Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[HU] Toto jsou pěkně de**lni spoty pro mě

• acceleration123
      acceleration123
      Bronz
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Gameflow bylo následovné: Já byl docela agro, párkrát jsem openshovnul (pocket pár), villain byl více passive, i kdy neměl takový prostor se zatím projevit; pak jsem se trefil do sedmiček s mými 44, villain vyhrál, zbylo mi 10bb. Hned v další handě soupeř dal 5x blind ze svého buttonu (commit raise, já měl těch 10bb), já shove s A4, on otočil K3, já vyhrál.

Pak je tu tato handa. Nikdy prostě nevím, na jakou range ho tu dát a či ten shove callovat nebo ne za tolik big blindů ... prostě nevím jestli mám čekat že mi dá nějaký tilt nonsense shove nebo ne .. když předtím nevypadal jako úplná monkey ...

Tzn. call ? Fold ? Jsem v top jeho range nebo ne ? Questions questions ...

Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t10.00/t20.00 Blinds - 2 players - View hand 1476188
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

Hero (BTN/SB): t440.00 22 BBs
      BB: t560.00 28 BBs

Pre Flop: (t30) Hero is BTN/SB with Q :spade: K :diamond:
      Hero raises to t40, BB raises to t560, Hero calls t400 all in

Flop: (t880) 4 :heart: 9 :club: A :diamond: (2 players - 1 is all in)

Turn: (t880) T :heart: (2 players - 1 is all in)

River: (t880) 2 :club: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: t880
      Hero shows Q :spade: K :diamond:
      BB shows 6 :club: A :heart:
      BB wins t880.00
  • 4 odpovědí
    • QuinnCZE
      QuinnCZE
      Bronz
      Registrace: 29.03.2010 Příspěvky: 280
      Jestli te tohle vyvede z miry, tak to good luck :]

Jsem tedy odkojeny trochu jinyma hyperturbama, ale tohle bych rekl ze je takovy trochu vic loose call, rozhodne ne nesmysl.. pokud si byl nejak moc agresivni a jemu to do te doby moc nechodilo, tak si umim zive [neee, nemluvim z vlastni zkusenosti] predstavit, jak je rad ze pushujes do jeho esa... pokud by ta dynamika byla mezi vama od zacatku vyrovnana, tak si ho dokazu predstavit to zahodit, ale takhle...

Proste smolik no :]
    • acceleration123
      acceleration123
      Bronz
      QuinnCZE původně napsal
      Jestli te tohle vyvede z miry, tak to good luck :]
      Wot ? Tento měsíc mám run přes 40 bi pod ev, takže jedna točka mě opravdu nerozhází.

Jsem tedy odkojeny trochu jinyma hyperturbama, ale tohle bych rekl ze je takovy trochu vic loose call, rozhodne ne nesmysl.. pokud si byl nejak moc agresivni a jemu to do te doby moc nechodilo, tak si umim zive [neee, nemluvim z vlastni zkusenosti] predstavit, jak je rad ze pushujes do jeho esa... pokud by ta dynamika byla mezi vama od zacatku vyrovnana, tak si ho dokazu predstavit to zahodit, ale takhle...
      Proste smolik no :]
      tohle ofc není můj standard call za tento stack size ... i když stejně si myslím, že je to v tomto spotu asi fold ... za 17 řekněme že bych to mohl mr/callovat.
    • BOBOsvk
      BOBOsvk
      Bronz
      Registrace: 14.02.2010 Příspěvky: 2,505
      potrebujes 45 na call, ma tam pary taketo esa a niekedy horsieho K ak je to aggro 3betor alebo nieco ine takze zrozhodne call proti tomu typu co som napisal
    • acceleration123
      acceleration123
      Bronz
      BOBOsvk původně napsal
      potrebujes 45 na call, ma tam pary taketo esa a niekedy horsieho K ak je to aggro 3betor alebo nieco ine takze zrozhodne call proti tomu typu co som napisal
      J, díky, pořád může shovnout KT,KJ a např. i věci K8 ap. když bude jen trochu na tiltu (a vlastně to ani nemusí být tak špatný shove pokud otvírám hooodně moc).