BLOG: Cesta k 10 000$

• kocmak
      kocmak
      Bronz
      Registrace: 02.06.2011 Příspěvky: 9
      Moje představení je zde.

Ahoj lidi. Přpojuji se do Cornieho challange. Zatím hraji na Will Hill a bez software. Hraji BSS na NL2 FR. Začínám též jen s Bronz články.

Můj startovní bankroll k 3.10. : 50,00$

Dnes už mám skoro týden za sebou a můžu něco málo okolentovat k mé hře. Snažím se dodržovat na 100% startovní kombinace dle BSS. Zatím se vše daří, jak má.

Přemýšlím jak nainstalovat software. Nehraji totiž jen na jednom pc. Pokud tu někdo je kdo hraje na více počítačích rád bych se dozvěděl jak to dělá s podpůrným softwarem. Nejsem ani přesně rozhodnutý jaký software vybrat. Jestli PokerTracker nebo Holdem Manager. Budu rád za každou radu. To je pro teď vše. :)

Večer doplním aktuální stav konta.
  • 5 odpovědí
    • Pepe1783
      Pepe1783
      Bronz
      Registrace: 07.07.2011 Příspěvky: 788
      Zkus si nainstaloval zkušební verzi PT3 (na 60 dní zdarma) a HEM (tuším na 15 dní zdarma) a rozhodni se podle toho, jak ti to bude sedět. Já používám HEM, PT3 (i když jsem ho zkoušel taky) mi nesedí (právě kvůli zvyku na HEM), ale každému se líbí něco jiného.

Případně Elephanta ze stránek PS, který funkci splní taky a je free.

Vyzkoušej a uvidíš sám.

Já hrávám na dvou PC a hand historii si importuju z PC do PC. Nevím na kolik PC budeš moct nainstalovat PT3, ale HEM jen na dva.
    • kocmak
      kocmak
      Bronz
      Děkuji ti za pomoc s výběrem softwaru. Už se jen s nima naučit zacházet aby pracoval pro mě a né proti mně. :-)
    • kocmak
      kocmak
      Bronz
      Tak za mnou týden ve výzvě.

Současný stav na kontě: $ 64,78

Nepoužíval jsem zatím žádný software a hraji na více počítačích tak netuším kolik jsem odehrál přesně hand. Je to okolo 4000.

V úterý bych se měl přenýst nad 100 bodů. Začnu číst stříbrné članky na BSS. Pořídím a naučím se software. Odehraji v nadcházejícím týdnu alespoň zas okolo 4000 hand.
    • Pepe1783
      Pepe1783
      Bronz
      Registrace: 07.07.2011 Příspěvky: 788
      kocmak původně napsal
      Děkuji ti za pomoc s výběrem softwaru. Už se jen s nima naučit zacházet aby pracoval pro mě a né proti mně. :-)
      každopádně ti to ve hře pomůže
      jak programy nastavit, co znamenají staty a všechno okolo najdeš v dalších sekcích fóra a za chvilku se v tom budeš orientovat tak, aby ti to bylo ku prospěchu
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      Ahoj,

vidím že Pepe už ti dobře poradil ohledně software :f_thumbsup: PT3 jde taky nainstalovat na 2compy. A všechno další ohledně poker software se dozvíš ve foru Poker Software.

Přeju hodně štěstí a zábavy u stolů ;) :f_grin:

čau
      Cornie