BLOG: tumbikův blog

• tumbik7
      tumbik7
      Bronz
      Registrace: 03.10.2011 Příspěvky: 19
      Zdravím všechny místní grindery a grinderky s mým blogem :) Nedávno jsem objevil PS, díky kterému jsem se rozhodl začít hrát na PartyPokeru, protože bohužel nemám tracknuté Stáry, na kterých jsem začal hrát minulé léto. Mé pokerové začátky se datují asi tak dva roky zpět. Nejprve jsem zkoušel freeroly na herně Paradise až se mi podařilo jeden hitnout, šlo o 50 € a já si připadal jako mistr světa :D Dále jsem pak hrával převážne DONy na Ongame hernách i na iPokeru a díky bonusům se mi podařilo vybudovat jakýžtakýž bankroll. Na stárech jsem zkoušel masstablovat DONy, což mi jednak nešlo a ani mě to nebavilo, později jsem zkoušel odehrát pár turnajů, bez žádné výrazné trefy. Zkoušel jsem hrát SNG pro 45 a později 27 many. Ale až teď končně mám pocit, že jsem našel něco v čem se chci zdokonalovat. Ještě na Stárech jsem začal s CG FLH. Nyní hraji na PartyPokeru 0,1/0,2 SH.

Něco o mě:
      Jmenuju se Luboš a pocházím kousek od Znojma. Je mi 19 let a momentálně bydlím v Brně s partou spolužáků z gymplu. Zatím se mi tady hodně líbí a místní hospody jsou super :D V blogu si budu dávat spíše krátkodobé cíle, ptž. žádnej dlouhodobej zatím nemám.

Příště sem snad hodím nějaké grafy a staty abysme se mohli zasmát jaká sem rybička :D
  • 6 odpovědí
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
      Registrace: 04.10.2009 Příspěvky: 5,202
      Ahoj,

vítám tě v širokých vodách FLH :f_biggrin: Pokud budeš mít dotaz na cokoli ohledně flh nebo chtít vyhodnotit nějakou handu, neboj se ozvat :f_wink: K flh najdeš ve studijních materiálech spoustu kvalitního čtiva a v sekci video se můžeš podívat jak na super videa v Aj, tak i na dvě má videa, o jejichž kvalitách mlčím raději :f_biggrin: Grafy a staty sem hoď, nikdo se ti určitě smát nebude :f_wink: Zatím ahoj, GL a ať v těch hospodách v Brně nenecháš celý bankroll, vím o čem mluvím :f_biggrin:
    • tumbik7
      tumbik7
      Bronz
      12.10.2011

Čaute,
      včerejší večer se docela slušně vydařil :D Poker do toho nepočítám, tam se včera moc nevedlo...Nejprve jsme čuměli na fotbal, kterej se našim po dlouhý době povedl :D Já sem bohužel vytekl na sázkách na kvaldu asi pěťo :/ Po fotbale přišli kámoši a šli jsme do hospody, ze který sem se vrátil tuším kolem půl 3 a na grind už sem neměl sílu :D

Včera jsem psal, že přiložím nějaké ty grafy tak tady jsou dva z mého působení na Pokerstars.

První 3000 jsou DONy, poté to budou tuším 45 many až po nějakých 4250 a od té chvíle jak to začalo stoupat tak jde o 27 many+ jedna very lucky trefa v regular speed MTT SNG pro 180 lidí :D Je to hrůza, není se s čím chlubit, ty DONy byly jeden velký fail :/

tady jde o turnaje na PS, kde je jedna lucky trefa

Jinak jsem říkal, že ze začátku jsem hrával převážne DONy na iPokeru a Ongame, tak tady jsou pro představu jak mi to nešlo grafy ze dvou heren, z ostatních heren budou vypadat nějak podobně :D Většinou jsem vygrindil bonus+ něco na rakebacku/valuebacku a tím sem si vytvořil bankroll

Momentálně se chci více věnovat fixed limitu. Po odehrání 6k hands na limitu 0,1/0,2 mám zatím 1,79bb/100, což mi přijde, že není moc.... jinak staty VPIP:18,3 PFR:17,6 3BET:11,6, tady si zase myslím, že jsou to až moc tight statistiky.

Cíle pro tento týden:
      1) nahrát 10k hands na tomto limitu, při 4 stolech
      2) odehrát čtvrteční freeroll na PP
      3) dočíst zbývající strategické články o fixed limitu

Videa od strixsre už jsem viděl a přijdou mi super, už se těším na další :)
      Nakonec bych měl ještě jeden dotaz, myslíte si že je možné úspěšně se věnovat dvěma variantám pokeru zároveň, osobně mě zajímá kromě fixed limit CG ještě MTT SNG pro 27plrs. Díky za odpovědi a kometare ;)

Zde jsou výsledky večerní sešn, kterou jsem teď hrál na 3-4 stolech.
      Minutes played: 125,5
      Hands: 519
      USD: 4,58
      USD/hr: 2,19
      USD EV: 4,34
      VPIP: 17,5
      PFR: 16,5
      3-BET: 14,5
      WTSD: 43
      RAKE: 2,69

Stále mám malé procento VPIP, což vypadá, že hraju až moc tight, ale zároveň se mi zdá, že už nemůžu svoji range o moc rozšířit. :/
    • tumbik7
      tumbik7
      Bronz
      13.10.2011

Dneska jsem zažil nejhorší den na PP, prohrál jsem všechno co jsem do dneška vyhrál :/ Nemyslím si, že to bylo špatnou hrou, hrál jsem jako vždy, možná ke konci jsem trochu tiltoval. Nejvíce mě štvou calling station, kteří jdou CAP PREFLOP s čímkoli a nedokážou zahodit A high nebo kdž jdou CAP PREFLOP s 74o a dojde jim na river straight. :/ Ted mam chut vyhodit notebook z okna :D :D

tohle je dnešní graf

a takhle vypadá graf celkově

Dneska si pinknu na PP ten freeroll a možná si k tomu otevřu ještě nějakej turnájek, každopádně na cashovku už dneska nemám vůbec chuť.
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
      Ahoj,

tak co, vrátil ses k FLH po odskočení na freeroll? :f_biggrin:

Aby tě to potěšilo, zcela znám tvou situaci - viz :

• tumbik7
      tumbik7
      Bronz
      Čauvec,
      jede to fakt suprově :D Zde je graf pro představu

I když jsem se vrátil ke hře na 2 stolech, tak se pořád propadám no :( Nemám bohužel vůbec chuť k hraní....jediný na co se těším ohledně pokeru, tak je tvoje video :)

EDIT: kéžby to po postěžování si takhle fungovalo vždycky :D :D

zde je moje večerní session:
      nějaké staty: HANDS: 512, VPIP: 18,1 PFR: 16,7 3BET: 10,9

• strixsr
      strixsr
      Bronz
      No vidíš, je to prostě up and down :f_biggrin: Jak jsi na tom aktuálně?