Jak nejlepe zhodnotit 1k roll?

• Zdenekbside
      Zdenekbside
      Bronz
      Registrace: 09.01.2010 Příspěvky: 1,469
      Ahoj,

poprosim ty kteri budou znat odpoved na otazku ze zahlavi aby pokud mozno reagovali :D
      Souhrou určitých okolností jsem dostal možnost dát do pokeru mnohem více peněz než bych si kdy mohlo dovolit a rád bych z toho něco vytěžil a vklad aspoň zdoublil :f_love: Přemýšlim že idealní bude když žačnu hrát micro MTT turnaje kde za buy-in okolo 5 dolaru se da potrefovat větší sumička.
      Takže myslíte si že je to dobrej nápad nebo by jste to točili jinak??
      Sitka,husng?
      Variantu cash game jsem zavrhnul.Tam si chci roll poctive vybudovat.

Cas na splneni mise : 4 mesice(min double)
      Motivace a cíl: Dovolena u more :f_love:

V případě vašeho zájmu překonám lenost a založím blog :s_evil:
  • 19 odpovědí
    • jarikurijari
      jarikurijari
      Global
      Registrace: 24.06.2011 Příspěvky: 84
      mě se tedy docela dobře roll buduje na HU, protože tu hrají pořád skoro jedni a ti samí hráči a po nějakém čase jich máš hodně označených a pak se ti dobře vybírají stoly. :f_biggrin:
      Mě osobně multi tably moc nejdou a proto já bych volil tuto variantu.
    • Alficor1
      Alficor1
      Bronz
      Registrace: 16.06.2010 Příspěvky: 7,291
      All on red imo
    • Zdenekbside
      Zdenekbside
      Bronz
      Alficor1 původně napsal
      All on red imo
      jo to by bylo hracsky :D :D
    • Zdenekbside
      Zdenekbside
      Bronz
      jarikurijari původně napsal
      mě se tedy docela dobře roll buduje na HU, protože tu hrají pořád skoro jedni a ti samí hráči a po nějakém čase jich máš hodně označených a pak se ti dobře vybírají stoly. :f_biggrin:
      Mě osobně multi tably moc nejdou a proto já bych volil tuto variantu.
      na jake sajte je hrajes a jaky limit??
    • ohsiak
      ohsiak
      Bronz
      Registrace: 03.10.2011 Příspěvky: 17
      Tak asi hraj co umis nejlip na limitech, na kterych si veris, ne? Je blbost se zamerovat na milion forem pokru a jednou hrat tohle, pak tohle.
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      Hraním toho, čo Ťa baví najviac :)
    • kubesfilip
      kubesfilip
      Bronz
      Registrace: 06.07.2011 Příspěvky: 549
      Já si myslím, že nejlépe roll vybuduješ na variantě, která tě baví a chceš se ji i do budoucna věnovat. V žádném případě by si danou variantu neměl hrát jen proto, že si myslíš, že víc vydělá.

Pokud se chceš věnovat CG, tak začni hrát CG s tím, že budeš akorát o něco rychleji stoupat po limitech. Je opravdu zbytečné trápit se na nízkém limitu jen proto, že si to chceš poctivě vybudovat..na to se vykašli..je důležité studovat, vzdělávat se a budovat roll.

SNG je prakticky o tom stejném..dobré pro začátek a pro bezpečné budovaní rollu

HU SNG - větší swingy a variance, ale když se to naučíš tak to půjde

MTT - můžeš vyzkoušet, třeba budeš mít štěstí, ale nebral bych ho jako hlavní příjem, jelikož šance že něco trefíš je malá...navíc to chce hodně velké množství zkušeností..
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Bronz
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,356
      Hraj co umíš, a díky vyššímu rollu shotuj na vyšší limit. Hrát MTT jen kvůli tomu, že máš roll a hrát to s vidinou ho "zdablit", není podle mě nejlepší nápad...

BTW 1k za 4 měsíce nahraješ i grinděním $2 SnG...
    • Zdenekbside
      Zdenekbside
      Bronz
      díky za reakce.
      Tak já normálně hraju cg NL10 mohl bych případně NL25 ale u tý cashky mi to občas přijde že je to akorát o koleběhu peněz a vyhrává kdo má větší luck a kdo je víc psychicky odolný,ale možná to píšu jenom proto že mi chybí potřebný skill každopádně je to furt samý dokola
      :f_ugly: Tak mě napadl turnajový poker kde do pokeru obecně víc proniknu protože je to aspoń pro mě více o přemýšlení páč ztráta žetonu znamená sit-out bez peněz ..
      Jinak mě baví všechny herní varianty nedělá mi problém zasednout k cg,husng,mtt a hrát to dobře páč aspoň co se teorie týče mám nastudovanýho ranec..

no uvidím třeba MTT jenom zkusím a když nepřijde trefa budu dál grindit cashku :f_cool:

Ic3gorg3: ty sng mě taky lákají ale zas je potřeba hodně volume :f_confused:
    • Zajic
      Zajic
      Bronz
      Registrace: 30.12.2009 Příspěvky: 346
      BTW 1k za 4 měsíce nahraješ i grinděním $2 SnG...

taky doufám))) určitě bych se nabál to kombinovat s mtt, ideálně třeba neděli na mtt session jinak co tě baví je nejlepší samozřejmě. Ideálně to spojit s vyclearováním bonusu za 1000 dolarů))
    • surfking
      surfking
      Bronz
      Registrace: 26.06.2011 Příspěvky: 897
      u tý cashky mi to občas přijde že je to akorát o koleběhu peněz a vyhrává kdo má větší luck a kdo je víc psychicky odolný,ale možná to píšu jenom proto že mi chybí potřebný skill každopádně je to furt samý dokola

Praveze mne ako SNG hracovi pride cashka viac o skille a turnaje viac o stasti :f_biggrin: tam je to o dobrom zvladniti push-fold faze a kludne sa moze stat, ze dostanes aj v 10 turnajoch suckout a vyklepes sa, tak neviem.. ale v oboch variantach sa ten skill potom zacne prejavovat
    • villnius
      villnius
      Bronz
      Registrace: 09.07.2011 Příspěvky: 476
      Zdenekbside původně napsal
      díky za reakce.
      Tak já normálně hraju cg NL10 mohl bych případně NL25 ale u tý cashky mi to občas přijde že je to akorát o koleběhu peněz a vyhrává kdo má větší luck a kdo je víc psychicky odolný,ale možná to píšu jenom proto že mi chybí potřebný skill každopádně je to furt samý dokola
      :f_ugly: Tak mě napadl turnajový poker kde do pokeru obecně víc proniknu protože je to aspoń pro mě více o přemýšlení páč ztráta žetonu znamená sit-out bez peněz ..
      Jinak mě baví všechny herní varianty nedělá mi problém zasednout k cg,husng,mtt a hrát to dobře páč aspoň co se teorie týče mám nastudovanýho ranec..

no uvidím třeba MTT jenom zkusím a když nepřijde trefa budu dál grindit cashku :f_cool:

po tom co jsi napsal o Cash Game si myslím, že to až tak nastudované moc nemáš :x
    • pLAYERsvk
      pLAYERsvk
      Basic
      Registrace: 14.04.2009 Příspěvky: 188

Pouzi vsetky peniaze sa vzdelavanie sa. Ocividne ti chybaju zakladne znalosti.

kup si software
      zaplat si coaching
      kup si knizky z roznych sfer (psychologia, pokrova teoria, motivacne knihy)
      kup si cas druhych ludi

-> to je podla mna najlepsie zhodnotenie 1k rollu. Sice neuvidis ako vysledok, ze si dosiahol 2k, tj double up... ale ako vysledok dosiahnes to, ze z hraca, ktory na nl10 zaraba $0.75 / hr sa stane hrac co bude zarabat $10 / hr.
      Potom bude uz len na tebe kolko cashu vygenerujes :)

(tak som to urobil ja, a uz mam z $13 vyse $20000)

GL
    • Zdenekbside
      Zdenekbside
      Bronz
      villnius původně napsal
      díky za reakce.

po tom co jsi napsal o Cash Game si myslím, že to až tak nastudované moc nemáš :x
      Ja to myslel v tom smyslu že když hraješ stůl kde neni žádná fish a je plný regů což teda samozřejmě nevyhledáváme ale může se to stát tak převažuje luck v tom smyslu kdo trefí set nebo vyšší monster a kdo pak ustojí případný badbeat a bude nakonec vítez..
    • Zdenekbside
      Zdenekbside
      Bronz
      pLAYERsvk původně napsal

Pouzi vsetky peniaze sa vzdelavanie sa. Ocividne ti chybaju zakladne znalosti.

kup si software
      zaplat si coaching
      kup si knizky z roznych sfer (psychologia, pokrova teoria, motivacne knihy)
      kup si cas druhych ludi

-> to je podla mna najlepsie zhodnotenie 1k rollu. Sice neuvidis ako vysledok, ze si dosiahol 2k, tj double up... ale ako vysledok dosiahnes to, ze z hraca, ktory na nl10 zaraba $0.75 / hr sa stane hrac co bude zarabat $10 / hr.
      Potom bude uz len na tebe kolko cashu vygenerujes :)

(tak som to urobil ja, a uz mam z $13 vyse $20000)

GL
      Některé tvé vypsané body mám již splněné,zaplatit si coache není určitě špatný nápad .
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Bronz
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,356
      Ja to myslel v tom smyslu že když hraješ stůl kde neni žádná fish a je plný regů což teda samozřejmě nevyhledáváme ale může se to stát tak převažuje luck v tom smyslu kdo trefí set nebo vyšší monster a kdo pak ustojí případný badbeat a bude nakonec vítez..
      ...připojuju se k playerovi, máš nedostatky v pohledu na hru.
      Badbeaty a suckouty jsou v longtermu úplně bezvýznamné. Stejně tak když máš 6 bb na SB a na ruce AA, tak je prostě pushneš. Ale to samé udělá každý z tvých protihráčů ve stejné situaci, takže výhrou s AA v téhle situaci peníze nevyhráváme, i když to tak na první pohled může vypadat.
      Peníze nám přináší rozhodnutí, které je lepší, než to co by udělal soupeř na našem místě.

A je jedno jestli jde o CG, SnG, MTT...
    • Zdenekbside
      Zdenekbside
      Bronz
      Ic3g3org3 původně napsal
      ...připojuju se k playerovi, máš nedostatky v pohledu na hru.
      Badbeaty a suckouty jsou v longtermu úplně bezvýznamné. Stejně tak když máš 6 bb na SB a na ruce AA, tak je prostě pushneš. Ale to samé udělá každý z tvých protihráčů ve stejné situaci, takže výhrou s AA v téhle situaci peníze nevyhráváme, i když to tak na první pohled může vypadat.
      Peníze nám přináší rozhodnutí, které je lepší, než to co by udělal soupeř na našem místě.

A je jedno jestli jde o CG, SnG, MTT...
      Určitě souhlasím našim cílem je vždy udělat EV+ rozhodnutí a nejlépe neřešit jestli zrovna daný spot vyhrajem či prohrajem.Já si myslim že osobně mám problém s mindsetem a nedostatečnou disciplínou jinak jsem schopný třeba konkrétně tu NL10 crushovat úplně bez problémů ale kvůli psychice se na ní furt plácám. Do budoucna to neodkladně hodlám změnit!

Trochu odbočim k těm MTT zapl jsem si the bigger 5,5 a hned v první handě limp UTG a za nim další coldcall.Uroven asi nebude zrovna moc velka :f_eek:
    • Zdenekbside
      Zdenekbside
      Bronz
      PokerStars Turnaj č.457965625, No Limit Hold'em
      Buy-in: $5.00/$0.50 USD
      619 hráčů
      Turnaj začal 23.10.2011 16:15:00 CET [23.10.2011 10:15:00 ET]

Dobrý den Zdenekbside,

gratulujeme Vám k 36.. místu v turnaji. Odměna 36,11 USD byla připsána na Váš hráčský účet.

Ještě jednou gratulujeme a děkujeme za účast.

Aspoň symbolická výhra za odměnu jsem si zapl bouřku :) )
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Naprosto souhlasím s tím, co napsal Playersvk ... pro mě osobně byla investice do coachingu nejlepší rozhodnutí, co jsem kdy udělal poker-wise.