Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

ITM gamble

• s0cru3l
      s0cru3l
      Black Member
      Registrace: 03.03.2011 Příspěvky: 4,016
      PokerStars - $6.45+$0.55|200/400 NL (9 max) - Holdem - 3 players
      Hand converted by PokerTracker 3

BTN: 3,117.00
      SB: 5,078.00
      Hero (BB): 5,305.00

BTN posts ante 25.00, SB posts ante 25.00, Hero posts ante 25.00, SB posts SB 200.00, Hero posts BB 400.00

Pre Flop: (675.00) Hero has A:diamond: J:club:

BTN raises to 3,092.00 and is all-in, SB calls 2,892.00, Hero raises to 5,280.00 and is all-in, SB calls 1,961.00 and is all-in

Flop: (13273.00, 3 players) Q:heart: Q:spade: 3:club:

Turn: (13273.00, 3 players) 7:diamond:

River: (13273.00, 3 players) A:spade:

staty:
      BU - 25/16(67)
      SB - 32/18(108)

Tady jsem do toho šel, ptž. jsem tušil, že bych mohl být přinejhorším 2:1 outsider(snad) a jelikož se v HU necítím vůbec komfortně, tak jsem to zkusil sfouknout rovnou.

Někde jsem četl, že se v ITM občas naskytnou chvíle, kdy se nějaký ten gamble vyplatí - je to tady?
  • 6 odpovědí
    • joehovado
      joehovado
      Zlato
      Registrace: 16.03.2010 Příspěvky: 371
      Neni insta fold, dva točí třetí se směje AJo insta fold neni co řešit, pochybuju, že AJo crushuje jejich range, takže easy fold nehrají tolik loose. Necítíš se komfortně v HU co to je za kravinu? V této situaci se jeden odhodí a bude short proč by jsi měl tady riskovat svoji pozici? Nehraj kraviny ...
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Black Member
      Pravda.

To s tím HU jsem myslel obecně. Rozhodně není žádná výjimka, že prohraju HU i když jsem měl obrovský náskok na začátku, právě díky různým nesmyslům.
    • joehovado
      joehovado
      Zlato
      Registrace: 16.03.2010 Příspěvky: 371
      Nato nekoukej piluj bublinu, jako já a HU hraj nějakým SAGE systémem, s tím si v klidu vystačíme. Mě se taky nějak extra v HU nedaří, ale moc to neřešim jsou důležitější faktory teď. HU budu pilovat později.
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Black Member
      Já právě myslím, že HU je velmi důležitý, ač o dost méně než správná bubble play.

Největší problém u mě je, že se podívám do tabulky a řeknu si:
      "Aha, tak tahle kombinace se dá pushnout s ef 7 ale ono je ef 8."
      Pak si uvědomím, že byla tabulka vytvořena tak, že byly karty SB odkryté a BB viděl na karty, takže mohl svou range přizpůsobit a nikdy nezacalloval -EV, takže se od té tabulky vlastně můžu trochu odchylovat.

Teď nevím, jestli Sklanskyho a Nashova jsou stejné(asi ne, ale alespoň trochu podobné).
      Nash zase udává moc velkou calling range, kterou většina hráčů mít nebude a když si zadám nějakou tight range do wizu, tak ten mi radí push ATC.

Tak jsem z toho trochu zmatenej a pushuju raději víc, než míň.

A také jsem se asi stal obětí short termu, ptž. svými pushi poslední dobou vždy narážím do Ax, solidní K a párů.
    • strategic12
      strategic12
      Bronz
      Registrace: 05.06.2011 Příspěvky: 2,469
      Na push potrebuješ loose hráčov, hlavne SB, čo sa mi tu nevidí. Takže fold.
    • Duncan737
      Duncan737
      Platina
      Registrace: 09.08.2010 Příspěvky: 3,230
      Ahoj,

callovat AJo je tady opravdu dost zbytečné. Soupeři by museli být hodně loose.

Obecně HU když vemem nějaký nash+nějaké rozšíření proti nitkám, tak by neměl být problém, nemusíme ho přímo crushovat, nehledě na to, že to při nějakém consecutive 10tablingu+ ani nejde. Museli bychom tam být dost špatní, abychom kvůli tomu brali poměrně dost -EV spoty.

I nash proti 28/11 (BU/SB) pushing rangi radí AQo a to s nepříliš velkým profitem, samozřejmě záleží na tom, jak se hrači chovají ve třech lidech, klidně můžou být více loose, ale taky nemusí.