V kolik chodíte spát?

• Hlasování
    • V kolik chodíte spát?

• 52
        0,00-0,59
        26%
      • 37
        23,00-23,59
        19%
      • 36
        1,00-1,59
        18%
      • 23
        22,00-22,59
        12%
      • 20
        4,00 a později
        10%
      • 16
        2,00-2,59
        8%
      • 11
        3,00-3,59
        6%
      • 3
        2100-21,59
        2%
      Celkem: 198 Hlasy
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,223
      Dneska se dostávám neobvykle brzo do postele, už v 1,30 =) :f_love: A rád bych se naučil chodit spát nejpozději v 2,00 aby se mi ráno lépe vstávalo..

Tak mě napadlo, jak jste na tom vy? V kolik chodíte spát a v kolik ráno vstáváte? Jsem docela zvědavej...

Přidal jsem i hlasování :s_cool:

:diamond: (za mě odhlasováno 2,00 - 2,59 s tím že často je to i později ale to už mi fakt hodně nesvědčí.. mezi druhou a třetí je ok, ale raději bych se posunul mezi první a druhou ráno.. vstávám v 9,50)

btw - Dobrou noc! Jdu spát :s_love:
  • 65 odpovědí
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Coach
      Coach
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,773
      Ja v poslednej dobe okolo 2-3. Vstávam o 10. Ale rád by som sa vrátil do čias, kedy som šiel spať pred polnocou a o 8 ráno už strašil. :f_cry:
    • Darthrider23
      Darthrider23
      Bronz
      Registrace: 24.06.2011 Příspěvky: 841
      Průměrně 2.00-3.00 - naštěstí když tak koukám na výsledky tak se moc stydět nemusím :f_biggrin:
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Platina
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,302
      Nejhorší na tom je, že já mám problém se vstáváním a je jedno jestli jdu spát v deset nebo ve dvě, a spím 6 nebo 12 hodin, protože ať už vstanu kdykoliv, je ze mě minimálně půlhodiny totální zombie...

Jinak hlasoval jsem 1-2, takže teď půjdu poslušně spát.

Dobrou noc, strýčku Fido...
    • villnius
      villnius
      Bronz
      Registrace: 09.07.2011 Příspěvky: 474
      Poslední dobou, co se pokeru věnuji fakt hodně, chodívám spát nejdřív ve 3:30, průměrně však tak v 5:45? Docela šílený, btw vstávám mezi 12-15h podle potřeby. Závidím vám vaše "normální" režimy :D
    • Darthrider23
      Darthrider23
      Bronz
      Registrace: 24.06.2011 Příspěvky: 841
      Ic3g3org3 původně napsal
      ... ať už vstanu kdykoliv, je ze mě minimálně půlhodiny totální zombie...
      JJ taky ráno startuju jak Windons98 po 3 letech bez reinstalace :f_biggrin: Ještě že chodí žena do práce a nemusí na tyhle restarty koukat :f_biggrin:
    • AAgrandmAA
      AAgrandmAA
      Bronz
      Registrace: 06.04.2009 Příspěvky: 19
      výborné téma.. v poslední době s tímhle taky bojuju každý, ale fakt úplně každý večer :) ) Hlavně ráno si pak vždy říkám, že dneska už nejpozději v jednu a ne ve tři nebo čtyři :) Docela se děsím toho, až za rok budu muset nastoupit asi do práce... zlatá vysoká 1x týdně škola odpoledne a hotovo :)
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      Par dni som skusal ist do postele pred polnocou a od osmej byt hore, ale neoplatilo sa mi to. Traffic dopoludnia je na zaplakanie, tesne po obede este horsi, takze sa od zajtra vraciam ku klasickemu rezimu: do postele medzi 3-4am a vstavam 8 hod po zalahnuti (realne 8.5-9^^). Do konca roka to snad stiahnem na 7-7.5 hod, ale bude to boj...
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Registrace: 10.11.2010 Příspěvky: 2,977
      Já vždy chodím spát do půlnoci a ještě nikdy jsem to neporušil

:D :D :D :D
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
      Registrace: 04.10.2009 Příspěvky: 5,202
      Chodím spát většinou ve dvě a vstávám cca v šest, moc dobrý vliv to na mě asi nemá :f_mad:
    • Pokrovec
      Pokrovec
      Bronz
      Registrace: 07.01.2010 Příspěvky: 773
      Ja ked nehram poker tak pred 12 ale ked hram tak okolo 2-3 ... a to musim uznat rano je radost kedze vstavam 7:30 :(
    • SuperTrpaslik
      SuperTrpaslik
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 118
      Většinou mezi 0.00-1.00. Vstávám cca v 5.00 a hurá do práce. No a než se ráno nastartuju tak to asi tak půl hoďky trvá. :D
    • Frajerlada
      Frajerlada
      Bronz
      Registrace: 29.12.2010 Příspěvky: 350
      Přes týden 22-23, protože v 6 hodin vstávám. Pátky a soboty kolem té 2 ranní, když je turnaj tak i ve 4 :-)
    • schiyza
      schiyza
      Bronz
      Registrace: 10.04.2011 Příspěvky: 2,250
      Hodně dobrý téma :-) Shrnu v odrážkách:

:diamond: target: till 24:00
      :diamond: reality: 24:00 - 1:30
      :diamond: impact: Zombie effect after wake up - 30 min
      :diamond: wake up: 6:45
      :diamond: wish: till 24:00 :D

Message: každý večer si říkám, že už půjdu spát do půlnoci. Každou půlnoc si říkám, že se mi vlastně ještě ani nechce spát a že ty ryby to tam sypou, tak nemůžu okrádat rodinu a jít do postele. Kždé ráno si říkám, jak jsem blbej :f_biggrin: Vidím, že s tím tady bojuje skoro každý (kromě snad frajera Ládi, kterému tímto dávám najevo svůj obdiv).

Question: Máte pocit, že nedostatek spánku ovlivňuje vaše myšlení? Já to na sobě cítím, vím, že když nejsem svěží, nemyslí mi to tak dobře.
    • BerrySnake
      BerrySnake
      Bronz
      Registrace: 17.05.2011 Příspěvky: 265
      Tak vidím že nejsem jedinej kdo má plán takový a realitu jinou.... :)

Vždy chci jít spát nejpozději o půlnoci a nikdy to není dřív, než něco mezi 1 - 2 hodinou a vstávám do práce v 6:30.
      Z práce dorazím domů cca v 18 hodin, věnuji se malé než jde v 20:00 spát, potom pojím a hurá věnovat se pokeru(herní stránce, teorii studuji tu v práci, ale psssst :) ).
      Čtvrtky teď navíc obohatím sledováním tréninku s Duncanem(aspoň jeden trénink který mohu sledovat z časových důvodů)

Dávám tomu maximum co mohu, protože jestli jednou skončím v současné práci, chci zkusit poker naplno aspoň 1 rok a pokud by to šlapalo, už bych jinou práci nehledal... ;)
    • BerrySnake
      BerrySnake
      Bronz
      Registrace: 17.05.2011 Příspěvky: 265
      schiyza původně napsal

Question: Máte pocit, že nedostatek spánku ovlivňuje vaše myšlení? Já to na sobě cítím, vím, že když nejsem svěží, nemyslí mi to tak dobře.
      U mě je to podobné, ale asi ani né tak v myšlení jako spíš v netrpělivosti. Cítím že jsem unavený hlavně koncem týdne (čtvrtek pátek), kdy mám za sebou několik nocí jen se 4 hodinovým spánkem. No a když se to spojí s tím, že nechodí karty a jsem netrpělivej, tak pozoruji že více otvírám svoji range... Ale už se s tím snažím prát a musím se to naučit zvládat.
    • Plevi
      Plevi
      Bronz
      Registrace: 24.07.2011 Příspěvky: 40
      Schválně komu se stalo, že jste hráli pokera a najedou za vámi začalo venku svítat a začali zpívat ptáci :) . V tu chvíli si řeknu a ku :diamond: va za světla neusnu... a jdu spát :f_p: al jistě to většina z vás zná

Jinak spaní se plánuje podle herny, na poker heaven si ve 2 ráno nezahrajete více, jak 2 stoly a někdy ani to ne :(

Ranní boj jestli jít na přednášky nebo raději zůstat v posteli statečně prohrávám zatím :f_biggrin: , ale ono se to zlepší časem :)
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Registrace: 11.12.2007 Příspěvky: 1,446
      No já mám asi možná trošku problém se spaním. Chodím spát nejdřív o půlnoci a mám problém vstát dýl jak v 8 hodin ráno.

Docela jsem za to rád ale čím jsem starší, tím větší mám "obavy" z kvality spánku a přidruženejch věcí. Proto si před spaním dávám horký kakao atd aspoň a polsouchám nějaký rady co nedělat před spaním)

Často ale jdu spát třeba kolem 3. ráno a dýl (hodně pozdě vnoci a hodně brzo ráno kdy "lidi" spí se mi moooc dobře čte apod - je prostě klid) a to si pak pospím taky tak maximálně do jedenácti.

Po obědě jsem nevstal snad od střední školy kdy jsem se někde totálně v pátek nach*al :D
    • valec86
      valec86
      Bronz
      Registrace: 19.06.2011 Příspěvky: 34
      Po ránu vypadaj všichni jak zombíci. :O Snažím se spát denně alespoŇ 8 hodin A spát se snažím jít kolem 12.Pokud však hraju turnaj a dostáváme se do finální fáze tak je jasný, že to nezabalím ve 12. Jak jsem hrál 1mil. garanci tak se začínalo v 20 00 a končilo na druhý den v 7 ráno takže, pokud to člověk myslí opravdu vážně měl by se před takovýma dlouhýma hrama den předtím vyspat, popř. odpoledne. :s_zZz:
    • vajakub
      vajakub
      Stříbro
      Registrace: 26.06.2010 Příspěvky: 225
      Koukám, že mám úplně opačný problém než všichni ostatní...rád bych vydržel třeba do 1:00 nebo i dýl, ale většinou jsem už kolem desátý večer úplně tuhej a mám co dělat, abych vydržel ještě aspoň hodinku...u pokeru to celkem jde a vydržím se i soustředit, ale jakmile nehraju (a koukám třeba na film, seriál, čtu si, učím se...prostě dělám cokoli doma - venku kupodivu problémy nemám :D ), tak je hotovo...přitom ráno vstávám kolem 8, takže nějakým deficitem netrpím...snažím se s tím něco dělat, protože mi příjde, že večer (tak od 18 do těch 21-22) funguju úplně nejlíp a všechno mi jde rychleji od ruky...tak by bylo fajn tenhle interval ještě o kousek protáhnout :)