[HU] Delayed cbet line

• 2 odpovědí
    • BOBOsvk
      BOBOsvk
      Bronz
      Registrace: 14.02.2010 Příspěvky: 2,505
      toto mi pride OK, dost kingov bude betovat uz flop J ta raisne na turne vzhladom na tie draws a na rivery holt poklada 10 abo ten misnuty draw :)
    • acceleration123
      acceleration123
      Platina
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      BOBOsvk původně napsal
      toto mi pride OK, dost kingov bude betovat uz flop J ta raisne na turne vzhladom na tie draws a na rivery holt poklada 10 abo ten misnuty draw :)
      Myslíš, že by donkoval Kinga ? Vlastně možná jo, tenhle flop totiž často checknu behind ... anyway k mojí line: flop ck mi přijde úplně stnd, flop ho super mega hituje, delayed cbet tu používám relativně často, podle karty na turnu a co udělá bla bla ... turn - J betne, kinga betne, i tu Qx může často betnout jako semibluff, T checkne pro pot control ...

Na riveru bohužel villain zjišťuje, že jeho desítka je už betcenná :D ... a Q high na hero call nemá kvůli turn play (ve většině případů) IMO.

EDIT - anebo může mít Q high vlastně .. nemusí to být ten typ hráče co bude auto donkovat turn když checknu flop back ... přesto nemyslím, že bude často herocallovat Q high na riveru ..

Navíc já v pohodě můžu repovat toho Jacka, kterého takto budu hrát skoro vždy .. handy jako J9 a nižší, JQ ...

EDIT - add ... a nebo jak jsi napsal, by s Jx šel pro c/r na turnu ...