[HU] Line against donkbet vs thinking

• acceleration123
      acceleration123
      Platina
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Villain byl TAG, docela často 3betoval, i když ne nějak extreme, mozek měl ... Flop - nemyslím si, že by tento hráč donkoval 5ku nebo 6ku, kdyby měl flushdraw se dvěma overs tak imo půjde spíš pro check/raise a get it in, i když tento flop proti němu můžu často checknout back, ale stejně má tolik equity, že mu nemusí ani vadit když to bude check/check a vidět turn ... to samé platí pro nějaké combodraws ... tzn. jeho range může být dle mého názoru nějaká osmička, která mě právě nechce nechat checknout behind, nebo (semi)bluff s weak draw, gutshots (J7-K7), popř. nějaká 4ka i když nevím kterou 4ku by calloval preflop ... na turnu přišla celkem zajímavá karta a když dal 2nd donk do mě tak jsem docela přemýšlel o foldu, ale nakonec jsem se rozhodl pro call, protože si myslím, že z jeho pohledu já můžu mít často nějaký random float s overkarts a snažit se mu to sebrat na turnu, tak si myslím, že trips už by mohl často checknout a dát mi šanci zkusit nějaký bluff - navíc se totiž moc nemusí bát toho, že já bych ho outdrawnul na riveru, protože kdybych měl FD s overs tak raisnu flop; a z těch osmiček co má v rangi tam často bude mít i open ender, takže nemá důvod se bát dát mi freecard (může mít v preflop flatting rangi věci jako 87, 89 ..) Samozřejmě někdy tu 8ku bude mít ale častěji bych to spíš viděl na tu weak draw (bluff) ... právě z toho důvodu že tím jeho barelem na turnu z jeho range imo vypadává docela dost těch 8x

Takže toto je můj range assignment a jsem zvědavý co mi k tomu napíšeš Bobo :D

Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t10.00/t20.00 Blinds - 2 players - View hand 1483865
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

Hero (BTN/SB): t420.00 21 BBs
      BB: t580.00 29 BBs

Pre Flop: (t30) Hero is BTN/SB with 5 :heart: J :spade:
      Hero raises to t40, BB calls t20

Flop: (t80) 5 :diamond: 6 :diamond: 8 :heart: (2 players)
      BB bets t40.00, Hero calls t40

Turn: (t160) 8 :spade: (2 players)
      BB bets t100.00, Hero calls t100

River: (t360) Q :club: (2 players)
      BB checks, Hero checks
  • 2 odpovědí