trochu lepší žetony

• cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      Registrace: 10.05.2011 Příspěvky: 1,315
      Ahoj kluci,

potřebuju poradit. Sháním pro známou žetony na poker, které chce dát svému manželovi jako dárek k narozeninám. Doteď žádný problém.

Jenže problém je, že chce něco lepšího, než běžné plastové žetony. Pan manžel je totiž členem nejužšího vedení jedné poměrně dost velké české firmy a poker chodí hrávat právě s těmi všemi řediteli, co jsou v tom vedení taky. Takže to chce něco už trochu lepšího.

Problém je ten, že všechny online obchody co jsem našel, měly žetony jen z plastu a nejdražší by vyšly v kompletní sadě za 2000 a já potřebuju nejméně za dvojnásobek a pokud možno hliněné, keramické nebo z čeho se vlastně ty lepší vyrábějí. Prostě něco na čem by šlo poznat, že se ženuška trochu snažila :-)

Víte o nějakém online obchodě, kde se dá sehnat tohle trochu lepší zboží,než jsou jen ty příšerné žetony Ocean, Las Vegas apod. s "laserovým" potiskem ?

Nebo ještě lépší by byl nějaký kamenný obchod v Brně nebo okolí, kde tomu rozumí a může si tam sama zajít a tam jim poradí?

Díky za vaše tipy
  • 9 odpovědí
    • Diametroz
      Diametroz
      Bronz
      Registrace: 06.07.2011 Příspěvky: 885
      http://www.pokerstyle.cz/product-wpt-official-tournament-poker-set-300-code-0128-POS-131209.html

http://www.pokerstyle.cz/product-192-perletovych-zetonu-v-plastovem-boxu-code-0106-POS-121209.html

mě by se líbil ten WPT :D

nebo ještě si může potisknout vlastní žetony :) a udělat si to sama celé :)
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      To není úplně to co bych si představoval.

Zapomněl jsem napsal, že by tam měla být možnost, že bud to bude bez hodnot. Nebo s hodnotami ale můžu si je poskládat sám. Problém přednastavených kufříků je ten, že jsou skládány spíše turnajově a nebo je to takový kočkopes mezio cash a tourney a nedá se s tím pořádně hrát ani jedno.

Perleťové jsou hnusné jak noc :)

Vlastní potisk není taky něco co bych si představoval, protože to dopadne zase jen jako nálepka a to můžu rovnou koupit Oceany :) Navíc se tím jen zvyšuje cena žetonů a kvalita zůstává a já chci mít vyšší cenu ale zdůvodněnou kvalitou a materiálem.
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      Registrace: 09.01.2011 Příspěvky: 3,485
      čau, na pár vteřin jsem kvůli tobě zapnul google a hned druhý odkaz byl tohle : http://gambleshop.shop5.cz/cz-kategorie_67857-2-chipsets.html.....viděl jsem tam i sadu keramických žetonů za 6 litrů, a to jsem jen na druhé stránce, takže se to zkus projít a třeba něco vybereš....
    • Zajic
      Zajic
      Bronz
      Registrace: 30.12.2009 Příspěvky: 346
      Tydle už sou celkem stylový a decentní
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      06Mike06 původně napsal
      čau, na pár vteřin jsem kvůli tobě zapnul google a hned druhý odkaz byl tohle : http://gambleshop.shop5.cz/cz-kategorie_67857-2-chipsets.html.....viděl jsem tam i sadu keramických žetonů za 6 litrů, a to jsem jen na druhé stránce, takže se to zkus projít a třeba něco vybereš....
      no nevím co jsi do toho google zadal ty, ale já jsem proklikal celé dvě první strany a nenašel jsem nic :)

To není o tom, že bych neuměl googlit, ale o tom, že to chci řešit osobnější cestou, ve stylu že mi doporučíte nějakou stránku s kterýma máte osobní zkušenosti a byky jste s němi spokojeni, ne že zapnete googlu a zkopírujete mi první odkaz.

V každém případě díky, doma na to to mrknu, jestli se tam dá něco poskládat.

Ještě bych třeba uvítal, pokud by někdo k obchodu třena i doporučil konkrétní chipy, které už třeba měl v ruce a dobře se mu s němi hrálo. To by bylo úplně nejvíc.
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      Zajic původně napsal
      Tydle už sou celkem stylový a decentní
      Tyhle už jsou fakt luxusní, ty bych si nechal líbit. Ale u nich už vyjde standardní kufřík na minimálně 11 tis. Manžílek je ředitel, žena je na mateřské :)

Představovala by si něco do 6 tis. zřejmě to není jediný dárek co by mu chtěla dát :)

Podle toho co mi tu posíláte, tak s keramikou jsem asi přestřelil :) To co chci je "clay chips", nevěděl jsem, že je rozdíl mezi hlínou a keramikou a špatně jsem se vyjádřil. Jinak už jsem našel i set 500 žetonů za 28000 :)

Prostě nechci aby byly z klasického ABS plastu, nebo jak se ten materiál jmenuje.
    • jarikurijari
      jarikurijari
      Global
      Registrace: 24.06.2011 Příspěvky: 84
      zkus tento odkaz http://www.nir.cz :f_biggrin:
    • AAdrobekAA
      AAdrobekAA
      Bronz
      Registrace: 21.06.2011 Příspěvky: 42
      voe darek pro sefa za bura, to uz je pekny. jen aby nezacal premyslet jestli neplati moc, kdyz dostane zetony za takovej ranec :D idealne kup peknej kurfrika a na zetonech se domluv nekde s nakym floormanem, napr. zetony cardu nebo showdownu zarucene nikde na eshopu nekoupi, takze pecka darek
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      Ten dárek mu chce dát jeho manželka. A ta taky asi meměla špatný plat, protože dělala ve firmě tiskovou mluvčí a je to fakt velká firma, určitě ji znáš. Mě se jen ptá, protože o mě ví, že poker hraju a že vlastním žetony a tudíž asi vím co v tom kufru má být, aby si mohl zahrát cashovku s kumpány.

Jinak můj ředitel to přímo není, jsem podřízený jeho kolegy s top osmičky ředitelů (nad sebou už mají pouze generálního)a to ještě mám mezi ním a mnou jednu vedoucí :)

Ad Showdown. Nevím v jakém hraješ ty, ale my tady v Brně hrajem turnaje s žetony co se dají běžně koupit za 1900 a cashku s sice obrandovanými, ale zase s obyčejného plastu.

Plus si nemyslím, že by floorman jen tak prodal jejich obrandované žetony, když se u nich dají pak proměnit zpátky na peníze. Běžně když jdu na turnaj a nemají dost drobných nazpátek, tak mi vrací právě v těch žetonech.