Prosím o radu ohľadom RAKE

• MGoksi
      MGoksi
      Bronz
      Registrace: 09.06.2011 Příspěvky: 343
      Neznámy hráč s ktorým som si chvíľku písal mi odporučil stránku , kde by som mal získať rakeback. Neviem na koľko je tento zdroj dôveryhodný a preto prosím o radu, či máte nejaké skúsenosti a teraz nechcem vôbec reklamovať so stránkou s názvom edit: DELETED BY CORNIE bodka niečo , ked si to dáte do googlu nájde vám to, dakujem za pomoc.
  • 7 odpovědí
    • MGoksi
      MGoksi
      Bronz
      tak mi aspoň povedz cornie či ten web poznáš a či to nie je nejaký fake, ked už si to zmazal mi nikto nepomôže :f_frown:
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
      Registrace: 04.10.2009 Příspěvky: 5,202
      Ahoj,

takové věci sem nesmíš psát, je to proti pravidlům fóra. Každopádně tě ale mohu ujistit, že pokud nechceš dělat nic nelegálního a nechceš mír problémy s cashouty peněz, měl bys využít nabídek PS co zde jsou.
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      v 99% procentech se jedná o nedůvěryhodné nabídky.. proto jsem vymazal jméno stránky

navíc PokerStrategy.com garantuje nejvýhodnější nabídku na trhu - viz PokerStrategy.com politika bonusů a výhod.

více informací rovněž tady - PokerStrategy.com nejlepší podmínky pro hráče
    • MGoksi
      MGoksi
      Bronz
      Dobre díky chalani , ja viem ,že také veci sem nemám dávať ,ale nemal som sa ako inak spýtať . Tak dakujem za promtné reakcie a téma môže ísť lock ,alebo to vymaž dík :f_grin:
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
      Registrace: 04.10.2009 Příspěvky: 5,202
      edit: na již smazané stránce jsou nelegální dealy, znám ji, opravdu nejlepší nabídky jsou zde u nás, zbytek nabídek jinde má VŽDY nějaké veliké ALE.
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      MGoksi původně napsal
      tak mi aspoň povedz cornie či ten web poznáš a či to nie je nejaký fake, ked už si to zmazal mi nikto nepomôže :f_frown:

poznám více stránek které přivedly spoustu hráčů do problémů - nevyplacený rakeback, ztracené bankrolly.. pak všichni přišli s pláčem prosit o pomoc k nám na forum.. některým hráčům jsme dokázali pomoct přes kontakty na herny a networky, některým z nich ne..
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      MGoksi původně napsal
      Dobre díky chalani , ja viem ,že také veci sem nemám dávať ,ale nemal som sa ako inak spýtať . Tak dakujem za promtné reakcie a téma môže ísť lock ,alebo to vymaž dík :f_grin:

není třeba mazat, od toho tady forum je, abyste se mohli zeptat.. třeba bude zajímavé i pro ostatní.. takže nemažu, ale téma zamykám, všetko důležité už bolo povedané.. pozor na to, at nenaletíte podvodníkům + přes nás stejně dostanete dokonce lepší (a poctivě fungující) podmínky než tyto ilegální stránky inzerují.. pokud se chcete poradit, tak info o našich nabídkách a výběru herny - Poradíme vám kde hrát