Propojeni uctu PokerStars s PS

• Remoska
      Remoska
      Bronz
      Registrace: 18.07.2011 Příspěvky: 323
      Mam jeden ponekud "zoufaly", mozna i naivni dotaz :f_p:

Myslim, ze se tyka vice hracu a jak se rika" lina huba hole nestesti" :f_mad:

Na PokerStars hraji ca. 8-10 hodin denne. Bohuzel jsem si na zacatku nepropojil ucet s PS a zpetne to neni mozne. Unika mi tak docela dost bodu.

Abych si drzel alespon stribrny status, odbiham kazdy den i do jinych heren, kde ucet propojeny mam. Neni to uplne na skodu, kazda zkusenost je dobra, ale preci jen se chci i do budoucna zamerovat hlavne na PokerStars.

Nevim nakolik je to technicky a diplomaticky mozne, ale zeptat se musim:

Bylo by mozne dohodnout s PokerStars rekneme jednorazovou akci, pri ktere by si mohli zajemci sve ucty zpetne propojit?

Jsem si jisty, ze by se timto ulevilo spouste dobrych hracu.

Diky za odpoved
  • 34 odpovědí
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      I my bysme byli moc rádi, kdyby to možné bylo, bohužel to ale možné není :( Možností je to nahrát na jiných hernách. Kdyby si nevěděl kam se vydat, tak ti rádi poradíme v sekci Poradíme vám kde hrát
    • MadmanCZ
      MadmanCZ
      Bronz
      Registrace: 26.04.2009 Příspěvky: 909
      Nerikejte, ze to neni mozne. Vsechno jde kdyz se chce.
      Ja bych to taky uvital.
    • SuperTrpaslik
      SuperTrpaslik
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 118
      A to nebudeš sám. Takovéch nás tu bude asi víc. :( Prostě se mě tam hraje nejlíp. :f_cry:
    • NOskillaZ
      NOskillaZ
      Bronz
      Registrace: 31.05.2010 Příspěvky: 176
      nějaká akce spojená s depositem na hernu nebo něco takovýho ? taky bych uvítal re-tracknutí :-/
    • MadmanCZ
      MadmanCZ
      Bronz
      Kdyz jsem si ja zakladal ucet na PokerStars tak o celem anglickem pokerstrategy v CR nikdo nevedel... Natoz aby si myslel, ze bude nekdy v cestine.
    • Remoska
      Remoska
      Bronz
      Hucas původně napsal
      I my bysme byli moc rádi, kdyby to možné bylo, bohužel to ale možné není :( Možností je to nahrát na jiných hernách. Kdyby si nevěděl kam se vydat, tak ti rádi poradíme v sekci Poradíme vám kde hrát
      Vim, ze to doposud nebylo mozne ... a ze to stale neni mozne.

Proto jsem toto ozehave tema nadhodil, aby bylo videt, ze to neni otazka jednotlivcu. (Nemluve o anglicke ci nemecke sekci)

Nechce se mi verit, ze by PokerStars takovy navrh okamzite smetlo ze stolu. Vzdyt tak prichazeji o spoustu casu a penez hracu, kteri kvuli tomu odbihaji jinam.

Resp. zeptam se jinak: Byl uz takovy navrh od Poker Strategy u PokerStars prednesen, nebo jde pouze o stanovisko PokerStrategy ... ze to nejde?

Diky za odpoved
    • rosta1972
      rosta1972
      Bronz
      Registrace: 01.03.2011 Příspěvky: 716
      připojuji se..myslím si že by stálo za to to zkusit..je spousta lidí co si zakládala účet na Pstars bez promočního kódu...

Já tam mám účet už 3 roky...

možná zkusíte toto navrhnout ..třeba jen pro CZ hráče..?
    • rosta1972
      rosta1972
      Bronz
      tak jsem napsal email na Pstars, z dotazem, zda by nešlo něco vymyslet..že jsem nepoužil nikdy žádný promo code při zakládání atd...

odpověd´ :

Thank you for your email.

We understand completely your point of view, but unfortunately we are unable to retroactively link your account to PokerStrategy or any other affiliate of ours. In order to be tracked to PokerStrategy, you would have to have registered your account with PokerStars through one of the links or banners available on PokerStrategy's website.

Moreover, as you have stated in your email to us, it is not possible to close your existing account and allow you to open a new one in order to be tracked to PokerStrategy.

We hope that it does not deter you from playing at PokerStars. We have our own VIP Club with excellent rewards and our VIP store where you can spend Frequent Player Points (FPPs) on items such as poker books, poker accessories, electronic items, and many others. For more information about our VIP Club and VIP Store, please visit the PokerStars website:

http://www.poker.........

Additionally, PokerStars gives you the best free poker promotions anywhere online, with exclusive special offers, regular deposit bonuses, freerolls and the chance to win a seat at major poker events like the World Series. You may wish to have a look at our current promotions located on our website at:

http://www.poker.........

Please let us know if we can assist you further, and thank you for choosing PokerStars.

linky jsem vymazal at´ nedělám reklamu :-D
    • Remoska
      Remoska
      Bronz
      to uz jsem zkousel taky ... stejna odpoved

Proto jsem to tady nadhodil. Myslim si, ze by melo trosku jinou vahu, kdyby tento navrh prednesla PokerStrategy a ne jen jednotlivci ...
    • rosta1972
      rosta1972
      Bronz
      yep..souhlas..myslím si že Pstrategy.cz by mohlo zatlačit na Pstars/cz představitele...nechci hrát na jiný herně a tak bych si musel strategy points kupovat za cash..

myslím že by nebylo od věci ev možnost platit za PSpoints převodem z Pokerstars ...

nebo je dostat do VIP shopu za FPP body
    • MadmanCZ
      MadmanCZ
      Bronz
      Oni tam mají asi jako koncept jednu zprávu, kterou posílají všem dokola...

"Dobrý den Marku,

děkujeme za Váš email.

Váš PokerStas účet bohužel není propojen s PokerStrategy a tak nemáte nárok na jakékoli výhody vázané na toto partnerství.

Mějte prosím na paměti, že není možné Váš účet zpětně propojit s uvedenou webovou stránkou. Aby mohl být účet takto propojen, je nezbytné registraci provést prostřednictvím odkazu přímo na partnerském webu.

Dále také není možné uzavřít Váš existující účet a založit si nový, který by byl propojený s partnerskými stránkami, o něž máte zájem.

Doufáme, že Vás to neodradí od hraní u PokerStars. Máme vlastní VIP Klub s báječnými odměnami a v našem VIP obchodě si můžete za získané Body častého hráče (FPP) pořídit různé zboží jako jsou knížky, pokerové příslušenství, elektronika a další. Více informací o VIP Klubu a VIP obchodu najdete na našich webových stránkách:"
    • SuperTrpaslik
      SuperTrpaslik
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 118
      Asi jo. Přesně tahle mi přišla taky. Úplně stejný znění.
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      Chápeme že poptávka po zpětném propojení účtu je veliká a věřte, že bychom to taky uvítali. Rádi bychom viděli jak stoupají vaše statusy a víme, že není nikoho chyba, že se zaregistroval někde jinde předtím než objevil PokerStrategy.com.

Bohužel to skutečně nejde a i kdybychom se postavili na Václavák oblečený jako pokerový chipy (mimochodem zajímavý nápad pro Stávku proti novele loterijního zákona :D ) nebo probudili Blanický rytíře s Jánošíkem, tak to nepůjde :(

Řešením je skutečně zkusit i jiné herny. V nabídce jich máme spoustu a i když je software a traffic na Starech super, tak by to nemělo být jediné měřítko při výběru herny. Schválně si zkuste založit účet na jiných hernách a uvidíte, že tam zdaleka nehrají tak dobří hráči jako na Starech.

Pokud budete potřebovat poradit konkrétně s vaším formátem, aby vám herna padla co nejlépe, tak se nebojte na nás obrátit:

Poradíme vám kde hrát
    • rosta1972
      rosta1972
      Bronz
      no jo no..ale když zvyk je železná košile :-D
    • LadyJane213
      LadyJane213
      Bronz
      Registrace: 30.06.2011 Příspěvky: 1
      Ach jo... Taky mě to dost mrzí, protože PartyPoker (můj propojený účet) mi dost nevyhovuje... A nechce se mi běhat z jedné herny do druhé... Tak jsem si naivně myslela, že půjdou sbírat SP na PS přes SideKick... A zas nic...
      Ach jo... je to příšerná diskriminace... Všichni si tu mnou ruce, jak se jim množí body, a já jsem stále jen bronzová... PP fakt nesnáším...
      GL všem...
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      LadyJane213 původně napsal
      Ach jo... Taky mě to dost mrzí, protože PartyPoker (můj propojený účet) mi dost nevyhovuje... A nechce se mi běhat z jedné herny do druhé... Tak jsem si naivně myslela, že půjdou sbírat SP na PS přes SideKick... A zas nic...
      Ach jo... je to příšerná diskriminace... Všichni si tu mnou ruce, jak se jim množí body, a já jsem stále jen bronzová... PP fakt nesnáším...
      GL všem...
      Ahoj,

chápu, že je to nepříjemný, ale vážně s tím nejde nic dělat. Já jsem třeba miloval Full Tilt software a myslel jsem si, že si na jiný nezvyknu, ale poslední dobou hraju na WH a na PartyPokeru a je to pohoda. Je to jenom o zvyku ;) Pokud ti ale vyloženě nevyhovuje soft na Party, tak jsou i další alternativy, kde hrát. Postni sem co hraješ a my ti rádi pomůžeme ;)

Poradíme vám kde hrát
    • dreamerCZ77
      dreamerCZ77
      Bronz
      Registrace: 09.12.2009 Příspěvky: 33
      No taky se mi nějak nechce věřit, že by to nešlo. Vždyť je to jen softwareová záležitost. Mělo by to být třeba zpoplatněno, jako na příklad je tady nákup StrategyPoints. A třeba omezeno, řekněme max. dvě herny by šli dotracknout, což by ohlídalo Poker Strategy. A za dotrackování by byl poplatek třeba 50 USD.
      Myslím, že by si všichni takovou šanci zasloužili.
      Třeba by tam ještě mohla být sankce, že takto dotracknutí hráči by nemohli třeba půl roku využít žádné promo přes Poker Strategy, nebo něco takové, ale prostě bylo by fajn tu možnost mít.
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Bronz
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,356
      dreamerCZ77 původně napsal
      No taky se mi nějak nechce věřit, že by to nešlo. Vždyť je to jen softwareová záležitost. Mělo by to být třeba zpoplatněno, jako na příklad je tady nákup StrategyPoints. A třeba omezeno, řekněme max. dvě herny by šli dotracknout, což by ohlídalo Poker Strategy. A za dotrackování by byl poplatek třeba 50 USD.
      Třeba by tam ještě mohla být sankce, že takto dotracknutí hráči by nemohli třeba půl roku využít žádné promo přes Poker Strategy, nebo něco takové, ale prostě bylo by fajn tu možnost mít.
      Ty to nechápeš. Pokerstrategy by samozřejmě chtělo, aby se účty hráčů mohli retracknout, ale neumožňují to pokerové herny.
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      dreamerCZ77 původně napsal
      Ahoj,

bohužel jak píšeš, tak se nejedná jenom o softwarovou záležitost. V tom případě by to problém nebyl. Není žádným tajemstvím jak funguje náš business model , stejně jak tento model funguje i u ostatních affiliate.

My bychom retrackování uvítali, ale buď už se hráč zaregistroval přes jinou affiliate, tudíž herna už něco dává z jeho raku této affiliate. V tomto případě by bylo i neetické a zároveň nereálné "ukradnout" tohoto hráče.

V druhém případě se hráč zargistroval řekněme přímo přes stránky PokerStars, tudíž ne přes některou z affiliate stránek. V tomto případě je logické, že herna nechce retrackovat tohoto hráče pod něktrou z affiliate, jelikož by část raku odevzdávala dané affiliate.

Nezbývá než volit i jiné herny, které nemáte ještě trackované (vždycky jsou další alternativy). A zároveň upozorňovat nové hráče ve svém okolí ať se nezapomenou tracknout přes nás (jednak dostanete bonus za pozvěte přátele a zároveň alespoň oni pak nebudou mít problém s tím, že nejsou trackovaní.
    • 1
    • 2