Blog Of Mystery Player

• CZECHSHARK
      CZECHSHARK
      Bronz
      Registrace: 23.08.2011 Příspěvky: 213
      Zdravim všechny borce.Rozhodla jsem se, že dokážu z freerollů dojít až na 100 000$.Tudíž muj cíl:

$0 --> $100 000

Hraju cashovku momentálně NL2.Samozdřejmě cíle jsou zvedat se až na high stakes.
      Koukám se na cashier a svítí tam jedna velka 0 ! Koukám tak po klientovi pokerstars a najednou vidim freeroll $50 added od pokerstars.
      Okamžitě se přihlásim a těšim se na hru!
      Turnaje se zúčastnilo 361 hráčů a prizepool vyšplhal na 60$.Celkem se dařilo a nakonec jsem skoncila 7/361, když jsem s AQ narazila na AK.
      Můj cashout byl 2,11$ a já šla v 1 ráno s rozházenýma myšlenkama,že sem je tam nepovodila,spát.
      Ráno sem začala plnit cíle a pustila sem si NL2 cashovku.Hrala sem jeden stul a narazila sem na nakou mongolskou fishku,která mi ,,darovala,, $2 .
      Po 160 odehraných handách za dnešek muj bankroll vystoupal na 6,10$ ,a tak sem celkem spokojená.Co bude následovat zejtra je jasny uceni,hrani,uceni,hrani a potom naky poradny filmecky v televizi a jedem znova.

Doufám,že to neni nudný a budu vás informovat, jak se mi daří C-S
  • 49 odpovědí
    • Pepe1783
      Pepe1783
      Bronz
      Registrace: 07.07.2011 Příspěvky: 788
      Ať se ti daří budovat bankroll a nebustneš. Jak se Ti daří budu samo sledovat. :D

GL...
    • Malakaj93
      Malakaj93
      Bronz
      Registrace: 02.06.2011 Příspěvky: 98
      Ahoj. Vítám tě a ať se ti daří! :)
      Budu sledovat :)

btw Pěkný čas prvního postu :D
    • CZECHSHARK
      CZECHSHARK
      Bronz
      Jsem tu zpět ve svém oblíbeném čase.Dnešek byl hodně chaotický, ale nakonec vše dopadlo podle plánů.
      Hned od rána jsem v klientovi Pokerstars zkoušela hledat tu nesmírně pro mě výbornou fishku,která mii darovala 2$.
      Tento hráč ale dneska nehrál,což mi nějak nevadilo,jela jsem dál.
      Po pár hodinkách učení jsem si dala dnešní 1. session a hrála jsem 2 stoly.
      Po 30 odehraných handách na každém stole jsem byla v + 2$ a rozhodla jsem se tuto kratkou session ukončit.
      Den probíhal normálně a zanedlouho jsem se vrhla k dalšímu hrání.
      Zapla jsem si 4 stoly a jela jsem.
      Na 1 stole mě jeden fishy player pripravil o 2$ ,když mý JJ narazila do jeho Q9o a turnový Q to uzavřelo.
      Takže jsem se dostala dneska na +-0 :f_frown: .
      Nějak mě to nerozhodilo a jela jsem dál....
      Odehrála jsem pár zajímavých hand a po 100 odehraných handách na každém stole,jsem vyšplhala na 11$ :s_cool: .
      To znamená že dnešní profit je 5$ , což je naprosto úžasný.
      Dnešní výplody už ukončim a du se soustředit na další věci.
      C-S :evil: :tongue:
    • CZECHSHARK
      CZECHSHARK
      Bronz
      Tak sem tady zpátky po pár dnech....
      Běhěm těch dní se mi podařilo bustnout , a to díky tiltu.Následný nedodržování BM a už to jelo.
      Nevydržela myš ani okno,pořezaná ruka a naražený nárt.Tohle všechno díky 1 nepovedenýmu dni,kde sem přišla o 12$.
      Cesta šla dál,koupila jsem si novou myš,nechala udělat nové okno a mohlo se jet od znova.
      Opět přišel freeroll ,ale tentokrát pouze 0,80$,takže přesně na min BI cashovky.
      Po dvou dnech jsem se ocitla na 13$ a celá žhavá,že jsem zpět.
      Dnešní den byl ale celkem katastrofa....prohraný všechny flipy,PF all iny AA vs QQ no good a to 2x a tak se nachazim na 10$.Tentokrát už jsem se ale poučila a nějak to neřešim nebo spíš beru skutečnost tak,jak je daná.
      Pilně studuju,snažim se hrát nejlepší hru a věnovat pokeru co nejvíc času.
      Momentálně jsem ale v nervech,vychází mi 4 z matiky,zejtra testy ,ale ja pořád myslim na poker.
      Nezbývá mi nic jinýho,než dneska poker opustit a jít se naučit strašně zajímavý vzorečky.Ale kvůli pokeru to překousnu a už se těším,až zítra přijdu domu a budu se moct znova učit poker ! :f_frown: :f_love:
      Zdraví C-S
    • CZECHSHARK
      CZECHSHARK
      Bronz
      Zdravim,jsem tu zase.
      Poslední dny byly dost brutální , a když jsem dělala více +EV rozhodnutí než kdykoli jindy,tak se stejně nedařilo.Byla jsem na 15$ a pak to začalo jezdit.Prohraný 3 PF all in ,kde jsem byl total favorit - AA<66 ( barva na riveru) , JJ<77 set na flopu, KK<AA (to nic neřikám to se stane) a tak dále.
      Spadla jsem na 6$ a vypadalo to bídně.Analyzovala jsem hru snad 10 hodin v kuse a došla jsem k rozhodnutí,vybírám si špatný situace pro izolace a chci vybluffovat soupeře na riveru,když je BIG pot.
      Hned další den jsem se při session na 100% soustředila na každou handu a vyplatilo se.Po izolaci LP s JJ a trefenym setu na flopu mi pán odevzdal 2$ s A2o.Dále jsem plnila plány a vrátilo se mi zpět moje sebevědomí.Po dnešní session se vystoupala na 13$ a snad to pude jako poslední 2 dny i dál. :f_biggrin: :s_confused:

Plány do konce roku :

:club: dostat se na NL5

:club: koupit Poker Tracker

Tak tim bych dneska skončila....C-S :s_grin:

Zdravim komunitu.
      Po několika dnech se vracim zpět ke svému blogu...
      Je nutno podoknout,že těchto několik dní se opravdu povedlo,bankroll se mi podařilo navýšit na 23$,takže jde všechno zatím podle plánu a uvidíme,jak to pujde dal.
      Poslední jsem končila s 6$ což je narust o 17$,to je good.
      Nemyslete si ale,že šlo všechno pěkně jak mělo. :f_o:
      Z těch již zminovaných 6$ jsem stacila spadnout na 1,20$.
      Moje psychicka stranka je ale podle mého úsudku,více než dobrá,takže jsem nepropadla panice a soustředila jsem se na každou handu a následně analyzovala hru.....vyplácí se to.

:club: bankroll : 23$

:club: cíl do konce roku : zkusit přejít na NL5

Do dalšího postu Gl u stolu C-S :s_evil:
    • CZECHSHARK
      CZECHSHARK
      Bronz
      Zdravim ČESKOU-SLOVENSKOU komunitu pokerstrategy.
      Po pár dních jsem se rozhodla opět zavítat na svůj blog a napsat pár blbostí...
      Minulé dny se dařily více než skvěle a všechno jde skvěle !
      Hraju pořád 4 stoly NL2 na pokerstars a učení a analýza hry přináší své ovoce.
      Můj bankroll vystoupal během těchto pár dní na 45$.
      Vždy se najde nějaká :f_grin: která neví co se děje a bude vám dávat $$$ jak si houknete.
      Jde jen o to,najít takový stůl,kde tyto fishy hráči ,,grindní,, a pak už se stačí přizpůsobit a brát si lehce vyhrané $$$$ !!!
      Co je strašně důležitý,je dělat neustále +EV věci,když mám A5s na bb a MANIAC se staty 100/99 posílá jako každou hru celý svuj stack do prostřed stolu,tak je strašná chyba A5s zahodit,když se přede mnou nikdo do hry nezapojil....
      Tak ukončuju další post a výplody strašných žvástů a GL

:club: bankroll : 45$

:club: nálada : nic zváštního

:club: plány : Sejít se s kámošema a pořádně proberem hru

C-S
    • CZECHSHARK
      CZECHSHARK
      Bronz
      WOW,poslední dny si nemůžu na nic stěžovat.Všechno klape jak má a já se pomalu,ale jistě blížím ke svým cílům.
      Začínám zjišťovat,že úspěch jak porazit micro limity je samozřejmě value betoval,value betovat a value betovat,ale je ještě jeden způsob jak se vyhrabat na vyšší limity.Nebudu vám to tu zde říkat,protože mi celkem dlouho trvalo,než jsem na to přišla.
      Pokud máte zájem,napište mi do zpáv a tam to proberem.
      Dny plynou a můj bankroll roste,motivace se nedá vylíčit a všechno klape jak má.Občas,po nějakém badbeatu na mě běží TILT,ale po shlédnutí několika videí je jen jedna odpověď : Najděte si výmluvu a vypadněte od stolu.Fishky tu budou pořád,ale bez bankrollu se hrát nedá. :s_grin:

Stále hraju bez softwaru a o jeho koupi budu přemýšlet nejřív na začátku příštího roku.

Takže jedem :

:club: bankroll : 60$

:club: cíle do konce roku : přesunout se na NL10
    • kubesfilip
      kubesfilip
      Bronz
      Registrace: 06.07.2011 Příspěvky: 549
      Čau, tak jsem se dostal k přečtení tvého blogu a vede se ti celkem dobře. Vybudovat tento roll z nuly už je celkem solidní. Přeji ať se co nejdéle daří a hlavně ať nemáš smůlu. :f_cool:
    • CZECHSHARK
      CZECHSHARK
      Bronz
      Zdravim,po delší odmlce jsem se rozhod opět něco napsat do blogu.
      V posledních dnech a týdnech je vše jak na houpačce.
      Na NL2 jsem se dostal až na 80$ a našel jsem HU CG,jak jinak.
      Okamžitě jsem bustnul,hrál jsem se 100% stackem,tudíž se to dalo čekat.
      Zcela rozrušenej a naštvanej jsem musel vyhrát další freeroll,což se naštěstí povedlo....
      Dostal jsem se postupně na 12$ a rozhodnul jsem se zcela se zaměřit na HU CG NL50.
      Šel jsem opět se skoro 100% stackem do hry,ale už jinak strategicky posílen.
      Celkem se dařilo,dařilo a jelo to jak mělo. =)
      Dolary se celkem vezou a momentálně se usazuju na NL50 a všechno zatím jde.

:club: bankroll : 502$

:club: cíl : jen tak dál !!!

Tak zatim a GL
    • kohout2912
      kohout2912
      Bronz
      Registrace: 07.10.2010 Příspěvky: 928
      bankrol management ti asi nic nerika,vid?
    • CZECHSHARK
      CZECHSHARK
      Bronz
      ne
    • ondrro
      ondrro
      Bronz
      Registrace: 24.11.2011 Příspěvky: 86
      preco najprv pises vsetko v zenskom rode a ten posledny post je v muzskom? som zmeteny :D a sry za OT
    • kokos99sd
      kokos99sd
      Bronz
      Registrace: 25.07.2011 Příspěvky: 2,702
      hermafrodit obv
    • CZECHSHARK
      CZECHSHARK
      Bronz
      Tak sem tady zpátky,abych neco opět napsal do svého blogu.
      Už je to pár dní,co jsem se zaměřil na HU a jak je vidět krásně to svědčí.
      Hrajou se limity 0,25/0,5$ a jede to jak má.
      Poslední týdny byla nucená pauza ale to se za 3 dny krásně dohnalo.
      Po pár hodinách hraní s nervními oponenty,jsem si mohl připít krásně vyhranou session.Vše se daří a 100 000$ je na ceste :)

:club:

:spade: bankroll : 1000$

:spade: cíl : secret :)
    • chovanj
      chovanj
      Bronz
      Registrace: 28.02.2011 Příspěvky: 691
      Čo si o tomto mám myslieť ?
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      Super výsledok, len tak ďalej :f_love: Môžeš nám sem postnúť graf a nejaké zaujímavé handy? ;)
    • kokos99sd
      kokos99sd
      Bronz
      Registrace: 25.07.2011 Příspěvky: 2,702
      A já jsem svatý papež a navečír si vždycky s Isildurem přepinkáme pár miliónů na PLO $5000/$10000

EDIT: Ale jestli nás tu nevalíš, tak gratulace, jde vidět že máš v HU asi talent, ať si, kdo si. :s_thumbsup:
    • Dodozz
      Dodozz
      Bronz
      Registrace: 22.06.2010 Příspěvky: 302
      kokos99sd původně napsal
      A já jsem svatý papež a navečír si vždycky s Isildurem přepinkáme pár miliónů na PLO $5000/$10000

EDIT: Ale jestli nás tu nevalíš, tak gratulace, jde vidět že máš v HU asi talent, ať si, kdo si. :s_thumbsup:
      +1