovať pritom veľkú časť bankrolu pri NL10. Objavil som SNG HU :D :D . Po pár skúškach na Stároch som sa rozhodol si skúsiť zahrať aj na tracknutej herni WH a by som povedal že celkom dobre zatiaľ, dúfam že to nezakríknem. Včera odohratých 11 HU SNG 2 dolarové s výnosom okolo 10 eur čo sa mi zdá celkom slušné zatiaľ a aj pre mňa hratelnejšie ako CG HU NL2-4. No uvidím čo ukáže môj daší hrací deň čož bude nedeľa.

PS: Ku zlatému statusu mi chýba už len 5 bodov a nevidím body za včra takže už dúfam že som tam :f_biggrin:
    • Kvizak265
      Kvizak265
      Bronz
      A zlatý status je tu. :f_biggrin: Hor sa na nové články.
    • Kvizak265
      Kvizak265
      Bronz
      Dní od začiatku výzvy celkom: 23
      Typ hry: CG HU NL2, SNG HU NL2

Hand minulý týždeň: CG - 88 + 16SNG

Celkový profit za minulý týždeň: €4,12
      Súčasný Bankroll: € 6,86
      Profit celkom: - € 39,04
      Hand CG celkom: 3171
    • Kvizak265
      Kvizak265
      Bronz
      No za minulý týždeň to bolo celkom dobré, aj keď posledných 5 SNG som prehral ale až tak mi to nevadilo pretože som bol v dobrom tilte keď sa mi podarilo dať jeden turnaj a za 117Eur ale len na netracknutej herni v jednom 2+02 Eur rebuy turnaji. A z takýmto dobrým pocitom končím tento týždeň aj keď stav účtu na WH mohol byť aj lepší. Snáď nabudúce. :f_biggrin:
    • Kvizak265
      Kvizak265
      Bronz
      A je to tu. Stav na konte - 0. Takže mi nič neostáva len deposit.

Dní od začiatku výzvy celkom: 30
      Typ hry: CG HU , SNG HU

Hand minulý týždeň: CG - 181 + SNG

Celkový profit za minulý týždeň: €-6,86
      Súčasný Bankroll: € 0
      Profit celkom: - € 45,9
      Hand CG celkom: 3352
    • Dodozz
      Dodozz
      Bronz
      Registrace: 22.06.2010 Příspěvky: 302
      Cau,

pozeram ze hras HU CG a aj MTT :) , tieto 2 discipliny hrajem aj ja ..sice momentalne nieje vela casu na hru...

Tiez mame vlastne spolocny ciel :D new car ;)

Mohli by sme skusit dat niekedy sweat session... pridavam si ta do FL, posli mi tvoje skype meno

GL :f_cool:
    • 1
    • 2