BLOG: Ako Nehrat Poker

• nanoo13
      nanoo13
      Zlato
      Registrace: 31.05.2011 Příspěvky: 1,870
      caff...

....no kde zacat volam sa jano mam 31 a v sucasnosti zijem na cypre...
      k pokru som sa dostal cez facebook cakanie na znamych a chatovanie som si sprijemnoval zynga pokrom...
      mojou prvou hernou kde som to zacal ,,grindit,, bol FULLTILT POKER...a tu zacinam pisat o tom preco vobec zakladam tento blog...

POKER je sport a ten stoji dake peniaze,to bolo moje motto ked som zacinal s pokrom hral som to od buka do buka hral turnaje na ktore som ,,intelektualne ,,nemal hral som cash game samozrejme microstakes ako pexeso s mojou neterou to znamena ze ked sa mi otocil taky isty obrazok na flope ako som mal na ruke tak som do toho busil a tlacil do potu cele staky,o bankroll managmente som nemal ani paru a ked si budem obnovovat bankroll po 10 - 20 dolarov tak ani moc neprehram,ono som ani moc neprehraval v piebehu dni a tyzdnov ale asi tak po 4mesiacoch som v cashier nasiel taku kolonku ze ,,histori,, no a ked som to otvoril tak som nemohol verit vlastnym ociam este som si bol aj pre polrocny vypis z banky ci sa tam v tom fuutilte nepomylili...zial nie :f_cry:

...pred par mesiacmi som sa cez jednu reklamu dostal k pokerstrategy.com a nasiel som tam cesku sekciu a od tej chvile sa moja hra dostala na inu uroven a zacinal som tomu verit ze pri pokri sa da aj daky ten dolar zarobit a nie len zabavit...

POKER vzal a POKER aj dal kedze je poker sport a s pokrom ...sorry so sportom len ku zdraviu tak som sa pred casom rozhodol skoncit s fajcenim takze aj ked nehram tak moj bankroll tyzdenne rastie o peknych par $...to len tak mimo aby ma niekto nelutoval kvoli tomu suck outu na tom fulltilte :P

este nieco pred tym ako vobec otvorim tento blog... v sucasnosti hravam nl 10 na 888 a party pokry a turnaje do 11$

....tak a otvarame moj blog...

vsade sa pise o tom ako poker hrat ale nikto nepise o tom ako ho nehrat,kedze moje hero handy su davno fuc...format disku,tak sa tu budem snazit postovat handy ktore som v tom dni zahral blaznivo a loose,kedze verim v to, ze tych hand bude stale menej a menej tak budem vdacny za kazdy prispevok aj od vas ...

no a aby ste mali predstavu ako by to malo asi vyzerat tak postujem prve dve handy...
  • 85 odpovědí
    • nanoo13
      nanoo13
      Zlato
      I]Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:[/I]

Přehrát handu

$0.05/$0.1 No-Limit Hold'em (5 handed)

Known players:
      SB (Hero):
      $12.64
      BB:
      $10.00
      MP3:
      $3.95
      CO:
      $13.07
      BU:
      $12.41

Preflop: Hero is SB with A, A.
      MP3 calls $0.10, CO calls $0.10, BU raises to $0.60, Hero calls $0.55, BB folds, MP3 calls $0.50, CO calls $0.50.

Flop: ($2.5) 2, 9, 5 (4 players)
      Hero checks, MP3 checks, CO bets $1.60, BU folds, Hero raises to $3.60, MP3 folds, CO raises to $12.00, Hero folds, CO gets uncalled bet back.

Final Pot: $6.1.

tak to je jasny priklad ako to moze dopadnut ked hrame slowplay na aa :f_cry:

s esamy sa musime snazit dostat do potu cely stack uz pred flopom a najlepsie z jednym hracom a nebyt chamtivy aj po dalsich stakoch lebo to moze vypalit presne takto :f_mad:

asi sa to dalo aj callovat ale bola to posledna handa v session a mal som taku peknu winrate ze som si to nechcel pokazit....im :f_biggrin:
    • nanoo13
      nanoo13
      Zlato
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.10(BB) Replayer
      SB ($10.07)
      BB ($12.07)
      UTG ($10.95)
      UTG+1 ($10.30)
      Hero ($10)
      CO ($3.95)
      BTN ($19.34)

Dealt to Hero Q A

fold, UTG+1 raises to $0.30, Hero calls $0.30, fold, fold, fold, fold

FLOP ($0.75) Q 9 J

UTG+1 bets $0.36, Hero calls $0.36

TURN ($1.47) Q 9 J T

UTG+1 checks, Hero checks

RIVER ($1.47) Q 9 J T 9

UTG+1 bets $1.05, Hero calls $1.05

tak a tato handa je uz fora dufam ze sa (moze mi niekto z o spravcoc fora napisat ci mozem pouzivat mena?) tak dufam... sa na mna nenahneva ale toto je jasny priklad toho ako sa to nema hrat je pravda ze zvedavost je fajn ked sa zoznamujes z dievcatom alebo hladas vianocne darceky ale v pokri by nemala co robit :f_cool:
    • nanoo13
      nanoo13
      Zlato
      mohol by mi niekto poradit ako tam dat tu kolonku BLOG a aby sa mi pri commentoch objavoval odkaz na moj blog...thnk
      sorry im :f_biggrin:
    • BorekB
      BorekB
      Bronz
      Registrace: 09.05.2011 Příspěvky: 412
      zdar, bez infa o souperich tezko soudit...
      ale ty AA jsou happy call tak v 80% souperu... bijes toho porad mraky a nejcasteji repujes FD/monster
      a druha handa: jestli ma souper mozek a umi jenom trochu bluffovat, tak call taky.
      a priste NESLOWPLAYOVAT

nekde jsem cetl velkou pravdu. Slowplay ma cenu POUZE tehdy, pokud mame DOBRY duvod domnivat se, ze slowplayem VYDELAME VIC PENEZ nez kdyz to tam budeme hazet lopatou.

at se dari.
    • nanoo13
      nanoo13
      Zlato
      ked tak teraz nad tym premyslam bolo by to asi lepsie presunut do sekcie tema...no necham si poradit
    • nanoo13
      nanoo13
      Zlato
      borek

ok ale to je nl 10 a tam ti to malokto posle ako bluff,ale dufam ze za rok sa tiez tomu mojmu tahu budem divit...platina volaaaaaaaaaaaaaaa :s_cool:
    • nanoo13
      nanoo13
      Zlato
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Přehrát handu

Known players:
      BU:
      $15.47
      SB:
      $10.00
      BB:
      $10.00
      MP3 (Hero):
      $21.82
      CO:
      $18.81

Preflop: Hero is MP3 with 7, 7.
      Hero raises to $0.40, CO calls $0.40, 3 folds, 2 folds, BB folds.

Flop: ($0.95) T, A, 3 (2 players)
      Hero checks, CO bets $0.45, Hero calls $0.45.

Turn: ($1.85) 6 (2 players)
      Hero checks, CO bets $1.76, Hero calls $1.76.

River: ($5.37) T (2 players)
      Hero checks, CO checks.

Final Pot: $5.37.
      Results follow:

Hero shows two pairs, tens and sevens(7 7).
      CO shows two pairs, aces and tens(A 3).

CO wins with two pairs, aces and tens(A 3).

tak takto dopada moje hero callovanie z mojej strany no commend ale BOLEK POLIVKA by na to urcite povedal ,,ja som vasu p... taky nevydel ale verim ze ju mate :f_biggrin:
      ..a potom ze sa v pokry neda pouzit nic zo zivota :]
    • nanoo13
      nanoo13
      Zlato
      tak je sobota rano slniecko svieti 22 stupnov idealne pocasie na daku tu particku ...
      rad by som postnul aj dake tie grafy ale neviem ako tak ak by bol niekto tak ochotny a trochu mi s tym pomohol budem len rad

tak mame odohranych 3763 hand

winning 77.44$

ciel : skoncit v +
      zahrat tak aby som sa potom pod tu session nebal podpisat

no ale este pred zacatim jeden highlight...ako bysa to urcite nemalo...

[SPOILER]Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter: Přehrát handu [B]$0.05/$0.1 No-Limit Hold'emk]

no tu nam super jasne ukazal ako sa blufovat nema ... limpovany pot triafam dva pary snazim sa dostat na flope a turne co najviac penazi do potu samozrejme z rozumom ,niakych silnejsich parov sa moc nebojim lebo to by ma asi 3betoval a prichadza river T :spade: vynikajuca karta rozhodol som sa pre ch aby som dal superovy sancu daco vymysliet a on to teda vymyslel posiala tam all a odo mna je tam call ponaucenie:ked blufovat tak flop a turn na riveri sa to moc nevyplaca[/SPOILER]

a s tymto sa musim pochvalit ked bluffovat tak asi ...

Přehrát handu

super bol nitka a s tym aj sa mi nechcelo= tak som skusil 3bet ked ch na flope vedel som ze nema toho K tak odo mna bet turn 2barrel a vyslo to :s_biggrin:

budem rad za vase nazory a pripomienky a teraz uz podme hrat...
    • schiyza
      schiyza
      Bronz
      Registrace: 10.04.2011 Příspěvky: 2,250
      Nazdárek,
      Už jsme se potkali na HJ fóru :-)
      Ještě tě jednou zdravím a přeju hodně štěstí u stolu :-)

Mimochodem, pokud chceš nějaký špatně zahraný handy, tak můžeš kouknout sem Texas Foldem.

Sepsal jsem si do toho tématu moje nejčastější chyby, třeba ti pomůže.

Jirka
    • nanoo13
      nanoo13
      Zlato
      dakujem za namety a aj tebe vela stastia...
    • nanoo13
      nanoo13
      Zlato
      v ociach slzy a v uplnom tilte opustam stoly....

winning 49 to je - 29

namety na moj blog len jeden......TILT

nehral som najlepsie ale ani najhorsie tak za 2 ,na zaciatok mi chybal daky dobry spot kde by som sa nabudil bolo to vsetko len o malych spotoch,zopar hlupych bluffoch zopar svetlejsich okamihov az to prislo...

20 minut a touto handou to zacalo...

Přehrát handu

Known players:
      BB:
      $13.99
      MP3:
      $5.48
      CO (Hero):
      $10.00
      BU:
      $8.13
      SB:
      $11.06

Preflop: Hero is CO with Q, Q.
      MP3 folds, Hero raises to $0.35, BU raises to $0.90, 2 folds, Hero calls $0.55.

Flop: ($1.95) 3, 9, 6 (2 players)
      Hero checks, BU bets $1.95, Hero calls $1.95.

Turn: ($5.85) 7 (2 players)
      Hero checks, BU bets $5.28(All-In), Hero calls $5.28.

River: ($16.41) A (2 players)

Final Pot: $16.41.
      Results follow:

z mojej strany na hraca bez statov zle zahrana handa
      preflop:= toho 3betu sa este ospravedlnit da...

flop: ajten ch/c si myslim ze by mal byt standart

turn :chyba ktorej sa asi musim vyvarovat ...

river:bez ohladu ze som mal smolu hodnotim to za5

v tom istom okamziku na druhom stole...

Přehrát handu

Known players:
      BB (Hero):
      $12.60
      MP3:
      $9.50
      CO:
      $17.21
      BU:
      $1.55
      SB:
      $11.75

Preflop: Hero is BB with J, J.
      MP3 folds, CO calls $0.10, BU calls $0.10, SB folds, Hero raises to $0.55, CO folds, BU calls $0.45.

Flop: ($1.25) 3, 6, 8 (2 players)
      Hero bets $0.93, BU raises to $1.00(All-In), Hero calls $0.07.

Turn: ($3.25) 8 (2 players)

River: ($3.25) T (2 players)

Final Pot: $3.25.
      Results follow:

z mojej strany urcite dobre zahrana handa ale tu ani neslo o ten dolar ale psychika uz sla dole ako moj bankroollllll

dostaval som vela pocket aa pocket kk ale akcia ziadna vzdy tam bol len daky call a na flope mi to na moj cbet skladali

no a tu to vsetko nabralo na obradkach...

Přehrát handu

Known players:
      SB:
      $10.00
      BB (Hero):
      $13.11
      MP3:
      $10.00
      CO:
      $12.43
      BU:
      $8.26

Preflop: Hero is BB with K, K.
      2 folds, BU raises to $0.30, SB folds, Hero raises to $1.05, BU calls $0.75.

Flop: ($2.15) J, 3, Q (2 players)
      Hero bets $1.61, BU raises to $7.21(All-In), Hero calls $5.60.

Turn: ($16.57) A (2 players)

River: ($16.57) Q (2 players)

Final Pot: $16.57.
      Results follow:

NO COMMEND

tak a uz som v nom bol...ja ked som v tilte tak sa dostavam do takeho stavu ze mam pocit ze ma vsetci chcu len bluffovat a tu uz slovo range supera uplne straca vyznam a aj niake triezve premyslanie nad handou a potom to vacsinou dopadne takto..

Přehrát handu

$0.05/$0.1 No-Limit Hold'em (9 handed)

Known players:
      UTG1:
      $4.85
      UTG2 (Hero):
      $15.72
      MP1:
      $11.39
      MP2:
      $10.70
      MP3:
      $11.75
      CO:
      $11.23
      BU:
      $10.00
      SB:
      $5.61
      BB:
      $9.15

Preflop: Hero is UTG2 with A, K.
      UTG1 folds, Hero raises to $0.35, 2 folds, MP3 raises to $1.10, 4 folds, Hero calls $0.75.

Flop: ($2.35) A, 3, 3 (2 players)
      Hero checks, MP3 checks.

Turn: ($2.35) 6 (2 players)
      Hero bets $1.76, MP3 calls $1.76.

River: ($5.87) 5 (2 players)
      Hero bets $2.93, MP3 raises to $7.70, Hero calls $4.77.

Final Pot: $21.27.
      Results follow:
      super mal staty 16/12 agf1 3bet 0
      tak tuto handu som dal aj na forum tak dufam ze bude ku nej vela kritickych pripomienok :f_o:

po tejto hande som povedal a dost ...uz mam zbalene veci idem k moru trosku porelaxujem a vecer pred pracou snad stihnem este daky ...fight

uz len dufat ze sa pri tolkom stasti co som mal dnes neutopim... :f_cool:
    • nanoo13
      nanoo13
      Zlato
      ...vcerajsok bol den plny smoly, riverov ktore ma bili ,hroznych = mojich pushov,ktore som mal pred flopom 3:1 ak nie viac rozmyslal som ze s pokrom skoncim aj som skoncil(na mojej oblubenej plazi nemaju wifi pripojenie :D
      FIKCIA
      ale hned ako som prisiel domov sadol za comp a dal si 3hodinovu sesion kde som isiel az na dno svojho bankrolu :s_evil:
      REALITA
      po mojom predobednajsom utrpeni to nebolo o nic lepsie ani vecer a po pol hodine hladania optimalnej pohody som to zabalil pustil JOHNNY ENGLISH2 (jeden z mala filmov kde 2 predcila1)vipil kaficko a hade do prace (s cohosi sa zit musi)
      dokonca este aj dnes sa ten tilt na mna este lepil a to som myslel ze skoncil niekde v stredozemnom mory

po dokonceni mojich dialogov na fore som si uvedomil ze som este mimo a rozumnejsie pre moj bankroll hrdost nervy a dobre spanie bude ak sa dnes NL stolom vyhnem a budem studovat...mam pusteny jeden light turnajik za 3$ o 900 hracoch zatial 60/280 tak nalada dobra a tlacim NL big strategie(dufam ze to nie je trestne)aby som mal vecer do postele dake zaujmave citanie...

taak tie badbeaty...
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter: Přehrát handu $0.05/$0.1 No-Limit Hold'em (9 handed)
      proti hracovy so statmi 40/25 klasika

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter: Přehrát handu $0.05/$0.1 No-Limit Hold'em (6 handed)

na tych 6.50$ co som usetril som obzvlast hrdy

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter: Přehrát handu $0.05/$0.1 No-Limit Hold'em (5 handed)

aj to sa stava :f_cry:

UPOZORNENIE TIETO UKAZKY SU LEN PRE SILNE ZALUDKY

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter: Přehrát handu $0.05/$0.1 No-Limit Hold'em (7 handed)

nad cim som rozmyslal pri sracovi po 30h 90/70 3bet 40

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter: Přehrát handu $0.05/$0.1 No-Limit Hold'em (6 handed)
      preco sa toho esa tak bojim :f_eek: :f_confused:

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter: Přehrát handu $0.05/$0.1 No-Limit Hold'em (9 handed) moja oblubena ak chcete vediet ako to hrat tak potom :f_eek: hodnotenie hand na fore
    • schiyza
      schiyza
      Bronz
      Ahoj,
      ty horní handy jsou zahrané dobře, hrál bych je podobně.
      To je důležité - že tě zmastil bad beat, to se nedá nic dělat. Jak se říká, kdyby ryby občas takhle nevyhrály, poker by nehrály.

Ty dolní handy (pro silné žaludky) jsou dost marginální - TT bych pushnul (vzhledem k soupeřovým statům), KK bych potcontroloval ch/c turn i river (pokud by na riveru neshovenul), a AK je klasický přecenění TPTK - jak píšeš, více jsme si o tom řekli na HJ fóru.

Nebuď znechucenej kvůli bad beatům, to k pokeru patří (je fakt že ty JJ do Q9 je nátěr). Spíš buď rád, že jsi zahrál handy dobře a snaž se poučit z hand, kde jsi udělal chybu.

Mám otázku - pokud se necítíš jistě, proč hraješ NL10? Možná bylo lepší mít bezpečnější roll a jet si NL4.

Mimochodem, četl jsi článek Co znamená BSS? Je v něm rozebrána teorie bankroll managementu! Hodně důležité!
    • Zdenekbside
      Zdenekbside
      Bronz
      Registrace: 09.01.2010 Příspěvky: 1,469
      pjekny disciplinovany foldy :f_biggrin:
    • schiyza
      schiyza
      Bronz
      Tak buď v klidu,
      celý odpoledne pročítám články a HJ fórum a hned na začátku session odházím 3 babky do dvou monsterfishek.

Nejdřív točím 88 do T7o aby mě porazily dvě sedmičky na boardu.
      A aby toho nebylo málo, asi dvě minuty na to jsem v točce QQ vs K4s, kde mě porazily pro jistotu 2 páry :D

Hlavu si z toho nedělám - nasere to, ale ryby je třeba krmit ;)
    • schiyza
      schiyza
      Bronz
      Ahoj,
      dneska jsem si na tebe vzpomněl v průběhu session, kdy jsem vycucal zákazníka, který měl AJ a já AK. Nutno říct, že to byla fish 41/12 po cca 300 handách ... WTSD 39%.

Přehrát handu

$0.02/$0.04 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      MP3:
      $4.31
      CO:
      $5.17
      BU:
      $4.05
      SB:
      $4.00
      BB:
      $5.01
      MP2 (Hero):
      $5.23

Preflop: Hero is MP2 with K, A.
      Hero raises to $0.16, MP3 folds, CO calls $0.16, 3 folds, 2 folds, BB folds.

Flop: ($0.38) Q, T, A (2 players)
      Hero bets $0.27, CO calls $0.27.

Turn: ($0.92) 5 (2 players)
      Hero bets $0.66, CO calls $0.66.

River: ($2.24) 4 (2 players)
      Hero bets $1.16, CO calls $1.16.

Final Pot: $4.56.

Podívej se kolik prohrál peněz. Jen proto, že se nedokázal v průběhu handy zbavit dominovaného esa ;) A to měl ještě výhodu pozice.

Tak to je přesně to, o čem jsem mluvil na HJ fóru.
    • nanoo13
      nanoo13
      Zlato
      ....tak po tyzdnovej PN(prace neschopnocti) uz zasa prace schopny :f_cry: ,a to sa hned odzrkadlilo na mojom volnom case...

zatial v stadiu priprav je prva cast mojho sportovo naucno vzdelavacieho a snad aj trosku humorneho prirodopisneho serialu

RYBOLOV

este pred uverejnenim malej chutovky by som chcel podakovat schyizovi za jeho prispevok a dufam ze nebude jediny :D

PS: ten tvoj post bol pekny ale na toto to nema...

super statistiky po 40h 70/22
    • nanoo13
      nanoo13
      Zlato
      taak mame novy mesiac a je cas na dake to planovanie ...na novorocne predsavzania je este cas tak WSOP este odlozim ale poznacit to bolo treba aby som nezabudol...

co musim...

1,udrzat winning v + cislach
      2,ziskat opat zlaty status a 20$ tiez potesi
      3,napisat 100 prispevkov na forum cash game hand
      4,prestudovat strategie a zucasnit sa aspon 2 utornajsich coachingov
      5,zucasnit sa freerolu na party poker

co by som chcel...

1,dostat svoj bankrol do bezpecnostnej vzdialenosti od nl4(dodrzujem bankrol managment)
      2,dostat pomer hlupost:bad beat 1:5
      3,prestat sponzorovat protihracov pri stole
      4,vyhrat freerol na party pokri(ved kto tam s tym cielom nejde)
      5,prestat robit TOTO...
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter: Přehrát handu $0.05/$0.1 No-Limit Hold'em (5 handed)
      super 92/44/3b14

super 77/39/3b 15

super -/-

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter: Přehrát handu $0.05/$0.1 No-Limit Hold'em (4 handed)

super 70/5
    • nanoo13
      nanoo13
      Zlato

...je pekne nedelne rano a ja po vydatnych ranajkach a prebdenej noci balim svoje pruty a chystam sa na ryby...

kava v termoske prijemne hreje a dva baliky chipsov mi jemne sustia v batohu po ceste stretavam kapitana norskej velrybarskej lode TWINNA a len tak popod fuzy mi hovori:Chlapce dnes lepsie beru na plavak(short handad) na tazko(full ring)je to velka otrava(citujem:,,radsej hravam short hand lebo na fullringu je malo akcie a vzdy to tam niekto ma :f_biggrin: ,,koniec citatu.
      Prichadzam k mojmu oblubenemu miestu rozkladam svoje styri pruty uvelebym sa na brehu a zacinam zakrmovat...

super 30/1 40hand

super 30/2 33hand

z pociatku to bolo narocne bud som bol ja nedockavy alebo ony moc fikane?toz otazka na ktoru sa uz odpovede nedockam...

[SPOILER]Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter: Přehrát handu [B]$0.05/$0.1 No-Limit Hold'em[COLOR=blue] (5 handed) [/COLO R][/B]

super 42/16
      [/SPOILER]

super 44/18

ja som sa vsak nevzdaval a trpezlivo cakal na svoju chvilu a ona prisla a boli to poriadne kusy...

super 68/19

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter: Přehrát handu $0.05/$0.1 No-Limit Hold'em (8 handed)

super 22/19 3bet 12

poobede ked slniecko pekne hrialo mozno ze z dovodu upalu alebo pocitu vyssieho dobra zacali rybky sami hufne pripluvat ku brehu a prosit ma ci by som si ich nevzal ze ich to uz v tom mori nebavi...

super TT 41/7
      super A5 46/30 3bet20

a dokonca sa nasli aj take ktore mi sami od seba skakali do ruk a este pri tom spokojne gulali tymi svojimi velkymi okalmi...

I]Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:[/I] Přehrát handu $0.05/$0.1 No-Limit Hold'em (6 handed)

super47/27 agf5 3bet 18

zial prisli aj take chvile kedy sme na hacik dostali rybu ktora vycvicila snami a dolamala mi udicu na maderu...

super 57/23

ako cas plynul uz rybacka nebola taka zabavna musel som dlho dlho cakat na daky zaber ...zacalo byt zima a sychravo tak som si narazil sudok rumu a popritom sa zacital do posledneho vydania playboya (narazka na moju koncetraciu,ps:alkohol nepijem :tongue: )no a v tu chvilu sa zacala so mnou zem krutit a nevedel som ktora bije...

super po 33h 92/44

chvalabohu sa nad jazero zniesla noc a ja som zo zmiesanymi pocitmi opustal svoje oblubene miesto na rybacku...