[HU] Flop spot fold shove

• acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Villain limpoval weak, ale už jsem poslal opravdu hodně preflop přes jeho limpy, takže tu jsem radši zvolil check ... bet flop měl asi 40% takže jsem šel check/shove (jako standard tady), ale jeho overbet mi jasně říká: "tady fold equity nehledej." tak si nejsem jistý jestli mám dost equity na stack off ... myslím, že se to dá ještě položit ... řekněme 7-8 blindů bych to asi hrál.

Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t20.00/t40.00 Blinds - 2 players - View hand 1477452
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

Hero (BB): t420.00 10.50 BBs
      BTN/SB: t580.00 14.50 BBs

Pre Flop: (t60) Hero is BB with 8 :heart: 6 :diamond:
      BTN/SB calls t20, Hero checks

Flop: (t80) J :diamond: 5 :diamond: 7 :heart: (2 players)
      Hero checks, BTN/SB bets t120.00, Hero folds

Final Pot: t80
      BTN/SB wins t80.00
  • 2 odpovědí
    • QuinnCZE
      QuinnCZE
      Bronz
      Registrace: 29.03.2010 Příspěvky: 280
      Pri velikosti stacku jakou si mel je to za me fold.

Jak si psal, po takovem overbetu si nemyslim, ze by oponent zahodil, navic vetsinou stojis alespon proti top paru nebo fd a tam uz nema smysl riskovat cely turnaj kvuli takhle marginalni hande. Jestli souper casto limpoval, hral bych agresivneji pre a sbiral blindy, shovnul bych az ve spotech, kde bych citil nejakou prevahu.

Ale mozna jsem uplne mimo :)
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      QuinnCZE původně napsal
      Pri velikosti stacku jakou si mel je to za me fold.

Jak si psal, po takovem overbetu si nemyslim, ze by oponent zahodil, navic vetsinou stojis alespon proti top paru nebo fd a tam uz nema smysl riskovat cely turnaj kvuli takhle marginalni hande. Jestli souper casto limpoval, hral bych agresivneji pre a sbiral blindy, shovnul bych az ve spotech, kde bych citil nejakou prevahu.

Ale mozna jsem uplne mimo :)
      Díky za reakci ... jak jsem napsal limp jsem neatakoval tentokrát protože jsem to už udělal hodněkrát tak mě taky může trapovat nebo mě taky docallovat s TJ ... radši přes ty limpy posílám věci jako K2o, Q5o/s ap. než 2 nízké karty, ale samozřejmě záleží vždy na spoustě faktorů ...

jinak nemyslím si že by měl někdy top pair, imo by ho buď slowplayoval nebo by betnul málo a nesnažil by se mě vyhánět takhle z toho potu :)