kennyxx FL blog - jedeme dal

• kennyxx
      kennyxx
      Bronz
      Registrace: 16.05.2008 Příspěvky: 998
      Caute vsichni,

jelikoz mi poslední dobou trochu chybi motivace do hrani, pokusim se zalozit a hlavne pravidelne aktualizovat tenhle blog. Obsahem budou nejake ty herni updaty, sem tam grafik, pripadne statistika, ale hlavne bych rad sepisoval svoje postrehy, myslenky a dalsi informace, ktere se budou at uz vice ci mene tykat pokeru. I kdyz budu psat tenhle blog predevsim pro sebe, snad tu najdou neco uzitecneho/zajimaveho i pripadni ctenari.

Dnesni post tedy jen takovy uvodni...

Do minulosti se mi moc vracet nechce, tak jen kratce. Hraju asi vsechno co jde. Od holdemu pres omahu az po split/draw/mixed hry. Vse jak cash tak turnaje. Tedy krome NL cash (to me skutecne nejak nechytlo). Prevazne ale hraju FLSH cash, takovej stredobod, od kteryho chvilema utikam, ale vzdycky se k nemu z nejakeho me neznameho duvodu vracim. Bohuzel i me ovlivnilo deni kolem FT a tak sem musel zacit temer od nuly (cca 200$). V soucasny dobe se pomalu snazim vratit na limity, ktery jsem hraval pred black friday a padem FT.

V soucasny dobe hraju prevazne 0.5/1 s tim, ze mam jednu hernu (Pokerheaven) na ktery mam jakztakz safe roll a na ostatnich dost agresivni – hraju o stupen az dva vys, nez bych podle BRM mel, pokud najdu uchazejici stoly. Vse za ucelem jednak co nejrychlejsiho navratu do stavu jeste za zivota FT a pokud mozno posunuti meho pokeroveho vyvoje opet dal.

Nejsem high volume hrac (a nikdy sem nebyl – muj rekord je 17k hand za mesic, prumer jen kolem 7k), taky jsem table/seat selection nitka. Kolikrat hledam treba hodinu nez najdu spravnou "zidli," Obcas se stava, ze nenajdu a tak session/den konci, aniz bych odehral jedinou handu. Z toho vyplyva, ze navrat trva pomerne dlouho. Snad se mi pomoci tohohle blogu povede trochu navysit volume – at uz herni cas, tak studijni.

Muj soucasny roll je cca: Boss 850€, Party 300$ a Stars 450$

Grafy z minulosti bych nerad postoval, takze zacneme timto mesicem. Prozatim to vypada takto:

Teoreticky bych se mohl dostat na prumer, tedy 7k hand a od pristiho mesice doufam vic.

Tolik na uvod a do dalsiho postu GLHF

kennyxx
  • 42 odpovědí
    • CC100
      CC100
      Bronz
      Registrace: 10.05.2011 Příspěvky: 766
      .
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
      Registrace: 04.10.2009 Příspěvky: 5,202
      GL! :f_cool:
    • Neru79
      Neru79
      Bronz
      Registrace: 21.09.2011 Příspěvky: 1,482
      Ahoj, můžu tě poprosit o nějaký názor na toto téma?
      Fixed limit - výukové materiály aneb Co si to ta fishka dovoluje
      Snažíme se tak nějak zjistit jak velký zájem o FL v komunitě je.
      Díky moc.
    • kennyxx
      kennyxx
      Bronz
      Caute,

tak rijen za nami, je cas udelat si takove male zhodnoceni. Ne vsechno se povedlo, ale zacneme od toho pozitivniho.

+ volume jsem dodrzel (i kdyz jestli je tohle vubec plus, viz dale)
      + jsem v zelenejch cislech

To je bohuzel asi vsechno.

- spousta chyb
      - konec mesice (honba za bonusem, spatna table/seat selection)

Mnozstvi chyb bych rekl, ze se postupem casu zmensuje, ale stale tam jsou a pri session review se divim, co sem to tam zase tvoril. Cil pro listopad je proto nasledujici: v ramci moznosti se venovat pouze FL (zmena typu hry je cas od casu nutna, ale clovek z toho FL jaksi vypadne a pri mym volume se to hodne tezko dostava zpatky pod kuzi). Dale postnout/okomentovat aspon nejaky handy a pritom neradit nesmysly (viz izolace z BB a pod.)

Konec mesice byla absolutni katastrofa. To mi bohuzel doslo az vcera v noci, kdy uz bylo jaksi pozde.
      Zhruba 5 dni do konce mesice jsem nahodou zabrousil do points store na Party a zjistil, ze pri trose snahy by se dal ten silver dotahnout. Bonus sice jen asi 10%RB, ale lepsi nez nic, ze? Navic vzhledem k velikosti myho bankrollu je to pomerne slusna castka. Silver status se sice povedl ale styl hry tomu odpovidal, hral jsem jakejkoliv stul, jen abych nahral par dalsich bodu,...., no proste FAIL.
      Cil je teda nestarat se o rake/bonusy do pulky mesice a pak se rozhodnout, jak dal. Hlavne se vyhnout nejakymu stresovani na konci.

Nekolik zajimavych hand:

Tuhle postnu s nejakym tim popisem do evaluatin boardu, uvidime, co se dozvim

PartyGaming - $0.50/$1 (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 3

BB: $13.45
      Hero (UTG): $27.10
      MP: $21.85
      CO: $1.18
      BTN: $29.07
      SB: $46.55

SB posts SB $0.25, BB posts BB $0.50

Pre Flop: ($0.75) Hero has A:spade: A:club:

Hero raises to $1.00, fold, CO calls $1.00, BTN calls $1.00, fold, fold

Flop: ($3.75, 3 players) J:heart: Q:heart: J:spade:
      Hero bets $0.50, CO calls $0.18 and is all-in, BTN calls $0.50

Turn: ($4.93, 3 players) Q:club:
      Hero bets $1.00, BTN calls $1.00

River: ($6.93, 3 players) 3:heart:
      Hero bets $1.00, BTN raises to $2.00, fold

Tady jsem skutecne necekal, ze by to mohlo dopadnout...

PartyGaming - $0.50/$1 (6 max) - Holdem - 6 players

UTG: $5.40
      MP: $23.75
      Hero (CO): $57.40
      BTN: $69.52
      SB: $9.50
      BB: $27.83

SB posts SB $0.25, BB posts BB $0.50

Pre Flop: ($0.75) Hero has T:diamond: T:heart:

UTG raises to $1.00, MP raises to $1.50, Hero raises to $2.00, BTN calls $2.00, fold, BB calls $1.50, UTG calls $1.00, MP calls $0.50

Flop: ($10.25, 5 players) T:club: 3:club: J:club:
      BB checks, UTG bets $0.50, MP calls $0.50, Hero raises to $1.00, BTN calls $1.00, BB calls $1.00, UTG calls $0.50, MP calls $0.50

Turn: ($15.25, 5 players) 4:spade:
      BB checks, UTG checks, MP checks, Hero bets $1.00, BTN calls $1.00, BB calls $1.00, UTG calls $1.00, fold

River: ($19.25, 4 players) 6:club:
      BB checks, UTG checks, Hero checks, BTN checks

BB shows T:spade: 7:spade: (One Pair, Tens) (PreFlop 14%, Flop 2%, Turn 0%)
      UTG shows 6:spade: 3:diamond: (Two Pair, Sixes and Threes) (PreFlop 13%, Flop 1%, Turn 0%)
      Hero shows T:diamond: T:heart: (Three of a Kind, Tens) (PreFlop 31%, Flop 68%, Turn 80%)
      BTN mucks K:heart: Q:heart: (High Card, King) (PreFlop 42%, Flop 29%, Turn 20%)
      Hero wins $18.30

No a posledni, kterou jsem mel asi jeste tlacit. I kdyz v tu chvili jsem uz cekal, ze mame to samy a nechtelo se mi zbytecne zvedat kvuli raku (souper hodne agro, mel jsem nejakou historii, proto jsem cekal s raisem na river)

Boss Media - GBP0.50/GBP1 - Holdem - 5 players

BB: G25.10
      UTG: G19.39
      CO: G24.50
      BTN: G26.00
      Hero (SB): G24.94

Hero posts SB G0.25, BB posts BB G0.50

Pre Flop: (G0.75) Hero has A:diamond: J:heart:

fold, fold, fold, Hero raises to G1.00, BB raises to G1.50, Hero calls G0.50

Flop: (G3.00, 2 players) A:spade: 6:heart: 2:club:
      Hero checks, BB bets G0.50, Hero calls G0.50

Turn: (G4.00, 2 players) A:club:
      Hero checks, BB bets G1.00, Hero calls G1.00

River: (G6.00, 2 players) J:spade:
      Hero checks, BB bets G1.00, Hero raises to G2.00, BB raises to G3.00, Hero raises to G4.00, BB raises to G5.00, Hero raises to G6.00, BB raises to G7.00, Hero raises to G8.00, BB raises to G9.00, Hero raises to G10.00, BB raises to G11.00, Hero calls G1.00

BB shows J:club: J:diamond: (Full House, Jacks full of Aces) (PreFlop 69%, Flop 4%, Turn 0%)
      Hero shows A:diamond: J:heart: (Full House, Aces full of Jacks) (PreFlop 31%, Flop 96%, Turn 100%)
      Hero wins G26.75

tomu se rika super karta na river :D

Hlavni ukol: precist si to po sobe minimalne jednou za tyden, abych na to nezapomel :)
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
      Ahoj,

nojo, honba za bonusem, , to je skoro stejné zlo, jako "už jen tuto ruku a pokud ji vyhraju tak končím...provar, provar, provar, -50BB" :s_biggrin: Na Party nemůžeš udělat Gold status? A máš požádáno o reload bonus na supportu? Co jsem zkoušel a vím, tak ho dávají až do úrovně Palladium opravdu všem a opakovaně, dokonce se dá říct, že je to lepší, než Palladium status, tak jim nezapomeň napsat. A na Bossu jsi měl jaké výsledky tento měsíc?
    • kennyxx
      kennyxx
      Bronz
      Na party udelat gold pochopitelne muzu, ale 5k hand neni nejvic :D O reload jsem zadal, ale nic. Asi smolik :(
      Na bossu jsem odehral cca 2k hand, jen tak tak jsem dosahnul na rakeback, takze taky nic moc, ve vysledku nejaky drobny do plusu.
      (psano pres mobil)
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
      A jak jsi ten email napsal? Byla tam klíčová slova deposit, percentage disadvantage pro ne - Palladia? :s_cool:
    • kennyxx
      kennyxx
      Bronz
      jj, nepsal jsem si o nej poprve - mozna to je ten duvod. Minule, nekdy zacatkem roku, sem vyclearoval bonus a utek, tak mi asi nechtej dat hned dalsi...budu prubezne zkouset dal. Ted mam navic ten silver 80$, takze momentalne o dalsi nejak neusiluju.
      Jinak forum procitam cely a psal jsem to podobne jako ve vlaknu v PP sekci.
      (psano pres mobil)
    • kennyxx
      kennyxx
      Bronz
      Caute,

tenhle mesic se mi zatim pomerne dari (tuk tuk at to nezakriknu). Mam odehrano skoro 4k hand a graf ma spravny smer. Bohuzel sem musel vybrat 250$ ze staru, coz v planu nebylo...no co se da delat. Jinak fishek je dost, ale prekvapuje me, jakou rychlosti se tam tocej stoly. Behem jednoho orbitu se vystrida treba 4 nebo 5 hracu a najednou se stul celej rozpadne. Na druhou stranu se mi dobre hrajou 4 stolky, coz je pro me treba na bossu nerealny.
      Na partypokeru mam rozjetej bonus (5 x 16$ za kazdejch 75 partypoints), ale je na to pul roku, tak to snad stihnu. Momentalne se snazim najit idealni herni dobu, protoze world domination promo pritahuje dost lidi (cti regu), takze playerpool se proti minulymu mesici dost zmenil.
      Na Bossu tenhle mesic temer mrtvo, vetsinou jen jeden az dva stoly plny regularu. Vlastne nechapu, proc to mezi sebou vubec hrajou. Chtel bych zkusit aspon jeden den koncem mesice, jestli bych se neuchytil v nekterym dennim rakerace. Jeste mam v zaloze PLO, ktery tam docela bezi, ale dokud budou dobry stoly na party nebo starech, tak zustanu u FL.

Sam ze sebe jsem pomerne prekvapenej, ze se mi dari ukoncovat session i na dobrych stolech, kdyz prestavam hrat dobre. Stupidni calldown, nesmyslnej bluff nebo mrknuti na graf - a minimalne 15 minut pauza. Jen aby nam to vydrzelo. Taky jsem nastavil v PT3 signalizaci delky session a to na 100hand/stul. Jakmile prekrocim tuhle hodnotu, rozsviti se mi na HUDu stopka a to znamena aspon kratkou prestavku. S vysledkem jsem vic nez spokojen. Unava se zmirnila, a to se prumerna delka session zvetsila. Taky si v klidu v duchu prehraju par hand a tim je dostavam z hlavy, coz je pro me celkem problem (na papir vetsinou sepisu handy, ktery se mi vybavily, abych se na ne mrknul pri review) Behem prestavky je navic cas se rozmyslet, jestli jet dal nebo se na to ***. Docela dobre funguje i jako stop/loss limit.

Tak zase priste :)
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
      Ahoj,

tak co, jak se daří? :f_wink:
    • kennyxx
      kennyxx
      Bronz
      :f_biggrin: A po kraticke odmlce jsem tu zas :f_biggrin:

Od posledniho postu se toho stalo pomerne hodne. Zel bohu pozitivniho temer nic. Z osobniho zivota snad jen tolik, ze ********** (snad je to jasny). Co se tyce pokeru, opet musel probehnout vyber vetsiny bankrolu a jiz ctvrty rok se opakujici grind to 2k a cashout se snad popate konat nebude. Zajimave urcite je, ze jakmile jsem kdy zacal psat blog a potom se na to vykaslal, osud mi za to dal radne za usi. Tak snad se tentokrat zadari. "Wish me good luck :club: "

Momentalne jsem doma na Partypokeru, kde hraju Fixed Limit Shorthanded a muzete me potkat na limitech od 0.5/1 do 2/4. Ta 2/4 je momentalne jenom shotovaci (ackoliv pred black friday jsem ji hraval), protoze muj BR porad neni dostatecny. Po tech prvnich shotech se ke me stavi pozitivne, navic regove jsou az na vyjimky stejni jako na 1/2. Ale jeste bude chvili trvat, nez si zvyknu na ty objemy a oprostim se od "kolik to mam vlastne na stole penez." Navic nemam dost nahrano na 1/2, takze neni kam spechat.

Tady je letosni grafik (masivni volume :D ), zacatek na .25/.50, poslednich par hand na 2/4:

Soucasny bankroll se mota kolem 1,5k$ na Party, na ostatnivh hernach jen desitky dolaru pro obcasny turnajovy oddech.

Plany pro nadchazejici dny/tydny jsou nasledujici:
      - hrat na party dokud neskonci soucasna promo (o smysluplnosti pochybuju)
      - doclearovat 200$ bonus (melo by se povest do konce mesice ?)
      - presun na WPT pro FDB (a doufat, ze budu Party chybet a dostanu bonus)
      - profit :f_biggrin:

Na uvod asi staci,
      kennyxx
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895
      Je fajn, že jsi začal znova psát :)
      Dal jsem tvůj blog do našeho seznamu
    • Begginer509
      Begginer509
      Bronz
      Registrace: 27.10.2011 Příspěvky: 1,397
      Ahoj,
      tenhle blog vidím poprvně, nějak mi jeho existence unikla. Je fajn, že tě tu máme pěkně ve FL sekci. Blog borců je vždy inspirativní :) .
      GL
    • kennyxx
      kennyxx
      Bronz
      abych tak ten cerven shrnul, tak teda spis nic nez moc. Sice jsem zaznamenal profit, ale jen v radech jednotek dolaru. To me zachranil shot na 2/4 a vice mene solidni winrate na 0.5/1. na 1/2 dostavam posledni dobou solidni kapky. Co me prekvapuje, ze hraci, o kterych si myslim, ze hrajou solidne, zahrajou naprosto nesmyslnej move, kterej se jim ve finale otoci do nuts. Ze to fishkam chodi me naopak neprekvapuje vubec. Kombinace obeho potom neznamena nic jineho, nez ze dostavam od vsech na p***l. No nic, hlavne vydrzet, vse se snad v dobre obrati. Ponauceni pro priste: "bonus na PP vyjde sakra draho"

Posledni dobou na PP nenachazim moc dobrych stolku, coz se da ocekavat po cely leto. Bude treba najit nejakou dalsi formu zabavy. Po vecerech, kdy jsou stoly plny regu (ktery si to pro me naprosto nepochopitelne rozdavaj mezi sebou) budu hrat summer superstars freerolly. Hrava je docela malo lidi, takze uvidime. K tomu jsem po dlouhy dobe zapnul nekolik SnG ruznych formatu a koukam, jestli by me neco nechytlo. Zhruba jeste tyden je budu pinkat a uvidime. Jinak pochopitelne FLSH zustava moji hlavni herni variantou.

Na pokerstars se chysta micromilions, coz bude bez pochyby donkfest nejtezsiho kalibru -> nemuzu chybet. Chystam se odehrat co nejvic "nonHold'em" turnaju, Hold'em sem tam taky. Predevsim se tesim na nasledujici eventy:
      Event 13: $8.80 HORSE
      Event 32: $3.30 FL Stud Hi/Lo
      Event 39: $4.40 FL Razz
      Event 48: $3.30 PL Omaha Hi/Lo
      Event 49: $3.30 FL Stud
      Event 69: $3.30 FL Triple Stud
      Event 79: $3.30 FL 2-7 Triple Draw (ten fakt nevim casove)
      Event 87: $3.30 FL Hold'em (6-Max, Turbo)
      Event 91: $3.30 8-Game

Mohlo by se zdat, ze v cervenci bude FLSH na vedlejsi koleji, ale neni to tak. Turnaje, at uz na stars nebo PP, se hrajou vetsinou vecer, kdy cash stejne nehravam. Pokud se mi po skonceni micromilions podarilo nejaky cas straveny turnajovou hrou udrzet pro CG, bude to jenom plus.

Cile pro cervenec jsou nasledujici:
      - docistit zbytek bonusu na PP
      - presun na WPT (po skonceni micromilions)
      - nezapinat vic, nez tri stoly CG
      - obcasny handjudge
      - nahravat vsechny CG sessions a zpetne analyzovat

Wish me Good Luck :club:
    • zizelevak
      zizelevak
      Bronz
      Registrace: 07.05.2011 Příspěvky: 2,451
      ja to s tema regama vidim podobne, dokonce jsem si otevrel novy stul a hnedka si tam sedli dva regove, to bylo na limitu 0,1/0,2, kde (doufam) mam nad nima jeste navrch.

S temi freeroly to vidim podobne, taky me prijdou fajn.

Ty eventy na star by me lakaly taky vsechny. Teda s vyjimkou toho tripple 2-7draw, to je podle me gamble, protoze i nadejnou kombinaci 2345T muzes promenit v naprosty trash, kdyz ti prijde 6. Ale stars nemam traknute, tak maji smulu

docela dost uvazuju o SNG, bankroll bych mel na tridolarove, kde je nizsi rake
    • wenaaa
      wenaaa
      Bronz
      Registrace: 07.05.2009 Příspěvky: 900
      zizelevak původně napsal
      ja to s tema regama vidim podobne, dokonce jsem si otevrel novy stul a hnedka si tam sedli dva regove...
      evidentně tě maj v hledáčku jako :f_p: :f_biggrin:
    • zizelevak
      zizelevak
      Bronz
      Registrace: 07.05.2011 Příspěvky: 2,451
      wenaaa původně napsal
      zizelevak původně napsal
      ja to s tema regama vidim podobne, dokonce jsem si otevrel novy stul a hnedka si tam sedli dva regove...
      evidentně tě maj v hledáčku jako :f_p: :f_biggrin:
      to spis ne, oni tam zustali proti sobe hrat i kdyz jsem dal okamzite sittout, hrali tak 20 minut nez jsem stul opustil uplne.
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895
      kennyxx hodně štěstí na micromilions
    • dkozel
      dkozel
      Zlato
      Registrace: 11.07.2009 Příspěvky: 867
      ahoj,
      je moc fajn, že jsi se dal znovu do psaní blogu.
      považuju tě za lepšího a zkušenějšího hráče, než jsem já, tak se tu budou moci určitě něčemu přiučit.

momentálně jsem na tom podobně jako ty, stejný bankroll, hraju na pp a ps, hraju stejné limity. na 0,5/1 mi to jde a na 1/2 teď taky dostávám pěkné kapky.

psal jsi, že když jsi přerušil psaní blogu, tak se ti hra přestala dařit. možná na tom něco bude, protože já teď poslední dobou na psaní blogu nemám čas a hra se mi vůbec nedaří. budu se tudíž muset rychle pustit do psaní a uvidíme jestli se to otočí.

tak ať se daří a gl.