Herna a styl pro pritelkyni

• irik83
      irik83
      Bronz
      Registrace: 27.11.2009 Příspěvky: 4,231
      Preji vsem dobrou chut pokud prave obedváte.

Chci se s vami poradit a poslechnout si vase nazory na vyber herny a herniho stylu pro mou pritelkyni, ktera by zrejme chtela vyzkouset poker. Nikdy to nehrala, nikdy na me pri hre nekoukala takze pokerem takrka nepolibena...

Jakou hernu by jste tedy doporucili (samozrejme aby mohla vyuzit bonus od PS) - traffic, souperi atp.

S jakym hernim stylem zacit? Ja treba zacinal vylozene sitkama a MTT, ke cash jsem presel pozdeji a nyni vicemene FL CG, ale nevim co by se pro zacatecnika dalo nejvice doporucit..mozna kdyby hrala se mnou FL tak bychom se hecovali a ucili spolecne, ale zas aby neziskala nejaky "spatny" navyky na pripadne MTT nebo sitka..

dik za rady
  • 3 odpovědí
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      Registrace: 10.05.2011 Příspěvky: 1,315
      Ahoj,

podle mě ti z toho jasně vychází FL. Neumím si představit, jak by bylo super mít to takhle taky zařízené :)

Plus by se jí do toho určitě chtělo víc, když bys ji do základů rychle zasvětil ty, než když ji jen odkážeš na nějaké články.

Jinak sitka takly nejsou vyloženě špatná volba, základy se dají naučit taky dost rychle.

MTT bych nedoporučoval, u MTT by jí jako začátečníka mohlo odradit pravděpodobné dlouhé čekání na první úspěch (variance je sviňa).
    • irik83
      irik83
      Bronz
      Registrace: 27.11.2009 Příspěvky: 4,231
      Ty MTT bych taky nevidel jako aktualni. To spis pokud by se chtela zapojit do nejakych turnaju at uz ligovych nebo tak az si trochu osaha hrani...

No jinak ono to taky neni este uplne 100%, ale ted jsem domu pritahl zas po dlouhe dobe par desitek USD a zacalo ju to asi krapet nahlodavat...plus jsem ji dal precist jednu doskuzi odsud ohledne pritelkyn a pokeru tak uvidim zda nakonec opravdu zkusi hrat a jak ji to pujde...myslim, si ze me bude casem s prehledem trumfovat :s_cool:
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Registrace: 11.12.2007 Příspěvky: 1,446
      Já včera učil tu svojí že už jí nebaví backgammon že jsou kostky rigged :D

celý večer jsme se učili správné výherní kombinace :f_biggrin:

myslím že už brzo dostane tabulku starting hand chart a bude z ní Tight Aggresive Girl :) hrát toho co nejmíň a stím toho vyhrát co nejvíc - učit se stím málem co bude hrát správě --> získat správné návyky a disciplínu - to je moje cesta pro ní :)

zatím hrála cashku protože si furt dokupovala ... ale bude hrát myslím Sng (protože i doufám že časem naučí něco ona mě znich zase) :)