BLOG: Bojty z 5$ na 10K$ (HU CG)

• 1Bojty
      1Bojty
      Bronz
      Registrace: 08.10.2011 Příspěvky: 8
      Ahoj chtěl bych vám představit můj nový blog kde se pokusím ze získaných 5$ udělat v nějakě době vytoužených 10K$ (neboli Cornieho challange bez nuly)

Nejprve bych se měl asi představit :D . Jmenuju se Petr Bojtár, je mi čerstvě 18 let a studuju 3 ročník technicko-automobilní školy. Poker hraju asi 3 roky stím, že sem prošel snad všemi no deposit bonusami a žadný nedokázal rozmonožit :D . Bohudík mi bylo nedávno 18 let tak sem se hned regl přes pokerstrategy a získal 50$, bohužel se mi na NL2 fullringu nedařilo (malý vzorek) tak sem udělal hloupoust, která mi můj bankroll pohřbila. ale aspoň sem zjistil co mě baví a čemu se chci opravdu věnovat. Mimochodem ta hloupost byla NL50 Heads up.

Bohužel sem ztratil všechny data a grafy, který sem chtěl upnout tak vám to řeknu ve zkratce:
      NL2 - stálá tendence dólů až do mínusu cca 13$ po 4K handách.
      NL50- menší hotrun dokázal sem proti špatnému hráči udělat asi 150$. po dalších hrách s jinými hráči sem se dostal až přes 200$ pak sem si já tupec sedl k borcovi co je v plusu 12K$ a vše sem mu odevzdal.

Jak sem říkal získal sem 5$ od poker site xxx. Tudíž bych to nijak nehrotil a šel hned k cílům co bych chtěl splnit a prosbám k vám.

Herna mi musí hodně pomoct, přeci jenom mám 2.5 buyinů :D .

:club: Nahrát aspoň 5K hand do měsíce (pravděpodobně hraním 1 stolu)
      :club: Studovat články ohledně HU.
      :club: Naučit se s Hudem
      :club: Hlavně rozmožit peníze :D

a menší prosby na vás:

:diamond: Pokud vlastníte nebo víte o nějakém článku, knize, videu ohledně strategie HU tak sem sním.
      :diamond: modlete se za hernu :D

BTW podporuje elephant xxx hernu?
  • 2 odpovědí
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      Ahoj :)

zajímavá historie a zkrátka každý z nás má za sebou nějaký ten "hloupý" shot na limity uplně mimo roll. Důležitý je včas se zastavit a už to víckrát neudělat.

Chvilku jsem nechápal, co myslíš tím názvem herny xxx :s_ugly: Jelikož je to herna, kterou PS.com nepoporuje, tak ji nebude podporovat ani Elephnant, co by program vyvinutý od PS.com. (btw. musel jsem ti smazat název herny, jelikož není mezi hernami, které podporujeme a tudíž porušuje Principy našeho fóra)

Zároveň mi to přijde jako extrémní shot s 2BI a je to vyloženě gambling. Nechceš si spíš depositnout na některou z námi podporovaných heren a se správným bankroll managementem se zapojit do Cornieho výzvy?

O HU cash game bude mít couching BoboSVK tuhle středu (běžný HU SnG regulár, ale tenhle couching bude výjmečný, sám se už těším :) ) Pro bližší info koukni sem
    • 1Bojty
      1Bojty
      Bronz
      Registrace: 08.10.2011 Příspěvky: 8
      Hucas původně napsal
      O HU cash game bude mít couching BoboSVK tuhle středu (běžný HU SnG regulár, ale tenhle couching bude výjmečný, sám se už těším :) ) Pro bližší info koukni sem
      BOMBA moc díky :)