Válka s boty

• Mrteff
      Mrteff
      Bronz
      Registrace: 21.10.2010 Příspěvky: 61
      Dnes jsem si přečetl článek

http://cs.pokerstrategy.com/news/world-of-poker/Boti-na-s%C3%ADti-iPoker:-Jak-se-v%C4%9Bci-maj%C3%AD_52477/

a podíval se na přiloženou fotku se jmény botů. Jména mi byla povědomá, tak jsem porovnal databázi v HEM a zjistil jsem, že v herně William Hill jsem prakticky proti nikomu jinému nehrál.

http://img182.imagevenue.com/img.php?image=354241978_IPokerboti_122_542lo.jpg

Na William Hill jsem začal hrát na podzim loňského roku. Účet jsem zakládal přes Pokerstrategy. Důvodem bylo 50 dolarů, které mi byly po splnění kvízu na účet připsány. Základní kapitál byl k dispozici a já se mohl s radostí vrhnout do hry. Předtím jsem měl zkušenosti pouze s freerollů, takže hraní CG full ring byla změna, která mě nějaký ten dolar stála. Studiem a držením se hesla tight is right se karta začala obracet.
      Tehdy nastal první problém a tím byl traffic. Hratelných stolů na nejnižších limitech nebylo nejvíce a když se k tomu připočítá želví rychlost softu není divu, že mě zdejší hra dost nudila. Více jsem hrál na Full Tilt s penězi vyhranými s freerollů. Na WH jsem si jenom občas po večerech pinkl CG SH. Z toho důvodu si Pokerstratregy svým padesát vzali zpět. Naštěstí už jsem byl něco v plusu, tak jsem mohl pokračovat v nepravidelném hraní. Hráčské pole mi na 6 maxu přišlo docela soft. Až do doby, než se zde začali ve větším množství objevovat „Rusáci“. Tak jsem si pojmenoval hráče mající většinou ruská jména nebo jejich části. Všichni hráli jak přes kopírák a co bylo nejhorší asi lépe než já. Myslel jsem si, že se zaregistrovali z nějakého ruského pokerového webu, kde mají přístup ke kvalitním výukovým materiálům.
      Po nějaké době jsem na WH přestal hrát. Ne kvůli „Rusákům“, ale protože mám asi díru v účtu. Podle HEM jsem vyhrál přes 50 dolarů, ale na účtu mám necelých 26 eur. Anglicky neumím, tak jsem věc přes podporu neřešil.
      V současné době hraju na stárech, kam jsem si poslal svých osmdesát a zatím zde jsem ( do ledna 2012 ? ) spokojený.
      Ještě k tomu screenu. Statistiky jsou dohromady s FR a 6 maxu. Když jsem koukal na statistiky botů, tak je jasné, že v článku nejsou všichni. Některé účty z mojí databáze třeba v současné době nejsou aktivní, ale statistiky mají velmi podobné. O důvod víc se na WH nevracet.
      Téma vkládám do hlavního fóra. Celé mi to přijde trošku jako kuriozita a možná to bude zajímat i hráče z jiných heren, než IPoker.
      Omlouvám se za grafiku, ale nehodlám jí studovat, protože další moje téma se bude jmenovat Boti na Pokerstars a to bude doufám za hodně dlouhou dobu... ;)
  • 4 odpovědí
    • KlokanekCZ
      KlokanekCZ
      Bronz
      Registrace: 20.04.2011 Příspěvky: 139
      pokud jsi hral NL2 tak nemas diru v uctu ty ale je to mozna dusledek spatneho engine ipokeru pokud se nemylim.

Pokud jsi mel nastavene automaticke dokupovani zetonu a mel jsi ucet v jine mene nez jsi hral, tak bohuzel ipoker pri prepoctu zaokrouhluje s presnosti na 1 cent, u vyssich limitu se to ztrati, u NL2 kdy dokupujes bambilionkrat za sebou zaplacene blindy je to tragedie...
    • Diametroz
      Diametroz
      Bronz
      Registrace: 06.07.2011 Příspěvky: 885
      Nebude ti to v hemu ukazovat 50 dollarů a na učtu jen 26eur kvuli kurzu a prevodu na menu ? :)
    • Mrteff
      Mrteff
      Bronz
      Registrace: 21.10.2010 Příspěvky: 61
      KlokanekCZ původně napsal
      pokud jsi hral NL2 tak nemas diru v uctu ty ale je to mozna dusledek spatneho engine ipokeru pokud se nemylim.

Pokud jsi mel nastavene automaticke dokupovani zetonu a mel jsi ucet v jine mene nez jsi hral, tak bohuzel ipoker pri prepoctu zaokrouhluje s presnosti na 1 cent, u vyssich limitu se to ztrati, u NL2 kdy dokupujes bambilionkrat za sebou zaplacene blindy je to tragedie...
      Takhle by se to dalo vysvětlit. Účet mám v eurech a nejvíce jsem hrál u dolarových stolů. Samozřejmě s automatickým dokupem.
    • KlokanekCZ
      KlokanekCZ
      Bronz
      Registrace: 20.04.2011 Příspěvky: 139
      pak je vse vysvetleno...