BLOG: jimmiczek: 50$ -> 10K$ (Cornieho výzva) aneb z fishky TAGem :)

• jimmiczek
      jimmiczek
      Bronz
      Registrace: 24.07.2010 Příspěvky: 3
      :spade: :diamond: Ahoj všichni! :club: :heart:

Rozhodl jsem se připojit se ke Cornieho výzvě, protože upřímně jsem hrozný hráč. Moc rád bych svou hru zlepšil a tahle výzva je, zdá se, ta správná motivace, která mi k tomu dopomůže. Doufám. :f_grin:

Něco o mě:
      Jmenuji se Kuba, jsem z Ostravy a je mi 24let. S pokerem, přesněji jeho variantou Hold'em, jsem se poprvé setkal někdy před 5-ti lety. V té době jsem hrál pouze s "Play money", protože jakožto študák jsem moc prostředků neměl. Později jsem přičuchnul i ke Cash game a SNG, které mě bavily asi nejvíce. V nich jsem trénoval hru pro live poker s kamarády. O pokerstrategy.com jsem se dozvěděl přibližně před rokem a nejspíše souhrou náhod jsem prošel testem aniž bych přečetl jedinou řádku z nějakého článku. Jako hernu jsem si vybral Partypoker a díky tomu, že jsem se neřídil radami, které byly v článcích, které jsem nečetl, ani tím jak jsem odpovídal v testu o oněch 50$ zdarma jsem přišel během jediného týdne. A na poker jsem tak trochu zanevřel.

Proč jsem se do výzvy připojil?

• Chci se přesvědčit o tom zda strategie popsané v článcích jsou výdělečné.
      • Chci se zlepšit jako hráč.
      • Poker mě baví.
      • Challenge accepted! :s_biggrin:

Výzva:

Herna: Partypoker
      Typ hry: NL2
      Startovní BR: 50$ (nabito 16.10.2011)
      Aktuální BR: 69,40$ (k 20.10.2011)
      Odehráno hand: 5560
      Odehráno dní: 5

Cíle pro příští týden:
      (pozn. Cíle na počáteční týden vynechám jelikož by byli neobjektivní.)

:spade: Přečíst si všechny články (silver) zabývající se BSS a poznatky z nich aplikovat do hry.
      :spade: Odehrát 7000 hand na NL2.
      :spade: Dostat se na NL4.
  • 2 odpovědí
    • Hucas
      Hucas
      Black Member
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      Ahoj,

super blog :) Budu sledovat, jak se povede v Corniho výzvě ;) Zatím ti to jede koukám parádně.

jimmiczek původně napsal
      :spade: Dostat se na NL4.
      Tohle bych akorát nehrotil takhle z týdne na týden a v kontextu s počtem odehraných hand co máš naplánováno. Můžeš chytnout badrun a pak uvidíš nesplněný cíl, který nebyl tvoje chyba ;) Počty hand a přečtení článků jsou v tomhle případě o hodně lepší cíle.

Mimochodem společně s Cornieho výzvou doporučuju i kouknout na výzvu Učíme se vyhrávat. Jako 1. úroveň - představení ti uznáme i založení blogu, jelikož to je samo o sobě takový lepší představení :s_cool:

Ať se daří,

Hučas
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      čau Kubo,

vítej ve výzvě! Nejenže jsi splnil všechny podmínky výzvy, ale ještě k tomu jsi udělal pěkné shrnutí se 4mi diamantovými odrážkami (to já rád :f_love: ) takže tě rádi vítáme ve výzvě a v blogařské sekci.

Určitě ti to hodně pomůže zlepšit se herně. Pro začátek bych ti doporučil si začít číst a postupně vstřebávat informace z mého blogu.

čau
      Cornie