Co si myslíte o rakeraces?

• Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Registrace: 11.12.2007 Příspěvky: 1,446
      Ahoj všichni, zajímal by mě váš názor a jestli se účastníte rakeraces?

:diamond: jakých a proč

:diamond: podle čeho je vybíráte

:diamond: jestli se vám povedlo někdy něco z nich vyhrát

:diamond: jakou na ně máte taktiku

:diamond: atd atd

Já osobně je teda skoro "ignoruju" protože to je absolutně mimo můj dosah. :f_p:
  • 3 odpovědí
    • Dodozz
      Dodozz
      Bronz
      Registrace: 22.06.2010 Příspěvky: 302
      Mam podobny nazor ako ty.. viac by som preferoval nejake freerolly,mozno freerolly o vstupy na live eventy namiesto tych rake race.. ale zase pravda je ze ani na jednom som sa doposial nezucastnil :D ..online hram prevazne nl10,nl25 cize sancu sa umiestnit v tych rake races je miziva :rolleyes:
    • RMysak
      RMysak
      Bronz
      Registrace: 08.03.2010 Příspěvky: 111
      Osobně jsem se účastnil jen rake race u William Hillu. Kde jsem se párkrát umístil. Výhodou bylo rozdělení do skupin, které se jinde nevidí. Určitě bych byl pro opakovaní :f_thumbsup:
      edit: nynější platina není za grindění :f_biggrin:
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      jsou větší a menší races.. třeba tento race vám zaručeně vydělá krásné peníze navíc už od 250eur raku za měsíc

Díky tomu racu můžou střední grindeři dosáhnout na skvělý rakeback:

Cornie4ever původně napsal

:diamond: 24h poker

:club: přímý rakeback 30% na 24h poker s možností přepnout na rakeback až 45% díky věrnostnímu VIP programu (vhodné jen pro hráče, jejichž rake přesahuje €2,500 měsíčně)

:club: 24% z naší promo akce pokud narakuješ cca 250eur měsíčně ​

:club: k tomu first depozit bonus 100% až do výše €1,000

:club: další promo akce přímo od herny 24h Poker

:club: sbírání StrategyPoints

Celkově tato nabídka bude odpovídat cca 70%+ rakebacku což je jednoznačně nejlepší nabídka na trhu na Entraction network.
      a jsou i další pěkné races, kde můžou střední regové uhrát příjemné bonusy..

Obecně jsou ale rake races užitečné spíš pro high-volume grindery, kteří hrají vyšší limity a velmi často..

Pro nižší stakes hráče jsou dobré spíš freerolly a další akce kde se rozdávají peníze zadarmo