Aký máte cieľ ?

• chovanj
      chovanj
      Bronz
      Registrace: 28.02.2011 Příspěvky: 691
      Zaujímala by nasledovná vec aký máte cieľ čo sa týka pokru.

Môj cieľ je: sa pokrom odreagovať zabaviť, je mi jedno na akom limite hrám. Rád budujem niečo z ničoho a preto som pred pokrom hrával rôzne online pestovatelské alebo budovacie hry, ktoré ma nesmierne bavili.

Takže aké sú tie vaše ?

1. Je to len zábava.
      2. Chcem zarobit na barak.
      3. Chcem machrovat pri pive
      4. .....
      5. .....
  • 2 odpovědí
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      1. dokazat si, ze na to mam
      2. zarobit vela €€€, aby som to raz mohol hrat IBA pre zabavu :f_cool:

btw: je to dost vseobecna tema, tak by som to radsej presunul do Kolosea alebo Salonku, kde to uvidia aj ti, ktori Cash game sekciu nesleduju. Co ty na to? ;)
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      Z môjho blogu:

Longterm goals

Kde sa chcem vidieť za 1 rok?

:diamond: Za rok hrania sa chcem vypracovať na limit, ktorý mi umožní profit cca 1000USD mesačne (NL50) a tento limit obv porážať

:diamond: S tým že pokeru venujem primerané množstvo času, za ktoré považujem 30-40 hod./week.

:diamond: Súčasne však začnem venovať dostatok času tradingu, aby som po 1 roku bol na burze ziskový a začal akumulovať kapitál (síce offpoker, ale patrí to zo zjavných dôvodov k téme)

..za 3-5 rokov?

:diamond: Za 3-5 rokov bude väčšina môjho cashflow generovaná zo zdrojov mimo hranie pokeru (hlavne trading a investície), v pokeri by som chcel dosiahnuť príjem okolo 2000-3000USD mesačne (NL100 - NL200)

:diamond: Poker by som radšej vnímal viac ako zábavu, preto sa budem snažiť venovať mu dostatok času a úsilia, nie iba pre peniaze, ale hlavne pre pocit zlepšovania sa a prekonávania prekážok (sport-like hobby). V tejto fázi vidím primeraný čas venovaný pokeru 15 - 25 hod./week.

:diamond: Keďže ma zaujíma i svet byznysu, v rámci príležitosti sa možno budem venovať pokerovému byznysu (alebo investičnému, nechám túto tému otvorenú).