/30 AKo preflop

• s0cru3l
      s0cru3l
      Black Member
      Registrace: 03.03.2011 Příspěvky: 4,015
      PokerStars - $6.45+$0.55|15/30 NL (9 max) - Holdem - 9 players
      Hand converted by PokerTracker 3

BTN: 1,080.00
      SB: 840.00
      BB: 1,470.00
      UTG: 1,590.00
      Hero (UTG+1): 1,550.00
      MP: 1,380.00
      MP+1: 2,095.00
      LP: 2,060.00
      CO: 1,435.00

SB posts SB 15.00, BB posts BB 30.00

Pre Flop: (45.00) Hero has A:diamond: K:club:

fold, Hero raises to 90.00, fold, fold, fold, CO raises to 210.00, fold, fold, fold, fold

22/0 (9)

Nechtěl jsem se dostat do nějaké šlamastiky a tak jsem volil rovnou fold. Jak byste to hráli vy?
  • 7 odpovědí
    • strategic12
      strategic12
      Bronz
      Registrace: 05.06.2011 Příspěvky: 2,468
      Na nízkych limitoch do $3 by som sa držal tabuľky. Ak súper za nami raisne, pokračujem s AKo a idem all-in. :)

V tomto prípade nemám dostatok hand v štatistike. Ak by som ich mal, proti tight hráčovi by som zložil.

Ak by na týchto turbách bolo všeobecne veľa zlých hráčov, tak pushnem. Inak zložím.
    • marcabujca
      marcabujca
      Bronz
      Registrace: 17.06.2011 Příspěvky: 350
      Fold se mi tu líbí. Callnout OOP to podle mě nemůžeme a pushnout v prvním levelu je tu určitě špatné. Samozřejmě proti nějakému maniakovy je push na místě ale do tight hráče fold.
    • marcabujca
      marcabujca
      Bronz
      Registrace: 17.06.2011 Příspěvky: 350
      Na druhou stranu zase máme ods skoro 3:1. Takže by se dal udělat i call a pokud trefíš TPTK, tak se snažit dostat všechno do potu, do AA nebo KK se netrefíš tak často.
    • TheBoxerman
      TheBoxerman
      Bronz
      Registrace: 12.09.2011 Příspěvky: 185
      Zvolil bych určitě call. V případě že tě to netrefí zkusit nějaký malý raise a zkusit soupeře donutit složit, nebo checknout a na následný raise složit. Myslím si že ten CO bude držet většinou mnohem horší handu než ty a stačí aby tě flop trefil a pěkně ho obereš .)
    • Shikamaru917
      Shikamaru917
      Bronz
      Registrace: 10.04.2010 Příspěvky: 3,900
      strategic12 původně napsal
      Na nízkych limitoch do $3 by som sa držal tabuľky. Ak súper za nami raisne, pokračujem s AKo a idem all-in. :)

V tomto prípade nemám dostatok hand v štatistike. Ak by som ich mal, proti tight hráčovi by som zložil.

Ak by na týchto turbách bolo všeobecne veľa zlých hráčov, tak pushnem. Inak zložím.
      Nesuhlasim, tabulky niesu vsetko a netreba sa drzat striktne tabuliek, kedze nebereu do uvahy vela inych vaktorov ;-)

Pred flopom by som to callol a snazil sa hrat podla flopu :) Ale ani fold tu nebude vylozene zly :)
    • Duncan737
      Duncan737
      Zlato
      Registrace: 09.08.2010 Příspěvky: 3,230
      Ahoj,

AK je standardně raise/fold, bez hodně loose readů. Tady soupeř vsadil dost málo, takže by se to dalo ještě callnout a zahrát nějaký fit or fold. Ale určitě bych si to neosvojoval jako defaultní lajnu.
    • joehovado
      joehovado
      Stříbro
      Registrace: 16.03.2010 Příspěvky: 371
      Duncan737 původně napsal
      Ahoj,

AK je standardně raise/fold, bez hodně loose readů. Tady soupeř vsadil dost málo, takže by se to dalo ještě callnout a zahrát nějaký fit or fold. Ale určitě bych si to neosvojoval jako defaultní lajnu.
      Mě se tu taky ten call celkem líbí, jsme OOP když trefíme flop budem tahat value pokud ne vzdáme handu, ale záleží to podle situace a hráče. Pokud tam bude nit a budu mít na něj nějaké vzorek 3b range, tak bych to asi vzdal pokud jsem neměl loose image.