Elephant HUD - jak vypnout svoje stats?

• 13 odpovědí
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      Registrace: 10.05.2011 Příspěvky: 1,315
      Proč je vypínat? Vždyť jsou minimálně stejně důležité, jako staty ostatních hráčů. Potřebuješ znát, jak tě vidí ostatní hráči u stolu, abys mohl odhalit proč proti tobě některé situace zahráli, tak jak je zahráli.

Pokud ti stats lezou do tvých karet tak si spíš pohraj s jejich umístěním na stole, určitě např. vůbec nepotřebuješ vidět chat :)

Jinak pokud je mi známo, tak vypnout statistiky jen pro jednoho hráče nejdou.
    • Diametroz
      Diametroz
      Bronz
      Registrace: 06.07.2011 Příspěvky: 885
      A mě pokud je známo tak Elephant vlastní staty na stole nezobrazuje. Tak bych spíše řekl že bude chyba v tom že se ti na tvém místě zobrazují staty jiného hráče. A chce si to spíš pohrát v nastavení s pozicí u stolu. :f_wink:
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      Registrace: 10.05.2011 Příspěvky: 1,315
      Diametroz původně napsal
      A mě pokud je známo tak Elephant vlastní staty na stole nezobrazuje. Tak bych spíše řekl že bude chyba v tom že se ti na tvém místě zobrazují staty jiného hráče. A chce si to spíš pohrát v nastavení s pozicí u stolu. :f_wink:
      Dostal jsi mě :D elefanta jsem nikdy nepoužíval, vycházel jsem jen z toho, že když placené softwary tuto "možnost" nenabízejí, tak ji nebude nabízet ani free soft :)
    • czmorpheus
      czmorpheus
      Bronz
      Registrace: 29.07.2011 Příspěvky: 294
      To Diametroz: v elephantu se zobrazuji tvoje staty minimalfish má pravdu taky je tam mám, ale vypínat je zrovna nepotřebuju :f_biggrin:
    • Diametroz
      Diametroz
      Bronz
      :f_biggrin:
      czmorpheus původně napsal
      To Diametroz: v elephantu se zobrazuji tvoje staty minimalfish má pravdu taky je tam mám, ale vypínat je zrovna nepotřebuju :f_biggrin:
      Určitě jo ?:D a kde si to nastavíš ?:D
    • Neru79
      Neru79
      Bronz
      Registrace: 21.09.2011 Příspěvky: 1,482
      mě to neukazuje ani staty ostatních, jen mam uprostřed tabulku s nějakou hláškou
    • czmorpheus
      czmorpheus
      Bronz
      Registrace: 29.07.2011 Příspěvky: 294
      Já jsem prostě nainstaloval nejnovější verzi a jsou tam.
    • minimalFish
      minimalFish
      Bronz
      Registrace: 06.07.2011 Příspěvky: 20
      Jde o to, že když si zmenším stůl na minimum, tak ty staty překrývají mé karty, které nejsou úplně nejlépe vidět.

Hrál jsem si s nastavením barev statů a jejich pozadí, ale nic úchvatného se mi nepovedlo.

Navíc své staty nepotřebuji, protože se mi zobrazují "uprostřed" stolu.
      Tak proto se ptám 8).

update:
      Pokud vím, tak přesouvat staty u Elephanta nejde vůbec.
      Jen dodám, že mě to štve na herně PartyPoker
    • Diametroz
      Diametroz
      Bronz
      minimalFish původně napsal
      Jde o to, že když si zmenším stůl na minimum, tak ty staty překrývají mé karty, které nejsou úplně nejlépe vidět.

Hrál jsem si s nastavením barev statů a jejich pozadí, ale nic úchvatného se mi nepovedlo.

Navíc své staty nepotřebuji, protože se mi zobrazují "uprostřed" stolu.
      Tak proto se ptám 8).
      To řikám že to nejsou tvoje staty :D tak v nastavení si dej at se ti zobrazují jména hráčů a pak tam je někde srovnat si pozici na stole a na to klikni a pak klikni tam kde sediš ty :) a mělo by se to srovnat podle hračů a zkontroluj si to podle jmen.
    • minimalFish
      minimalFish
      Bronz
      No popravdě nevím, kde se nastavuje, aby se zobrazovali nicky hráčů :f_confused: .

Jinak jsem strašný netáhlo, protože předtím mě nenapadlo, nechat zobrazovat stats v jiných místech (kolonkách), než jsou ty co se zobrazují před kartami :f_biggrin:

Takže po obědě to nějak otestuju 8).
    • Diametroz
      Diametroz
      Bronz
      Na stole nahoře nad tim černým okýnkem je ukázanej klíč tak tam :)
    • minimalFish
      minimalFish
      Bronz
      Diametroz původně napsal
      Na stole nahoře nad tim černým okýnkem je ukázanej klíč tak tam :)
      No ty vogo, tak vo tom sem nevěděl :f_biggrin: .. díky!

Akorát místo jména mi to píše číslo od 1 do 9?
    • minimalFish
      minimalFish
      Bronz
      Uff to byla dřina, ale stačilo pošťouchnout a zadařilo se :f_p:

Hlavně ta funkce "select position" mě trošku mátla a nepochopil jsem hned, jak funguje. Nicméně teď mi je jasná a má logiku. Nedivte se, mám horečky :f_biggrin:

Takže děkuji ti Diametroz, že si pomohl a za trpělivost!

Závěrem tedy je, že je potřeba postupovat jak si radil a pokud máte staty i na sve pozici, máte je rozhozené proti skutečnosti :f_p:

Zajimavé je, že jsem podle nich hrál cca 3000hand a ono mi přišlo, že to má něco do sebe :f_biggrin: