/200 ITM A9s vs re-steal

• s0cru3l
      s0cru3l
      Zlato
      Registrace: 03.03.2011 Příspěvky: 4,011
      PokerStars - $5.24+$1.31+$0.45|100/200 NL (9 max) - Holdem - 3 players
      Hand converted by PokerTracker 3

BB: 3,205.00
      Hero (BTN): 3,010.00
      SB: 7,285.00

SB posts SB 100.00, BB posts BB 200.00

Pre Flop: (300.00) Hero has A:heart: 9:heart:

Hero raises to 400.00, SB raises to 7,285.00 and is all-in, fold, fold

soupeř reg, jehož výsledky každý obdivuje - pLayersvk
      staty: 16/15 (130) 3bet 2/16 nefiltrované

Jsem v ITM, tak bych si teoreticky mohl dovolit nějaký ten gamble.
      Potřebuji equity zhruba 52% a nedokáži odhadnout jeho range.
      Kolik si myslíte, že by tu mohl pushovat?
  • 15 odpovědí
    • 7Influenza7
      7Influenza7
      Bronz
      Registrace: 26.04.2011 Příspěvky: 48
      zalezi ake mal na teba staty :D
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Zlato
      16/14/ at to steal 38 (130)
    • 7Influenza7
      7Influenza7
      Bronz
      on ako bigstack tu bude na teba tlacit s kadecim :) on bude vyuzivat to, ze nechces vyletiet na tretom mieste a budes hrat opatrne...proti nemu by som nechcel hrat :) ale keby som musel, tak push/fold...neminraisoval by som to
    • marcabujca
      marcabujca
      Bronz
      Registrace: 17.06.2011 Příspěvky: 350
      Pushem s A9s s 15 BB by si určitě nic nezkazil. Nicméně po tom minraisu moc nevím co udělat, protože se neorientuji v problematice KOček, mohl by se vyjádřit sám PLayersvk ;) Ale jsem přesvědčený, že jeho range tu bude velice loose a určitě ji budeš dominovat. Myšlenka, která mě napadá je callnout s tím, že si pravděpodobně favorit a bud vyletíš na vyplaceném 3. místě nebo se dostaneš na chiplead a budeš moct tlačit na ostatní (navíc je v KO velice důležité pokrývat ostatní podle mě). Takže mi to vychází jako snap call, ale KO nehraji tak nevím ;)
    • strategic12
      strategic12
      Bronz
      Registrace: 05.06.2011 Příspěvky: 2,465
      Súper je reg, teba on považuje za rega. Myslím, si že sb ti pripisuje Nash range 16.3%, 33+ A8s+ A5s-A2s ATo+ K9s+ KJo+ Q9s+ JTs. On zase môže mať tú calling range 6.3%, 77+ AJs+ AQo+. To na potrebnú equity nevydá. :)
    • marcabujca
      marcabujca
      Bronz
      Podle mě ti připisuje daleko více loose range a taky bude o hodně více repushovat. Něco jako 33+ A7o+A3s+KTs+ vhledem k tomu, že je regular a snaží se co nejvíce tlačit na zbývající hráče. Callnout s A9s ještě s přihlédnutím k tomu, že je zde výhodné udělat i EV- call je ok.
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Zlato
      No právě, že jsem ho zatím neviděl hrát moc agro. I když na bubble nebyl BS a ITM k tomu ještě moc příležitostí neměl.
    • Zajic
      Zajic
      Bronz
      Registrace: 30.12.2009 Příspěvky: 346
      předpokládám že důvod tvýho minraisu je ten že na re-push to složíš, takže bez velký matiky je asi důvod Tvojeho foldu jasný
    • marcabujca
      marcabujca
      Bronz
      Zajic původně napsal
      předpokládám že důvod tvýho minraisu je ten že na re-push to složíš, takže bez velký matiky je asi důvod Tvojeho foldu jasný
      To co si napsal mi připadá jako blbost. Minraise s takovým efektivním stackem je ok nezávisle na tom jakou máš handu, tzn. dělal by to i s AA.
    • Zajic
      Zajic
      Bronz
      Registrace: 30.12.2009 Příspěvky: 346
      marcabujca původně napsal
      Zajic původně napsal
      To co si napsal mi připadá jako blbost. Minraise s takovým efektivním stackem je ok nezávisle na tom jakou máš handu, tzn. dělal by to i s AA.
      Pravda, ještě máš něco behind
    • 7Influenza7
      7Influenza7
      Bronz
      marcabujca původně napsal
      To co si napsal mi připadá jako blbost.
      mne zase nie...v podstate sa za tym jeho prispevkom skryva kusisko pravdy...

drzime A9, akcia sa dostane k nam, rychlo minraisneme do rega a ked nam tam posle plnu, tak nevieme, co robit...ale minraise bol urcite +EV, nie?! tak kde je chyba? chyba je v tom, ze nerozmyslame! keby sme rozmyslali o krok dopredu a mali urcity plan ako zahrat ruku, tak s tym nemame problem...pushneme to do neho a vieme, ze nas dorovna mozno v 10-15% pripadoch, inak nam to zlozi a este vieme, ze ked nas dorovna, pri najhorsom mame este 20% sancu na vyhru...takze si mozeme vybrat medzi jednoduchou hrou, ktora je +EV, alebo medzi minraisom, ktory je mozno +EV(nechce sa mi to pocitat), ale po tahu supera sa zmeni na extra hranicnu situaciu...tym nechcem povedat, ze minraise je zly, ale v takom pripade treba vediet, co urobime ked super zareaguje tak alebo onak...
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Zlato
      influenza, ty hraješ taky KO? Jestli jo, tak bychom si o tom mohli pokecat.
    • 7Influenza7
      7Influenza7
      Bronz
      jj hram, ale nezda sa mi fer kecat o tom s ludmi...ked clovek, od ktoreho sa to ucim hrat nechce sam odovzdat "tajomstvo uspechu"... odo mna by to bolo netaktne...urcite vies, co chcem povedat...sorry
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Zlato
      Já to chápu, ok.
    • Duncan737
      Duncan737
      Platina
      Registrace: 09.08.2010 Příspěvky: 3,229
      Ahoj,

hrál bych raise/call. Hodně samozřejmě záleží na soupeřově rangi, která se odvíjí od toho jak vidí tebe. Ale pokud jsi schopný zahodit A9s, tak do tebe může restealovat velmi, velmi loose, nemyslím si, že by jeho range byla nějak tight. Takže si můžeme dovolit callovat.