AJo v dvoch, mám pushnúť flop 853?

• strategic12
      strategic12
      Bronz
      Registrace: 05.06.2011 Příspěvky: 2,465
      Ongame Network $5+0.50 NL Hold'em No Limit Hold'em Tournament - t200/t400 Blinds + t40 - 2 players - View hand 1477383
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

Súper väčšinou raisoval zo sb. Ja som raisoval 2x zo sb väčšinu hand. Horšie som dorovnal. Zaujíma ma, ako som mal zahrať ruku po flope?

BB 67/44/0.0/33/9 hands 2 hráči
      BB celkovo 30/22/13/33/111 hands

Hero (BTN/SB): t6178 M = 9.09
      BB: t8822 M = 12.97

Pre Flop: (t680) Hero is BTN/SB with A :spade: J :club:
      Hero raises to t800, BB calls t400

Flop: (t1680) 3 :diamond: 5 :diamond: 8 :spade: (2 players)
      BB checks, Hero bets t5338 all in, BB calls t5338

Turn: (t12356) 6 :spade: (2 players - 1 is all in)

River: (t12356) 3 :club: (2 players - 1 is all in)
  • 13 odpovědí
    • 7Influenza7
      7Influenza7
      Bronz
      Registrace: 26.04.2011 Příspěvky: 48
      push preflop...poznas nashove equilibrium?
    • strategic12
      strategic12
      Bronz
      Registrace: 05.06.2011 Příspěvky: 2,465
      Díky! Kedysi som ho preberal, ale už som naňho zabudol, ako som hral fifty50. :)
    • 7Influenza7
      7Influenza7
      Bronz
      jj je to celkom fajn hlavne pokial tvoj super o tom nema ani sajnu :)
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Black Member
      Registrace: 03.03.2011 Příspěvky: 4,011
      Já bych pf nepushoval, za 15bb ef. stack bych si to ještě raisnul a využil tak kombinace skvělé handy a pozice.
      Na flopu se mi tvůj push zdá nesmyslný. Udělal bys to např. s A8?

Kdybys mi to takhle pushnul, tipl bych tě při nejlepším na FD nebo OESD a zacalloval bych tě s jakýmkoliv párem.
      + Ještě někdo to dělá v HU s nuts.

Nevidím tu důvod, proč bys nemohl normálně c-betnout a mrknout na turn.
    • 7Influenza7
      7Influenza7
      Bronz
      no neviem, samozrejme da sa tu aj raisovat, len potom sa mozeme lahko dostat do zlozitych spotov...raisneme na 800 = 2BB, tento typ hraca nam tu bude callovat any two, kolko budeme potom c-betovat? polovicu potu? menej? viac? skratka c-betom sa dostaneme na hranicu nejakych 10 BB a v pripade, ze nas dorovna alebo raisne, tak stojime proti tazkemu rozhodnutiu, lebo mu nemozeme priradit ani ziadnu trosku konkretnejsiu range...a ked to nevyjde, tak nam ostane tych 10 BB a budeme musiet pushovat daleko horsie ruky ako AJ...podla mna je tu bezpecnejsie pushovat, ale je to len moj nazor a ja som prakticky tiez len fishka...takze si zoberte z toho co chcete :)
    • marcabujca
      marcabujca
      Bronz
      Registrace: 17.06.2011 Příspěvky: 350
      Proč push? Máme přes 15 BB, jen kvůli tomu, že existuje nash ještě není nutné se jím vždy řídit a dělat zbytečné overpushe a ztrácet value ;) Já bych šel minraise a na flopu asi check s tím, že na turnu už byh asi nahodil kdyby soupeř checknul .
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Black Member
      Registrace: 03.03.2011 Příspěvky: 4,011
      Teď jsem zrovna přečetl článek o HU, kde push 15bb ef stack je podle nich v pohodě(tuším, že i někde ve videu jsem slyšel, že BvB 15bb není nic špatného), takže bych se teď zpětně asi také přiklonil k pushi, i když bych tu daleko raději pushoval méně hratelná esa jako třeba A6o, ptž. AJo má solidní šanci hitnout a potom ze soupeře dostat něco extra, co bychom pushem nezískali.
    • 7Influenza7
      7Influenza7
      Bronz
      marcabujca původně napsal
      Proč push? Máme přes 15 BB, jen kvůli tomu, že existuje nash ještě není nutné se jím vždy řídit a dělat zbytečné overpushe a ztrácet value ;) Já bych šel minraise a na flopu asi check s tím, že na turnu už byh asi nahodil kdyby soupeř checknul .
      co keby super vsadil?
    • marcabujca
      marcabujca
      Bronz
      Kdyby vsadil tak jdu fold po flopu.
    • 7Influenza7
      7Influenza7
      Bronz
      a nechas si nejakych cca 12BB...nehovorim, ze to uz nie je hratelne, ale je to podla mna zbytocna strata...na flop sa mozeme pozriet, ak sme dobry v postflop hre, co vacsinou hraci sng na microstakes nebyvaju ;) ale tak je to len moj nazor...
    • marcabujca
      marcabujca
      Bronz
      Je to ztrata ale vetsinou to pro tebe bude +EV
    • 7Influenza7
      7Influenza7
      Bronz
      EV+ je aj push...s tym rozdielom, ze push bude EV+ stale, kdezto ked minraisneme, na flope mozeme byt prinuteni urobit dalsie EV+ rozhodnutie nazyvane FOLD a v takom pripade nam je ten EV+ minraise na dve veci...
    • Duncan737
      Duncan737
      Zlato
      Registrace: 09.08.2010 Příspěvky: 3,229
      Ahoj,

15bb push AJo je na facku, jednoduše zabíjíme value. Push je sice +EV, ale že je něco +EV neznamená, že není více +EV cesta, pushnete tady AA? Rovnou pushovat jen proto, že soupeř může někdy klást odpor je úplný nesmysl. Navíc nevím, kdy jsme přišli na to, že soupeř bude callovat ATC, i kdyby, tak je to jen dobře.

Na flopu je to check behind. Máme Ace high, lehce můžeme mít nejlepší kombinaci a cbetem je přetáčíme v bluff, kdy jen těžko budem dorovnávat nějaký soupeřův c/r bluff. Z toho důvodu checkujeme behind a přepočítáváme na turnu.

Pro ty, kdo by rovnou pushovali pre, doporučuju navštívit Bobův coaching ve středu.